Miłośniczki H&M - cz. XIV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 21:17   #1231
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
popatrz na allegro ja jakiś czas temu kupiłam za 65zł z wysyłką.

wow, to Ci się trafiło! dzięki, będę szukać.


a czy te żółte krótkie żakiety z marszczeniami na rękawach za 149 zł ktoś widział przecenione?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3332942156.jpg (30,5 KB, 29 załadowań)
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 21:20   #1232
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
wow, to Ci się trafiło! dzięki, będę szukać.


a czy te żółte krótkie żakiety z marszczeniami na rękawach za 149 zł ktoś widział przecenione?
Nie, ja ich nie widziałam, ale chyba o identycznym kroju widziałam taki czarny w wzór ala koronka.
Dziewczyny z Trójmiasta, widziała gdzieś któraś skórzane baleriny beżowe oprócz GB?
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 21:20   #1233
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
wow, to Ci się trafiło! dzięki, będę szukać.


a czy te żółte krótkie żakiety z marszczeniami na rękawach za 149 zł ktoś widział przecenione?
nie są przecenione
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 21:21   #1234
mohaaa
Zadomowienie
 
Avatar mohaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 104
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość
Kamizelek było tak nie wiem, z 5? Nie przeglądałam rozmiarów, wisiały na górze na lewo od kasy ;P A na szare szpilki też się czaiłam, dużo 38, nie było 39, 37 kilka sztuk, 36 chyba jedne.

Dzięki ja potrzebowałabym szpilki 40 pewnie, więc raczej marne szanse, ale pojadę jutro po egz, może akurat znajdę
mohaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 21:30   #1235
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez mohaaa Pokaż wiadomość
Dzięki ja potrzebowałabym szpilki 40 pewnie, więc raczej marne szanse, ale pojadę jutro po egz, może akurat znajdę
Nie mam pojęcia czy były 40, nie rozglądałam się, ale gdy tam byłam to wciąż pracownicy tam chodzili, przemeblowywali, dokładali więc może dołożą ich Powodzenia w każdym razie
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 22:28   #1236
werucha
Raczkowanie
 
Avatar werucha
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 184
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

http://www.hm.com/de/product/13973?article=13973-A

czy ktos widział ta sukienkę w sklepie (dział trend)? jak z jakością?
na zdjęciach jest cudna

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
wow, to Ci się trafiło! dzięki, będę szukać.


a czy te żółte krótkie żakiety z marszczeniami na rękawach za 149 zł ktoś widział przecenione?
one byly przecenione w kwietniu/maju na 75zł, rozeszly sie błyskawicznie, sama widzialam jak jedna dziewczyna kupila 3 na raz.

tak wiec pozostaje allegro
werucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 22:33   #1237
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
wow, to Ci się trafiło! dzięki, będę szukać.


a czy te żółte krótkie żakiety z marszczeniami na rękawach za 149 zł ktoś widział przecenione?

z tego co pamiętam one już jakiś czas temu były po 75zł i teraz nawet w sklepie ich już nie widziałam.
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 00:04   #1238
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Pojechałam dzisiaj do Manu i wyszłam z niczym
Skórzane baleriny nieprzecenione, marynarki tylko czarne, ewentualnie jakieś na suwak, a bardzo chciałam tą pudrową
Bez szału generalnie...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 00:14   #1239
piffpaff
Raczkowanie
 
Avatar piffpaff
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 299
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

hej, orientujecie się czy stroje kąpielowe będą w czwartek przecenione? bo jak na razie widziałam tylko kilka modeli w promocji, a czaję się na zupełnie inne
albo takie sandałki czarne z jakby łańcuszkiem na środku?
piffpaff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:00   #1240
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
wow, to Ci się trafiło! dzięki, będę szukać.


a czy te żółte krótkie żakiety z marszczeniami na rękawach za 149 zł ktoś widział przecenione?
Ten żakiet był już wcześniej na middle seson sale udało mi się go upolować za 70 zł
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:02   #1241
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Pojechałam dzisiaj do Manu i wyszłam z niczym
Skórzane baleriny nieprzecenione, marynarki tylko czarne, ewentualnie jakieś na suwak, a bardzo chciałam tą pudrową
Bez szału generalnie...

