Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Na którego kandydata na prezydenta głosujesz?
Andrzej Duda 16 9,09%
Rafał Trzaskowski 57 32,39%
Szymon Hołownia 40 22,73%
Robert Biedroń 36 20,45%
Władysław Kosiniak - Kamysz 9 5,11%
Krzysztof Bosak 15 8,52%
Stanisław Żółtek 1 0,57%
Marek Jakubiak 0 0%
Mirosław Piotrowski 0 0%
Paweł Tanajno 2 1,14%
Głosujący: 176. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-08, 08:13   #1681
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Trochę mnie zdziwiło w tej debacie, że Duda sprawiał wrażenie, jakby go to męczyło. Przecież to jego obóz, pytania bardzo wygodne dla niego, nikt go nie atakował, a on cały czas taki zdyszany.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:23   #1682
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kamoni7 Pokaż wiadomość
"Jeżeli chodzi o szczepionkę, absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorosły chłopak, ale na grypę nigdy się nie szczepiłem i nie chcę się szczepić. Uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe. Kto chce, jeżeli będzie szczepionka, niech się zaszczepi, ale kto nie chce, to jest jego osobista decyzja."
Mówił o koronawirusie.

https://twitter.com/AndrzejDuda/stat...088067591?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:29   #1683
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kamoni7 Pokaż wiadomość
"Jeżeli chodzi o szczepionkę, absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorosły chłopak, ale na grypę nigdy się nie szczepiłem i nie chcę się szczepić. Uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe. Kto chce, jeżeli będzie szczepionka, niech się zaszczepi, ale kto nie chce, to jest jego osobista decyzja."
Z kontekstu jasno wynika że chodzi o szczepienia obowiązkowe na jakiekolwiek koronawirusy, które zostały słabo przebadane. Dodatkowo uważa, że szczepienia sezonowe na grypę są bez sensu. Ale każdy kto będzie chciał, to się będzie mógł zaszczepić. Tak jak jest to obecnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:31   #1684
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Weź w końcu obejrzyj debatę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:31   #1685
kamoni7
Raczkowanie
 
