Czysta micha part 10 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-12, 19:09   #4441
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Tak,za 2 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My robimy 13 listopada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 19:21   #4442
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Uwielbiam ten moment jak bardzo nie chce mi się ćwiczyć, ale zbiorę się i kończę trening

I dzisiaj trochę się ogarnęłam z jedzeniem, chociaż do "dobrze" jeszcze trochę brakuje. Ale powoli, niech mi tylko bobas wyzdrowieje i niech się przyzwyczaję do aury za oknem

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 19:33   #4443
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Ja moich kładę spać i mam zamiar iść pobiegac. Ciemno jak w dup... ale trudno,nie ma czasu w dzień to trzeba iść kiedy jest czas 🤷
No i tż ma urodziny a nie mam swieczek na rano córka na pewno będzie chciała od rana wręczać prezent i tort,a jak mam jechać autem to już pójdę się przebiegne.

Ja nie planuje imprezy bo nawet w weekend się ciężko z kimś spotkać bo wiecznie u kogoś dzieci chore będzie na spontanie. W tym tygodniu idziemy na urodziny na kulki,a moja pierwsza myśl, byle czegoś mi stamtąd nie przywlekli zamiast się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 20:20   #4444
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Zgadnijcie gdzie lecę

Tż w ostatniej chwili kupił bilety. Rano się pakowałam.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 20:21   #4445
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Coś mi posty rozbiło na 2Załącznik 7760443

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-12, 21:18   #4446
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Bozeee kqq,u nas właśnie 0st, zabierz mnie ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 05:07   #4447
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry

Kqq Portugalia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-13, 05:32   #4448
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Bozeee kqq,u nas właśnie 0st, zabierz mnie ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie a 6


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 12:17   #4449
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha part 10

Hej dziewczyny,
U mnie znów straszny życiowy burdel, w życiu prywatnym i zawodowym. W przyszłym weekend będę w Poznaniu na PGA, zastanawiam się co ze sobą zrobić w piątek i sobotę jak Tż będzie na imprezach ze znajomymi z byłej pracy.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 12:32   #4450
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Higu iść z nim i się dobrze bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 12:39   #4451
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Higu iść z nim i się dobrze bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie bardzo, bo i o czym ja bede z nimi gadać, co najwyżej sobie postoję i się pouśmiecham. To wszystko ludzie z jednej branży

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2021-10-13 o 12:44
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-13, 13:58   #4452
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
U mnie znów straszny życiowy burdel, w życiu prywatnym i zawodowym. W przyszłym weekend będę w Poznaniu na PGA, zastanawiam się co ze sobą zrobić w piątek i sobotę jak Tż będzie na imprezach ze znajomymi z byłej pracy.
Jak masz ochotę na jakąś kawę i niestraszna Ci obecność niemowlaka, to się polecam xD To znaczy w piątek po południu wstępnie jesteśmy umówieni ze znajomymi, ale poza tym mam czas. Duużo czasu.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 15:19   #4453
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Tutaj około 20, ale w nocy już chłodno.

Justysia za rok już zgadniesz, bo Tż nie chce jeździć nigdzie indziej.
Załącznik 7760482

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 20:52   #4454
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Heej


Zniknęłam na trochę, ale po prostu musiałam. Miałam duuużo do myślenia, mało czasu, tych znajomych na głowie itp. I tak nie ukrywam, nie bawiłam się zbyt dobrze. Nadal wiem, że nic nie wiem. Nie mogę tego przetrawić. Nawet w pracy jestem taka jakaś na nie, mimo, że już się polepszyło.



Odpowiem na kilka pytań. A. uwziął się na Danię, bo pracuje dla duńskiej firmy i non stop jest na łączach z Duńczykami i oczywiście w jego mniemaniu Dania to kraj mlekiem i miodem płynący, podatki są wysokie, ale kasa jest sumiennie rozliczana itp. a nie jak w Pl. No nie przegadam. Czajcie, on tam jedzie bez pracy, bo jego obecna firma nie potrzebuje więcej programistów w samej Danii. Życzliwi koledzy na miejscu już mu szukają innych firm programistycznych. Z tym "na miejscu" też jest dla mnie problem, bo niestety to nie Kopenhaga tylko takie miasto 200 koła mieszkańców, a ja nie ukrywam szczerze nienawidze "dziur". Nie miejscie mi za złe, sama jestem z powiatowego miasta, później studiowałam w takim niecałe 200 koła i mieszkałam w 500. Najbardziej mi pasuje Warszawa jednak.


