Ludzie o innym typie urody. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 09:57   #31
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
rozumiem, ale wpisz sobie w google grafikę "arab" albo "arab people" i zobacz, że specjalnie nie różnią się karnacją od Włocha czy Francuza, potrafią też być jaśniejsi. Zdarzają się Arabowie z niebieskimi albo zielonymi oczami itp. Oczywiście są też ciemni - bo jak wszystkie rasy przemieszali się z sąsiadami.
Zgooglaj sobie też Persów
Nie muszę goglac, wiem jak wyglądają i że czasem mają jasną karnacje ale często mają takie typowe dla nich rysy twarzy i one mi nijak nie podchodzą. To że są bladzi nie pomaga. Jeżeli podobają ci się bruneci to bedziesz sie ślinic na widok każdego bruneta? Nie, bo inne cechy mogą powodować że facet ci nie bedzie pasować. Ja wolę białe rysy twarzy ale nie za każdym białym facetem sikam w majtki. A na pewno nie szaleje za azjatami czy arabami ale mogę uznać czasem że jakiś jest przystojny jeżeli nie ma typowo azjatyckich czy arabskich rysow.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 11:24   #32
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
Azjaci, latynosi..nie nie, sa niscy, siegaja mi do cyckow najwyzej :P
Nie wszyscy Azjaci są niscy xD

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Osobiście mam słabość do Azjatów.
Mój ex wyglądał - nadal wygląda - jak Koranczyk z jakiejs dramy koreańskiej.
Wysoki, szczupły, ciemne naturalnie gęste włosy i czarne - tak,czarne- oczy.
No śliczny jest naprawdę.
Uwielbiałam prostować mu włosy hahaha takie mieciutkie,gładkie.. mmmm
Azjatki...jezu piękne są



Co do Hindusow, nie nie pociągają mnie.
Arabowie, mogą sobie byc pikni o często są, ale słowa nie zamienię z żadnym.

Dla mnie facet musi być przystojny ( nie jakas super piękność bo się kompleksów nabawie ) i wysoki i nie mieć zeza,garba, czy coś.
Ale i tak wszystko zależy od charakteru .
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 11:33   #33
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Nie wszyscy Azjaci są niscy xD[COLOR="Silver"]
Wiadomo, że nie, ale zdecydowana większość
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 11:45   #34
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Dla mnie facet musi być przystojny ( nie jakas super piękność bo się kompleksów nabawie ) i wysoki i nie mieć zeza,garba, czy coś.
Czyli przystojny, wysoki, ale z zezem i garbem odpada ?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 12:03   #35
Kat2890
Raczkowanie
 
Avatar Kat2890
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 458
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

wypowiem się o mężczyznach, bo do kobiet nie mam zastrzeżeń jako takich, jak ładna to ładna,nie ma znaczenia czy japonka czy murzynka,
azjaci,hindusi absolutnie nie, murzyni/czarnoskórzy nie, arabi zależy-ale to raczej wyjątek żeby mi się spodobał

za to bardzo podoba mi się u mężczyzn skandynawski typ urody : blondyn, ostre rysy twarzy, jasne oczy
__________________
some dance to remember some dance to forget
Kat2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 13:02   #36
Melissandra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

A czy to tez nie jest tak, ze podobaja nam sie przeciwienstwa? Ja mam skandynawski typ urody, zawsze podobali mi sie opaleni Latynosi, za to Norwegowie absolutnie nie. I odwrotnie, na poludniu blondynki sa bardzo pozadane.
Melissandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 13:06   #37
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Dla mnie nie ma znaczenia kolor oczu czy wlosow u faceta, liczy sie prezencja calosciowa

Ciekawe są mieszanki rasowe.

