zepsuta dziewczyna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 19:48   #1
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139

zepsuta dziewczyna?


Witam wszystkie wizażanki Na wstępie chciałam podziękować mojej koleżance za to, że zachęciła mnie do napisania tutaj o swoim problemie.
Problem tyczy się mojego chłopaka, z którym jestem od ponad 4 lat. Gdybym miała opisywać mojego chłopaka ma 21 lat, czuje się jak dzieciak, zakompleksiony (ma budowę ciała 15 latka), jest zabawny przy znajomych mogłabym tak bez końca.. ale są też wady, które ciężko wywalczyć. Nie ma szacunku do rodziców i do mnie. Kiedy coś powiem nie tak zaczyna się złość, rzuca się, nawet zdarzyło się, że powiedział "spierd..", często nie myśli o tym co pisze. Jego chora zazdrość sprawia, że jak rozmawiamy o jakimś gościu często czytam " Jedź z nim ! Niech Cię przeleci " czuję się wtedy jak śmieć.. Na imprezach, weselach często jest spięcie i jestem przygaszona nie chcę nawet się bawić, bo powie coś głupiego. Ludzie myślą, że jestem jakaś dziwna, bo nie potrafię się cieszyć na czyimś weselu czy imprezie tylko coś. Zdarza się, że mówię o problemie naszej wspólnej koleżance a mój ma pretensje, że gadam komuś ale co mam zrobić jak sobie nie radzę? Potrzebuję z kimś porozmawiać.. Na mojej 18 byłam kontrolowana, bo był zaproszony chłopak który kiedyś był moim bardzo dobrym kolegom, ze względu na związek zostawiłam koleżanki/kolegów.. czuję się z tym okropnie, mój chłopak mówi do mnie - co ja Ci nie wystarczam już? a ja po prostu nie mam do kogo się odezwać. Nawet nikt nie pisze tylko mój chłopak.. gdy chłopak studiuje ja siedzę w domu. Bywały cudowne chwile, jest opiekuńczy, troskliwy, kochany i potrafi mnie wspierać na duchu nawet w tych złych chwilach.
Zepsuta dziewczyna. Tak mogę się określić. Czuję się dziwnie, nie szczęśliwie, nie uśmiecham się, jestem bez życia.. czasem na myśl o samobójstwie mam neutralne myśli i nie robi to na mnie wrażenia. Po słowach spierda..j, po tym jak matka mojego tż powiedziała mi, żebym coś zrobiła z nim załamałam się, poczułam się bezsilna, bo mojemu nie przegada się i nie mam wpływu. Ciekły mi łzy, a potem ona powiedziała, że nie chce by nasze problemy były jej problemami.. Jest uparty i będzie dążył do swoich racji. Zobaczył wczoraj, że jestem przygaszona więc po dłuższych namysłach, zapytał czy nie chcę być sama. Płakałam w nocy.. Już nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić w końcu> 4 lata, gdy będziemy osobno i tak ktoś się odezwie i nie poradzę sobie psychicznie. Dziś dostałam okres. Bój jajników rozłożył mnie w całości, wymiotowałam i zwijałam się z bólu. TŻ przyjechał i rozmawialiśmy. Doszliśmy do wniosku, że jesteśmy jak stare małżeństwo.. może jest jakiś sposób aby to wszystko wróciło co było kiedyś? Ja wiem, że jestem troszkę zgaszona i bez życia.. nie wiem, co mam poradzić, jestem troszkę zagubiona a nawet sypię się.. proszę pomóżcie, doradźcie..
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 19:54   #2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Dziewczyno, przecież on Cię nie szanuje, gasi poczucie własnej wartości, skopuje Cię do parteru, żeby sobie Ciebie podporządkować! Wymiksuj się z tego jak najszybciej, to jest toksyczny facet! Zakompleksiony burak, który sobie Ciebie ustawił, że niemalże jesteś mu wdzięczna, że jeszcze z Tobą jest, który sprawił, że uważasz się bez powodu za śmiecia, to jest straszne.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 19:57   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki Na wstępie chciałam podziękować mojej koleżance za to, że zachęciła mnie do napisania tutaj o swoim problemie.