Co do języka. Ja niestety totalnie nie lubię się uczyć języków i nie mam do nich zdolności. Jestem typowym wzrokowcem, niestety u mnie osłuchanie niewiele daje. Angielski musiałam zawsze dosłownie ryć na blachę. Można ze mną rozmawiać, wymieniać mi zwroty słowa, za 2 minuty pustka... A. w przeciwieństwie do mnie uczy się języków szybko i łatwo. Słuchowiec totalny. On się angielskiego nauczył za dzieciaka z cartoon network. Nawet nie miał u siebie w domu, tylko u kuzynów. Niemiecki zna bardzo podstawowy, nie uczył się w ogóle. Jeżdził w podstawówce na jakieś szkolne wymiany z zespołem tańca. Także jest między nami przepaść. Teraz wymyślił, że będzie się spotykał z ludźmi na piwie i uczył duńskiego. I pewnie mu to wystarczy. Ja obawiam się, że moge nigdy nie ogarnąć.



Rozmawiałam już ze znajomą. Ona sama mnie nie pouczy, bo będzie w najbliższym czasie miałą sporo zawirowań, ale może mnie polecić innej osobie, którą ona z kolei uczy koreańskiego, a tamta naucza angielskiego. Nie wiem jak to pogodzę, bo przy najlepszych chęciach nie będę mogła brać tych lekci wiecej niż 2 razy w tygodniu. Musze mieć jednak ten jeden dzień na zwykłe zakupy i inne sprawy które mi wypadną i 2 na treningi, a wątpię czy ta dziewczyna będzie chciała uczyć w weekendy.


Mam do ogarnięcia luxmed, bo jest na A. Będę musiała na rok wziąć umowę indywidualną na siebie. Nadal mam tam odczulanie i chcę je u nich kontynuować, bo jest szansa, że skończyłabym jeszcze w Polsce.


Generalnie nie wyjadę wcześniej niż w połowie przyszłego roku. Na razie nie widzę tego w ogóle. Z mojej strony to będzie pragmatyczna kalkulacja na czym/ na kim mi bardziej zależy i co mi się bardziej opłaca. Tutaj mam stabilną sytuację jeśli chodzi o zatrudnienie. Nawet jeśli mówię o moim miejscu pracy... W końcu chociaż po części zajmuję się tym co studiowałam, jestem sobie panią w biurze, a nie w pracy ficzycznej. Dodam, że przy moich alergiach pracy innej niż biurowa powinnam unikać.



Likka ja się do Ciebie być może odezwę o kontakt do Twojej przyjaciółki. Bardzo Ci dziękuję za taką propozycję


Justysia na bank będę pisać o wrażenia z życia za granicą




Z rzeczy zabawnych i odmóżdżających. Zamierzam sobie popsuć włosy. Będę zdzierać nadmiar henny żeby się gnojki kręciły. No cóż, jedyna korzyść z Danii. Tam będę sobie mogła walnąć na łeb różowy i nikogo to pewnie nie zdziwi. Tak się śmieję nad tym różowym, bo koleżanka właśnie walnęła i mi się podoba.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 21:20   #4455
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Heej


Zniknęłam na trochę, ale po prostu musiałam. Miałam duuużo do myślenia, mało czasu, tych znajomych na głowie itp. I tak nie ukrywam, nie bawiłam się zbyt dobrze. Nadal wiem, że nic nie wiem. Nie mogę tego przetrawić. Nawet w pracy jestem taka jakaś na nie, mimo, że już się polepszyło.



Odpowiem na kilka pytań. A. uwziął się na Danię, bo pracuje dla duńskiej firmy i non stop jest na łączach z Duńczykami i oczywiście w jego mniemaniu Dania to kraj mlekiem i miodem płynący, podatki są wysokie, ale kasa jest sumiennie rozliczana itp. a nie jak w Pl. No nie przegadam. Czajcie, on tam jedzie bez pracy, bo jego obecna firma nie potrzebuje więcej programistów w samej Danii. Życzliwi koledzy na miejscu już mu szukają innych firm programistycznych. Z tym "na miejscu" też jest dla mnie problem, bo niestety to nie Kopenhaga tylko takie miasto 200 koła mieszkańców, a ja nie ukrywam szczerze nienawidze "dziur". Nie miejscie mi za złe, sama jestem z powiatowego miasta, później studiowałam w takim niecałe 200 koła i mieszkałam w 500. Najbardziej mi pasuje Warszawa jednak.