Edytowane przez 201611240917
Czas edycji: 2015-12-29 o 13:11
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 13:17   #38
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

A ja dodam od siebie, że jeśli chodzi o raj ciasteczkowy w Europie, to dla mnie takim okazał się Grecja. Byłam w Atenach parę dni, większość facetów na ulicach - mega, ciemnoocy, ciemnowłosi, wysocy. Na dodatek przestawiło mi się na Ateny badoo, generalnie ilość przystojniaków przekroczyła moje oczekiwania, praktycznie przy każdym chciało się klikać serduszko.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissandra Pokaż wiadomość
A czy to tez nie jest tak, ze podobaja nam sie przeciwienstwa? Ja mam skandynawski typ urody, zawsze podobali mi sie opaleni Latynosi, za to Norwegowie absolutnie nie. I odwrotnie, na poludniu blondynki sa bardzo pozadane.
u mnie to nie działa.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 14:41   #39
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Ani azjaci, ani arabowie, ani czarnoskórzy, ani żadne inne kolorowe rasy mnie nie kręcą fizycznie ani trochę. Żadna z płci w kolorze mi sie nie podoba. Mogę uznać że ktoś jest obiektywnie atrakcyjny ale nie będzie i tak atrakcyjny dla mnie.
Podpisuję się.

Nie rozumiem np. fenomenu Azjatek. Mnie się nie podobają ani trochę.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 14:47   #40
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez Melissandra Pokaż wiadomość
A czy to tez nie jest tak, ze podobaja nam sie przeciwienstwa? Ja mam skandynawski typ urody, zawsze podobali mi sie opaleni Latynosi, za to Norwegowie absolutnie nie. I odwrotnie, na poludniu blondynki sa bardzo pozadane.
Właśnie nie, na przeciwieństwa się zwraca uwagę, owszem, ale na partnerów jednak najczęściej wybiera podobnych do siebie samych.
Ja jestem typowa polska córka młynarza, podobają mi się latynosi a jestem z wikingiem z północy.
Swoją drogą, piszesz "typ skandynawski" o sobie. Pomieszkałam troszkę i teraz już bez pudła rozpoznam owy, to nie tylko kolor skóry czy oczu, a sporo z rysów twarzy, ogólnego podobieństwa, a te cechy nie mają nic wspólnego z rodzimymi słowiańskimi blondynkami (tylko teoretycznie zakładam, że jednak do nich należysz ).
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 15:14   #41
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Azjaci. Faceci - koreańczycy i trochę chińczycy. Kobiety - japonki i chinki.

A po co bym się koreańskiego uczyła, jak nie w celach matrymonialnych. ^^

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Arabowie? Serio? Tyle tu was pisze, a mnie odrzucają... Podobnie jak hindusi i murzyni...
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 15:45   #42
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Egzotyczne kobiety - bardzo na tak Tylko poza azjatkami, bo są tak niezdrowo blade (wdł mnie ). Za najładniejsze uważam latynoski.

Natomiast faceci muszą mieć zdecydowane, ostre rysy twarzy. I najlepiej jasne oczy Arabowie mnie odstręczają, wyglądają jak wielbłądy. A azjaci są za drobni.
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 16:51   #43
Melissandra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Właśnie nie, na przeciwieństwa się zwraca uwagę, owszem, ale na partnerów jednak najczęściej wybiera podobnych do siebie samych.
Ja jestem typowa polska córka młynarza, podobają mi się latynosi a jestem z wikingiem z północy.
Swoją drogą, piszesz "typ skandynawski" o sobie. Pomieszkałam troszkę i teraz już bez pudła rozpoznam owy, to nie tylko kolor skóry czy oczu, a sporo z rysów twarzy, ogólnego podobieństwa, a te cechy nie mają nic wspólnego z rodzimymi słowiańskimi blondynkami (tylko teoretycznie zakładam, że jednak do nich należysz ).

