W gąszczu kremów antycellulitowych... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-16, 12:18   #1
Elimanka
Przyczajenie
 
Avatar Elimanka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11

W gąszczu kremów antycellulitowych...


Cześć laski. Chyba zaczął robić mi się cellulit. I to taki spory. Od 2 lat mam wahania wagi, diety jojo nie przynoszą skutków, a cellulit rośnie... zaczęłam myśleć o diecie pudełkowej - coraz bardziej popularna. Co myślicie? Kolejna sprawa to kremy na cellulit. Tyle tych nazw i marek, że już się w tym gubię. Po czym poznać dobry kosmetyk na skórkę pomarańczową? Chciałabym zatrzymać rozwijający się skórny problem
Elimanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 09:10   #2
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: W gąszczu kremów antycellulitowych...

Cytat:
Napisane przez Elimanka Pokaż wiadomość
Cześć laski. Chyba zaczął robić mi się cellulit. I to taki spory. Od 2 lat mam wahania wagi, diety jojo nie przynoszą skutków, a cellulit rośnie... zaczęłam myśleć o diecie pudełkowej - coraz bardziej popularna. Co myślicie? Kolejna sprawa to kremy na cellulit. Tyle tych nazw i marek, że już się w tym gubię. Po czym poznać dobry kosmetyk na skórkę pomarańczową? Chciałabym zatrzymać rozwijający się skórny problem

Ja bym postawiła na masaże ostrą gąbką, zimno-ciepłe prysznice, picie dużej ilości wody oraz sport.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-21 10:10:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.