Avatar kamoni7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 340
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że pierwsze zdanie z tej wypowiedzi było mocno niefortunne.
Kluczowe słowo "jakichkolwiek", wiec jak to można rozumieć? Jako wszystkie?
kamoni7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:35   #1686
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Jestem zaskoczony, że podczas debaty z Dudą nie wyskoczył jakiś typ z warszawskiego ratusza z pytaniem: Kiedy pan w końcu przestanie bić żonę?
TVN , GW, Wyborcza trabilby aż do soboty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kamoni7 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że pierwsze zdanie z tej wypowiedzi było mocno niefortunne.
Kluczowe słowo "jakichkolwiek", wiec jak to można rozumieć? Jako wszystkie?
Chyba tylko dla Ciebie niefortunne. Obejrzyj debatę. Przestań czytać Newsweeka, Wyborcza i zacznij w końcu sama analizować rzeczywistośc. No chyba że potrzebujesz z jakiś powodów kogoś kto myśli za Ciebie.
Nie oceniam. Pytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:38   #1687
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Edan no niestety nie masz racji. Oglądalam cała debatę na żywo. Słowo „jakichkolwiek” jest jednoznaczne. Potem to „prostował”, ale kiedy powiedział ze jednak jest zwolennikiem szczepień? W którym miejscu? Kim on jest zeby decydować ze na te chorobę szczepimy, a na inna nie? I to wyśmiewanie ekspertów ekonomii i inne bzdety na debacie. Ogolnie jeden i drugi siebie warci, natomiast widząc jawnie jak obecny prezydent robi z ludzi idiotów, zagłosuje na tego drugiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 08:40   #1688
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kamoni7 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że pierwsze zdanie z tej wypowiedzi było mocno niefortunne.
Kluczowe słowo "jakichkolwiek", wiec jak to można rozumieć? Jako wszystkie?
Powiem tak. Każdy zrozumiał jak chciał i jak mu własna inteligencja pozwoliła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:42   #1689
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Edan no niestety nie masz racji. Oglądalam cała debatę na żywo. Słowo „jakichkolwiek” jest jednoznaczne. Potem to „prostował”, ale kiedy powiedział ze jednak jest zwolennikiem szczepień? W którym miejscu? Kim on jest zeby decydować ze na te chorobę szczepimy, a na inna nie? I to wyśmiewanie ekspertów ekonomii i inne bzdety na debacie. Ogolnie jeden i drugi siebie warci, natomiast widząc jawnie jak obecny prezydent robi z ludzi idiotów, zagłosuje na tego drugiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie. Kim jest prezydent by za mnie decydować czy mam się szczepić obowiązkowo na koronawirusa czy nie.
Jasno powiedział, że kto będzie chciał, to się zaszczepi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:44   #1690
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Z kontekstu jasno wynika że chodzi o szczepienia obowiązkowe na jakiekolwiek koronawirusy, które zostały słabo przebadane. Dodatkowo uważa, że szczepienia sezonowe na grypę są bez sensu. Ale każdy kto będzie chciał, to się będzie mógł zaszczepić. Tak jak jest to obecnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedział to co powiedział. Mógłby mieć trochę honoru i zwyczajnie przyznać się, że było to przejęzyczenie. I to w większym medium niż na Twitterze. Kilka milionów osób słyszało zdanie "Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych". Radosne oznajmienie "Nie szczepię się na grypę, bo uważam, że nie" Mało odpowiedzialna postawa jak na kogoś kto ma duży autorytet u osób starszych, dla których i koronawirus i grypa są szczególnie niebezpieczne. A szczepienie przeciwko grupie jest w tej grupie bardzo ważne, bo o ile w niewielkim stopniu chroni przed samym zachorowaniem, o tyle znacznie (!) ogranicza ryzyko kardiologicznych powikłań tej infekcji. Warto się doedukować zanim zacznie się prawić farmazony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Z kontekstu jasno wynika że chodzi o szczepienia obowiązkowe na jakiekolwiek koronawirusy, które zostały słabo przebadane. Dodatkowo uważa, że szczepienia sezonowe na grypę są bez sensu. Ale każdy kto będzie chciał, to się będzie mógł zaszczepić. Tak jak jest to obecnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedział to co powiedział. Mógłby mieć trochę honoru i zwyczajnie przyznać się, że było to przejęzyczenie. I to w większym medium niż na Twitterze. Kilka milionów osób słyszało zdanie "Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych". Radosne oznajmienie "Nie szczepię się na grypę, bo uważam, że nie" Mało odpowiedzialna postawa jak na kogoś kto ,,,ma duży autorytet u osób starszych, dla których i koronawirus i grypa są szczególnie niebezpieczne. A szczepienie przeciwko grupie jest w tej grupie bardzo ważne, bo o ile w niewielkim stopniu chroni przed samym zachorowaniem, o tyle znacznie (!) ogranicza ryzyko kardiologicznych powikłań tej infekcji. Warto się doedukować zanim zacznie się prawić farmazony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:48   #1691
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Powiedział to co powiedział. Mógłby mieć trochę honoru i zwyczajnie przyznać się, że było to przejęzyczenie. I to w większym medium niż na Twitterze. Kilka milionów osób słyszało zdanie "Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych". Radosne oznajmienie "Nie szczepię się na grypę, bo uważam, że nie" Mało odpowiedzialna postawa jak na kogoś kto ma duży autorytet u osób starszych, dla których i koronawirus i grypa są szczególnie niebezpieczne. A szczepienie przeciwko grupie jest w tej grupie bardzo ważne, bo o ile w niewielkim stopniu chroni przed samym zachorowaniem, o tyle znacznie (!) ogranicza ryzyko kardiologicznych powikłań tej infekcji. Warto się doedukować zanim zacznie się prawić farmazony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to zabronił komuś szczepić się na grypę?
Kolejny raz Wizaż, który wiecznie jojczy, że PiS włazi z butami do łóżek, nagle cudownie wprowadziłby obowiązkowe szczepienia na przeziębienie gdyby to tylko w jakiś sposób dowaliło Pisiorom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 08:48   #1692
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Ja się zgadzam z Dudą.

On nie miał na myśli wszystkich szczepień, tylko to na covida.

No ale tak strzelił babola, że dał antyszczepionkowcom niezłe paliwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:57   #1693
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
A to zabronił komuś szczepić się na grypę?
Kolejny raz Wizaż, który wiecznie jojczy, że PiS włazi z butami do łóżek, nagle cudownie wprowadziłby obowiązkowe szczepienia na przeziębienie gdyby to tylko w jakiś sposób dowaliło Pisiorom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla Ciebie są tylko dwie opcje? Albo zabronić, albo nałożyć obowiązek? I Ty coś mówisz o poziomie inteligencji pozwalającym zrozumieć przekaz?
Czas zrozumieć że politycy powinni brać odpowiedzialność za swoje słowa. Jego wypowiedź może zniechęcić ludzi do dobrowolnych szczepień. To jak z Ziobrą i jego konferencją, po której spadła liczba oddawanych organów do przeszczepów. Gra zdrowiem obywateli dla przypodobania się jakieś grupie wyborców. Postawa niegodna prezydenta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2020-07-08 o 09:14
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:59   #1694
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczony, że podczas debaty z Dudą nie wyskoczył jakiś typ z warszawskiego ratusza z pytaniem: Kiedy pan w końcu przestanie bić żonę?
TVN , GW, Wyborcza trabilby aż do soboty.
Bo ich chyba nie wpuścili.
https://www.rp.pl/Wybory-prezydencki...-Konskich.html

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam z Dudą.