dziwne, w warszawie te skórzane są przecenione, a jeśli chodzi o marynarki to i w warszawie szału nie było, były dwie białe po 100zł, a tak to czarne i granatowe po 60 i 75. Może poczekaj do czwartku jak ruszy pełną parą?
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 07:58   #1242
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez mohaaa Pokaż wiadomość
Super bluzka z czaszką! A czy ta torebka jest biała? czy może ecru?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------




Jutro będę w bałtyckiej i może w manhattanie, zdam relację

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------




Super, ja właśnie chcę białą, bo czarną mam ramoneskę
właśnie zastanawiałam się, czy tej bluzeczki nie oddać jeśli chodzi o torebkę, to niestety nie jest biała, tylko ecru, ale moim zdaniem i tak wygląda bardzo ładnie, już ją noszę i jest bardzo pojemna, jak na taką małą torebkę
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 08:48   #1243
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Ciekawe od czego zależy, że w jednym sklepie jest cos przecenione, a w drugim nie. U mnie np. bielizna żadna nie przeceniona, stroje też nie. W czwartek beda już ubrania pogrupowane w jednym miejscu te wyprzedażowe czy dalej rozrzucone po całym sklepie?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 08:50   #1244
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez mohaaa Pokaż wiadomość
Super bluzka z czaszką! A czy ta torebka jest biała? czy może ecru?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------




Jutro będę w bałtyckiej i może w manhattanie, zdam relację

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------




Super, ja właśnie chcę białą, bo czarną mam ramoneskę
Te kamizelki sa biale czy raczej ecru?

Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość
No to ja mogę zdać obszerną relację z Galerii i Alfy w Gda.

Więc w GB byłam samiutkiego rana, już wtedy było całkiem dużo ludzi. Na dolnym damskim pół sklepu przecenionego, masa bluzek, sukienek, spodni, czego dusza zapragnie ;P Trochę mało marynarek, ale też nie było źle no i dostępne praktycznie wszystkie rozmiary, nie było problemu z 34 czy 36. Biżu prawie nie przeceniona, baleriny poprzeceniane te kolorowe, skórzanych beżowych malutko, głównie 36 rozmiar, z obcasów to o 50% skórzane gładkie i w wężową skórkę, trochę tych normalnie występujących. Torebki - bez szału, ale też całkiem sporo, głównie kuferkowate i średniej wielkości kopertówki. Na górze jeszcze nie ułożone rzeczy, po sklepie porozrzucane były, też trochę tego było ale nie tak dużo jak niżej. Wpadły mi w oko koszula jeansowa czarna, trochę koszulek z nadrukami, biała `skórzana` kamizelka... Dział sportowy przeceniony ale dość słabo - na pewno są buty, staniki sportowe i jakieś spodenki na %.

A w Alfie bieda, o 2/3 mniej niż w GB, no ale to mniejszy HM, nie podobało mi się tam, jakoś bałagan mieli, wszystko upchnięte, prawie zero butów i torebek ;>

dziekuje mam nadzieje, ze do soboty jakies perelki sie uchowaja...a za ile kupilas ta sukienke w kwiaty?
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 09:01   #1245
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ciekawe od czego zależy, że w jednym sklepie jest cos przecenione, a w drugim nie. U mnie np. bielizna żadna nie przeceniona, stroje też nie. W czwartek beda już ubrania pogrupowane w jednym miejscu te wyprzedażowe czy dalej rozrzucone po całym sklepie?
moze sie nie wyrabiaja w czw juz ma byc wszystko super ekstra, plakaty juz zrobiona strefa sale takze w czw juz musi byc wszystko przecenione
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 09:17   #1246
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Te kamizelki sa biale czy raczej ecru?




dziekuje mam nadzieje, ze do soboty jakies perelki sie uchowaja...a za ile kupilas ta sukienke w kwiaty?
http://www.hm.com/gb/product/08744?article=08744-A ?
Za 40zł Tyle tylko że ona ma prawie przezroczysty tył i bez halki czy czegoś takiego nie da się jej nosić

