Mamy majowe 2019 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-09, 10:41   #1831
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019

Witaj magnolia

Ja biorę teraz luteinę, bo miałam plamienia. Na szczęście się skończyły, ale biorę dalej, wizytę u gina mam w poniedziałek, to zapytam czy mam dalej brać. Przed ciążą raz miałam wynik średni progesteronu (ale chyba za późno zrobiłam badanie, nie byłam pewna kiedy owu), a innym razem był całkiem ładny wynik, więc chyba też nie pomogę. Chociaż chyba ze 2 cykle mimo wszystko brałam duphaston.

A smarujecie już brzuszki? Któraś chyba pisała o oliwce babydream. Polecacie? Opinie ma dobre, ale trochę boję się tej tłustości, nigdy nie miałam żadnej oliwki właśnie z tego powodu, zawsze wybieram balsamy lub masła. I właśnie z babydream jest też balsam. Któraś używała?
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 10:51   #1832
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Witaj magnolia

A smarujecie już brzuszki? Któraś chyba pisała o oliwce babydream. Polecacie? Opinie ma dobre, ale trochę boję się tej tłustości, nigdy nie miałam żadnej oliwki właśnie z tego powodu, zawsze wybieram balsamy lub masła. I właśnie z babydream jest też balsam. Któraś używała?
Ja smaruje oliwką zwykłą Johnsons&Baby, nie znoszę maseł, balsamów itd, bo się od tego lepię. Od 4 miesiąca zacznę używać Ziai z serii Mamma mia, ostatnio mi się bardzo sprawdził
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 11:20   #1833
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Mi się ostatnio nic nie sprawdziło od oliwek przez oleje masła itd. Więc w sumie teraz smaruje tym co tańsze żeby tylko brzuch nie swędział

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Aha i smarujcie uda, pośladki . Nic mnie nie zaskoczylo jak rozstępy tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 11:28   #1834
MagnoliaXYZ
Przyczajenie
 
Avatar MagnoliaXYZ
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3
Dot.: Mamy majowe 2019

Dziękuję dziewczyny za ciepłe powitanie


Próbuję was nadrobić, dopiero 30 stron za mną


Co do smarowania brzucha to ja w pierwszej ciąży niczym nie smarowałam i nie miałam na brzuchu żadnych rozstępów. Koleżanka z kolei smarowała się różnymi polecanymi specyfikami dla mam i po ciąży i tak zostało jej mega dużo rozstępów. Każdy jest inny. Niektóre mają predyspozycje do rozstępów inne nie, jak komuś mają wyjść to i tak wyjdą. Ja obecnie od początku ciąży używam zwykłej oliwki żelowej dla dzieci naprzemiennie z olejem migdałowym. Nie na ewentualne rozstępy bo wiem, że ich nie będę miała ale na bliznę po CC, którą już teraz masuję aby potem mi się np szwy nie rozeszły. Przy okazji smaruję też brzuch ale to przy okazji jak mi trochę oliwki w nadmiarze na dłoniach zostanie


Dziewczyny jak w tym tygodniu, ewentualnie w przyszłym wasze wizyty na usg? Która ma w tym tygodniu jakąś wizytę, która w przyszłym tygodniu?
MagnoliaXYZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 11:31   #1835
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość

A smarujecie już brzuszki? Któraś chyba pisała o oliwce babydream. Polecacie? Opinie ma dobre, ale trochę boję się tej tłustości, nigdy nie miałam żadnej oliwki właśnie z tego powodu, zawsze wybieram balsamy lub masła. I właśnie z babydream jest też balsam. Któraś używała?