On nie miał na myśli wszystkich szczepień, tylko to na covida.

No ale tak strzelił babola, że dał antyszczepionkowcom niezłe paliwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zrozumiałam, że chodzi o Covid. ALE dużo osób nie oglądało tej "debaty", będą czytać jakieś fragmenty w internecie albo gazetach i przekaz pójdzie taki, a nie inny.
Powinien się wypowiedzieć w taki sposób, by nie zostawić pola do interpretacji. A tak dał paliwo.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 09:01   #1695
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie są tylko dwie opcje? Albo zabronić, albo nałożyć obowiązek? I Ty coś mówisz o poziomie inteligencji pozwalającej zrozumieć przekaz?
Czas zrozumieć że politycy powinni brać odpowiedzialność za swoje słowa. Jego wypowiedź może zniechęcić ludzi do dobrowolnych szczepień. To jak z Ziobrą i jego konferencją, po której spadła liczba oddawanych organów do przeszczepów. Gra zdrowiem obywateli dla przypodobania się jakieś grupie wyborców. Postawa niegodna prezydenta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie on napisał, że jest tylko obowiazkkwe szczepienie lub jego zakaz?
Czas zrozumieć, że polityk powinien odwalić się od mojego zdrowia. I żeby zajmował się tylko tym, do czego państwo zostało powołane.
Nie, nie zostało powołane by w moim imieniu kupować szczepionki, podręczniki, prowadzić deficytowe firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 09:06   #1696
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie są tylko dwie opcje? Albo zabronić, albo nałożyć obowiązek? I Ty coś mówisz o poziomie inteligencji pozwalającej zrozumieć przekaz?
Czas zrozumieć że politycy powinni brać odpowiedzialność za swoje słowa. Jego wypowiedź może zniechęcić ludzi do dobrowolnych szczepień. To jak z Ziobrą i jego konferencją, po której spadła liczba oddawanych organów do przeszczepów. Gra zdrowiem obywateli dla przypodobania się jakieś grupie wyborców. Postawa niegodna prezydenta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro coś jest dobrowolne to po cholerę kogoś do tego namawiać? Namawiać to sobie możesz kogoś w swojej rodzinie. Co cię obchodzi czy Krysia z Sosnowca się zaszczepi na grypę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 09:22   #1697
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Skoro coś jest dobrowolne to po cholerę kogoś do tego namawiać? Namawiać to sobie możesz kogoś w swojej rodzinie. Co cię obchodzi czy Krysia z Sosnowca się zaszczepi na grypę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie obchodzi, że ochrona zdrowia jest państwowa. Jeżeli Krysia z Sosnowca pójdzie za przykładem prezydenta i nie zaszczepi się na grypę, a potem zachoruje i wyląduje w szpitalu z powikłaniami, to zapłacimy za to jako społeczeństwo. Profilaktyka zdrowotna to zdecydowanie coś do czego czołowi politycy powinni zachęcać, bo przekłada się na zmniejszenie kosztów. Podważanie tego zdaniem "... bo uważam, że nie" jest kompromitujące. A bronienie takiego babola zalatuje trollingiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2020-07-08 o 09:27
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 09:27   #1698
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
To mnie obchodzi, że ochrona zdrowia jest państwowa. Jeżeli Krysia z Sosnowca pójdzie za przykładem prezydenta i nie zaszczepi się na grypę, a potem zachoruje i wyląduje w szpitalu z powikłaniami, to zapłacimy za to jako społeczeństwo. Profilaktyka zdrowotna to zdecydowanie coś do czego czołowi politycy powinni zachęcać, bo przekłada się na zmniejszenie kosztów. Podważanie tego zdaniem "... bo uważam, że nie" jest kompromitujące. A bronienie takiego nabiła zalatuje trollingiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego państwo nie powinno się zajmować służba zdrowia. Ergo, nie byłoby obowiązkowych składek zdrowotnych.
Nie zaszczepiłes się i zachorowales przez to? To teraz plac za swoje leczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 09:40   #1699
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dlatego państwo nie powinno się zajmować służba zdrowia. Ergo, nie byłoby obowiązkowych składek zdrowotnych.
Nie zaszczepiłes się i zachorowales przez to? To teraz plac za swoje leczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego nie czepiałabym się, gdyby to powiedział Korwin - przynajmniej byłoby to spójne z jego poglądami. Ale PiS nie jest zwolennikiem prywatnej służby zdrowia.
Duda ma po prostu bardzo słabych doradców. Ktoś mu podpowiedział, że tym tematem może kupić zwolenników Konfederacji. Wyszło słabo. Nie bez powodu mu teraz nerwy puszczają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 09:58   #1700
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Daj spokój. Nie przetłumaczysz.
Tylko głupek mógł zrozumieć słowa Dudy jako sprzeciw przeciw wszystkim szczepieniom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm naprawdę? Dla mnie zdanie "nie jestem zwolennikiem JAKICHKOLWIEK szczepień obowiazkowych" jest jednoznaczne i durne dopiero jest tłumaczenie się z tego zdania.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 10:00   #1701
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Hmm naprawdę? Dla mnie zdanie "nie jestem zwolennikiem JAKICHKOLWIEK szczepień obowiazkowych" jest jednoznaczne i durne dopiero jest tłumaczenie się z tego zdania.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Odpowiadał na pytanie dot. Covid.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 10:14   #1702
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam z Dudą.

