Irenowa 50 – tka!!! - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-16, 09:54   #2851
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Bry!
wszystkim zdołowanym Irenom przesyłam wirtualne uściski i duzo mocy!
na takie dołkowe nastroje to najlepiej działają wizazowe ploteczki.

u mnie pracowity dzien sie zapowiada. Jutrzejszy nie lepszy...
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 12:10   #2852
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Bry
Piękne słoneczko u mnie i jutro też ma być tak ładnie. A niestety na weekend już deszcz zapowiadają. Myślę, co by tu zaplanować wobec tego z dzieciakami, może jakieś muzeum

Kubuś skończył 3 miesiące. Jak ten czas leci! Jest taki kochany, słodki i radosny. Moje słoneczko

U K w pracy od jakiegoś czasu nieciekawie się dzieje. Np obiecywali pewne rzeczy i wycofali się z tego. Myśli o zmianie pracy, może nawet wróci do tej poprzedniej, czyli tam gdzie i ja jestem zatrudniona. Musi mieć pracę w takich godzinach, żebyśmy mogli się wymieniać jak wrócę po macierzyńskim do pracy.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Bry!

U mnie tez piekne sloneczko Na ziemi angielskiej, nie szkockiej
Prawo jazdy nie dotarlo wczoraj, wrocilismy do domu wczesniej i dzis rano wyruszlismy na wycieczke po jednym z najbardziej urokliwych zakatkach Anglii. I to byla najlepsza decyzja!
Bez stresu, bez pospiechu…

Magus, prawa jazdy nie trzeba u nas miec przy sobie. A ja portfel zostawiam czesto jak gdzies wyjezdzam, zeby dodatkowo miejsca nie zabieral Wyciagam tylko karty, ktore bede potrebowac… no i taki efekt wlasnie. A C. wogole wyslal swoje prawko gdzies w jakis celach biznesowych i tez sie nie zastanowil, ze bedziemy potrzebowac.

Nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo. Edynburg zwiedzilismy i to bylo w sumie najwazniejsze
Cóż to za najbardziej urokliwy zakątek Anglii? Udanej wycieczki!

Cytat:
Napisane przez bedlamite Pokaż wiadomość
Super fotki

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ależ dziś była cudna pogoda, odpoczęłam na spacerze, na kawce i lodach. Uwielbiam te momenty, kiedy świeci słońce, a leciutenki, ciepły wiaterek strąca pierwsze liście z drzew i ten przepiękny zapach jesieni w powietrzu
Skończyłam kolejną książkę i obejrzałam film o Anne Frank, pamiętnik wcześniej czytałam https://www.filmweb.pl/film/Anne+Fra...2e-2019-836237
Ja też uwielbiam takie momenty

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry Irenki, nie meldowalam się trochę bo akurat w dołku siedzę. Czytam Was, denerwuje się z Wami i śmieje i przeżywam, ale nie mogę się zmusić do pisania. A chciałabym każdej z Was osobno odpisać i nie nadążam. Pracuje nad wygrzebaniem się z dołka i może już czas znów pisać bo wiadomo, że to najlepsza terapia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Kat. Przykro mi, że masz zły nastrój A może winne są ciążowe hormony? Nie chcesz się wygadać?

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Bry



Chyba nie Ty jedna Kate masz taki dołek, u mnie podobnie jest...i zaczynam się zastanawiać jak znaleźć się na wznoszącej fali,bo stagnacja ciągle trwa...

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
Przytulam! W końcu musi być lepiej

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Ja to mam taki dół że nie wiem jak z niego wyjde. Trzęsę sie z nerwów każdego dnia. Nie umiem sie skupić na rzeczach codziennych, przeżywam strasznie. Tak strasznie boje się o moją mamę, codziennie litry łez wylewam. Pozwolili nam dziś jechać do niej do szpitala, cała latam z nerwów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się Bell, przytulam

