Prezerwatywy- naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji, cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 07:44   #2131
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Wujek Google pokazł tez Durex Real Feel (nawet nie wiedziałam )
Ja z moim TŻ-etem używamy tylko Durex Real Feel Nigdy nam nie pękły i zawsze z nimi było ok. Ja nie lubię lateksowych dlatego jak ponownie weszły do sklepów to tylko ich używamy.
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 14:19   #2132
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny, pomyślcie bo stres mnie zjada, moja kobieta powinna dostać okresu 2 września ( w zeszłym miesiącu powiedziała że bedzie mieć 2 sierpnia i tak było ) okres raczej miała regularny chociaż zdarzały się "dziwne" wybryki. Ogólnie to brzuch bolał ją od jakiś 4 dni a okres się nie pojawił a dzisiaj ból zanikł. Jeśli chodzi o seks to mam pewne problemy przez które musimy podczas stosunku zmieniać ze 2-3 razy prezerwatywy, zawsze to robię bardzo ostrożnie, przed zmianą wszystko jest czyste, użyte pokrowce zawsze sprawdzam, gumka nigdy mi się nie zsunęła, jeśli miałem nawet najmniejsze podejrzenia ze juz koniec to sprawdzalem naocznie czy wszystko jest okej. Nie wiem czy minimalna że tak powiem "kropla" mogła by się wydostać z prezerwatywy. Ostatnie czego potrzebujemy to ciąży...Pozdrawiam.
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:38   #2133
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MiMRMK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomyślcie bo stres mnie zjada, moja kobieta powinna dostać okresu 2 września ( w zeszłym miesiącu powiedziała że bedzie mieć 2 sierpnia i tak było ) okres raczej miała regularny chociaż zdarzały się "dziwne" wybryki. Ogólnie to brzuch bolał ją od jakiś 4 dni a okres się nie pojawił a dzisiaj ból zanikł. Jeśli chodzi o seks to mam pewne problemy przez które musimy podczas stosunku zmieniać ze 2-3 razy prezerwatywy, zawsze to robię bardzo ostrożnie, przed zmianą wszystko jest czyste, użyte pokrowce zawsze sprawdzam, gumka nigdy mi się nie zsunęła, jeśli miałem nawet najmniejsze podejrzenia ze juz koniec to sprawdzalem naocznie czy wszystko jest okej. Nie wiem czy minimalna że tak powiem "kropla" mogła by się wydostać z prezerwatywy. Ostatnie czego potrzebujemy to ciąży...Pozdrawiam.


Co to jest pokrowiec? jezeli byl spust w te poprzednie prezerwatywy to mogles na ręce troche miec i przenieść przy zakładaniu następnej. Ale ciaza jest baaaardzo watpliwa.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 17:07   #2134
xniji
Raczkowanie
 
Avatar xniji
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 291
GG do xniji
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez severalflames Pokaż wiadomość
29 dzien cyklu, piersi bola a okresu brak. Schizow bez powodu ciag dalszy
no to ja dzisiaj to samo
xniji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 03:14   #2135
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Ręce i wszystko zawsze myłem, nie ma opcji żeby w ten sposób coś się stało. A pokrowce to że tak powiem moje określenie gumek. @ dalej nie ma :|

Edytowane przez MiMRMK
Czas edycji: 2014-09-06 o 03:30
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:30   #2136
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MiMRMK Pokaż wiadomość
Ręce i wszystko zawsze myłem, nie ma opcji żeby w ten sposób coś się stało. A pokrowce to że tak powiem moje określenie gumek. @ dalej nie ma :|