On nie miał na myśli wszystkich szczepień, tylko to na covida.

No ale tak strzelił babola, że dał antyszczepionkowcom niezłe paliwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam sie.


I zwyczajnie Duda sie przejęzyczył.
Tylko aby sie przyznać do pomyłki to juz jak brak...

On idzie w zaparte, ze dobrze powiedział, ludzie w myślach maja czytać.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 10:16   #1703
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Hmm naprawdę? Dla mnie zdanie "nie jestem zwolennikiem JAKICHKOLWIEK szczepień obowiazkowych" jest jednoznaczne i durne dopiero jest tłumaczenie się z tego zdania.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Spoko, będę miał czas, to powyrywam z kontekstu jakieś Twoje zdania. Będziemy mieć ubaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 10:20   #1704
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Odpowiadał na pytanie dot. Covid.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj spokój, przecież wiadomo nie od dziś, że nie przekonasz jego przeciwników, gdyby natomiast tak samo odpowiedział Trzaskowski to prezentowali by zdanie podobne do Twojego teraz.
Ja debaty nie oglądałam... gdy zostało przywołane tu to zdanie, to pomyślałam 'no faktycznie kiepsko', gdy natomiast prostujecie, że to padło w odpowiedzi do covid to nie wiem jak można zinterpretować to, że prezydent jest przeciwnikiem wszystkich szczepień, tym bardziej jak słyszę, że on jeszcze później to prostował. Przecież to jest czepianie się dla samego czepiania. Po prostu szukamy takich przywar żeby odróżnić jednego od drugiego a jak dla mnie to oni są prawie że identyczni. Różnią się tym, że jeden jest z PO a drugi z PiS i jeden jest za wprowadzeniem karty LGBT a drugi przeciw. Dojdzie PO do władzy, bo kiedyś dojdzie, nie w nastepnych wyborach ale prawdopodobnie w kolejnych i będą mieli swojego prezydenta, który będzie klepał wszystko jak leci. Chociaż dla mnie to nic dziwnego, w końcu skoro wywodzi się ktoś z danej partii to reprezentuje w większości poglądy tej właśnie partii.
Mnie natomiast nie satysfakcjonuje odpowiedz prezydenta, powinien jasno powiedzieć, że nie klepnie tego szczepienia jako obowiązkowe, a on wyraził tylko swoje zdanie - tak jak wcześniej wspomniałam, nie oglądałam debaty, wywnioskowałam to z dyskusji na tym forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 10:43   #1705
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Daj spokój, przecież wiadomo nie od dziś, że nie przekonasz jego przeciwników, gdyby natomiast tak samo odpowiedział Trzaskowski to prezentowali by zdanie podobne do Twojego teraz.
Dlaczego dajesz sobie wmawiać taki prosty podział społeczeństwa? Ja osobiście nigdy nie głosowałam na PO. Pięć lat temu w drugiej turze zagłosowałam na Dudę, bo uważałam że prawie każdy będzie lepszy, niż Komorowski. Dzisiaj mam podobne zdanie na temat Dudy. PiS zdecydowanie przebrał miarkę. Trzaskowski to nie jest mój wymarzony kandydat. I większość wizażanek też tak twierdzi. To raczej Duda ma tutaj wierny elektorat (chociaż mniejszościowy), który broni go jak niepodległości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 10:50   #1706
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87985456]Zgadzam sie.


