Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-26, 17:52   #391
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Dziewczyny, witam się w ten piękny dzień. Mam pytanko, czy któraś z Was robiła test PCT, i mogłaby napisać jak to z grubsza wygląda, i jak wyglądają wyniki? Podobno jest to normalny wymaz w dniu owu po 10 godz od serduchowania i test jest albo dodatni, albo negatywny. Czy któraś z Was to miała i czy korelowało to w jakiś sposób z badaniem nasienia? Czy podczas takiego wymazu można przy okazji coś jeszcze zbadać?
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 18:02   #392
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Ja miałam zalecone w invikcie ale w invimedzie i poznaniu babki powiedziały, że już się tego nie robi bo wychodza fałszywe wyniki często. Na sąsiednim wątku jest dziewczyna której wyszedł pct test nieprawidłowy kilka razy, właśnie jest w ciąży
Ale może warto zrobić jednak. Nie wiem jak to w praktyce wygląda, bo dowiadywałam się tylko telefonicznie. Nic innego oprócz wrogości śluzu nie zbadasz przy tym badaniu. A i podobno żeby było wiarygodne trzeba zrobić min. 3 razy, tak mi w poznaniu gin mówiła.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 18:14   #393
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Dzięki Pyati, to chyba sobie faktycznie odpuszczę he he.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 18:24   #394
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Miałam test PCT wykonany w owu 7h po stosunku, 2h leżenia po. U mnie 100% wrogosci śluzu. To jest immunologia a jak wiemy tutaj wszystko się może zdarzyć...
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 18:46   #395
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Hej hej...
No i jednak cud sie nie zdazyl za 4 dni @ tem spada wiec nici z tego cyklu...

A tak wogole to mam pytanie zncie jakis dobry utwardzacz do paznokci jaki mozecie polecic??
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 19:32   #396
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
Hej hej...
No i jednak cud sie nie zdazyl za 4 dni @ tem spada wiec nici z tego cyklu...

A tak wogole to mam pytanie zncie jakis dobry utwardzacz do paznokci jaki mozecie polecic??
Ale to do lampy uv lub led.
Używam firmy Semilac... Polecam mają nawet Darmową wysyłkę
__________________
"Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje. "

30.06.2012r.
Hania 25.05.2014r.

Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 19:43   #397
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez Lenoo Pokaż wiadomość
Ale to do lampy uv lub led.
Używam firmy Semilac... Polecam mają nawet Darmową wysyłkę
Tez uzywam Semilac i moge rowniez polecic, ale Eve chyba nie chodzilo o hybrydy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 20:47   #398
sunstorm86
Wtajemniczenie
 
Avatar sunstorm86
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 055
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

jesli chodzi o hybrydy to tez polecam semilac. a jesli chodzi o top na zwykly lakier to zdecydowanie SacheVite.
__________________
"Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne tam gdzie chcą"
sunstorm86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 20:54   #399
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Ja polecam jaj Sun sachevite
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 20:55   #400
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Na zwykly lakier chcialam..

Dopadl mnie smutek.. Koniec cyklu i znowu mam mysli ze to nigdy sie nie uda..
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 21:01   #401
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
Miałam test PCT wykonany w owu 7h po stosunku, 2h leżenia po. U mnie 100% wrogosci śluzu. To jest immunologia a jak wiemy tutaj wszystko się może zdarzyć...
Rozumiem, a czy robiłaś powtórki testu?? Rozumiem, że w tym wypadku nic nie można poradzić lekami??
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 21:01   #402
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Ewelina Dopadło Cie to co każdą z nas w tym samym momencie:/
A mimo to próbujemy dalej
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 21:13   #403
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Yoasia ja juz jestem na tym etapie co jeszcze jeden cykl i odpuszczam calkiem starania.. Chyba pojde do psychologa zeby latwiej byloby mi to zrozumiec i zyc normalnie bez myslenia o dzieciach i o tych latak co byly starania.. 3.5 roku wiecej nie dam rady
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 21:32   #404
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

bestka nie powtarzałam testu, mój lekarz byl zdania, ze wykonuje sie go raz. Nie ma leków, mowil o pól rocznym seksie w prezerwatywie. Istnieją różne szkoły co do zwalczania immunologii. Nam to nie pomoglo.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Eve doskonale Ciebie rozumiem. Moja droga to adopcja - ja kwalifikacje mam lecz nie mam z kim takze może kiedys zostane mama i ten dzień będzie należał do mnie. Bylam dzisiaj u Stasienka powiedzial mi, ze jest jemu tam dobrze i mogę być spokojna
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 21:47   #405
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

