Czy spotykałabyś sie z biednym facetem? - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-30, 15:31   #841
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
No ale jeśli ktoś zarabia 1700, jest bardzo młody i mieszka z rodzicami, no to nijak nie można go nazwać biednym.
Odpada większość kosztów utrzymania.

To w takim razie jak nazwać studenta, który musi się utrzymać za 1000zl w wielkim mieście, w którym nie ma żadnej rodziny.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przesadzaj z tym 1000 zł. Jak ja studiowałam i pracowałam w call center, to nawet licealiści, którzy przychodzili na kilka godzin po szkole, miesięcznie mieli więcej niż tysiąc. A nie było to tak dawno.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 15:39   #842
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj z tym 1000 zł. Jak ja studiowałam i pracowałam w call center, to nawet licealiści, którzy przychodzili na kilka godzin po szkole, miesięcznie mieli więcej niż tysiąc. A nie było to tak dawno.
No dobra, przyznaję. Może źle rzuciłam. Pamiętam, że na pierwszym roku starałam się zmieścić w 700 zł miesięcznie z wydatkami (mieszkałam w akademiku). I stawka godzinowa na rynku to było ok. 7zł
Ale fakt - to było 11lat temu. Szybko ten czas leci może rzeczywiście dodanie do tej kwoty 40% to za mało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 16:24   #843
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Przecież rodzice jej kupili. Było w którymś wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😎😁
Za granicą jak się tam żyje "dosc oszczednie" można było zarobić w przeliczeniu sporo-te 30-40 tyś. Chyba nawet miesięcznie. Np.. po studiach elektrotechnika, finansowych.

Cytat:
Napisane przez hard_to_Imagine Pokaż wiadomość
Powiedzmy, że facet nie ma własnego m, auta, a tylko marną prace za 1500 zł. Z drugiej strony odpowiada ci fizycznie, pociąga cię, pasuje ci z charakteru, jest zadbany, inteligentny, ma pasje i zainteresowania.
Jak jest już te kilka lat po skończeniu edukacji i "nie rokuje" że mu się zarobki zmienią i zarabialby minimalną to bym się wahała czy się spotykać. Ale zdarzyło mi się zacząć spotykać z takimi "biednymi", nawet z jednym w rocznym związku bylam, tyle że potem wychodziło,ze taki "brak ambicji zarobkowych' to niestety cecha komplementarna do innych nieciekawych cech związkowych.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
No tak bo jak soe jest studentem to chodzi się z dziurami w zębach i nie stać cie za zegarek, a ubrania robisz sobie z worka i sznurków XD

janyszpolak- trochę przesadzasz z interpretacja moja postów. Mówiłam ze nam pomogli a wszystkich szczegółów nie chce tu pisać. Mieszkanie jest duże i ale w małym mieście

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Remont nas wyjdzie w sumie ok 100 tys. Wierzyć mi nie musicie. dodajcie sobie pomoc rodziców bo bez tego by się nie obyło albo zrobilibyśmy to dużo wolniej
U mnie na studiach dziennych tez byl taki "biedny student" -az dostawał stypendium socjalne, bo oficjalnie nie zarabiał nic, a ze z żoną prowadził gosp.domowe to liczono ich dochody (a nie rodzicow) do tego. Przy tym miał mieszkanie od rodziców i przyjeżdżał super furą.
Jeśli był ( byliście) na utrzymaniu niezbędnych rodziców to faktycznie mogliscie nie mieć potrzeby tych zegarków i dentystów. I wtedy rzeczywiscie można sobie swobodnie nie zwracać uwagi na zarobki partnera.
Albo jak się samemu przyzwoicie zarabia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 18:51   #844
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
wśród osób, które znam jest sporo takich przypadków, że mąż zarabia dużo kasy, utrzymuje dom, kupuje drogie samochody itp a oprócz tego traktuje żonę jak kupę... a one siedzą z tymi bucami, bo wszystko co mają zawdzięczają swoim mężom / chłopakom.

Z jedną taką rozmawiałam, nie jest po ślubie, więc pytam jej: a co jak się rozstaniecie? masz jakieś zabezpieczenie?
a ona do mnie, że facet dom buduje dla niej i ona jest jego właścicielką.. ciekawe jak utrzyma ten dom gdy się rozstaną...
W sumie to jeśli rzecz się odbywa za obopólną zgodną, to droga wolna...
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 19:07   #845
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
wśród osób, które znam jest sporo takich przypadków, że mąż zarabia dużo kasy, utrzymuje dom, kupuje drogie samochody itp a oprócz tego traktuje żonę jak kupę... a one siedzą z tymi bucami, bo wszystko co mają zawdzięczają swoim mężom / chłopakom.