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 13:13   #2853
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Ja to mam taki dół że nie wiem jak z niego wyjde. Trzęsę sie z nerwów każdego dnia. Nie umiem sie skupić na rzeczach codziennych, przeżywam strasznie. Tak strasznie boje się o moją mamę, codziennie litry łez wylewam. Pozwolili nam dziś jechać do niej do szpitala, cała latam z nerwów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj Bell, ciężko jest pocieszać w takiej sytuacji,ale każda chwila w której jest lepiej,nie boli itp. troszkę podnosi na duchu..tego się trzymaj.
Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!
wszystkim zdołowanym Irenom przesyłam wirtualne uściski i duzo mocy!
na takie dołkowe nastroje to najlepiej działają wizazowe ploteczki.

u mnie pracowity dzien sie zapowiada. Jutrzejszy nie lepszy...
Dziękuję Jasia
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Bry
Piękne słoneczko u mnie i jutro też ma być tak ładnie. A niestety na weekend już deszcz zapowiadają. Myślę, co by tu zaplanować wobec tego z dzieciakami, może jakieś muzeum

Kubuś skończył 3 miesiące. Jak ten czas leci! Jest taki kochany, słodki i radosny. Moje słoneczko

U K w pracy od jakiegoś czasu nieciekawie się dzieje. Np obiecywali pewne rzeczy i wycofali się z tego. Myśli o zmianie pracy, może nawet wróci do tej poprzedniej, czyli tam gdzie i ja jestem zatrudniona. Musi mieć pracę w takich godzinach, żebyśmy mogli się wymieniać jak wrócę po macierzyńskim do pracy.



Cóż to za najbardziej urokliwy zakątek Anglii? Udanej wycieczki!



Super fotki



Ja też uwielbiam takie momenty



Hej Kat. Przykro mi, że masz zły nastrój A może winne są ciążowe hormony? Nie chcesz się wygadać?



Przytulam! W końcu musi być lepiej



Trzymaj się Bell, przytulam

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Dzięki Gosia.

Kuba już ma trzy miesiące... strasznie szybko zleciało..tak jak ten cały rok,nie dochodzi do mnie,że już połowa września za nami.... dziś w jakimś sklepie z porcelaną widziałam już świąteczne akcenty...mikołaje i takie tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 14:24   #2854
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

jeżuuu złocisty! nie nadążąm na taczki ładować
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 14:48   #2855
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
jeżuuu złocisty! nie nadążąm na taczki ładować
Zamknij drzwi i zarygluj

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Ja to mam taki dół że nie wiem jak z niego wyjde. Trzęsę sie z nerwów każdego dnia. Nie umiem sie skupić na rzeczach codziennych, przeżywam strasznie. Tak strasznie boje się o moją mamę, codziennie litry łez wylewam. Pozwolili nam dziś jechać do niej do szpitala, cała latam z nerwów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ci współczuje tego stresu i nerwów.

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry Irenki, nie meldowalam się trochę bo akurat w dołku siedzę. Czytam Was, denerwuje się z Wami i śmieje i przeżywam, ale nie mogę się zmusić do pisania. A chciałabym każdej z Was osobno odpisać i nie nadążam. Pracuje nad wygrzebaniem się z dołka i może już czas znów pisać bo wiadomo, że to najlepsza terapia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Upadłaś, powstań i popraw koronę, czy jakoś tak. Wirtualne uściski
Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Oj Bell, ciężko jest pocieszać w takiej sytuacji,ale każda chwila w której jest lepiej,nie boli itp. troszkę podnosi na duchu..tego się trzymaj.Dziękuję Jasia Dzięki Gosia.

Kuba już ma trzy miesiące... strasznie szybko zleciało..tak jak ten cały rok,nie dochodzi do mnie,że już połowa września za nami.... dziś w jakimś sklepie z porcelaną widziałam już świąteczne akcenty...mikołaje i takie tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I dla ciebie dobrej energii wysyłam.
A w kiku już na koniec sierpnia były jakieś gwiazdkowe dekoracje, gdzie ja dopiero o dyni myślałam.

Wczoraj piekna pogoda, naśladowałam się a dziś pada i bolą mnie wszystkie gnaty na ta zmianę.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 15:36   #2856
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Zamknij drzwi i zarygluj



Bardzo ci współczuje tego stresu i nerwów.




Upadłaś, powstań i popraw koronę, czy jakoś tak. Wirtualne uściski



I dla ciebie dobrej energii wysyłam.
A w kiku już na koniec sierpnia były jakieś gwiazdkowe dekoracje, gdzie ja dopiero o dyni myślałam.