Problem tyczy się mojego chłopaka, z którym jestem od ponad 4 lat. Gdybym miała opisywać mojego chłopaka ma 21 lat, czuje się jak dzieciak, zakompleksiony (ma budowę ciała 15 latka), jest zabawny przy znajomych mogłabym tak bez końca.. ale są też wady, które ciężko wywalczyć. Nie ma szacunku do rodziców i do mnie. Kiedy coś powiem nie tak zaczyna się złość, rzuca się, nawet zdarzyło się, że powiedział "spierd..", często nie myśli o tym co pisze. Jego chora zazdrość sprawia, że jak rozmawiamy o jakimś gościu często czytam " Jedź z nim ! Niech Cię przeleci " czuję się wtedy jak śmieć.. Na imprezach, weselach często jest spięcie i jestem przygaszona nie chcę nawet się bawić, bo powie coś głupiego. Ludzie myślą, że jestem jakaś dziwna, bo nie potrafię się cieszyć na czyimś weselu czy imprezie tylko coś. Zdarza się, że mówię o problemie naszej wspólnej koleżance a mój ma pretensje, że gadam komuś ale co mam zrobić jak sobie nie radzę? Potrzebuję z kimś porozmawiać.. Na mojej 18 byłam kontrolowana, bo był zaproszony chłopak który kiedyś był moim bardzo dobrym kolegom, ze względu na związek zostawiłam koleżanki/kolegów.. czuję się z tym okropnie, mój chłopak mówi do mnie - co ja Ci nie wystarczam już? a ja po prostu nie mam do kogo się odezwać. Nawet nikt nie pisze tylko mój chłopak.. gdy chłopak studiuje ja siedzę w domu. Bywały cudowne chwile, jest opiekuńczy, troskliwy, kochany i potrafi mnie wspierać na duchu nawet w tych złych chwilach.
Zepsuta dziewczyna. Tak mogę się określić. Czuję się dziwnie, nie szczęśliwie, nie uśmiecham się, jestem bez życia.. czasem na myśl o samobójstwie mam neutralne myśli i nie robi to na mnie wrażenia. Po słowach spierda..j, po tym jak matka mojego tż powiedziała mi, żebym coś zrobiła z nim załamałam się, poczułam się bezsilna, bo mojemu nie przegada się i nie mam wpływu. Ciekły mi łzy, a potem ona powiedziała, że nie chce by nasze problemy były jej problemami.. Jest uparty i będzie dążył do swoich racji. Zobaczył wczoraj, że jestem przygaszona więc po dłuższych namysłach, zapytał czy nie chcę być sama. Płakałam w nocy.. Już nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić w końcu> 4 lata, gdy będziemy osobno i tak ktoś się odezwie i nie poradzę sobie psychicznie. Dziś dostałam okres. Bój jajników rozłożył mnie w całości, wymiotowałam i zwijałam się z bólu. TŻ przyjechał i rozmawialiśmy. Doszliśmy do wniosku, że jesteśmy jak stare małżeństwo.. może jest jakiś sposób aby to wszystko wróciło co było kiedyś? Ja wiem, że jestem troszkę zgaszona i bez życia.. nie wiem, co mam poradzić, jestem troszkę zagubiona a nawet sypię się.. proszę pomóżcie, doradźcie..
-jak rzucisz to męskie gówno, wróci ci radość życia- głowę wolałabym sobie odgryźć, niż być z takim "facecikiem".
I nie, stare małżeństwo to ja jestem- a nigdy w życiu mąż mnie tak nie potraktował i się do mnie nie odezwał; ty jesteś z gównianym facetem. Ba- pozwalasz temu śmieciowi tak gównianie się traktować.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:01   #4
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: zepsuta dziewczyna?