Co do języka. Ja niestety totalnie nie lubię się uczyć języków i nie mam do nich zdolności. Jestem typowym wzrokowcem, niestety u mnie osłuchanie niewiele daje. Angielski musiałam zawsze dosłownie ryć na blachę. Można ze mną rozmawiać, wymieniać mi zwroty słowa, za 2 minuty pustka... A. w przeciwieństwie do mnie uczy się języków szybko i łatwo. Słuchowiec totalny. On się angielskiego nauczył za dzieciaka z cartoon network. Nawet nie miał u siebie w domu, tylko u kuzynów. Niemiecki zna bardzo podstawowy, nie uczył się w ogóle. Jeżdził w podstawówce na jakieś szkolne wymiany z zespołem tańca. Także jest między nami przepaść. Teraz wymyślił, że będzie się spotykał z ludźmi na piwie i uczył duńskiego. I pewnie mu to wystarczy. Ja obawiam się, że moge nigdy nie ogarnąć.



Rozmawiałam już ze znajomą. Ona sama mnie nie pouczy, bo będzie w najbliższym czasie miałą sporo zawirowań, ale może mnie polecić innej osobie, którą ona z kolei uczy koreańskiego, a tamta naucza angielskiego. Nie wiem jak to pogodzę, bo przy najlepszych chęciach nie będę mogła brać tych lekci wiecej niż 2 razy w tygodniu. Musze mieć jednak ten jeden dzień na zwykłe zakupy i inne sprawy które mi wypadną i 2 na treningi, a wątpię czy ta dziewczyna będzie chciała uczyć w weekendy.


Mam do ogarnięcia luxmed, bo jest na A. Będę musiała na rok wziąć umowę indywidualną na siebie. Nadal mam tam odczulanie i chcę je u nich kontynuować, bo jest szansa, że skończyłabym jeszcze w Polsce.


Generalnie nie wyjadę wcześniej niż w połowie przyszłego roku. Na razie nie widzę tego w ogóle. Z mojej strony to będzie pragmatyczna kalkulacja na czym/ na kim mi bardziej zależy i co mi się bardziej opłaca. Tutaj mam stabilną sytuację jeśli chodzi o zatrudnienie. Nawet jeśli mówię o moim miejscu pracy... W końcu chociaż po części zajmuję się tym co studiowałam, jestem sobie panią w biurze, a nie w pracy ficzycznej. Dodam, że przy moich alergiach pracy innej niż biurowa powinnam unikać.



Likka ja się do Ciebie być może odezwę o kontakt do Twojej przyjaciółki. Bardzo Ci dziękuję za taką propozycję


Justysia na bank będę pisać o wrażenia z życia za granicą




Z rzeczy zabawnych i odmóżdżających. Zamierzam sobie popsuć włosy. Będę zdzierać nadmiar henny żeby się gnojki kręciły. No cóż, jedyna korzyść z Danii. Tam będę sobie mogła walnąć na łeb różowy i nikogo to pewnie nie zdziwi. Tak się śmieję nad tym różowym, bo koleżanka właśnie walnęła i mi się podoba.
Mój mąż zaczął mówić, że jak pis wygra kolejne wybory to on też pakuje się i wyjeżdża nie wiem jak on sobie to wyobraża, żeby mając 2 dzieci rzucić wszystko, kredyt na dom itp. i wyjechać zacząć sobie układać życie za granicą ale mówi to z takim przekonaniem, że jestem skłonna mu wierzyć.

A co do Twojej sytuacji to wierzę, że nie jest Ci łatwo, tyle że masz chociaż wybór. Cholernie trudny, ale zawsze. Trzymam kciuki, żebyś podjęła dobrą dla siebie decyzję, mimo że żadna nie będzie łatwa i przy każdej coś będziesz musiała poświęcić.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 21:46   #4456
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Wolha ja wiem jedno, dla faceta nie warto tak z przymrużeniem oka, ale patrz na siebie i decyduj pod siebie, bądź egoistką w tym momencie i patrz na swoje dobro. Jesteś bardzo młoda, całe życie przed Tobą. Chyba,że jesteś w 200% przekonana że to ten,że z nim, to rzuć wszystko w diabły i leć. A jak w ogóle A. to widzi? On już postanowił ? Co on na to,że to może oznaczać Wasze rozstanie?