Będzie, spokojnie
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 13:12   #2137
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MiMRMK Pokaż wiadomość
Ręce i wszystko zawsze myłem, nie ma opcji żeby w ten sposób coś się stało. A pokrowce to że tak powiem moje określenie gumek. @ dalej nie ma :|
Nie przejmuj się, nie ma czym. Jesteście bardzo ostrożni i szczerze wątpię w waszą wpadkę. Jeżeli gumki były całe to ciąży nie będzie
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 14:20   #2138
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Niby tak, ale jeśli wkradła się jakaś chwila "rozluźnienia" i coś pominąłem w co szczerze wątpie to co wtedy. Kurde, wolałbym chyba w tej chwili żeby do tego czasu nie miała bólu podbrzusza jak przy @, bo to że miała a przestało bardziej mnie martwi. Dziwnie się czuje na forum typowo dla kobiet, ale dzięki za te słowa, mam nadzieję że Wasze i moje przypuszczenia się sprawdzą.
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 14:40   #2139
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cieszcie się, jeśli macie w miarę regularne cykle, mój waha się zazwyczaj pomiędzy 24 a 36 dniami, więc nigdy nie mogę określić, kiedy ta @ do mnie przyjdzie Teraz cykl trwał 35 dni i już się zaczęłam martwić (dla porównania we wcześniejszym miesiącu trwał o 10 dni krócej), ale uspokoił mnie mój TŻ, że na bank nic złego nie mogło się wydarzyć, no i na następny dzień dostałam Także nie stresujcie się tak szybko dziewczyny, nasze organizmy to nie roboty, działają jak chcą
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 15:18   #2140
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MiMRMK Pokaż wiadomość
Niby tak, ale jeśli wkradła się jakaś chwila "rozluźnienia" i coś pominąłem w co szczerze wątpie to co wtedy. Kurde, wolałbym chyba w tej chwili żeby do tego czasu nie miała bólu podbrzusza jak przy @, bo to że miała a przestało bardziej mnie martwi. Dziwnie się czuje na forum typowo dla kobiet, ale dzięki za te słowa, mam nadzieję że Wasze i moje przypuszczenia się sprawdzą.
Musielibyście mieć naprawdę gigantycznego pecha. Przede wszystkim nie potęguj w swojej dziewczynie stresu. Gdy ona widzi, że Ty się przejmujesz, idzie już reakcja łańcuchowa. Kobieta w takim czasie nie może stracić wsparcia w swoim partnerze, bo jeżeli tak się stanie, kobiecie okres się wydłuża z nerwów ( zazwyczaj - sprawdzone info :P )
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 21:21   #2141
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lysanelle Pokaż wiadomość
Musielibyście mieć naprawdę gigantycznego pecha. Przede wszystkim nie potęguj w swojej dziewczynie stresu. Gdy ona widzi, że Ty się przejmujesz, idzie już reakcja łańcuchowa. Kobieta w takim czasie nie może stracić wsparcia w swoim partnerze, bo jeżeli tak się stanie, kobiecie okres się wydłuża z nerwów ( zazwyczaj - sprawdzone info :P )
Moze cos sie niedlugo ruszy, dzisiaj czula ze cos ja pare razy zakulo w strefach typowo okresowych. Czekamy.
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 11:44   #2142
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MiMRMK Pokaż wiadomość
Moze cos sie niedlugo ruszy, dzisiaj czula ze cos ja pare razy zakulo w strefach typowo okresowych. Czekamy.
Trzymam kciuki!
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:04   #2143
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny im bardziej się stresujecie tym gorzej. Ja od kiedy mam w duszy kiedy mam okres dostaję go punktualnie co 31 dni
Jak się spinałam to cykl potrafił trwac 40-50 dni nawet
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:35   #2144
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny im bardziej się stresujecie tym gorzej. Ja od kiedy mam w duszy kiedy mam okres dostaję go punktualnie co 31 dni
Jak się spinałam to cykl potrafił trwac 40-50 dni nawet
Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Żyjąc stresem, niszczy się wszystko. Dla własnego dobra zaczęłam brać walerianę, by się uspokoić, obniżyć prolaktynę+ zdrowsze i regularne odżywianie. Depresja rozwaliła mi hormony i uśpiła jajniki. Nie polecam i nikomu nie życzę tego co teraz przeżywam. Cykl mam już prawie 90 dni, przez własną głupotę.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 15:07   #2145
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

A ten cykl mi sie podobal, jest 27dzien i juz przyszla @. Myslalam ze przyjdzie znowu troche pozniej jak przez ostatnie 3miesiace. W ogole to zabawne bo odstawilam w tym miesiacu picie rumianku i okres pojawil sie tak jak powinien wiec chyba ten rumianek mi go kurcze przedluzal w jakis sposob :p

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 16:55   #2146
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez severalflames Pokaż wiadomość
A ten cykl mi sie podobal, jest 27dzien i juz przyszla @. Myslalam ze przyjdzie znowu troche pozniej jak przez ostatnie 3miesiace. W ogole to zabawne bo odstawilam w tym miesiacu picie rumianku i okres pojawil sie tak jak powinien wiec chyba ten rumianek mi go kurcze przedluzal w jakis sposob :p

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Niemożliwe, żeby picie rumianku wpływało na cykl To najdelikatniejsze zioło świata, działające anty zapalnie, rozluźniająco i kojąco. Nie słyszałam nigdy o negatywnym wpływie długotrwałego spożywania naparu z tego uroczego kwiatuszka, ale może... Kto wie :P
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 03:21   #2147
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Wczoraj nic się nie wydarzyło, jestem coraz bardziej zaniepokojony ...Czekamy.