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;41350457]Dziewczyno, przecież on Cię nie szanuje, gasi poczucie własnej wartości, skopuje Cię do parteru, żeby sobie Ciebie podporządkować! Wymiksuj się z tego jak najszybciej, to jest toksyczny facet! Zakompleksiony burak, który sobie Ciebie ustawił, że niemalże jesteś mu wdzięczna, że jeszcze z Tobą jest, który sprawił, że uważasz się bez powodu za śmiecia, to jest straszne.[/QUOTE]

Dziękuję Ci za odpowiedź ale ja czuję, że ja się nie podniosę. Jestem wrażliwa i nie umiem sobie poradzić z niektórymi emocjami. Najbardziej boję się, że on będzie pisał do innych ja będę to widzieć i się załamię już całkiem. Nie mam nikogo, gdybym nie miała 2 tygodnie telefonu nie miałabym na pewno, żadnej wiadomości. Dziś powiedział mi, że musimy coś zrobić aby to co dobre wróciło, że będzie starał się panować nad emocjami ale ja nie mogę być ciągle smutna.. Kiedyś byłam inna..
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:08   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za odpowiedź ale ja czuję, że ja się nie podniosę. Jestem wrażliwa i nie umiem sobie poradzić z niektórymi emocjami. Najbardziej boję się, że on będzie pisał do innych ja będę to widzieć i się załamię już całkiem. Nie mam nikogo, gdybym nie miała 2 tygodnie telefonu nie miałabym na pewno, żadnej wiadomości. Dziś powiedział mi, że musimy coś zrobić aby to co dobre wróciło, że będzie starał się panować nad emocjami ale ja nie mogę być ciągle smutna.. Kiedyś byłam inna..
- bo nie miałaś gównianego faceta.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:13   #6
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Szacunek to jeden z filarów związku - pamiętaj o tym.
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:17   #7
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- bo nie miałaś gównianego faceta.
Przy mnie jest inny a przy znajomych udaje, że jest świetnie.. i nikt w nim winy nie widzi..
mówi, ze go olewałam.. i dlatego mnie nie szanował.

Edytowane przez klaraa43
Czas edycji: 2013-06-16 o 20:18
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 20:20   #8
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Twój chłopak powinien Cię uszczęśliwiać, a tak nie jest. Do tego Cię nie szanuje. Nie ma sensu tego ciągnąć. Znajdź sobie jakieś hobby. Spotykaj się z koleżankami. Dasz radę
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:20   #9
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Przy mnie jest inny a przy znajomych udaje, że jest świetnie.. i nikt w nim winy nie widzi..
- a musi widzieć? Wystarczy, że ty wiesz, jak jest dla ciebie (i co z tego, że czasami jest inny?) To męskie gówno tobie mówi "spierd.alaj", tobie mówi, ze inny ma ciebie "przelecieć" itd.w ten deseń. No gówno opisujesz i tyle. Jak chcesz z taki gównem być "no bo to już 4 lata" , to bądź, ale nie dziw się swojemu nastrojowi.
Za Chiny nie uwierzę, ze ten chłopaczek cię kocha, prawdziwie kochający facet nigdy tak nie odezwie się do kochanej osoby.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:24   #10
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- a musi widzieć? Wystarczy, że ty wiesz, jak jest dla ciebie (i co z tego, że czasami jest inny?) To męskie gówno tobie mówi "spierd.alaj", tobie mówi, ze inny ma ciebie "przelecieć" itd.w ten deseń. No gówno opisujesz i tyle. Jak chcesz z taki gównem być "no bo to już 4 lata" , to bądź, ale nie dziw się swojemu nastrojowi.
Za Chiny nie uwierzę, ze ten chłopaczek cię kocha, prawdziwie kochający facet nigdy tak nie odezwie się do kochanej osoby.
A jeśli te spierd.alaj było pod wpływem alkoholu?
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:30   #11
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
A jeśli te spierd.alaj było pod wpływem alkoholu?
Tym bardziej. Jeśli pojawiło się pod wpływem alkoholu to na trzeźwo też uslyszysz i to bardzo niedlugo. Niestety.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 20:32   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
A jeśli te spierd.alaj było pod wpływem alkoholu?
- to jeszcze gorzej, bo po alko włącza mu się agresor. I powtórzę: ty wg mnie męskie gówno opisujesz i tyle. Twojemu nastojowi się nie dziwię, bo jak może czuć się kobieta, której facet w złości mówi, żeby spied.alała albo inny ą przeleciał? No gównianie się czuje przy gównianym facecie. Zostawisz go, wróci ci w końcu radość życia, zostaniesz- jak gówno cyklicznie czuć się będziesz.
Wiesz, ja zwyczajnie wstydziłabym się mieć takiego chłopaka.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-06-16 o 20:38
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:33   #13
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
A jeśli te spierd.alaj było pod wpływem alkoholu?
To nie powinien pić alkoholu Weź nie szukaj dla niego wymówek bo obraz jaki wyłania się z twojego pierwszego posta przedstawia nieszanującego cię, dołującego i podkopującego twoje poczucie wartości, śmiecia. Wywal go ze swojego życia a przestaniesz być ciągle smutna.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:38   #14
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: zepsuta dziewczyna?