Ja mam tę oliwkę, ale smaruje się tylko na noc. Wcześnie się kąpię i potem czekam, aż się wchłonie. Ja dzieci nie mam, mąż poza domem to mam czas Też muszę jakiś balsam nabyć, bo ten z palmersa mi nie pasuje, może też kupię z babydream i tyle.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 11:32   #1836
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

Moje dzieci były ulewające więc ledwo przebrałam a już były mokre. Co prawda przy 5 osobach w domu nie będę miała problemu z wypełnieniem pralki, ale też będę szła w większe ilości bodziaków. Całe szczęście, że akurat będzie ciepło więc i rzeczy na bobasa się mniej nakłada.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 11:34   #1837
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019

Robię generalne porządki w mieszkaniu na które zawsze mi brakowało czasu pracując Tzn. że wracam do świata żywych
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-09, 11:41   #1838
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

Mi w pierwszej ciąży rozstępy się zrobiły w ostatnim tygodniu. W kolejnej już bardziej się rozjechały. Aż strach co będzie teraz ale dramatycznie to nie wygląda, przynajmniej dla mnie. Wiadomo, że wolałabym ich nie mieć, ale nie dołują mnie. Dla kogoś mogą wyglądać brzydko, ja tam widzę zapisaną historię moich ciąż.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 12:01   #1839
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mi w pierwszej ciąży rozstępy się zrobiły w ostatnim tygodniu. W kolejnej już bardziej się rozjechały. Aż strach co będzie teraz ale dramatycznie to nie wygląda, przynajmniej dla mnie. Wiadomo, że wolałabym ich nie mieć, ale nie dołują mnie. Dla kogoś mogą wyglądać brzydko, ja tam widzę zapisaną historię moich ciąż.
Pięknie powiedziane!!!
Ja mam rozstępy na biodrach, boczkach, i na piersiach ale mało widoczne, na brzuchu się nie pojawiły. A jeśli się pojawią? No cóż, takie uroki ciąży
mi dziś jakoś lepiej (póki co), nawet się wreszcie za sprzątanie zabrałam bo już się prosiło. A potem pewnie padnę.
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 12:17   #1840
MagnoliaXYZ
Przyczajenie
 
Avatar MagnoliaXYZ
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mi w pierwszej ciąży rozstępy się zrobiły w ostatnim tygodniu. W kolejnej już bardziej się rozjechały. Aż strach co będzie teraz ale dramatycznie to nie wygląda, przynajmniej dla mnie. Wiadomo, że wolałabym ich nie mieć, ale nie dołują mnie. Dla kogoś mogą wyglądać brzydko, ja tam widzę zapisaną historię moich ciąż.

Bardzo piękne podejście
MagnoliaXYZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 12:35   #1841
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019

Gratuluje dziewczynom, ktore staraly sie dlugo o dzidziusia . U mnie w rodzinie to chyba standard, ze 3lata sie walczy minimum, takze wiem jak to obciaza psychicznie. U mnie zajelo rok
Ja mam rozstepy na boczkach, za malolaty walczylam za pomoca kremow na blizny teraz sie z siebie smieje 🤯
Jak wyjda, to wyjda, nie ma powodu zeby ukrywac blizny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 12:36   #1842
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

A ja nienawidzę moich rozstępów i dla mnie to była tragedia i nie są jakimiś tygrysimi paseczkami tylko paskudnymi bliznami. Najgorsze są świeże, jeszcze mocno czerwone, zwłaszcza po kąpieli. Po czasie je zaczęłam tolerować ale dopiero wtedy gdy zbladły a ja schudłam na tyle że się zmniejszyły. Mam tendencje to rozstępów więc ich nie zatrzymam, ale na pewno smarowaniem też sobie nie zaszkodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 12:50   #1843
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pomaranczowacytryna Pokaż wiadomość
Mój syn z lipca a przebieralam go z 5 razy na dobe. Co chwilę albo go zalałam mlekiem albo mu się ulalo czy kupa uciekła z pampersa. I u mnie kilkanascie brodzików to minimum . A w ogóle to ja zakupocholiczka więc pewnie i tak się nie powstrzymam pewnie przy kilku szt. Tym bardziej że mam po synku a chce też coś nowego Ja pralam wszystkie rzeczy synka osobno w loveli. Więc musiałam troszkę tego nazbierać zanim robiłam pranie. Nie wspominając, ze rozdzielam kolory wiec robiłam pranie raz na tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja wiedzialam ze bede chciala kupowac i po malym sprzedaje na bieząco


Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Witaj magnolia

Ja biorę teraz luteinę, bo miałam plamienia. Na szczęście się skończyły, ale biorę dalej, wizytę u gina mam w poniedziałek, to zapytam czy mam dalej brać. Przed ciążą raz miałam wynik średni progesteronu (ale chyba za późno zrobiłam badanie, nie byłam pewna kiedy owu), a innym razem był całkiem ładny wynik, więc chyba też nie pomogę. Chociaż chyba ze 2 cykle mimo wszystko brałam duphaston.

A smarujecie już brzuszki? Któraś chyba pisała o oliwce babydream. Polecacie? Opinie ma dobre, ale trochę boję się tej tłustości, nigdy nie miałam żadnej oliwki właśnie z tego powodu, zawsze wybieram balsamy lub masła. I właśnie z babydream jest też balsam. Któraś używała?
ja smaruje ale nie oliwka a balsamem/kremem? babydream

Cytat:
Napisane przez MagnoliaXYZ Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za ciepłe powitanie


Próbuję was nadrobić, dopiero 30 stron za mną


Co do smarowania brzucha to ja w pierwszej ciąży niczym nie smarowałam i nie miałam na brzuchu żadnych rozstępów. Koleżanka z kolei smarowała się różnymi polecanymi specyfikami dla mam i po ciąży i tak zostało jej mega dużo rozstępów. Każdy jest inny. Niektóre mają predyspozycje do rozstępów inne nie, jak komuś mają wyjść to i tak wyjdą. Ja obecnie od początku ciąży używam zwykłej oliwki żelowej dla dzieci naprzemiennie z olejem migdałowym. Nie na ewentualne rozstępy bo wiem, że ich nie będę miała ale na bliznę po CC, którą już teraz masuję aby potem mi się np szwy nie rozeszły. Przy okazji smaruję też brzuch ale to przy okazji jak mi trochę oliwki w nadmiarze na dłoniach zostanie


Dziewczyny jak w tym tygodniu, ewentualnie w przyszłym wasze wizyty na usg? Która ma w tym tygodniu jakąś wizytę, która w przyszłym tygodniu?
mi gin tez mowil ze jak komus maja wyjsc to wjda chocby sie w tych specyfikach kąpał.. ja mam z czasów nastolatki wszedzie. lacznie ztym ze na plecach bo za szybko urosłam w gore (wygladam jak bita kablem).
sumiennie smarowalam i co ? ani jednego po ciazy. wiec albo juz mam ich tyle ze natura mnie oszczedziła w ciazy albo faktycnzie cos dało

dodam ze znam przypadki ze rozstepy sie robia po ciazy jak sie wszystko obkurcza wiec warto nadal po porodzie smarowac!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 12:59   #1844
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja dzieci nie mam, ale rozstępów mam bardzo dużo. Miałam sporo nadwagę, z którą długo walczyłam. Wtedy nie zadbałam o to, żeby czymś to nawilżać, nawet nie wiem, czy to coś by dało. A teraz się smaruje, bo mam suchą skórę i mnie swędzi to muszę się natłuszczać. Najwięcej mam na udach, ale ja tam się z tym pogodziłam. Zapuściłam się na własne życzenie, więc nie mogę mieć do nikogo pretensji.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 13:00   #1845
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

No niestety rosnący brzuch ciążowy średnio wygląda z takimi świeżymi czerwonymi rozstępami. Mi na szczęście po jakimś czasie w miarę bladły i się chowały. Już 10 lat je mam, był czas się przyzwyczaić
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 14:49   #1846
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

Godzina prawie 16, a ja nie miałam dziś mdłości! Sukces.

Tak mi się chciało żeberek, w końcu wzięłam i zrobiłam...i cholera jasna wyszły bez smaku...zresztą wszystko jest ostatnio jakoś bez smaku, a przynajmniej mam takie wrażenie.

