Tetralysal efekty a jedzenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-26, 17:26   #1
mountains_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 10

Tetralysal efekty a jedzenie


Witam
Już drugi miesiąc zażywam Tetralysal. Za chwilę rozpocznę trzeci miesiąc - efekty marne jednak w tym tygodniu zauważyłam, że ropne wykwity zniknęły natomiast zaczęły się robić takie czerwone krostki, podskórne gule. Jednak mam nadzieję, że po dłuższym okresie stosowania będzie coraz lepiej...Może to efekt oczyszczania. Odżywiam się normalnie. Nie jem fast foodów, nie pije, nie palę jednakże dzisiaj skusiłam się na kebaba który był dość pikantny. Od razu rozbolał mnie brzuch. Boję się, że takie jedzenie może wpłynąć na leczenie antybiotykiem. Teoretycznie skóra powinna się oczyszczać a ja ją jakby zanieczyściłam... Czy to może spowolnić działanie leku lub sprawić, że cała kuracja poszła na marne? Jeden głupi kebab a jednak boję się wysypu pryszczy i tego, że to może wydłużyć leczenie lub w ogóle zaprzepaścić szanse na ładną buzię. Podobno efekty są zauważalne po 3 miesiącach więc liczyłam, że już wtedy będę mogła się cieszyć normalną skórą lecz boje się, że wszystko pogorszyłam. Nie jem słodyczy bo wiem, że nie mogę. Nie powinnam również jeść smażonego i pikantnego... :/ Dziewczyny które zażywały Tetralysal - czy czasem zjadłyście coś z fast foodów? Zauważyłyście jakieś pogorszenie?
mountains_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-26 18:26:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.