Wczoraj piekna pogoda, naśladowałam się a dziś pada i bolą mnie wszystkie gnaty na ta zmianę.
Dzięki Ewela i wzajemnie!

U nas buro i ponuro,ale jeszcze dość ciepło....

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 17:21   #2857
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Ja tez wirtualnie przesylam poklady pozytywnej energii wszystkim potrzebujacym!
Kate, mam nadzieje ze problemy sa przejsciowe- stres nie jest wskazany w twoim stanie, oby bylo lepiej!

Beell- zdrowka dla mamy, ciezki czas dla was

Gosia- Kubus juz 3 mce! Mnie przeraza jak ten czas szybko leci

Dekoracje swiateczne jak nic pojawia sie za kilka tygodni!

Jasia- jakiegos parobka do tych taczek trzeba znalezc! Nie masz tam jakiegos Mietka albo Janka?

Przesylam troche radosci dla oka, z przepieknych, angielskich klimatow To sa
okolice gdzie wiele filmow bylo kreconych, w tym Bridget Jones i The Holiday z Cameron Diaz

A te kwiatkowe dekoracje w filizance MUSZE zdobyc gdzies!

No i czy ktos dostrzeze cos specjalnego na tych fotkach? Zagadka dla kaciku Irenowego
IMG_9801.jpg

IMG_9800.jpg

IMG_9798.jpg

IMG_9797.jpg

IMG_9796.jpg

IMG_9795.jpg

IMG_9799.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-16, 18:29   #2858
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Gwiazdka czy chodzi o czytające postacie zrobione z krzakow?

Niestety ani Janka nie ma, ani zaryglować się nie da. Jakos ogarnełam dzisiaj najważniejsze rzeczy - jutro ciag dalszy. No, ale tak czy siak - bedzie piateczek
I weekend ze znajomymi w górach. W planie wyłącznie relaksik
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 18:33   #2859
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Dobry wieczor.

Brzudi, ściskam Cię mocno! Widzisz, gdybym mogła drinkować to byśmy sobie razem chlapnely za lepsze czasy.

Maguś, Twój domek to musi być na wysoki połysk, Ty cały czas coś tam robisz, podziwiam Twoje siły!

Bell, jest mi naprawdę bardzo przykro. To właśnie są prawdziwe problemy - gdy zdrowie drogich nam osób podupada, a my nie możemy nic zrobić. Bardzo mocno wierzę, że Mamie się poprawi i trzymam za nią kciuki.

Gosia, już 3 miesiące! Dopiero co się urodził przecież! Szaleństwo. U K nieciekawie. Ale fajnie, że w razie co może wrócić do poprzedniej pracy. Co do hormonów to pewnie też. Nie jestem taka stabilna emocjonalnie jak zazwyczaj i nie umiem tak wszystkiego zaplanować jak bym chciała, bo się na niczym nie znam. A na tym cierpi moja duma, no i tak się nakręcam.

Jasia, co Ty na taczki ładujesz? Chyba coś przegapiłam.

Evelka, i tu masz rację! Poprawiam koronę i będzie dobrze. U nas od jakiegoś czasu leci reklama kalendarza adwentowego, porażka. I to jeszcze erotycznego kalendarza adwentowego. Podwójna porażka. 🤣

Gwiazdko, dziękuję. Jakie piękne te zdjęcia! 🥰 Nie wiem czego szukać na fotkach, ale co mi wpadło w oko to pani z książką (czy to Ty jej dałaś książkę?), mewa udająca kaczkę i

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 18:55   #2860
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Ja tez wirtualnie przesylam poklady pozytywnej energii wszystkim potrzebujacym!
Kate, mam nadzieje ze problemy sa przejsciowe- stres nie jest wskazany w twoim stanie, oby bylo lepiej!

Beell- zdrowka dla mamy, ciezki czas dla was

Gosia- Kubus juz 3 mce! Mnie przeraza jak ten czas szybko leci

Dekoracje swiateczne jak nic pojawia sie za kilka tygodni!

Jasia- jakiegos parobka do tych taczek trzeba znalezc! Nie masz tam jakiegos Mietka albo Janka?