Higu
O wszystkim poza pracą, jak z innymi znajomymi


Pobiegalam wieczorem. Zdecydowanie wolę jak jest zimno do biegania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Likka9
Czas edycji: 2021-10-13 o 21:50
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 22:03   #4457
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Gryzia to co sie dzieje jest po prostu przerazajace. Przeciez PIS robi na naszych oczach wszystko to co jeszcze 2-3 lata temu wydawalo sie niewyobrazalne. Z czego sie kpilo. Nam sprzed tych kilku lat miny by zrzedly gdybysmy wiedzieli wtedy to co wiemy i widzimy teraz. Co bedzie nastepne?

Likka ja wlasnie robie pod siebie. Niby jestem mloda, ale za rok 35. Co do tej pewnosci. My sie znamy rowno 10 lat. Bylismy razem, pozniej nie bylismy. Mielismy kontakt. Stad mieszkanie w 2och miastach. Kazde z nas sie wtedy spotykalo a przynajmniej probowalo spotykac z kims innym. Wyszlo jak wyszlo. Ciagnelo nas do siebie. On wychodzi z zalozenia, ze absolutnie nie mam teraz niczego rzucac, bo raz ze sam musi ogarnac tam siebie na miejscu, dwa nie mam wyjezdzac jak nie jestem pewna. Plan jest taki ze raczej mialabym go odwiedzac zeby sobie to wszystko zobaczyc. Dodatkowo w mojej pracy nie daje sie wypowiedzenia przed premia roczna w grudniu. Jeszcze bym nie dostala, a rok temu spadlam z krzesla kiedy zobaczylam kwote. Z wrazenia. Pozytywnego.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-13, 22:49   #4458
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha part 10

Myślę, że to spoko opcja zobaczyć jak to się potoczy na spokojnie, bez pochopnych decyzji z Twojej strony.

W ramach ciekawostki opowiem wam, że jak miałam pierwszego poważnego faceta na studiach to wyjechał do Anglii. Ja miałam kończyć te studia i po roku decydować co dalej, czy tam jechać, czy on wraca. Ale związek tego roku nie przetrwał, a typ zachował się tak paskudnie, że do dziś sobie gratuluję, że nie przerwałam dla niego edukacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-14, 06:45   #4459
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Gryzia to co sie dzieje jest po prostu przerazajace. Przeciez PIS robi na naszych oczach wszystko to co jeszcze 2-3 lata temu wydawalo sie niewyobrazalne. Z czego sie kpilo. Nam sprzed tych kilku lat miny by zrzedly gdybysmy wiedzieli wtedy to co wiemy i widzimy teraz. Co bedzie nastepne?

Likka ja wlasnie robie pod siebie. Niby jestem mloda, ale za rok 35. Co do tej pewnosci. My sie znamy rowno 10 lat. Bylismy razem, pozniej nie bylismy. Mielismy kontakt. Stad mieszkanie w 2och miastach. Kazde z nas sie wtedy spotykalo a przynajmniej probowalo spotykac z kims innym. Wyszlo jak wyszlo. Ciagnelo nas do siebie. On wychodzi z zalozenia, ze absolutnie nie mam teraz niczego rzucac, bo raz ze sam musi ogarnac tam siebie na miejscu, dwa nie mam wyjezdzac jak nie jestem pewna. Plan jest taki ze raczej mialabym go odwiedzac zeby sobie to wszystko zobaczyc. Dodatkowo w mojej pracy nie daje sie wypowiedzenia przed premia roczna w grudniu. Jeszcze bym nie dostala, a rok temu spadlam z krzesla kiedy zobaczylam kwote. Z wrazenia. Pozytywnego.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ja mam trochę rozdwojenie jaźni. Bo generalnie nie wyobrażam sobie siebie za granicą, tym bardziej w Belgii (bo tam mieszka szwagier i na początek pomógł by nam się urządzić, ma duży dom, więc spokojnie byśmy się pomieścili). A z drugiej strony to, co pis wyprawia z tym krajem i ta ludzka ślepota, bo "dajo" mnie przeraża i nie chcę takiego życia dla swoich dzieci. A kolejna sprawa to właśnie dzieci - nie chcę, żeby żyły w takim kraju, w którym są łamane podstawowe prawa obywateli, a z drugiej strony Aleks za rok idzie do szkoły, nauczy się czytać i pisać po polsku, a za kolejny rok będzie od nowa musiał? Zrobimy to, co będzie najlepsze dla nas i naszej rodziny, ale też nie będzie to dla mnie łatwe... dom tutaj zostanie, żebyśmy mieli swoje miejsce, do którego przyjeżdżamy, 10h drogi autem to też nie tak długo, żeby się nie dało 1x w mcu wyszarpnąć ciut dłuższego weekendu i przyjechać do wszystkich... Ale przeraża mnie ten pomysł...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-14, 08:00   #4460
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Ja na razie nigdzie się nie wybieram. Ale chyba z Tżtem mamy najłatwiej się przeprowadzić i jeszcze pracować w zawodzie. Jednak bardzo się zastanawiamy czy ruszać z budową domu, bo w sumie nie wiadomo co tu będzie.
A niech użyje Linkedin i napisze do duńskich rekruterów. Teraz i tak rekrutacje zdalnie.
No ale trochę średnio że nie pozostawił Ci nawet żadnej dowolności w wyborze miejscowości.