nie wiem po co jesteś z kimś, kto cię traktuje jak śmiecia, może być jednak przestała pozwalać na pomiatanie sobą?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:44   #15
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: zepsuta dziewczyna?

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41351165]To nie powinien pić alkoholu Weź nie szukaj dla niego wymówek bo obraz jaki wyłania się z twojego pierwszego posta przedstawia nieszanującego cię, dołującego i podkopującego twoje poczucie wartości, śmiecia. Wywal go ze swojego życia a przestaniesz być ciągle smutna.[/QUOTE]

Boję się właśnie tego kroku.. bo ja już dziś płakałam na samą myśl o tym.. Czuję się źle z myślą, że mogę być sama a on może być szczęśliwy
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:47   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Boję się właśnie tego kroku.. bo ja już dziś płakałam na samą myśl o tym.. Czuję się źle z myślą, że mogę być sama a on może być szczęśliwy
- serio gorzej być samą niż z wyzywającym,nieszanującym cię i cyklicznie gnojącym facetem? Zdumiewające. Po prostu.
I która normalna, szanująca się dziewczyna zechce gównianego faceta o posturze 15-latka z włączonym agresorem? No która?
Płaczesz z tego powodu, że byłabyś sama? To nie puszczaj tego cuda, dawaj się regularnie gnoić- wlicz to po prostu w koszta posiadania chłopa.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:49   #17
Sick Angel
Raczkowanie
 
Avatar Sick Angel
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 67
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Jak się chce alkoholizować, to pierw trzeba umieć to robić i nie tracić kontroli. Twój facet to nie facet, to ☠☠☠☠usia, która do ciebie nie ma szacunku i sądzi, że wolno jej wszystko. Stać cię na pewno na kogoś normalnego, kochanego i dobrego, a nie na taką świnię.
__________________
A kiedy przyjdzie Jezus, pokażemy mu tabliczkę z kierunkiem na Wieliczkę
Sick Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:52   #18
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: zepsuta dziewczyna?

autorko wątku, jesteś emocjonalnie uzależniona od tego durnego faceta, a twoje poczucie własnej wartości puka w dno od spodu. To wszystko to są sygnały absolutnie alarmowe! To jest czerwona flaga, wycie syren i wszystko inne co wskazuje na niebezpieczeństwo. Musisz zostawić tego gościa bo grozi ci totalna zapaść nerwowa, nie wspominając o totalnie zerowej samoocenie. Jeśli nie czujesz się na siłach, sugeruję psychoterapię, która naprostuje ci myślenie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:04   #19
madzax92x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 118
Dot.: zepsuta dziewczyna?