Z jedną taką rozmawiałam, nie jest po ślubie, więc pytam jej: a co jak się rozstaniecie? masz jakieś zabezpieczenie?
a ona do mnie, że facet dom buduje dla niej i ona jest jego właścicielką.. ciekawe jak utrzyma ten dom gdy się rozstaną...
Ale nie musi domu utrzymać, może go sprzedać i mieć wszystko w nosie. No jak to nie jest zabezpieczenie to ja już nie wiem co. Lepsze niż pieniądze na koncie, które tracą wartość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 19:37   #846
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nieudacznikiem. Pracują u mnie w firmie studenci. W dużym miescie. I zarabiaja znacznie więcej niż 1000 zł.
A to jeszcze trzeba mieć czas, żeby pracować za więcej niż 1000.

Studenci informatyki - owszem. Ale na kierunkach przyrodniczych bardzo ciężko o czas na pracę, nawet na magisterce.

Ja mam na przykład dwa laboratoria po 8h w tygodniu i do tego jeszcze moje magisterskie. Czyli 3 dni wyjęte z życiorysu. Do tego wykłady, jakieś ćwiczenia, bam, pracuje 24h w weekend i tylko na to mam czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 19:55   #847
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A to jeszcze trzeba mieć czas, żeby pracować za więcej niż 1000.

Studenci informatyki - owszem. Ale na kierunkach przyrodniczych bardzo ciężko o czas na pracę, nawet na magisterce.

Ja mam na przykład dwa laboratoria po 8h w tygodniu i do tego jeszcze moje magisterskie. Czyli 3 dni wyjęte z życiorysu. Do tego wykłady, jakieś ćwiczenia, bam, pracuje 24h w weekend i tylko na to mam czas.
Zgadzam się. Plus, praca w laboratorium (nawet w ramach pracowni magisterskiej) mocno ogranicza dyspozycyjność. Jak rozgrzebię eksperyment to muszę go dokończyć. Nie rzucę komórek, które hodowałam 3 tygodnie, bo zadzwonił szef, że mam przyjechać. W taki sposób wszystkie wyniki pójdą do kosza na śmieci. Zmarnuje czas, wysiłek i pieniądze swojego zespołu badawczego.

U mnie na studiach pracowały pojedyncze osoby, ale nie w zawodzie i często kosztem studiów (jadąc na poprawkach i warunkach), bo chciały tylko papier, a kompletnie nie wiązały z nimi przyszłości.

Mój facet (omen nomen mając doświadczenie i wiedzę do pracy jako programista) też nie mógł znaleźć pracy w czasie studiów. Chcieli go zatrudniać od ręki i za 6 tyś brutto na start, ale tylko na pełen etat, a on mógł maksymalnie na pół ze względu na to, że studiuje dość specjalistyczny kierunek inżynierski. Nie może sobie nie chodzić na laby czy nawet wykłady, a w czasie sesji zakuwa po 12h ciągiem.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-07-30 o 19:56
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 20:26   #848
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ale nie musi domu utrzymać, może go sprzedać i mieć wszystko w nosie. No jak to nie jest zabezpieczenie to ja już nie wiem co. Lepsze niż pieniądze na koncie, które tracą wartość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo podnająć pokój lub kilka i za to utrzymać dom.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 20:35   #849
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Albo podnająć pokój lub kilka i za to utrzymać dom.
Albo zamieszkać z nowym bogatym facetem, który go utrzyma. <brzydal>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Mahdab
Czas edycji: 2019-07-30 o 20:38
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 20:41   #850
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Albo zamieszkać z nowym bogatym facetem, który go utrzyma. <brzydal>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na przykład
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 21:23   #851
Kizaru
Przyczajenie
 
Avatar Kizaru
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

PoPoo, nie przejmuj się nimi
Dużo osób tutaj wypowiadających się, szuka byle jakiego błędu w wypowiedzi, by tylko znaleźć zaczepkę i się trochę pokłócić. Aż nie mogę sobie tych wszystkich osób wyobrazić przy jednym wspólnym stole, przecież oni w pięć minut by ten stół z nerwów przewrócili xD