Jasne, masz racje - jestem slowianska blondynka, dziadek dunczyk co prawda, ale poza kolorystyka pewnie nic mnie ze skandynawia nie laczy ;-)

Preferencje wizualne a facet, z ktorym faktycznie jestesmy to dwa rozne tematy. Rzadko kiedy trafia sie facet idealnie w naszym typie, bo dochadza wszystkie poza estetyczne aspekty. Ale pomarzyc mozna ))
Melissandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:55   #44
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o facetów to ja szaleję za... mężczyznami z Rosji, Ukrainy itp. No nie musi być super przystojny, ale wystarczy, że się odezwie z tym swoim akcentem i mam miękkie nogi


привет девушка!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:05   #45
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez BiegnijLola Pokaż wiadomość
Arabowie mnie odstręczają, wyglądają jak wielbłądy.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 19:08   #46
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Jeśli chodzi o mnie to kolor skóry czy pochodzenie nie ma znaczenia. Podobają mi się i Skandynawowie i Japończycy i Włosi. Oczywiście nie każdy Skandynaw, Japończyk czy Włoch będzie mi się podobał.
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 19:33   #47
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Ja wole blondynow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 06:32   #48
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Słowiańska uroda męska? W sensie, że tacy przystojniacy?


Mnie się Azjaci zazwyczaj nie wydają atrakcyjni, bo są niscy. Zwracam uwagę na wyższych ode mnie mężczyzn, bo sama jestem wysoka i mam trochę kompleks na tym punkcie Natomiast w Stanach widziałam wielu mężczyzn pochodzenia azjatyckiego, którzy byli wysocy i wtedy wydawali mi się naprawdę atrakcyjni. Mają piękne włosy i często ciekawe rysy twarzy, z wystającymi kośćmi policzkowi, co mi się bardzo podoba u obu płci.

Co do arabskiego typu urody się nie wypowiadam, bo nie widziałam zbyt wielu na żywo. Za to taki typ perski, irański mi się bardzo podoba. Na studiach było u mnie na roku kilku studentów z Iranu - ciacha
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 10:13   #49
201612050921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Mnie podobają się różne typy urody, ale nigdy nie spojrzałabym na azjatę ani czarnoskórego. Te dwa typy są dla mnie aseksualne.
A jeśli chodzi o kobiety - dla mnie najpiękniejsze są arabki. Nie wiem jak z figurami, bo zazwyczaj się chowają, ale mają prześliczne twarze.
201612050921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-14, 22:34   #50
MirkoPH
Raczkowanie
 
Avatar MirkoPH
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 48
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Ruscy faktycznie twardzi mocni i typowa słowiańska uroda. W tej chwili w Polsce Ukraińców duuużo do wyboru do koloru.
MirkoPH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 22:57   #51
d9bc8dbc83c7aee5e9082ee3b616ba3ef54cad1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 96
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Mi się podobają Azjaci, zwłaszcza Japończycy, ale dosłownie niektórzy, bo mam specyficzny gust ;P
Mam fetysz ciemnych włosów i ich fryzur (dłuższe włosy, typowy bedhair).
d9bc8dbc83c7aee5e9082ee3b616ba3ef54cad1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 14:59   #52
MirkoPH
Raczkowanie
 
Avatar MirkoPH
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 48
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Z perspektywy faceta mnie zawsze zastanawiało co kobiety widzą w Arabach? Oprócz tego ,że fakt znajdzie się ładny egzemplarz. Nie jestem rasistą i uważam się za w miarę tolerancyjnego gościa . Moja koleżanka wyjechała do Dubaju bo poznała zamożnego Araba. Piękna blondynka. Pół roku lansowania się na Instagramie ze złotymi Iphonami materialnie niczego jej nie brakowało. Skończyło się tragicznie... Dobrze ,że żyje rodzice wywalili kupe kasy żeby ją sciągnąć do PL . Generalnie już jest ok ale to co przeszła i opowiadała to istna masakra... Czasami kobiety są strasznie naiwne , wydaje im się ,że życie bo wielki świat przepych kasa ...
Nie ma jak to polaczki mamy swoje przywary i do pięknych nie należymy ale uważam co swój to swój
MirkoPH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 15:15   #53
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o facetów to ja szaleję za... mężczyznami z Rosji, Ukrainy itp. No nie musi być super przystojny, ale wystarczy, że się odezwie z tym swoim akcentem i mam miękkie nogi
O, mam podobnie tu nawet nie chodzi o typowo słowiański typ urody(bo są bardzo różne), tylko właśnie o ten akcent w młodości miałam parę miłych znajomości z panami zza wschodniej granicy