No moj ratunek to pewnie tezadopcja ale nam nikt nie da dziecka bo pewnie za malo zarabiamy jak dla nich...
Wiec zostaja mi tylko moje psy i maz
Wieczor placzu mam... lzy same do oczu sie cisna...
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 21:53   #406
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Znajoma sie starala z zarobkami 3500brutto i sie zakwalifikowali.
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 22:00   #407
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Aha no to moze bym i sie zalapala..

Ide sie poloze ..glowa zaczela mnie bolec od tego placzu
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 22:12   #408
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Sciskam Was dziewuszki, przykro, że nie moge pomoc ;(
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 22:32   #409
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
bestka nie powtarzałam testu, mój lekarz byl zdania, ze wykonuje sie go raz. Nie ma leków, mowil o pól rocznym seksie w prezerwatywie. Istnieją różne szkoły co do zwalczania immunologii. Nam to nie pomoglo.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Eve doskonale Ciebie rozumiem. Moja droga to adopcja - ja kwalifikacje mam lecz nie mam z kim takze może kiedys zostane mama i ten dzień będzie należał do mnie. Bylam dzisiaj u Stasienka powiedzial mi, ze jest jemu tam dobrze i mogę być spokojna
Trzeba być w związku małżeńskim czy samotna kobieta/mężczyzna też może? Czytałam gdzieś że małżeństwa muszą mieć staż 5 lat ale o wolnych osobach nic nie wiem.

Basiu na pewno jest mu dobrze
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 07:53   #410
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Trzeba być w związku małżeńskim czy samotna kobieta/mężczyzna też może? Czytałam gdzieś że małżeństwa muszą mieć staż 5 lat ale o wolnych osobach nic nie wiem.

Basiu na pewno jest mu dobrze
Osoby samotne tez moga bez problemu. Szybsza droga do adopcji to rodzina zastępcza.... Moj kolega wziął dwójkę dzieci bo byl bezplodny i okazalo sie ze jak wzieli drugie dzieciatko w rodzine zastepcza jego żona zaszła w ciąże. Maja 3 dzieci... I juz adopcja daaaawno załatwiona na te 2.
__________________
"Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje. "

30.06.2012r.
Hania 25.05.2014r.

Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 07:58   #411
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Mam 2 koleżanki, które zaadoptowały dzieci i są szczęśliwe już kilka lat
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 08:36   #412
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Aniu jeżeli chodzi o staż małżeński to zalezy od ośrodka, sa takie gdzie wystarczy złożyć oświadczenie,ze jest sie w związku od dwóch lat i np. od roku małżeństwem. Osoby samotne tez mogą ale nie wiem jak to wygląda.
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 08:45   #413
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

To fajnie, szczerze mówiąc myślałam że te wszystkie przepisy dużo utrudniają. Oczywiście nie mam na myśli czasu i formalności które w między czasie mają miejsce...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 10:05   #414
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Przygotowanie kandydatów plus testy i szkolenie trwa pół roku. Formalności jest sporo.
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 11:08   #415
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Dla mnie kiedys adopcja wydawala sie swietnym rozwiazaniem w razie problemow z plodnoscia, a teraz nie wiem czy bym sie odwazyla nie mam podejscia do dzieci i biorac np. przedszkolaka nie wiem czy umialabym sie z nim obchodzic... Wiem glupie, ale nie czuje sie pewnie jesli chodzi o dzieci, nie umiem ich za bardzo zajac. Ze swoim to jednak inaczej, ma sie ta dzidzie od noworodka.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 11:46   #416
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Dla mnie kiedys adopcja wydawala sie swietnym rozwiazaniem w razie problemow z plodnoscia, a teraz nie wiem czy bym sie odwazyla nie mam podejscia do dzieci i biorac np. przedszkolaka nie wiem czy umialabym sie z nim obchodzic... Wiem glupie, ale nie czuje sie pewnie jesli chodzi o dzieci, nie umiem ich za bardzo zajac. Ze swoim to jednak inaczej, ma sie ta dzidzie od noworodka.
Ja gdybym miała adoptować to bym zaczela od noworodka, bo bałabym się tego co Ty. Sąsiedzi mają córkę od "urodzenia" prawie, tzn. Nie licząc formalności pewnie mała już była większa jak do nich trafiła.