Edytowane przez MiMRMK
Czas edycji: 2014-09-08 o 07:21
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:56   #2148
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MiMRMK Pokaż wiadomość
Wczoraj nic się nie wydarzyło, jestem coraz bardziej zaniepokojony ...Czekamy.
Słuchaj no, pocieszę Cię, o ile w ogóle to możliwe. Nie miałam miesiączki od czerwca. Ostatnio okres miałam w miarę regularnie, a tu nagle taka niespodzianka. W międzyczasie współżyłam, zabezpieczając się jedynie prezerwatywą. Uważaliśmy przy tym, tak samo, jak Ty ze swoją partnerką czyli - mycie rąk, sprawdzanie gumek, schizy czy coś nie przeciekło. Martwiłam się, że mogliśmy wpaść, ale jak się tak zastanowiłam... To co niby miało mnie zapłodnić? Przez co i jakim sposobem, tym bardziej, że prezerwatywy całe. I dopiero teraz, po ponad 80 dniach spóźnienia dostałam @ - słabej bo słabej i wywołanej luteiną.
Może mój przypadek doda Ci trochę otuchy Głowa do góry, nie denerwujcie się. Nie wpadliście.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:09   #2149
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Na pewno dalo do myslenia podnioslo na duchu, chociaz mam tak ze w jednej chwili mysle ze przeciez jak cos sie moglo wydarzyc a po jakims czasie ze przeciez pewnie cos zrobilem zle. Najgorsze jest to ze od jakiegos czasu nasz zwiazek notuje duza zwyzke ze tak powiem formy a taka wiadomosc na pewno w pierwszej chwili popsula by bardzo duzo. Jesli na prawde bedzie wszystko dobrze to Tobie sle czekoladki a Nam sie chyba przyda czasowy celibat.
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 20:57   #2150
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MiMRMK Pokaż wiadomość
Na pewno dalo do myslenia podnioslo na duchu, chociaz mam tak ze w jednej chwili mysle ze przeciez jak cos sie moglo wydarzyc a po jakims czasie ze przeciez pewnie cos zrobilem zle. Najgorsze jest to ze od jakiegos czasu nasz zwiazek notuje duza zwyzke ze tak powiem formy a taka wiadomosc na pewno w pierwszej chwili popsula by bardzo duzo. Jesli na prawde bedzie wszystko dobrze to Tobie sle czekoladki a Nam sie chyba przyda czasowy celibat.
Nie miej wyrzutów sumienia. Sam niepotrzebnie się dołujesz, a przecież dokonaliście wszelkich starań, by było bezpiecznie. Okres ma to do siebie, że lubi robić sobie z nas, za przeproszeniem, jaja. Nic nie zrobiłeś źle. Widać, że jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i na pewno zostanie to Tobie wynagrodzone Postaraj się wyciszyć. Swojej dziewczynie zaproponuj herbatę z melisy, ciepłą kąpiel i wspólny wypad na kawę w najbliższym czasie. Im bardziej kobieta jest spokojna, tym lepiej działa organizm. Zażywałam przez ostatnie dwa dni walerianę (Kalms), jadłam pełnowartościowe posiłki i zażywałam magnez. Może dzięki temu, że ciało otrzymało potrzebne składniki i SPOKÓJ, w końcu doczekałam się @. Nie róbcie sobie celibatu... Po prostu postarajcie się poskromić nerwy Trzymam dalej kciuki. Okres na pewno się pojawi. Tym bardziej, że Twoja partnerka ma ból brzucha... To bardzo typowy objaw zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Prawdopodobnie podskoczyła jej prolaktyna i stąd ma przykre objawy Będzie dobrze, zobaczysz.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 03:26   #2151
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lysanelle Pokaż wiadomość
Nie miej wyrzutów sumienia. Sam niepotrzebnie się dołujesz, a przecież dokonaliście wszelkich starań, by było bezpiecznie. Okres ma to do siebie, że lubi robić sobie z nas, za przeproszeniem, jaja. Nic nie zrobiłeś źle. Widać, że jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i na pewno zostanie to Tobie wynagrodzone Postaraj się wyciszyć. Swojej dziewczynie zaproponuj herbatę z melisy, ciepłą kąpiel i wspólny wypad na kawę w najbliższym czasie. Im bardziej kobieta jest spokojna, tym lepiej działa organizm. Zażywałam przez ostatnie dwa dni walerianę (Kalms), jadłam pełnowartościowe posiłki i zażywałam magnez. Może dzięki temu, że ciało otrzymało potrzebne składniki i SPOKÓJ, w końcu doczekałam się @. Nie róbcie sobie celibatu... Po prostu postarajcie się poskromić nerwy Trzymam dalej kciuki. Okres na pewno się pojawi. Tym bardziej, że Twoja partnerka ma ból brzucha... To bardzo typowy objaw zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Prawdopodobnie podskoczyła jej prolaktyna i stąd ma przykre objawy Będzie dobrze, zobaczysz.
Znaczy podbrzusze ją bolało przez parę dni w okolicach terminu spodziewanego okresu po czym przestał i to mnie nie pokoi, mówi że wydaje jej się że jeszcze czasem coś ja tam pokłuje ale jak sama mówi już nie wie czy to na pewno to czy to przez to szaleństwo jej się wydaje że tak jest.
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 06:05   #2152
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

A mnie dopadła jakaś infekcja, albo uczulenie i na tydzień z TŻ musimy odłożyć pewne sprawy :P kurde myślalam ze jak odstawie tabletki to te infekcje nie będą mnie juz nachodzić
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 09:46   #2153
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Mowi ze znowu czuje ze co jakis czas ma jakies klucia, czekamy do weekendu, wtedy uzyjemy testu.

