Krwawienie z pochwy podczas tzw „palcówki” - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-20, 20:45   #1
koralina1245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2

Krwawienie z pochwy podczas tzw „palcówki”


Mam pytanie ponieważ jestem dziewicą i ostatnio z moim partnerem podczas zbliżenia zrobił mi tzw potocznie placówkę ale po bardzo krótkim czasie pojawiło się krwawienie z pochwy mało obfite później dalej nie leciało, i najpierw myślałam ze może w ten sposób przebił mi błonę dziewicza ale nie poczułam żadnego bólu wiec było to dla mnie dziwne , sytuacja powtórzyła się już dwa razy i nie czuje sje z tym komfortowo . Może jedna z was miała podobną sytuacje i wie czym może być to spowodowane ? Czy to może jakieś naruszenie błony czy coś podobnego ? Proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedz .
koralina1245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 07:53   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Krwawienie z pochwy podczas tzw „palcówki”

Cytat:
Napisane przez koralina1245 Pokaż wiadomość
Mam pytanie ponieważ jestem dziewicą i ostatnio z moim partnerem podczas zbliżenia zrobił mi tzw potocznie placówkę ale po bardzo krótkim czasie pojawiło się krwawienie z pochwy mało obfite później dalej nie leciało, i najpierw myślałam ze może w ten sposób przebił mi błonę dziewicza ale nie poczułam żadnego bólu wiec było to dla mnie dziwne , sytuacja powtórzyła się już dwa razy i nie czuje sje z tym komfortowo . Może jedna z was miała podobną sytuacje i wie czym może być to spowodowane ? Czy to może jakieś naruszenie błony czy coś podobnego ? Proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedz .
Może to być uszkodzenie błony albo uszkodzenie mechaniczne np. paznokciem. Ale raczej to pierwsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 13:41   #3
malyjimmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: Krwawienie z pochwy podczas tzw „palcówki”

moim zdaniem to uszkodzenie mechaniczne od paznokcia jeśli sytuacja pojawia się często, warto zainwestować w jakiś żel nawilżający i wszystko będzie w porządku
malyjimmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 14:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.