Przesylam troche radosci dla oka, z przepieknych, angielskich klimatow To sa
okolice gdzie wiele filmow bylo kreconych, w tym Bridget Jones i The Holiday z Cameron Diaz

A te kwiatkowe dekoracje w filizance MUSZE zdobyc gdzies!

No i czy ktos dostrzeze cos specjalnego na tych fotkach? Zagadka dla kaciku Irenowego
Załącznik 7758516

Załącznik 7758517

Załącznik 7758518

Załącznik 7758519

Załącznik 7758520

Załącznik 7758521

Załącznik 7758522
Cudne widoki Gwiazdka
Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dobry wieczor.

Brzudi, ściskam Cię mocno! Widzisz, gdybym mogła drinkować to byśmy sobie razem chlapnely za lepsze czasy.

Maguś, Twój domek to musi być na wysoki połysk, Ty cały czas coś tam robisz, podziwiam Twoje siły!

Bell, jest mi naprawdę bardzo przykro. To właśnie są prawdziwe problemy - gdy zdrowie drogich nam osób podupada, a my nie możemy nic zrobić. Bardzo mocno wierzę, że Mamie się poprawi i trzymam za nią kciuki.

Gosia, już 3 miesiące! Dopiero co się urodził przecież! Szaleństwo. U K nieciekawie. Ale fajnie, że w razie co może wrócić do poprzedniej pracy. Co do hormonów to pewnie też. Nie jestem taka stabilna emocjonalnie jak zazwyczaj i nie umiem tak wszystkiego zaplanować jak bym chciała, bo się na niczym nie znam. A na tym cierpi moja duma, no i tak się nakręcam.

Jasia, co Ty na taczki ładujesz? Chyba coś przegapiłam.

Evelka, i tu masz rację! Poprawiam koronę i będzie dobrze. U nas od jakiegoś czasu leci reklama kalendarza adwentowego, porażka. I to jeszcze erotycznego kalendarza adwentowego. Podwójna porażka.

Gwiazdko, dziękuję. Jakie piękne te zdjęcia! Nie wiem czego szukać na fotkach, ale co mi wpadło w oko to pani z książką (czy to Ty jej dałaś książkę?), mewa udająca kaczkę i

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, taki drink na pewno by pomógł dzięki Kate drinki irenowe mają moc.

Ja chyba wleze do łóżka coś mnie głowa boli i gardło

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 19:03   #2861
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Brzudi, daj mi jeszcze trochę czasu, później podrinkujemy. 🤭 A jak coś Cię łapie to nie daj się, żeby Cię czasem nie rozłożyło! A jak tam sprawa, za którą trzymałyśmy kciuki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-16, 19:13   #2862
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Brzudi, daj mi jeszcze trochę czasu, później podrinkujemy. A jak coś Cię łapie to nie daj się, żeby Cię czasem nie rozłożyło! A jak tam sprawa, za którą trzymałyśmy kciuki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży.

Niestety nic nie wyszło... bardzo się dziwię,bo po 40 minutowej rozmowie z rekruterką i wskazaniu przeze mnie (na jej prośbę) trzech terminów,w których byłabym dostępna na rozmowę z potencjalnym przełożonym nastała cisza.... Zapytałam ją co się stało,a ona stwierdzila,że czeka na odpowiedź od firmy,ale moze też być tak,że skontaktują się bezpośrednio ze mną. Oczywiście nikt nie dzwonił. I co ja ma myśleć o takich sytuacjach....

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 19:52   #2863
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Kate, niestety mój domek nie lśni. Co posprzątam, to za dwa dni to samo. Ale teraz i tak walczę z szafami, szufladami, rzeczami. Mam małe mieszkanie, mało mebli, a dużo wszystkiego

Gwiazdka, tam jest aż bajkkowo przepięknie spędziłaś czas.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 20:26   #2864
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Gwiazdka czy chodzi o czytające postacie zrobione z krzakow?

Niestety ani Janka nie ma, ani zaryglować się nie da. Jakos ogarnełam dzisiaj najważniejsze rzeczy - jutro ciag dalszy. No, ale tak czy siak - bedzie piateczek
I weekend ze znajomymi w górach. W planie wyłącznie relaksik

Tez mi się te suknie rzuciły w oczy, ale w sumie dla mnie tam wszystko jest specjalne i piekne.
Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dobry wieczor.

