Imprezy integracyjne z partnerem czy bez? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-14, 10:01   #151
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Spokój proszę!

Tinker, Ty też staraj się panować nad emocjami.
Dwight, Ty wtedy dostałeś tymczasa, bo Ci się uzbierało.
Słucham? Mija, z całym szacunkiem, ale naprawdę, typ w większości wątków najezdza na kobiety, obraża je, wszędzie widzi zdradę, szerzy szkodliwe stereotypy, a ty mi piszesz, że mam panować nad emocjami?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 10:28   #152
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Słucham? Mija, z całym szacunkiem, ale naprawdę, typ w większości wątków najezdza na kobiety, obraża je, wszędzie widzi zdradę, szerzy szkodliwe stereotypy, a ty mi piszesz, że mam panować nad emocjami?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Tinker, niech każdy odpowiada za siebie. Ty za siebie, Dwight za siebie.
Bardzo też proszę, by nie wyrażać się o innym uzytkowniku per: typ.

EDIT
Dwight, poraz kolejny (i ostatni) zwracam Ci uwage, żebyś bardzo uważnie analizował każde słowo ZANIM napiszesz kolejny post o kobietach w sensie ogólnym. Obawiam się, że jeszcze jeden taki wyskok i znowu skończysz na tymczasie dla "ostudzenia".
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-10-14 o 10:32
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 15:53   #153
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Tinker, niech każdy odpowiada za siebie. Ty za siebie, Dwight za siebie.
Bardzo też proszę, by nie wyrażać się o innym uzytkowniku per: typ.

EDIT
Dwight, poraz kolejny (i ostatni) zwracam Ci uwage, żebyś bardzo uważnie analizował każde słowo ZANIM napiszesz kolejny post o kobietach w sensie ogólnym. Obawiam się, że jeszcze jeden taki wyskok i znowu skończysz na tymczasie dla "ostudzenia".
Widzę, że mnie można traktować bez szacunku bo jestem facetem. Seksizm wybiórczy jest tutaj jak najbardziej dopuszczalny. Jakbym tak zaatakował jakąś użytkowniczkę jak te dwie mnie, to już by przy moim nicku był stały ban...
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 17:15   #154
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Widzę, że mnie można traktować bez szacunku bo jestem facetem. Seksizm wybiórczy jest tutaj jak najbardziej dopuszczalny. Jakbym tak zaatakował jakąś użytkowniczkę jak te dwie mnie, to już by przy moim nicku był stały ban...
Totalnie mam wywalone na twoją płeć. Gdyby kobieta pisała podobnie do ciebie, podobnie szerzyla szkodliwe stereotypy i mizogonizm, to tak samo bym zareagowała.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 18:29   #155
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Totalnie mam wywalone na twoją płeć. Gdyby kobieta pisała podobnie do ciebie, podobnie szerzyla szkodliwe stereotypy i mizogonizm, to tak samo bym zareagowała.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Super, ale się ośmieszasz, bo nie jesteś w stanie podać nawet jednego przykładu tego mojego wielkiego mizoginizmu.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 18:39   #156
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Dokładnie. A nawet gdyby jakaś kręciła się koło mojego partnera z doskonałą wiedzą, że jest zajęty, to oczywiście, że żadną sympatią bym do niej nie pałała, bo ja takich osób ogólnie nie znoszę, też uważam, że to chamstwo nie z tej ziemi interesować się zajętymi, obojętnie czy sprawa dotyczy mojego związku czy czyjegoś, ale tak czy siak gdyby mój facet na nią poleciał to pretensje miałabym tylko i wyłącznie do niego.
Ale jak właśnie o tym piszę.Dokładnie też miałabym do swojego faceta pretensje ale o niej też bym swoje pomyślała.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 19:22   #157
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ale jak właśnie o tym piszę.Dokładnie też miałabym do swojego faceta pretensje ale o niej też bym swoje pomyślała.
Nie masz do tego powodu. Tak lopatologicznie - to osoba, która jest w związku ma trzymać narządy intymne na klucz, a nie jakaś tam przypadkowa laska. I mówię to jako osoba zdradzona - jedyne, o co byłam zła na tą kobietę to fakt, że mnie oklamala. Zapytałam ją wprost (kilka dni po rozstaniu, znalysmy się, pracowała z moim ex, czasem odwozilismy ja do domu), czy miedzy nią a moim ex do czegoś doszło. Nie krzycząc, nie napadajac na nią. Powiedziała mi, że nie, bo od 3 lat jest w szczęśliwym związku, z ex tylko razem pracują (swoją drogą, jej faceta też znałam, więc nie miałam powodu, żeby jej nie wierzyć).
No i co, ja rozpaczalam za tym jelopem, płakałam, nie jadłam, nie piłam. A gdy dowiedziałam się o zdradzie, to od razu mi ten płacz i smutek przeszedł, zaczęłam się go brzydzic. Ale czy obwiniam o to laske? Nie. Obwiniam o to tylko i wyłącznie mojego ex, który obiecywał mi ślub, wspólny dom. Ona mi nic nie obiecywała.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 20:08   #158
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie masz do tego powodu. Tak lopatologicznie - to osoba, która jest w związku ma trzymać narządy intymne na klucz, a nie jakaś tam przypadkowa laska. I mówię to jako osoba zdradzona - jedyne, o co byłam zła na tą kobietę to fakt, że mnie oklamala. Zapytałam ją wprost (kilka dni po rozstaniu, znalysmy się, pracowała z moim ex, czasem odwozilismy ja do domu), czy miedzy nią a moim ex do czegoś doszło. Nie krzycząc, nie napadajac na nią. Powiedziała mi, że nie, bo od 3 lat jest w szczęśliwym związku, z ex tylko razem pracują (swoją drogą, jej faceta też znałam, więc nie miałam powodu, żeby jej nie wierzyć).
No i co, ja rozpaczalam za tym jelopem, płakałam, nie jadłam, nie piłam. A gdy dowiedziałam się o zdradzie, to od razu mi ten płacz i smutek przeszedł, zaczęłam się go brzydzic. Ale czy obwiniam o to laske? Nie. Obwiniam o to tylko i wyłącznie mojego ex, który obiecywał mi ślub, wspólny dom. Ona mi nic nie obiecywała.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Tak masz dużo racji ale pozwól że zostanę przy takim samym zdaniu ja Nimve.Może nie o to chodzi żę to też jej wina ale same kontakty seksualne z zajętymi są dla mnie bardzo słabe.