Edytowane przez MiMRMK
Czas edycji: 2014-09-09 o 18:55
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 11:09   #2154
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lysanelle Pokaż wiadomość
Słuchaj no, pocieszę Cię, o ile w ogóle to możliwe. Nie miałam miesiączki od czerwca. Ostatnio okres miałam w miarę regularnie, a tu nagle taka niespodzianka. W międzyczasie współżyłam, zabezpieczając się jedynie prezerwatywą. Uważaliśmy przy tym, tak samo, jak Ty ze swoją partnerką czyli - mycie rąk, sprawdzanie gumek, schizy czy coś nie przeciekło. Martwiłam się, że mogliśmy wpaść, ale jak się tak zastanowiłam... To co niby miało mnie zapłodnić? Przez co i jakim sposobem, tym bardziej, że prezerwatywy całe. I dopiero teraz, po ponad 80 dniach spóźnienia dostałam @ - słabej bo słabej i wywołanej luteiną.
Może mój przypadek doda Ci trochę otuchy Głowa do góry, nie denerwujcie się. Nie wpadliście.
Hah, nawet nie wiesz jak mnie podniosłaś na duchu! u mnie od lipca nic.. dopiero wróciłam z zagranicy i jestem w trakcie szukania lekarza.. tylko za test jakoś się nie mogę zabrać ^^
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:35   #2155
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Szu_Mil Pokaż wiadomość
Hah, nawet nie wiesz jak mnie podniosłaś na duchu! u mnie od lipca nic.. dopiero wróciłam z zagranicy i jestem w trakcie szukania lekarza.. tylko za test jakoś się nie mogę zabrać ^^
No widzisz Prawie każdy miał w swoim życiu podobną sytuację. Mój cykl trwał łącznie 94 dni (podliczyłam). W trakcie tego czasu naprawdę dużo razy współżyłam ze swoim chłopakiem, zabezpieczając się tylko prezerwatywą. Mieliśmy przez całe wakacje schizy, że jestem w ciąży... tym bardziej że miałam większość jej objawów (opisywanych niestety w internecie, że to ciąża i koniec). Ba, nawet pojawiła mi się tak zwana "linea negra"! Testu bałam się zrobić, nic nikomu nie mówiłam, jedynie we dwoje przeżywaliśmy dzikie rozpacze. Aż w końcu zrobiło mi się wszystko jedno, zrobiłam badania i wyszły tragedie w hormonach. Luteinę wzięłam i jakoś się udało rozpocząć nowy cykl

Apeluję - nie stresujcie się. Gumka cała, ciąży nie ma! I mówię to jako osoba, która nie pierwszy raz korzysta z tej metody i nigdy nie brała antykoncepcji hormonalnej.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:11   #2156
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

dziewczyny bez spin. gumka cała ciąży nie ma
mnie i Tż-ta ostatnio ponosi bo zaczynamy bez gumy, i pod koniec dapiero Tż zakłada. Jakoś w ciąży nie jestem..
a jak coś to zawsze jest arthrotec
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:35   #2157
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Ja mam schizę odkąd odstawiłam tabletki. Stale mi siedzi gdzieś w głowie, że nie zauważymy pęknięcia, bo będzie minimalne, albo przeniesie się gdzieś na rękach przy zakładaniu/zdejmowaniu :/
Najgorsze, że do tabletek wrócić nie mogę, lecząc hormony, więc muszę im w końcu zaufać, a mimo to i tak wyczekuję okresu jak nigdy. Na dokładkę mam nieregularne, więc na dobrą sprawę nigdy nie wiem, czy to już powód do niepokoju, że się spóźnia czy znowu hormony mi rozwaliły.

Cytat:
a jak coś to zawsze jest arthrotec
Nigdy w życiu. Jak już iść na tak desperackie kroki w porządnych zagranicznych klinikach, a i to tylko w wielkiej ostatecznośći.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-09-09 o 19:40
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 08:56   #2158
MiMRMK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

W nocy i dzisiaj rano znowu ją bolał brzuch ale dalej nic, sami już nie wiemy o co chodzi..
MiMRMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 09:46   #2159
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

kupiliśmy unimile max love.. nigdy więcej
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 09:51   #2160
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
kupiliśmy unimile max love.. nigdy więcej
Okropne są.
Też jak je kiedyś kupiłam to żałowałam.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 11:10:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.