A kamizelki mam wrażenie że są białe, ale mogę się mylić bo nie przyglądałam im się uważnie...
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:49   #1247
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość
http://www.hm.com/gb/product/08744?article=08744-A ?
Za 40zł Tyle tylko że ona ma prawie przezroczysty tył i bez halki czy czegoś takiego nie da się jej nosić

A kamizelki mam wrażenie że są białe, ale mogę się mylić bo nie przyglądałam im się uważnie...
zastanawiałam się nad tą sukienką, u mnie jej sporo jeszcze, strasznie mi się podoba mierzyłam i wygląda bardzo fajnie

poluję na tą bluzkę http://www.hm.com/de/product/05845?a...-A&variant=046 w sklepie oczywiście już jej nie ma, widziałam w tym tygodniu ostatnią w rozmiarze 42 lub 44, poluje na nią online, wczoraj pojawiła się na chwilę, miałam klikać i zniknęła , ale pojawiają się na stronie rzeczy, więc żyją nadzieją, że złapie ją jeszcze

I w końcu nie kupiłam tych spodni, są w innych kolorach, dlatego się zastanawiam wciąż...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg h1.jpg (97,6 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h2.jpg (64,0 KB, 100 załadowań)
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:06   #1248
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość
No to ja mogę zdać obszerną relację z Galerii i Alfy w Gda.

Więc w GB byłam samiutkiego rana, już wtedy było całkiem dużo ludzi. Na dolnym damskim pół sklepu przecenionego, masa bluzek, sukienek, spodni, czego dusza zapragnie ;P Trochę mało marynarek, ale też nie było źle no i dostępne praktycznie wszystkie rozmiary, nie było problemu z 34 czy 36. Biżu prawie nie przeceniona, baleriny poprzeceniane te kolorowe, skórzanych beżowych malutko, głównie 36 rozmiar, z obcasów to o 50% skórzane gładkie i w wężową skórkę, trochę tych normalnie występujących. Torebki - bez szału, ale też całkiem sporo, głównie kuferkowate i średniej wielkości kopertówki. Na górze jeszcze nie ułożone rzeczy, po sklepie porozrzucane były, też trochę tego było ale nie tak dużo jak niżej. Wpadły mi w oko koszula jeansowa czarna, trochę koszulek z nadrukami, biała `skórzana` kamizelka... Dział sportowy przeceniony ale dość słabo - na pewno są buty, staniki sportowe i jakieś spodenki na %.

A w Alfie bieda, o 2/3 mniej niż w GB, no ale to mniejszy HM, nie podobało mi się tam, jakoś bałagan mieli, wszystko upchnięte, prawie zero butów i torebek ;>
Oooo! Dziękuję za relację
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:13   #1249
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

była ta bluzka w złotych tarasach wszystkie rozmiary, ale jakoś mnie nie rzuciła na kolana.
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 11:21   #1250
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad tą sukienką, u mnie jej sporo jeszcze, strasznie mi się podoba mierzyłam i wygląda bardzo fajnie

poluję na tą bluzkę http://www.hm.com/de/product/05845?a...-A&variant=046 w sklepie oczywiście już jej nie ma, widziałam w tym tygodniu ostatnią w rozmiarze 42 lub 44, poluje na nią online, wczoraj pojawiła się na chwilę, miałam klikać i zniknęła , ale pojawiają się na stronie rzeczy, więc żyją nadzieją, że złapie ją jeszcze

I w końcu nie kupiłam tych spodni, są w innych kolorach, dlatego się zastanawiam wciąż...
Ładna ta bluzka u siebie niestety nie widziałam ale i tak bym się zastanawiała czy kupić bo pewnie 60zł kosztuje ...
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:24   #1251
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ciekawe od czego zależy, że w jednym sklepie jest cos przecenione, a w drugim nie. U mnie np. bielizna żadna nie przeceniona, stroje też nie. W czwartek beda już ubrania pogrupowane w jednym miejscu te wyprzedażowe czy dalej rozrzucone po całym sklepie?
to zależy od sklepu generalnie oficjalne rozpoczęcie wyprzedaży to 20.06 i do tego czasu wszyscy mają czas na przygotowanie sklepu. Także nie ma się co denerwować;-)
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:26   #1252
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