Tak jak mówisz PoPoo - kasa w związku nie jest priorytetem, i dla mnie brak chęci spotykania się z facetem który zarabia 1800 zł w sensie odrzucenie kogoś tylko ze względu na ilość zarabianej kasy to już straszny materializm, i zawsze się cieszę wtedy gdy taka zachłanna na kasę osoba znajdzie sobie fagasa co fakt, zarabia dużo, np 10 tysięcy, ale w związku jest traktowana jak kupa - takie sytuacje bardzo często mają miejsce, bo karma zawsze wraca do ludzi. Teraz wyjmuję tarczę, i zasłaniam się tą tarczą przed dzikim atakiem tych samych osób, które zaatakowały ciebie, bo pewnie już się szykują do odpowiedzi na mojego posta z pianą w ustach xD

W Polsce ciężko mówić o tym, by biedny był ktokolwiek pracujący, nawet jeżeli zarabia minimalną, bo my zawsze narzekamy, a większość nawet nie zdaje sobie sprawy, że my jesteśmy w top 50 najbogatszych państw na świecie - w każdej chwili możemy iść i zjeść/kupić jedzenie, mamy gdzie spać, mamy dostęp do aptek by kupić lekarstwa, mamy ubrania. Bieda to jest w takich państwach jak np Wenezuela, Zimbabwe, Burundi, Liberia, czy Niger (ale tych państw jest jest o wiele więcej) bo tam większość mieszkańców naprawdę wiele by dała, by móc cokolwiek zjeść, załamana jest gospodarka całego kraju, już o braku lekarstw, czy braku domów w których mogą spać czy gigantycznej wręcz przestępczości nie wspominając.

Edytowane przez Kizaru
Czas edycji: 2019-07-30 o 21:29
Kizaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 21:29   #852
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Kizaru, ale ty chyba nie jesteś 'biednym studentem'? Masz realną perspektywę wyższych zarobków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 23:03   #853
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Kizaru Pokaż wiadomość
PoPoo, nie przejmuj się nimi
Dużo osób tutaj wypowiadających się, szuka byle jakiego błędu w wypowiedzi, by tylko znaleźć zaczepkę i się trochę pokłócić. Aż nie mogę sobie tych wszystkich osób wyobrazić przy jednym wspólnym stole, przecież oni w pięć minut by ten stół z nerwów przewrócili xD

Tak jak mówisz PoPoo - kasa w związku nie jest priorytetem, i dla mnie brak chęci spotykania się z facetem który zarabia 1800 zł w sensie odrzucenie kogoś tylko ze względu na ilość zarabianej kasy to już straszny materializm, i zawsze się cieszę wtedy gdy taka zachłanna na kasę osoba znajdzie sobie fagasa co fakt, zarabia dużo, np 10 tysięcy, ale w związku jest traktowana jak kupa - takie sytuacje bardzo często mają miejsce, bo karma zawsze wraca do ludzi. Teraz wyjmuję tarczę, i zasłaniam się tą tarczą przed dzikim atakiem tych samych osób, które zaatakowały ciebie, bo pewnie już się szykują do odpowiedzi na mojego posta z pianą w ustach xD

W Polsce ciężko mówić o tym, by biedny był ktokolwiek pracujący, nawet jeżeli zarabia minimalną, bo my zawsze narzekamy, a większość nawet nie zdaje sobie sprawy, że my jesteśmy w top 50 najbogatszych państw na świecie - w każdej chwili możemy iść i zjeść/kupić jedzenie, mamy gdzie spać, mamy dostęp do aptek by kupić lekarstwa, mamy ubrania. Bieda to jest w takich państwach jak np Wenezuela, Zimbabwe, Burundi, Liberia, czy Niger (ale tych państw jest jest o wiele więcej) bo tam większość mieszkańców naprawdę wiele by dała, by móc cokolwiek zjeść, załamana jest gospodarka całego kraju, już o braku lekarstw, czy braku domów w których mogą spać czy gigantycznej wręcz przestępczości nie wspominając.
Ło ho ho, chyba jednak ktoś tutaj sekretnie marzy o bogatym partnerze, skoro tak zazdrość cię zżera, że aż źle życzysz osobom związanym z bogatymi partnerami. Niestety, to nie działa tak, że bogacz = złe traktowanie, a biedna osoba = dobre. Są wszelkie kombinacje powyższych. Wręcz bardzo często bieda idzie w parze z przemocą, alkoholizmem, innymi uzależnieniami, chorobami psychicznymi (zamknięte koło: problem psychologiczny -> niskie zarobki -> pogłębianie się problemu -> bieda). Co nie oznacza, że nie ma patologii w domach klasy średniej i wyższej. Jest. Ale wśród osób ubogich również. Rozwala mnie, jak ludzie muszą się dowartościować na cudzym nieszczęściu, byle sobie zrekompensować poczucie, że ktoś dostał od życia więcej.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 03:57   #854
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Kizaru Pokaż wiadomość
dla mnie brak chęci spotykania się z facetem który zarabia 1800 zł w sensie odrzucenie kogoś tylko ze względu na ilość zarabianej kasy to już straszny materializm, i zawsze się cieszę wtedy gdy taka zachłanna na kasę osoba znajdzie sobie fagasa co fakt, zarabia dużo, np 10 tysięcy, ale w związku jest traktowana jak kupa - takie sytuacje bardzo często mają miejsce, bo karma zawsze wraca do ludzi.
Przeuroczy z Ciebie człowiek.