moja koleżanka miała podobnie,a może nawet gorzej,bo podobno ciągle ją wyzywał,nic nie mogła,mówił, że jest gruba, że ma spier.....że jej nie kocha itp.. aż wkońcu się spakowała i też po 4 latach odeszła.
i teraz mówi,że jest szczęśliwsza.
on błagał,żeby wróciła,ale ona już mu dawała nieraz szanse,na chwile się zmieniał i potem znowu to samo.
__________________
madzax92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 21:08   #20
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: zepsuta dziewczyna?

nie wiem czy jest sens tłumaczyć autorce, że siedzi po kolana w gównie, i tak go nie zostawi bo przecież `bywały cudowne chwile, jest opiekuńczy, troskliwy, kochany i potrafi ją wspierać na duchu nawet w tych złych chwilach`
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:12   #21
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
autorko wątku, jesteś emocjonalnie uzależniona od tego durnego faceta, a twoje poczucie własnej wartości puka w dno od spodu. To wszystko to są sygnały absolutnie alarmowe! To jest czerwona flaga, wycie syren i wszystko inne co wskazuje na niebezpieczeństwo. Musisz zostawić tego gościa bo grozi ci totalna zapaść nerwowa, nie wspominając o totalnie zerowej samoocenie. Jeśli nie czujesz się na siłach, sugeruję psychoterapię, która naprostuje ci myślenie.
Ja nie jestem brzydką dziewczyną. Tyle, że ja jestem przyzwyczajona do warunków jakie mi stawiał i z kimś innym będzie mi źle. Nie umiem się podporządkować. Ja do niego wracałam z 10 razy. Bo nie umiałam się jakoś odizolować. Robił mi na złość pokazując jak wypisuje do innych dziewczyn. A ja prawie nie umarłam z zazdrości.
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:15   #22
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem brzydką dziewczyną. Tyle, że ja jestem przyzwyczajona do warunków jakie mi stawiał i z kimś innym będzie mi źle. Nie umiem się podporządkować. Ja do niego wracałam z 10 razy. Bo nie umiałam się jakoś odizolować. Robił mi na złość pokazując jak wypisuje do innych dziewczyn. A ja prawie nie umarłam z zazdrości.
- ty serio aż taka głupia jesteś, aby tak pisać??? Z innym - nie wiedząc tego- wiesz na bank, ze "źle ci będzie", a z ty m cudem to takie szczęście ekstatyczne przeżywasz?
Odpadam, głupim dziewczynom NIC nie pomoże.
Co ty masz w głowie? Sieczkę zrobioną przez tego gównianego faceta? Ludzie
No i może nie jesteś brzydką dziewczyną, niemądrą- na bank.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:18   #23
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: zepsuta dziewczyna?