Gryzia dzieci szybko się uczą, a znajomość dwóch języków zostanie

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-14, 14:42   #4461
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

My mamy tu stabilne zawody i rodziców,także nawet nie myślę o emigracji. Zresztą jeśli już bym miała to tylko tam gdzie lato trwa cały rok 🤣

Zgarniam dzieciaki i jedziemy na urodzinki na salę zabaw bo dostali zaproszenie. Tż w pracy do jutra także czeka mnie długi wieczór.

U młodego znowu bostonka w grupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 09:34   #4462
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha part 10

Dzien dobry,
Nie ma chętnych na ważenie? U mnie 84,4
Dzis odbieram wyniki rtg bo moje plecy jeszcze bardziej padły.

Ćwiczę, leżę na macie, biore leki, smaruje i jest lepiej

Co do wyjazdu kiedys w młodości o tym myślałam. Teraz już za dużo spraw mnie tu trzyma. Zresztą ja nigdy nie lubiłam w życiu zmian

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 10:10   #4463
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha part 10

Dorota, to ja właśnie siedzę w poczekalni u ortopedy z moimi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 10:29   #4464
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha part 10

U mnie bez zmian - 88,5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 11:21   #4465
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

U mnie 63,3kg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 11:27   #4466
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha part 10

Nowy ortopeda mi nic odkrywczego nie powiedział. Normalne, że mnie boli i tylko rehabilitacja może pomóc. Pokazał mi zdjęcia pleców - faktycznie, krzywe. Jedyne co to dał mi skierowanie na rehabilitację w ramach pakietu, to może choć trochę zaoszczędzę. Choć logistycznie będzie trudniej to ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 11:51   #4467
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Nowy ortopeda mi nic odkrywczego nie powiedział. Normalne, że mnie boli i tylko rehabilitacja może pomóc. Pokazał mi zdjęcia pleców - faktycznie, krzywe. Jedyne co to dał mi skierowanie na rehabilitację w ramach pakietu, to może choć trochę zaoszczędzę. Choć logistycznie będzie trudniej to ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra sprawa rehabilitacja jak jeszcze w pakiecie to pewnie termin nie będzie odległy. I może z terminami się uda pokombinować tak jak Tobie pasuje i nie będzie to aż tak klopotliwe

Tylko to dalej nie rozwiązuje problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 17:53   #4468
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Dzisiaj taki spacer
Niestety pracy dużo i sobie nie pochodzę dużo i deszcz pada. Ale i tak spoko taka odmiana. Załącznik 7760667

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 18:31   #4469
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;88949600]Dzisiaj taki spacer
Niestety pracy dużo i sobie nie pochodzę dużo i deszcz pada. Ale i tak spoko taka odmiana. Załącznik 7760667

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk[/QUOTE]


Bez filtrów ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-15, 19:06   #4470
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Kqq ehh ehh ehh wielkie zazdro i smuteczek. Na długo jesteście? Korzystaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-23 10:49:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.