Brzudi, ściskam Cię mocno! Widzisz, gdybym mogła drinkować to byśmy sobie razem chlapnely za lepsze czasy.

Maguś, Twój domek to musi być na wysoki połysk, Ty cały czas coś tam robisz, podziwiam Twoje siły!

Bell, jest mi naprawdę bardzo przykro. To właśnie są prawdziwe problemy - gdy zdrowie drogich nam osób podupada, a my nie możemy nic zrobić. Bardzo mocno wierzę, że Mamie się poprawi i trzymam za nią kciuki.

Gosia, już 3 miesiące! Dopiero co się urodził przecież! Szaleństwo. U K nieciekawie. Ale fajnie, że w razie co może wrócić do poprzedniej pracy. Co do hormonów to pewnie też. Nie jestem taka stabilna emocjonalnie jak zazwyczaj i nie umiem tak wszystkiego zaplanować jak bym chciała, bo się na niczym nie znam. A na tym cierpi moja duma, no i tak się nakręcam.

Jasia, co Ty na taczki ładujesz? Chyba coś przegapiłam.

Evelka, i tu masz rację! Poprawiam koronę i będzie dobrze. U nas od jakiegoś czasu leci reklama kalendarza adwentowego, porażka. I to jeszcze erotycznego kalendarza adwentowego. Podwójna porażka.

Gwiazdko, dziękuję. Jakie piękne te zdjęcia! Nie wiem czego szukać na fotkach, ale co mi wpadło w oko to pani z książką (czy to Ty jej dałaś książkę?), mewa udająca kaczkę i

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W zeszłym roku psie kalendarze mnie zadziwiły a ty tu o erotycznych piszesz , takich to jeszcze nie widziałam.
Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży.

Niestety nic nie wyszło... bardzo się dziwię,bo po 40 minutowej rozmowie z rekruterką i wskazaniu przeze mnie (na jej prośbę) trzech terminów,w których byłabym dostępna na rozmowę z potencjalnym przełożonym nastała cisza.... Zapytałam ją co się stało,a ona stwierdzila,że czeka na odpowiedź od firmy,ale moze też być tak,że skontaktują się bezpośrednio ze mną. Oczywiście nikt nie dzwonił. I co ja ma myśleć o takich sytuacjach....

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
No właśnie, czekasz i w sumie nie wiesz na czym stoisz. Bez sensu.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 20:50   #2865
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży.

Niestety nic nie wyszło... bardzo się dziwię,bo po 40 minutowej rozmowie z rekruterką i wskazaniu przeze mnie (na jej prośbę) trzech terminów,w których byłabym dostępna na rozmowę z potencjalnym przełożonym nastała cisza.... Zapytałam ją co się stało,a ona stwierdzila,że czeka na odpowiedź od firmy,ale moze też być tak,że skontaktują się bezpośrednio ze mną. Oczywiście nikt nie dzwonił. I co ja ma myśleć o takich sytuacjach....

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka

Wlasnie tez mialam pytac, jak wspomnialas ze tez masz dola to tak pomyslalam, ze chyba zadnych wiesci nie bylo w tej sprawie
Przykro mi. Ale moze jeszcze sie odezwa??
Tak czy inaczej to frustrujace i nieprofeajonalne!

A jak wogole rynek pracy w Pl teraz wyglada?
Tutaj np wszedzie i do wszystkiego potrzebuja ludzi …


Jasia dobrze wypatrzyla trawiaste panie z ksiazeczka
Odrazu mi sie z Irenami skojarzyly

Kate, a tej mewy udajacej kaczke musialam az poszukac Ale faktycznie ciekawostka haha
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-16, 22:15   #2866
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Jeśli chodzi o czytanie to nadal mam zastój. Zaczęłam książkę Kristin Hannah, skończyłam Kinga. King mnie nie powalił. Jak dla mnie za późno tam była akcja i wszystko jakieś takie przewidywalne. Czytałam jego lepsze książki.