Magnolia mi się właśnie udało nadrobić wszystkie strony, uff

Mamy już dzieciate - czy Wy też nie macie cierpliwości do swoich dzieci? Ja to normalnie do mojego miglanca mam cierpliwość anielską, ale teraz, od kilku dni po prostu mam wrażenie że jestem najgorszą matką świata... ciągle go strofuję, powarkuję, krzyknę..uf... też nie bez powodu bo jednak trochę broi, ale zawsze było tak że raczej na spokojnie zwracałam mu uwagę i tłumaczyłam czemu nie powinien czegoś tam robić.
Serio, mam wyrzuty sumienia, choć wiem że czasem trzeba na dziecko krzyknąć, ale ja ostatnio ciągle krzyczę
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 14:53   #1847
Matka_Smoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 9
Dot.: Mamy majowe 2019

Hej, dziewczyny Bardzo miło dołączyć do tak zacnego grona Może zacznę od krótkiego przedstawienia - mam 32 lata, to moja pierwsza ciąża. W okolicy 20.05 będę mogła zobaczyć, co mnie i K. udało się zmajstrować. Strasznie się cieszę, że będę mogła wymienić się uwagami / myślami z kimś, kto jest w takiej samej sytuacji jak ja.
Matka_Smoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 14:55   #1848
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Godzina prawie 16, a ja nie miałam dziś mdłości! Sukces.

Tak mi się chciało żeberek, w końcu wzięłam i zrobiłam...i cholera jasna wyszły bez smaku...zresztą wszystko jest ostatnio jakoś bez smaku, a przynajmniej mam takie wrażenie.

Magnolia mi się właśnie udało nadrobić wszystkie strony, uff

Mamy już dzieciate - czy Wy też nie macie cierpliwości do swoich dzieci? Ja to normalnie do mojego miglanca mam cierpliwość anielską, ale teraz, od kilku dni po prostu mam wrażenie że jestem najgorszą matką świata... ciągle go strofuję, powarkuję, krzyknę..uf... też nie bez powodu bo jednak trochę broi, ale zawsze było tak że raczej na spokojnie zwracałam mu uwagę i tłumaczyłam czemu nie powinien czegoś tam robić.
Serio, mam wyrzuty sumienia, choć wiem że czasem trzeba na dziecko krzyknąć, ale ja ostatnio ciągle krzyczę

ja nigdy nie mialam a teraz to juz w ogole dramat jest :/
w pierwszej ciazy odbijalo sie na mezu, teraz wiele mnie kosztuje zeby maly nic nie odczuwal ze jestem jakas znerwicowana...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 15:00   #1849
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja nigdy nie mialam a teraz to juz w ogole dramat jest :/
w pierwszej ciazy odbijalo sie na mezu, teraz wiele mnie kosztuje zeby maly nic nie odczuwal ze jestem jakas znerwicowana...
Ok, może przesadziłam z tą "anielską cierpliwością" ... uf czyli nie jestem sama... ile Twój synek ma?

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Matka_Smoka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny Bardzo miło dołączyć do tak zacnego grona Może zacznę od krótkiego przedstawienia - mam 32 lata, to moja pierwsza ciąża. W okolicy 20.05 będę mogła zobaczyć, co mnie i K. udało się zmajstrować. Strasznie się cieszę, że będę mogła wymienić się uwagami / myślami z kimś, kto jest w takiej samej sytuacji jak ja.
cześć, ja też nowa
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 15:02   #1850
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Nic nie mówcie mi o cierpliwości... Jak mnie gowniak obudzi po godzinie w nocy to mam ochotę go zamordowac. Normalnie jakieś dzikie instynkty. A w pracy to tylko powstrzymuje mnie zdrowy rozsądek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 15:09   #1851
Monia858585
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 717
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja jakoś taka spokojna jestem. Chyba przez to moje ciśnienie staram się być spokojna, cierpliwa i wogóle 😀