Ale w sumie zawsze wolałam Aokijiego, a już nawet Akainu mnie mniej irytuje. Więc zdziwiona nie jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 06:49   #855
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Kizaru, twoim największym problemem przy szukaniu partnerki napewno nie są niskie zarobki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 07:07   #856
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Od kiedy to magistraci ba studiach maja SWOJE zespoły badawcze XD

Ja miałam ciężkie studia i tez nie chciałam pracować. Inni pracowali ale wiem se ja bym sobie wtedy nie poradziła ze studiami :/
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 07:13   #857
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Kizaru Pokaż wiadomość
PoPoo, nie przejmuj się nimi
Dużo osób tutaj wypowiadających się, szuka byle jakiego błędu w wypowiedzi, by tylko znaleźć zaczepkę i się trochę pokłócić.
No, zwłaszcza że PoPoo sama przyznała, że jej przykład był kiepski.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 07:20   #858
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Kizaru Pokaż wiadomość
PoPoo, nie przejmuj się nimi
Dużo osób tutaj wypowiadających się, szuka byle jakiego błędu w wypowiedzi, by tylko znaleźć zaczepkę i się trochę pokłócić. Aż nie mogę sobie tych wszystkich osób wyobrazić przy jednym wspólnym stole, przecież oni w pięć minut by ten stół z nerwów przewrócili xD

Tak jak mówisz PoPoo - kasa w związku nie jest priorytetem, i dla mnie brak chęci spotykania się z facetem który zarabia 1800 zł w sensie odrzucenie kogoś tylko ze względu na ilość zarabianej kasy to już straszny materializm, i zawsze się cieszę wtedy gdy taka zachłanna na kasę osoba znajdzie sobie fagasa co fakt, zarabia dużo, np 10 tysięcy, ale w związku jest traktowana jak kupa - takie sytuacje bardzo często mają miejsce, bo karma zawsze wraca do ludzi. Teraz wyjmuję tarczę, i zasłaniam się tą tarczą przed dzikim atakiem tych samych osób, które zaatakowały ciebie, bo pewnie już się szykują do odpowiedzi na mojego posta z pianą w ustach xD
Na razie to Ty się pienisz. I ładnie życzysz PoPoo Ona właśnie kieruje się kasą, tylko jest cierpliwa - nie przeszkadza jej, jeśli facet nie ma pieniędzy, o ile w przyszłości będzie miał.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 07:35   #859
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Od kiedy to magistraci ba studiach maja SWOJE zespoły badawcze XD

Ja miałam ciężkie studia i tez nie chciałam pracować. Inni pracowali ale wiem se ja bym sobie wtedy nie poradziła ze studiami :/
No ja miałam. Nie byłam co prawda kierownikiem grantu (moja przyjaciółka w innym zakładzie już tak, chociaż też była magistranką), ale ludzi z którymi pracowałam spokojnie mogłam nazwać swoim zespołem badawczym. Publikowałam też razem z nimi publikacje naukowe w topowych tytułach (już nawet w czasie licencjatu . Dlaczego nie? Jeśli ktoś ma wiedzę i pracuje na równi w laboratorium? Prawdziwi naukowcy potrafią uszanować wkład w eksperyment niezależnie od tytułu naukowego.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-07-31 o 07:57
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 07:56   #860
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Kizaru Pokaż wiadomość
W Polsce ciężko mówić o tym, by biedny był ktokolwiek pracujący, nawet jeżeli zarabia minimalną, bo my zawsze narzekamy, a większość nawet nie zdaje sobie sprawy, że my jesteśmy w top 50 najbogatszych państw na świecie - w każdej chwili możemy iść i zjeść/kupić jedzenie, mamy gdzie spać, mamy dostęp do aptek by kupić lekarstwa, mamy ubrania. Bieda to jest w takich państwach jak np Wenezuela, Zimbabwe, Burundi, Liberia, czy Niger (ale tych państw jest jest o wiele więcej) bo tam większość mieszkańców naprawdę wiele by dała, by móc cokolwiek zjeść, załamana jest gospodarka całego kraju, już o braku lekarstw, czy braku domów w których mogą spać czy gigantycznej wręcz przestępczości nie wspominając.
Nie obchodzi mnie stan gospodarczy Wenezueli lub Zimbabwe. W sumie umiarkowanie tez Polski. Obchodzi mnie mój stan. A na swój, wbrew temu co piszesz, nie narzekam.