ha ha ha, jesteś przyzwyczajona DO WARUNKÓW JAKIE CI STAWIAŁ? No to faktycznie, nie jesteś wcale w bagnie po uszy, nie jesteś uzależniona od niego psychicznie i emocjonalnie a twoje wielokrotne powroty do niego to po prostu taka odmiana zabawy. Ja nie wiem skąd się takie stworzenia płci żeńskiej biorą, ale widzę, że rozmowa z tobą to jest równie skuteczna jak rzucanie grochem o ścianę
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:20   #24
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- ty serio aż taka głupia jesteś, aby tak pisać??? Z innym - nie wiedząc tego- wiesz na bank, ze "źle ci będzie", a z ty m cudem to takie szczęście ekstatyczne przeżywasz?
Odpadam, głupim dziewczynom NIC nie pomoże.
Co ty masz w głowie? Sieczkę zrobioną przez tego gównianego faceta? Ludzie
No i może nie jesteś brzydką dziewczyną, niemądrą- na bank.
wiesz co, swoje poglądy zostaw dla siebie madana. Nie znamy się osobiście więc uważam, że nie powinnaś mnie oceniać.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ha ha ha, jesteś przyzwyczajona DO WARUNKÓW JAKIE CI STAWIAŁ? No to faktycznie, nie jesteś wcale w bagnie po uszy, nie jesteś uzależniona od niego psychicznie i emocjonalnie a twoje wielokrotne powroty do niego to po prostu taka odmiana zabawy. Ja nie wiem skąd się takie stworzenia płci żeńskiej biorą, ale widzę, że rozmowa z tobą to jest równie skuteczna jak rzucanie grochem o ścianę
to powiedz mi jak ja mam go zostawić?
jak mam sobie poradzić?
jak wytrzymać?
co zrobić, żeby tego nie ciągnąć dłużej?
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:20   #25
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Facet nie zasługuje na Ciebie i tyle. Chamskie odzywki, podłe traktowanie. Wiem, że przyzwyczajenie robi swoje, ale równie dobrze można się odzwyczaić
Dlaczego masz zostać sama? Odnów kontakty ze znajomymi. Na pewno miałaś przedtem jakiś przyjaciół. Odezwij się do nich, na pewno znajdzie się ktoś z kim będziesz mogła pogadać, wyjść gdzieś itp.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:21   #26
a 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Moim zdaniem jesli nie rozstanie to przynajmniej przerwa jest w tej sytuacji konieczna...Wie ze to trudne po 4 latach ale powinnas zrobic jakis krokW tym czasie byc moze on cos zrozumie i sie zmieni...a byc moze ty poznasz kogos kto Cie bedzie szanowal i dawal Ci szczescie?
a 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:22   #27
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
wiesz co, swoje poglądy zostaw dla siebie madana. Nie znamy się osobiście więc uważam, że nie powinnaś mnie oceniać.
- napisałaś szczegółowo na publicznym forum, nie włamałam ci się do pamiętnika internetowego, aby przeczytać twoją historię, sama ją tu opisałaś i mogę ją ocenić tak, jak ją widzę.
A widzę niemądrą dziewczynę gnojoną przez głupiego faceta, która z uporem wartym lepszej sprawy uczepiła się chłopa, bo boi się być sama i wie, ze z innym jej źle będzie
Jak tak ci z nim cudnie, to o co chodzi? Nie becz, łzy otrzyj, przełknij jego "spier.dalaj" i "niech inny cię przeleci"- na bank chłopiec z miłości wielkiej to mówi Ja odpadam. Spać idę
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:23   #28
klaraa43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 139
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez giselle2504 Pokaż wiadomość
Facet nie zasługuje na Ciebie i tyle. Chamskie odzywki, podłe traktowanie. Wiem, że przyzwyczajenie robi swoje, ale równie dobrze można się odzwyczaić
Dlaczego masz zostać sama? Odnów kontakty ze znajomymi. Na pewno miałaś przedtem jakiś przyjaciół. Odezwij się do nich, na pewno znajdzie się ktoś z kim będziesz mogła pogadać, wyjść gdzieś itp.
jak mogę się odzwyczaić? w sumie to dobry pomysł.. ale znając życie będzie z jedną z moich koleżanek a ja będę obserwatorem cierpiącym
klaraa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:24   #29
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: zepsuta dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez klaraa43 Pokaż wiadomość
jak mogę się odzwyczaić? w sumie to dobry pomysł.. ale znając życie będzie z jedną z moich koleżanek a ja będę obserwatorem cierpiącym
będziesz cierpieć, bo nie będzie faceta, który Cię będzie gnoił???
brak slów i mózgu
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:25   #30
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: zepsuta dziewczyna?

to powiedz mi jak ja mam go zostawić?
jak mam sobie poradzić?
jak wytrzymać?
co zrobić, żeby tego nie ciągnąć dłużej?

Normalnie, mówisz mu "żegnaj palancie" i odchodzisz, a potem kasujesz bez czytania maila i sms od niego i nie odbierasz telefonu. Ale jeśli nie jesteś w stanie to znaczy, że coś jest bardzo źle i powinnaś poszukać pomocy, proponowałam psychoterapię
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.