Co do innych typów urody, podobają mi się Azjatki, a także niektóre (ładne) Arabki, Hinduski, Berberyjki, Ormianki czy Gruzinki. Mężczyźni - zdecydowanie nie. Szczególnie Murzyni i Arabowie są dla mnie aseksualni

Co do męskiej urody, zdecydowanie wolę typ europejski. Najbardziej nordycki i słowiański, ale nie jest to regułą.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 15:41   #54
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Mnie podobają się właśnie arabskie rysy twarzy, również mulaci i murzyni, jednak umiarkowanie ciemnoskorzy, no i oczywiście śródziemnomorska uroda, latynosi... słowiańska uroda u mężczyzn w ogóle mnie nie pociąga, większość Polaków jest dla mnie aseksualna i mieszkając w Polsce nie byłam nigdy zainteresowana żadnym facetem, bo żaden mi się nie podobał, chociaż potrafiłam ocenić czy jest przystojny, czy nie ...
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 17:18   #55
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Co do innych typów urody, podobają mi się Azjatki, a także niektóre (ładne) Arabki, Hinduski, Berberyjki, Ormianki czy Gruzinki. Mężczyźni - zdecydowanie nie. Szczególnie Murzyni i Arabowie są dla mnie aseksualni

Co do męskiej urody, zdecydowanie wolę typ europejski. Najbardziej nordycki i słowiański, ale nie jest to regułą.
Mam tak samo podobają mi się ciemnoskóre kobiety, Azjatki, mulatki, za to faceci jedynie niektórzy mulaci, typ arabski, śródziemnomorski i Azjaci są dla mnie aseksualni, a jestm zupełnie hetero. Gustuje w słowiańskiej i właśnie nordyckiej urodzie u facetów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:17   #56
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

mi sie podoba uroda srodziemnomorska u mezczyzn, ale nie ze wzgledu na kolory a raczej na rysy twarzy - nie takie kartoflane i okragle jak slowianie (zwlaszcza jesli dodamy do tego, ze po 30 wiekszosc Panow w Polsce ma juz drugi podbrodek i piwny brzuszek )
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:39   #57
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Typ nordycki zdecydowanie. A przede wszystkim jasne oczy.
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:51   #58
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

O to to Wysocy, rudzi lub blond Skandynawowie z niebieskimi zimnymi oczami

Z innej beczki zachwycają mnie wizualnie niektóre Somalijki i Arabki, ale też tutejsze walkirie lub inne rudowlose piegowate Europejki.

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 19:09   #59
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

Nie przepadam za mezczyznami o blond czy rudych wlosach i do tego niebieskich oczach. Lubie ciemne wlosy, brazowe oczy i zlota, lekko brazowa karnacje karnacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 19:19   #60
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie o innym typie urody.

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;82951441]mi sie podoba uroda srodziemnomorska u mezczyzn, ale nie ze wzgledu na kolory a raczej na rysy twarzy - nie takie kartoflane i okragle jak slowianie (zwlaszcza jesli dodamy do tego, ze po 30 wiekszosc Panow w Polsce ma juz drugi podbrodek i piwny brzuszek )[/QUOTE]

Możesz zilustrować przykładami, co masz na myśli pisząc o kartoflanych i okrągłych twarzach Słowian? Bo nie zwróciłam uwagi na coś takiego, a zaciekawiłaś mnie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 23:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.