Witam nową mamusię 😀

A zapsokoiłam swoją zachciankę, kluski śląskie z sosem...mniam 😁😁
Monia858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 15:24   #1852
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja dziś wybrałam się na sushi. Trochę się obawiałam, bo od ryby mnie dotąd odrzucało, ale dziś było ok. natomiast mam nadzieję, że tż zrobi placki ziemniaczane jutro, bo mamy pełno ziemniaków od teściów. Ale bym sobie zjadła ja na razie jeszcze wciąż średnio nadaje się do stania przy garach, dziś raz zwymiotowałam, do tego te plecy bolą. Leżę sobie teraz a wokół mnie chaos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 15:36   #1853
Pomaranczowacytryna
Raczkowanie
 
Avatar Pomaranczowacytryna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 259
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Godzina prawie 16, a ja nie miałam dziś mdłości! Sukces.

Tak mi się chciało żeberek, w końcu wzięłam i zrobiłam...i cholera jasna wyszły bez smaku...zresztą wszystko jest ostatnio jakoś bez smaku, a przynajmniej mam takie wrażenie.

Magnolia mi się właśnie udało nadrobić wszystkie strony, uff

Mamy już dzieciate - czy Wy też nie macie cierpliwości do swoich dzieci? Ja to normalnie do mojego miglanca mam cierpliwość anielską, ale teraz, od kilku dni po prostu mam wrażenie że jestem najgorszą matką świata... ciągle go strofuję, powarkuję, krzyknę..uf... też nie bez powodu bo jednak trochę broi, ale zawsze było tak że raczej na spokojnie zwracałam mu uwagę i tłumaczyłam czemu nie powinien czegoś tam robić.
Serio, mam wyrzuty sumienia, choć wiem że czasem trzeba na dziecko krzyknąć, ale ja ostatnio ciągle krzyczę
Ja jestem dość cierpliwa nie zauważyłam narazie różnicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomaranczowacytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 15:42   #1854
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Mój dzisiaj kupił gołąbki. O matko o mało nie cofnelam jak weszłam do przedszkola do sali i poczułam zupę pieczarkową to też mnie momentalnie zemdliło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 15:52   #1855
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Matka_Smoka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny Bardzo miło dołączyć do tak zacnego grona Może zacznę od krótkiego przedstawienia - mam 32 lata, to moja pierwsza ciąża. W okolicy 20.05 będę mogła zobaczyć, co mnie i K. udało się zmajstrować. Strasznie się cieszę, że będę mogła wymienić się uwagami / myślami z kimś, kto jest w takiej samej sytuacji jak ja.

Cześć


Ja dzisiaj na obiad jadłam bułki z serkiem topionym i na to ser biały Bardzo mi smakowały. Mnie najgorzej mdli od jajka, sam zapach i mogę wymiotować. A placki ziemniaczane bym zjadła, ale z sosem pieczarkowym
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 16:30   #1856
Beautyfuldreams2
Raczkowanie
 
Avatar Beautyfuldreams2
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy majowe 2019

Byłam na wizycieFasolka ma 3,19 cm i jest wszystko okteraz muszę zapisać się na prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beautyfuldreams2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 16:43   #1857
Monia858585
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 717
Dot.: Mamy majowe 2019

Bardzo ładnie rośnie 😃😃 supcio.
Monia858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 16:48   #1858
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ok, może przesadziłam z tą "anielską cierpliwością" ... uf czyli nie jestem sama... ile Twój synek ma?

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------



cześć, ja też nowa
20 mcy. Z litego jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 16:49   #1859
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

Hehe zabij mnie ale miesiącami za cholerę nie potrafię liczyć ..znaczy że prawie 2 lata? Mój w listopadzie 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 17:01   #1860
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Beautyfuldreams2 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycieFasolka ma 3,19 cm i jest wszystko okteraz muszę zapisać się na prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 22:10:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.