Za to Ty masz niesamowity ból tyłka, ze osoby zarabiające więcej niż 1800 zł (czyli zakładam, ze więcej niż Ty) są bardziej pożądane na rynku matrymonialnym/towarzyskim. A zatem są bardziej atrakcyjne w oczach innych niż Ty.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:03   #861
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Tylko wiecie co? Dla wielu facetów to właśnie wysokie zarobki decydują o jego poczyciu własnej wartości.



Ok możemy mówić ze tak nie powinno być i ze liczy się to co jest w środku.

Ale ja osobiście widze u facetów ta zależność ze im więcej zarabiają tym lepiej się czuja sami ze sobą
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:07   #862
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

No generalnie chyba każdy się czuje lepiej jak zarabia więcej niż mniej
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:09   #863
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No generalnie chyba każdy się czuje lepiej jak zarabia więcej niż mniej
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:18   #864
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Kizaru Pokaż wiadomość

Tak jak mówisz PoPoo - kasa w związku nie jest priorytetem, i dla mnie brak chęci spotykania się z facetem który zarabia 1800 zł w sensie odrzucenie kogoś tylko ze względu na ilość zarabianej kasy to już straszny materializm, i zawsze się cieszę wtedy gdy taka zachłanna na kasę osoba znajdzie sobie fagasa co fakt, zarabia dużo, np 10 tysięcy, ale w związku jest traktowana jak kupa - takie sytuacje bardzo często mają miejsce, bo karma zawsze wraca do ludzi.
No no, taki szczęśliwy i zadowolony z siebie, a wystarczy odrobinkę przycisnąć i już się jad leje strumieniami, fagasy i karmy też. Uważaj żeby i tobie się tą karmą nie odbiło, może wybierz jakąś z galaretką, lepiej się trawi.
Ja tam nie życzę źle ludziom, którzy odrzucają mnie za cechy, które ja w sobie lubię. Po prostu do siebie nie pasujemy i dobrze, nie każdy musi. To może coś cię jednak tak odrobinkę odrobineczkę boli na tym punkcie, hm?

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2019-07-31 o 10:19
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:19   #865
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Tak ale jednak u facetów w większym stopniu zarobki są składowa poczucia własnej wartości niż u kobiet. Mówię z wlasnych obserwacji
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:30   #866
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Kizaru, twoim największym problemem przy szukaniu partnerki napewno nie są niskie zarobki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, chłop jest po prostu męczący.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:35   #867
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
To prawda, chłop jest po prostu męczący.
Ja bym to nazwała biedą, ale umysłową. Takie zawężone spojrzenie na świat (biedny=dobry/bogaty=zły), zawiść, małostkowość, oskarżanie innych o materializm, małe ambicje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 11:36   #868
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

A w ogóle, Kizaru, to wiesz, że nawet jak ta kobieta będzie traktowana jak kupa, to nadal nie będzie do Ciebie tęsknić?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 11:43   #869
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

No bez jaj, wymaganie zarobków większych niż 1800 zł u dorosłego faceta to materializm? Nie wiem ile masz lat, jak 20 to spoko nie ma co wymagać, ale jak bliżej 30 to sam bym od siebie wymagał i palił ze wstydu na takie zarobki. Już pomijając że to tylko wymówka u Ciebie, bo powodzenia nie masz i na coś zgonić trzeba, przecież nie na charakter.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A w ogóle, Kizaru, to wiesz, że nawet jak ta kobieta będzie traktowana jak kupa, to nadal nie będzie do Ciebie tęsknić?
Ale będzie tęsknić za pieniędzmi, pozory wystarczą.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 11:53   #870
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87042377]Ale będzie tęsknić za pieniędzmi, pozory wystarczą.[/QUOTE]
Za 1800zł?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 09:28:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.