błona dziewicza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 16:56   #1
kersti9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

błona dziewicza


chciałam się zapytać, czy błona dziewicza może zostac przebita dopiero po kilku stosunkach ? współżyję z moim chłopakiem od trzech miesięcy, co prawda tylko raz w tygodniu albo i nie ( nie za bardzo mamy obydwoje czas). podczas pierwszego razu wgl nie krwawiłam, pomimo bólu ;p szczerze mówiąc unikałam pozycji w której moje nogi opierają sie na barkach partnera, ponieważ odczuwałam ból. niedawno jednak postanowilam sie przełamać i kochaliśmy się w tej pozycji, on był delikatny i w sumie ból zniknął, ale ku mojemu zaskoczeniu pojawiła się krew. I tak się zastanawiam czy dopiero teraz doszło do przebicia błony, czy może to coś poważniejszego i powinnam iść do ginekologa. ;p
kersti9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 19:54   #2
FireWire
Raczkowanie
 
Avatar FireWire
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
GG do FireWire
Dot.: błona dziewicza

Tak. Każda kobieta jest inna. Wiec i tak samo jest z błoną dziewiczą. Może być ułożona troszku niżej, troszku wyżej, może być bardziej cienka bądź bardziej grubsza oraz mniej lub bardziej wytrzymała . Tak samo każdą kobietę może to tzw. 'inaczej boleć'
FireWire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 20:45   #3
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: błona dziewicza

Być może że teraz doszło do przebicia błony.
Jeśli jesteś taka ciekawa to przejdz się do ginekologa.
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 16:36   #4
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: błona dziewicza

Cytat:
Napisane przez kersti9 Pokaż wiadomość
chciałam się zapytać, czy błona dziewicza może zostac przebita dopiero po kilku stosunkach ? współżyję z moim chłopakiem od trzech miesięcy, co prawda tylko raz w tygodniu albo i nie ( nie za bardzo mamy obydwoje czas). podczas pierwszego razu wgl nie krwawiłam, pomimo bólu ;p szczerze mówiąc unikałam pozycji w której moje nogi opierają sie na barkach partnera, ponieważ odczuwałam ból. niedawno jednak postanowilam sie przełamać i kochaliśmy się w tej pozycji, on był delikatny i w sumie ból zniknął, ale ku mojemu zaskoczeniu pojawiła się krew. I tak się zastanawiam czy dopiero teraz doszło do przebicia błony, czy może to coś poważniejszego i powinnam iść do ginekologa. ;p
Przede wszystkim nie te forum. Od tego jest podforum ginekologia/intymne.

Idź do lekarza, wizażanki nie zajrzą Ci między nogi.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 23:51   #5
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: błona dziewicza

forum o masażu a takie pytanie, nie ten dział
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 07:23   #6
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: błona dziewicza

Cytat:
Napisane przez kersti9 Pokaż wiadomość
chciałam się zapytać, czy błona dziewicza może zostac przebita dopiero po kilku stosunkach ? współżyję z moim chłopakiem od trzech miesięcy, co prawda tylko raz w tygodniu albo i nie ( nie za bardzo mamy obydwoje czas). podczas pierwszego razu wgl nie krwawiłam, pomimo bólu ;p szczerze mówiąc unikałam pozycji w której moje nogi opierają sie na barkach partnera, ponieważ odczuwałam ból. niedawno jednak postanowilam sie przełamać i kochaliśmy się w tej pozycji, on był delikatny i w sumie ból zniknął, ale ku mojemu zaskoczeniu pojawiła się krew. I tak się zastanawiam czy dopiero teraz doszło do przebicia błony, czy może to coś poważniejszego i powinnam iść do ginekologa. ;p
Witaj. Nie masz się czym martwić, jesli to pojedynczy epizod. Niektóre błony wcale nie krwawią, niektóre za którymś razem. Powodem krwawienia mógł być zbyt odważny seks jak na kobietę dopiero zaczynającą życie seksualne. Twoje narządy są jeszcze bardzo delikatne i być może doszło do podrażnień pochwy. Moim zdaniem nie powinnaś sie martwić.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:05   #7
brill3r
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: błona dziewicza

Po pierwsze: nie ten dział, ale to już wiemy.

Po drugie: jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - maszeruj do lekarza. Nawet tylko po to, żeby usłyszeć: "Nie masz się o co martwić, wszystko OK".

-----
http://www.brilliantpartner.com/tlumaczenia.php
brill3r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 15:30   #8
kasiula_87
Raczkowanie
 
Avatar kasiula_87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 52
Dot.: błona dziewicza

Ja też podczas pierwszego stosunku nie krwawiłam. Błona jest tak cienka, że nieraz można ją podczas intensywnych ćwiczeń przerwać.
kasiula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:41   #9
helencia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 95
Dot.: błona dziewicza

własnie czasem sie tak dzieje przez intensywne cwiczenia
helencia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 23:20   #10
karolcia_ce
Przyczajenie
 
Avatar karolcia_ce
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: błona dziewicza

Zobacz czy to się powtórzy i w razie czego skorzystaj z porady lekarza. Może to błona, albo może jakieś zadrapanie czy coś...
karolcia_ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 09:20   #11
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: błona dziewicza

Mi się wydaję, że każde krwawienie nie-terminowe-okresowo powinno się skonsultować z lekarzem... być może wdała się jakaś infekcja. Trudno powiedzieć.
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.