Jasia, przegapiłam Twojego posta, chyba razem pisałyśmy. Podobają mi się Twoje plany weekendowe, oby pogoda Wam dopisała. 🤞🏼

Brzudi, wiesz co no to jest niepoważne. Dla mnie to powinien być standard że się odzywają bez względu na decyzję. Chociaż wiesz co? Lata temu ubiegałam się o prace w PL i też tak długo się nie odzywali, że byłam już pewna, że mnie odrzucili. A tu nagle dostałam informację, że mnie przyjęli. Więc może i u Ciebie tak będzie? Moje kciuki masz.

Magu, też bym chciała w końcu się zmobilizować i posprzątać tam gdzie nikt nie zagląda. Plus piwnica bo już mnie do szału doprowadza jak wygląda. Może się w końcu zbiorę.

Evelka, no ja nawet nie umiem sobie wyobrazić co tam w środku siedzi w tych kalendarzach. 24 różne rzeczy, w sumie to bym chciała z ciekawości się dowiedzieć. 🤣

Gwiazdka, tak jak Evelka pisze na tych zdjęciach wszystko jest piękne. Ten dom jest taki urokliwy, jak z obrazka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 06:41   #2867
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Dzień dobry, nareszcie piątek Wreszcie mam trochę lepszy humor, tak jak myślałam forum dobrze na mnie działa.

Wczoraj wieczorem M. był na radzie gminy i wrócił w takim nastroju, że bez kija nie podchodz. Otóż nasza rada w 5 osób zadecydowała o tym, że za renowacje ulicy (a dokładnie w tym przypadku chodnika przy głównej ulicy) zapłacą mieszkańcy. Czyli wszyscy, którzy przy niej mieszkają, a może i ci którzy mieszkają przy przylegających ulicach dostaną rachunki na kilka lub kilkadziesiąt tysięcy euro. Nie pomogło pisanie próśb, rozmowy, przekonywanie ze ludzie muszą wtedy brać kredyty być może do końca życia (sporo starszych ludzi) - rada chce ładna ulicę to mieszkańcy mają płacić. No i w rezultacie skończy się na pozwie zbiorowym. Nie wiem czy też będziemy tymi szczęśliwcami z rachunkiem, ale jeśli tak to możemy zapomnieć o renowacji dachu, jakimś urlopie czy zmianie auta, bo nikt nam nie da kredytu jak ja będę na wychowawczym, a zaoszczędzić nie będzie z czego. I jak tu myśleć pozytywnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 06:45   #2868
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry, nareszcie piątek Wreszcie mam trochę lepszy humor, tak jak myślałam forum dobrze na mnie działa.

Wczoraj wieczorem M. był na radzie gminy i wrócił w takim nastroju, że bez kija nie podchodz. Otóż nasza rada w 5 osób zadecydowała o tym, że za renowacje ulicy (a dokładnie w tym przypadku chodnika przy głównej ulicy) zapłacą mieszkańcy. Czyli wszyscy, którzy przy niej mieszkają, a może i ci którzy mieszkają przy przylegających ulicach dostaną rachunki na kilka lub kilkadziesiąt tysięcy euro. Nie pomogło pisanie próśb, rozmowy, przekonywanie ze ludzie muszą wtedy brać kredyty być może do końca życia (sporo starszych ludzi) - rada chce ładna ulicę to mieszkańcy mają płacić. No i w rezultacie skończy się na pozwie zbiorowym. Nie wiem czy też będziemy tymi szczęśliwcami z rachunkiem, ale jeśli tak to możemy zapomnieć o renowacji dachu, jakimś urlopie czy zmianie auta, bo nikt nam nie da kredytu jak ja będę na wychowawczym, a zaoszczędzić nie będzie z czego. I jak tu myśleć pozytywnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziwna ta polityka. Chodnik nie jest wasza własnością przecież.

Bry, narazie nie pada.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 07:25   #2869
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry, nareszcie piątek Wreszcie mam trochę lepszy humor, tak jak myślałam forum dobrze na mnie działa.

