obdarta twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 13:52   #1
blackman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3

obdarta twarz


Witam

Po serii niefortunnych zdarzeń (podbite oko , i podwójny spadek z rowera) a to wszystko w ciągu dwóch tygodni moja twarz wygląda jak siedem nieszczęść a w następną sobotę ślub kuzyna więc nie chciałbym abym zabrał parze młodej całą uwagę moją twarzą ^^ , jak do tego czasu sprawić by skóra wyglądała jak najlepiej ? obiło mi się o uszy że peeling mógłby pomóc ale nie wiem "z czym to się je" ani czy mogę zastosować to w takim stanie.

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam
blackman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:41   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: obdarta twarz

Użyj fluidu ;p Najpewniejsze rozwiązanie
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:54   #3
blackman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: obdarta twarz

Fluid i wszystko jasne ,-) dajcie jasne odpowiedzi bo nie rozszyfruje

Pozdrawiam
blackman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:10   #4
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: obdarta twarz

chodzi o podkład, jakiś dobry, może kryjący? popytaj w drogeriach czy perfumeriach o próbki, ew może ci ktoś coś dobrego doradzi ja nie za bardzo, bo używam jedynie delikatnych, słabo kryjących podkładów, ale kiedyś używałam Colorstay i Max Factor age Renew i były całkiem fajne. Dobrze kryły i wygładzały. W KWC jest sporo ocen różnych podkładów.
Hmm nie wiem, jak to będzie wyglądać u faceta ale ja innego pomysłu niż podkład bym nie miała. Ciężko, by zagoiły się rany tak szybko, jak mi sie coś zrobi to używam różnych maseczek odżywiająco-wygładzających, kremów itd, czasem pomaga i szybciej się goi
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM



Edytowane przez martajg
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:13
martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:13   #5
blackman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: obdarta twarz

podkład zdecydowanie odpada chyba że w ostateczności i to troszeczkę chce odwrócić od siebie uwagę ^,^ a to da raczej inny efekt

Edytowane przez blackman
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:21
blackman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:30   #6
Efie
Raczkowanie
 
Avatar Efie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: obdarta twarz

Żel arnikowy FlosLek - do kupienia w każdej aptece ok. 9zł. Pomaga na obrzęki, stłuczenia i siniaki. Najlepiej trzymać w lodówce bo zimny daje lepsze efekty. Wiele dziewczyn (również ja) używa w walce z cieniami i workami pod oczami, więc spokojnie możesz używać go do twarzy. Pozdrawiam
Efie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:50   #7
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: obdarta twarz

Nie baw sie w takie rzeczy. Podklady odpadaja! Bedziesz przykluwal jeszcze wieksza uwage jako pamalowany facet niz jako potluczony Ja polecam przejsc sie do apteki-moze pani farmaceutka poleci jakas masc na zasinienia, obrzeki, albo chociaz powie czy jest jakas na recepte. Wydaje mi sie ze zadne kremy nie pomoga-to powinna byc masc z apteki.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Z tego co znalazlam:

Reparil - skazania: Zapobieganie i leczenie obrzęków, krwiaków pourazowych i pooperacyjnych (stłuczenia, skręcenia, ortopedia), zaburzenia krążenia żylnego w kończynach dolnych, żylaki kończyn dolnych, bóle kręgosłupa u chorych z objawami ucisku korzeni nerwów rdzeniowych odcinka szyjnego kręgosłupa (dyskopatie, bóle karku), rwa kulszowa.


"Arcalen" ułatwia i przyspiesza resorbcję krwiaków, wylewów podskórnych oraz wysięków stawowych i nacieków okołostawowych po urazach i złamaniach. Preparat poprawia krążenie obwodowe w obrębie miejsca użycia. Stosowany jest wspomagająco
Skład:
100 g maści zawiera: wyciąg gęsty z kwiatów arniki i kwiatów nagietka (Arnicae et Calendulae inflorescentiae extr. comp. spissum) 2,0 g; eskulina (Aesculinum) 1,0 g; substancje pomocnicze: lanolina bezwodna, parafina stała, parafina płynna, wazelina biała, stearynian magnezu, olejek cytrynowy, Euxyl K400, woda oczyszczona.
Działanie:
Składniki czynne maści ARCALEN działają przeciwzapalnie, przeciwkrzepliwie, zmniejszają przepuszczalność ścian naczyń włosowatych, wywierają korzystny wpływ na krążenie obwodowe.
Wskazania:
ARCALEN ułatwia i przyspiesza resorbcję krwiaków, wylewów podskórnych oraz wysięków stawowych i nacieków okołostawowych po urazach i złamaniach. Preparat poprawia krążenie obwodowe w obrębie miejsca użycia. Stosowany jest wspomagająco w leczeniu trudno gojących się ran. Podnosi efektywność masażu sportowego i leczniczego.
Przeciwwskazania:
Uczulenie na arnikę i nagietek.
Zalecane środki ostrożności:
Nie stosować na uszkodzoną skórę. W przypadku wystąpienia objawów uczulenia charakteryzujących się powstaniem wysięków lub wysypki zaprzestać stosowania.


To sa masci, koszt okolo 20-30zl. Ta druga jest z arnika-ktos juz polecal krem flos lek ale to tylko kosmetyk i podejrzewam ze stezenie arniki bedzie w nim mniejsze-czyli gorzej dziala. Te masci beda dobre na zasinienia- a z ranami chyba nic nie zrobisz Najlepiej dopytaj sie w aptece

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

NA przyspieszenie gojenia ran- ALANTAN

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-04-30 o 10:46
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 12:13   #8
missprincess
Przyczajenie
 
Avatar missprincess
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wro poz
Wiadomości: 24
GG do missprincess
Dot.: obdarta twarz

Koleżanka ma rację, arcalen jest rewelacyjny na siniaki, bardzo szybko je "wyciąga". Koszt ok. 7 zł, tylko nie daj sobie wcisnąć altacetu bo to nie to samo! A na odrapania maść w saszetkach tribiotic, zagoi Ci się ładnie. Powodzenia w kuracji
missprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.