ja chyba dziś skocze oblukać bielizne bo fajną widziałam
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:35   #1253
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Z bólem mam do oddania baleriny skórzane 37 bezowe(myślałam,że kupiłam 38),nieuzywane,75 zl
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:46   #1254
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ciekawe od czego zależy, że w jednym sklepie jest cos przecenione, a w drugim nie. U mnie np. bielizna żadna nie przeceniona, stroje też nie. W czwartek beda już ubrania pogrupowane w jednym miejscu te wyprzedażowe czy dalej rozrzucone po całym sklepie?
U mnie już od wczoraj przecenione ubrania są "skupione" w jednym rogu sklepu.
Od czego zależy? Od niczego - jak zwykle mają bałagan z przeceną, mam w mieście 2 h&my oddalone od siebie o kilometr i bardzo często zdarza się, że jedna rzecz jest w pierwszym h&m przeceniona, a w drugim nie. O różnicy w cenach wyprzedażowych już nie wspominając (ostatnio marynarka w jednym 60, w drugim 75, wcześniej np. spódniczki z conscious koronkowe w jednym po 20, w drugim po 40 - bardzo częsta sytuacja)

Byłam dziś oddać pudrową marynarkę (kupioną za 75), bo kupiłam w drugim sklepie taką samą za 60 i mam wrażenie, że jest już sporo mniej przecenionych rzeczy niż w poniedziałek.
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:50   #1255
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość
http://www.hm.com/gb/product/08744?article=08744-A ?
Za 40zł Tyle tylko że ona ma prawie przezroczysty tył i bez halki czy czegoś takiego nie da się jej nosić

A kamizelki mam wrażenie że są białe, ale mogę się mylić bo nie przyglądałam im się uważnie...
To tanioszka...nie wiesz jak sytuacja w Matarnii? Chociaz i tak pewnie tylko pojade do baltyckiej i Alfy.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:53   #1256
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez agniieesszzka Pokaż wiadomość
Ładna ta bluzka u siebie niestety nie widziałam ale i tak bym się zastanawiała czy kupić bo pewnie 60zł kosztuje ...
no właśnie u mnie jest rozbieżność cenowa między sklepem online a sklepami, między sklepami również, te spodnie gdzies widziałam za 7 euraczy, a koło mnie są po 5, ta bluzka online jest po 15 a u siebie widziałam za 10, za 10 był chapnęła
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:38   #1257
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
To tanioszka...nie wiesz jak sytuacja w Matarnii? Chociaz i tak pewnie tylko pojade do baltyckiej i Alfy.
Nie, nie bywam na Matarnii... Gdybyś była zobaczyłabyś może czy są skórzane baleriny beżowe? Ja je widziałam tylko w GB, ale same małe rozmiary ;( Pokroić się dam za 38
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:05   #1258
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
U mnie już od wczoraj przecenione ubrania są "skupione" w jednym rogu sklepu.
Od czego zależy? Od niczego - jak zwykle mają bałagan z przeceną, mam w mieście 2 h&my oddalone od siebie o kilometr i bardzo często zdarza się, że jedna rzecz jest w pierwszym h&m przeceniona, a w drugim nie. O różnicy w cenach wyprzedażowych już nie wspominając (ostatnio marynarka w jednym 60, w drugim 75, wcześniej np. spódniczki z conscious koronkowe w jednym po 20, w drugim po 40 - bardzo częsta sytuacja)

Byłam dziś oddać pudrową marynarkę (kupioną za 75), bo kupiłam w drugim sklepie taką samą za 60 i mam wrażenie, że jest już sporo mniej przecenionych rzeczy niż w poniedziałek.
Który H&M oceniasz jako lepszy pod względem wyprzedaży ? Chodzi mi o asortyment i te przewagi cenowe. Jutro się wybieram, ale wolałabym odwiedzić tylko jeden z nich, bo nie mam za dużo czasu.
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:20   #1259
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

ale super sukienkę dzisiaj kupiłam i to za 60 zł szukam zdjęcia, ale nigdzie nie ma
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:29   #1260
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
O tych
o dziękuje całkiem fajne
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-16 23:02:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.