Wczoraj wieczorem M. był na radzie gminy i wrócił w takim nastroju, że bez kija nie podchodz. Otóż nasza rada w 5 osób zadecydowała o tym, że za renowacje ulicy (a dokładnie w tym przypadku chodnika przy głównej ulicy) zapłacą mieszkańcy. Czyli wszyscy, którzy przy niej mieszkają, a może i ci którzy mieszkają przy przylegających ulicach dostaną rachunki na kilka lub kilkadziesiąt tysięcy euro. Nie pomogło pisanie próśb, rozmowy, przekonywanie ze ludzie muszą wtedy brać kredyty być może do końca życia (sporo starszych ludzi) - rada chce ładna ulicę to mieszkańcy mają płacić. No i w rezultacie skończy się na pozwie zbiorowym. Nie wiem czy też będziemy tymi szczęśliwcami z rachunkiem, ale jeśli tak to możemy zapomnieć o renowacji dachu, jakimś urlopie czy zmianie auta, bo nikt nam nie da kredytu jak ja będę na wychowawczym, a zaoszczędzić nie będzie z czego. I jak tu myśleć pozytywnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale przecież chyba zdają sobie sprawę jakie to koszty- że ludzie nie mają takich pieniędzy, mogą nawet nie dostać takich wysokich kredytów.... zdarzały się już takie przypadki? Może da się gdzieś odwołać od tej decyzji? Bezsensu to wszystko..


U nas ciemno i pada

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 07:43   #2870
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

W Niemczech bywały już takie przypadki, że ludziom przesłano rachunki na 100 tyś. EUR. No i wtedy oni poszli z tym do sądu ze zbiorowym pozwem. U nas będzie to samo, M wczoraj rozpoczął inicjatywę, tzn powiedział mieszkańcom tej ulicy o pewnym prawniku, który specjalizuje się w tego typu sprawach. My już dołączyliśmy do jego organizacji i w razie co będzie za nas składał pozew. Gdyby wszyscy dołączyli to gmina nie ma szans. A co kiedy ludzie nie mają prawnika i nie dostaną kredytu? Wtedy sprzedają dom. Takie sytuacje też były.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 09:04   #2871
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Kate bardzo dziwne zasady tam u was! Chodnik i ulica na koszt mieszkancow?? No w glowie sie nie miesci!
Obyscie jednak nie musieli za to placic.

Jasia, wspaniale plany na weekend! Gdzie dokladnie sie wybieracie?
Juz zazdroszcze gorskich widoczkow

Dzien dobry. Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej Ostatni dzien urlopu…
I jest jeszcze sloneczko. Wrzesien nie zawiodl pogodowo.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 09:37   #2872
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Bry pochmurno jest, czyli będzie sprzątanie grzybki sie suszą, tylko teraz przekopuję moje pojemniki, bo brak, a gdzieś te grzyby muszę trzymać. Jakoś nie mam nawyku używania grzybów w ciągu roku, tylko bardziej na święta
Kiedy ja posadzę kwiatki, a kupiłam sobie jeszcze wrzosiki i taki ładny biały kwiatuszek...

Przeczytałam "Bestię z Buchenwaldu", https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4980...-z-buchenwaldu Brak słów...
A teraz czytam łącznie z książką o Grzesiuku "Niemieckie życie..." https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4867...arka-goebbelsa

Brzudi, biedna jesteś z tym smutkiem, kiedy deszcz pada. Nie masz żadnych zajęć w domu? Może coś poczytaj, ugotuj... Przytulam.

Kate, aż niewiarygodne to co piszesz o tym chodniku. My jako wspólnota też płaciliśmy za nasz chodniczek przy bloku, ale to były zwyczajne koszty położenia kostki brukowej, odciągnięte z funduszu remontowego.

Gwiazdka, tak. Wrzesień jest piękny

Jasia, udanego wypoczynku!!! IMG_20210915_235339.jpg921881-352x500.jpg700093-352x500.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 09:56   #2873
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry pochmurno jest, czyli będzie sprzątanie grzybki sie suszą, tylko teraz przekopuję moje pojemniki, bo brak, a gdzieś te grzyby muszę trzymać. Jakoś nie mam nawyku używania grzybów w ciągu roku, tylko bardziej na święta
Kiedy ja posadzę kwiatki, a kupiłam sobie jeszcze wrzosiki i taki ładny biały kwiatuszek...