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-10-14 o 20:09
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 22:36   #159
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ale jak właśnie o tym piszę.Dokładnie też miałabym do swojego faceta pretensje ale o niej też bym swoje pomyślała.
Jest różnica pomiędzy pomyśleniem swojego i posiadaniem awersji do danego człowieka, a chęcią lecenia wytargać go za kudły i ukarania za przewiny. To tak jak z żebrakami-oszustami, mogą Cię wkurzać, bo to wg Ciebie niemoralne co robią, Ty byś tak ludzi nie oszukiwała itd., ale nie możesz mieć do nich pretensji, że ktoś im wrzuca tą kasę, nikogo na siłę nie zmuszają.

Tak więc pretensje mogę mieć TYLKO do swojego faceta w przypadku zdrady, nie do obcej osoby, że ma inne wartości moralne niż ja. Mogę jej nie lubić, nie szanować, ale nie mogę mieć pretensji, że mój facet mnie z nią zdradził, bo prawda jest taka, że partner jak nie chce zdradzić to nie zdradzi, chociażby miss świata weszła mu naga do łóżka. I żadne zakusy pięknych kobiet nie zrobią na nim wrażenia, co najwyżej zirytują, rozbawią lub przez chwilkę poprawią humor.

Ja nie czuję żadnego zagrożenia w tym temacie. Są tylko 2 opcje: partner jest mi oddany i nawet mu do głowy nie przyjdzie, że mógłby coś z jakąś inną, bo chce być ze mną, albo poleci za którąś, no to dziękuję do widzenia, nie ma czego żałować, bo nie sztuką jest mieć związek, bo facet nie trafił akurat na lepszą opcję, tylko być tą najlepszą opcją nie do zastąpienia. Jeszcze byłabym lasce wdzięczna, że dzięki niej wylazło, że wcale nie byłam priorytetem dla partnera.

Ta kochanka jest tylko katalizatorem i ujawnia prawdziwe podejście faceta, a nie jest przyczyną jego zdrady. Przyczyną zdrady zawsze jest zdradzający i nikt inny.

Edytowane przez Nimve
Czas edycji: 2019-10-14 o 22:40
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-14 23:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.