Zrobiłam sobie właśnie koktajl truskawkowy ahh jak przyjemnie
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 12:01   #417
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Ja raczej tez nie zdecydowałbym sie na adopcje, ale tylko dlatego że ogólnie wyobrażam sobie życie bez dzieci. Nie ma we mnie potrzeby posiadania dziecka, zero instynktu maciezynskiego. Jesli nie uda sie naturalnie (ewentualnie poprzez leczenie) to trudno. Nie widze nic fajnego w byciu odpowiedzialnym za życie drugiego człowieka. Wiem, mało popularne to co piszę, ale tak jest.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:06   #418
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja gdybym miała adoptować to bym zaczela od noworodka, bo bałabym się tego co Ty. Sąsiedzi mają córkę od "urodzenia" prawie, tzn. Nie licząc formalności pewnie mała już była większa jak do nich trafiła.

Zrobiłam sobie właśnie koktajl truskawkowy ahh jak przyjemnie

Tylko jak potem temu dziecku powiedziec ze jest adoptowane?

Oooo mniam, uwielbiam koktajle, zwlaszcza truskawkowe, chyba sie jutro zaopatrze w truskawy

My dzis zabieramy mamuske (moja tesciowa) na obiad z okazji dnia matki, specjalnie wybieralam restauracje tak zeby byla szarlotka na goraco z lodami hihi.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Ja raczej tez nie zdecydowałbym sie na adopcje, ale tylko dlatego że ogólnie wyobrażam sobie życie bez dzieci. Nie ma we mnie potrzeby posiadania dziecka, zero instynktu maciezynskiego. Jesli nie uda sie naturalnie (ewentualnie poprzez leczenie) to trudno. Nie widze nic fajnego w byciu odpowiedzialnym za życie drugiego człowieka. Wiem, mało popularne to co piszę, ale tak jest.
Ja tez sobie wyobrazam zycie bez dzieci, juz nawet mowilam tz ze jak sie okaze ze jednak nie moge miec bobo to po pierwsze zrobie tatuaz, po drugie kupuje bernenczyka a po trzecie rzucam moja branże hehe...
Ale bardzo chcialabym miec choc jedno, mimo ze u mnie instynkt macierzymski tez nie jest jakis powalajacy...
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 13:45   #419
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Tylko jak potem temu dziecku powiedziec ze jest adoptowane?

Oooo mniam, uwielbiam koktajle, zwlaszcza truskawkowe, chyba sie jutro zaopatrze w truskawy

My dzis zabieramy mamuske (moja tesciowa) na obiad z okazji dnia matki, specjalnie wybieralam restauracje tak zeby byla szarlotka na goraco z lodami hihi.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Ja tez sobie wyobrazam zycie bez dzieci, juz nawet mowilam tz ze jak sie okaze ze jednak nie moge miec bobo to po pierwsze zrobie tatuaz, po drugie kupuje bernenczyka a po trzecie rzucam moja branże hehe...
Ale bardzo chcialabym miec choc jedno, mimo ze u mnie instynkt macierzymski tez nie jest jakis powalajacy...
Niekoniecznie trzeba mówić o tym dziecku. To już wola rodziców, czy chcą powiedzieć czy nie. Można też powiedzieć, kiedy dziecko jest już dorosłe.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 14:08   #420
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

moja koleżanka ma dziecko adoptowane ze wskazaniem - tzn od swojego dalekiego kuzyna. i tez mieli przeboje mimo, że niby od rodziny.. i dostali małego od razu po urodzeniu.
ja nie wiem czy chciałabym adoptować na razie nie mam tak daleko idących planów i po cichu wierzę, że którąś metodą się uda

Basiu na pewno jest Mu tam dobrze
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 22:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.