Przeczytałam "Bestię z Buchenwaldu", https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4980...-z-buchenwaldu Brak słów...
A teraz czytam łącznie z książką o Grzesiuku "Niemieckie życie..." https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4867...arka-goebbelsa

Brzudi, biedna jesteś z tym smutkiem, kiedy deszcz pada. Nie masz żadnych zajęć w domu? Może coś poczytaj, ugotuj... Przytulam.

Kate, aż niewiarygodne to co piszesz o tym chodniku. My jako wspólnota też płaciliśmy za nasz chodniczek przy bloku, ale to były zwyczajne koszty położenia kostki brukowej, odciągnięte z funduszu remontowego.

Gwiazdka, tak. Wrzesień jest piękny

Jasia, udanego wypoczynku!!! Załącznik 7758546Załącznik 7758547Załącznik 7758548
Mag to nie tak...nie przepadam za deszczem,ale tragedii też nie robię z tego. Czytam, sprzątam, mam co robić.

Kawka teraz i poszukam nowych książek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 13:23   #2874
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Chyba wywołałam wilka z lasu,bo w końcu zadzwonili. Kolejna rozmowa za mną. Jeszcze tylko mam zrobić jakieś testy i w poniedziałek kolejna rozmowa- trzymajcie kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 14:52   #2875
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Chyba wywołałam wilka z lasu,bo w końcu zadzwonili. Kolejna rozmowa za mną. Jeszcze tylko mam zrobić jakieś testy i w poniedziałek kolejna rozmowa- trzymajcie kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O widzisz, coś ich drgnęło.
Pada cały dzień dziś.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 15:24   #2876
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Chyba wywołałam wilka z lasu,bo w końcu zadzwonili. Kolejna rozmowa za mną. Jeszcze tylko mam zrobić jakieś testy i w poniedziałek kolejna rozmowa- trzymajcie kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No proszę jaki fajny piatek u Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 15:27   #2877
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Chyba wywołałam wilka z lasu,bo w końcu zadzwonili. Kolejna rozmowa za mną. Jeszcze tylko mam zrobić jakieś testy i w poniedziałek kolejna rozmowa- trzymajcie kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ogromniaste kciuki!!!

Z drugiej strony, ile tych rozmow???

Mag, sliczne kwiatuszki.

U mnie dzisiaj pizza night- domowej roboty i moze jakis filmik… ostatnio jakis Polski na Netflix znalazlam- Sniadanie do Lozka. No posmialam sie troche
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 15:35   #2878
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Wywaliłam dwie siaty śmieci, jestem bardzo zadowolona. Nasuszyłam full grzybów i zrobiłam dziś pęczak z suszonymi grzybami i piersią z kaczki. Dobre to było...
Wczoraj robiłam jabłuszka karmelizowane i dziś w nagrodę zjem sobie do kawki grzankę z masłem i tym dżemikiem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 15:46   #2879
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
No proszę jaki fajny piatek u Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby był dobry poniedziałek
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Ogromniaste kciuki!!!

Z drugiej strony, ile tych rozmow???

Mag, sliczne kwiatuszki.

U mnie dzisiaj pizza night- domowej roboty i moze jakis filmik… ostatnio jakis Polski na Netflix znalazlam- Sniadanie do Lozka. No posmialam sie troche
Wychodzi na to,że 2x15 min i 2x45 minut + testy

Nie dziękuję póki co...
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Wywaliłam dwie siaty śmieci, jestem bardzo zadowolona. Nasuszyłam full grzybów i zrobiłam dziś pęczak z suszonymi grzybami i piersią z kaczki. Dobre to było...
Wczoraj robiłam jabłuszka karmelizowane i dziś w nagrodę zjem sobie do kawki grzankę z masłem i tym dżemikiem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry obiadek miałaś nie wiem dlaczego przeczytałam,że z sierścią kaczki ubawiło mnie to trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-17, 17:05   #2880
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Oby był dobry poniedziałek Wychodzi na to,że 2x15 min i 2x45 minut + testy

Nie dziękuję póki co...Dobry obiadek miałaś nie wiem dlaczego przeczytałam,że z sierścią kaczki ubawiło mnie to trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to musi być bardzo ważne stanowisko za wielkie pieniądze, bardzo odpowiedzialna praca ze tyle sprawdzać cię musza.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 09:49:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.