I zwyczajnie Duda sie przejęzyczył.
Tylko aby sie przyznać do pomyłki to juz jak brak...

On idzie w zaparte, ze dobrze powiedział, ludzie w myślach maja czytać.[/QUOTE]


1. Szumowski chce szczepić wszystkich na COVID.
2. Duda parę miesięcy temu mówił o obowiązkowych szczepieniach na COVID.
3. W USA chciał by Polska jako pierwszy kraj miała szczepionkę.


Coś niespójny i zdenerwowany ten Duda.


Teraz mówił, że chce żeby Polska była stowarzyszona z UE... Polska do 2004 była stowarzyszona z UE. Stowarzyszone z UE jest Mołdawia i Maroko... Kierunek na kraje trzeciego świata.



Zanim coś powie mógłby zacząć myśleć, bo jest coraz gorzej.


On zawsze taki był, ale teraz gdy wie, że Polacy patrzą na niego jak na kogoś kto wpuścił do domu ofiary pedofila, to wszystko się sypie.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 11:05   #1707
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Odpowiadał na pytanie dot. Covid.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I? To po co mówi, że nie jest za JAKICHKOLWIEKOLWIEK szczepionkach? Niech trzyma się tematu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Spoko, będę miał czas, to powyrywam z kontekstu jakieś Twoje zdania. Będziemy mieć ubaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytanie dotyczące szczepionki przeciwko Covid
Odpowiedź: "natomiast jeśli chodzi o szczepionke. Absolutnie nie jestem zwolennikiem JAKICHKOLWIEK szczepień obowiazkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy nie zaszczepilem się na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastajacy chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepilem i nie chce szczepic i uważam, że szczepienua na koronowirusa absolutnie nie powinny byc obowiązkowe"

Tylko druga część wypowiedzi dotyczy covida. Ciężko wyciągać z kontektu coś co jest całością wypowiedzi bejbe.

A jak szanowny pan dudek nie potrafi się jasno wystawiać i później musi przepraszać to może jakieś lekcje? Choć i tak uważam, że wypowiedź była zaplanowana i właśnie tak miała brzmieć aby sobie nowych wyborców przyciągnąć.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Daj spokój, przecież wiadomo nie od dziś, że nie przekonasz jego przeciwników, gdyby natomiast tak samo odpowiedział Trzaskowski to prezentowali by zdanie podobne do Twojego teraz.
Ja debaty nie oglądałam... gdy zostało przywołane tu to zdanie, to pomyślałam 'no faktycznie kiepsko', gdy natomiast prostujecie, że to padło w odpowiedzi do covid to nie wiem jak można zinterpretować to, że prezydent jest przeciwnikiem wszystkich szczepień, tym bardziej jak słyszę, że on jeszcze później to prostował. Przecież to jest czepianie się dla samego czepiania. Po prostu szukamy takich przywar żeby odróżnić jednego od drugiego a jak dla mnie to oni są prawie że identyczni. Różnią się tym, że jeden jest z PO a drugi z PiS i jeden jest za wprowadzeniem karty LGBT a drugi przeciw. Dojdzie PO do władzy, bo kiedyś dojdzie, nie w nastepnych wyborach ale prawdopodobnie w kolejnych i będą mieli swojego prezydenta, który będzie klepał wszystko jak leci. Chociaż dla mnie to nic dziwnego, w końcu skoro wywodzi się ktoś z danej partii to reprezentuje w większości poglądy tej właśnie partii.
Mnie natomiast nie satysfakcjonuje odpowiedz prezydenta, powinien jasno powiedzieć, że nie klepnie tego szczepienia jako obowiązkowe, a on wyraził tylko swoje zdanie - tak jak wcześniej wspomniałam, nie oglądałam debaty, wywnioskowałam to z dyskusji na tym forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyraża swoje zdanie jako prezydent, który może mieć wpływ na ludzi, jako autorytet wielu osób, którzy zrobią to co powie. To nie jest random z internetu, powienien myśleć co mówi.
I takie samo zdanie mam o każdym kandydacie, który plecie co na język wejdzie, czy to Trzaskowki, Hołownia i reszta.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 11:17   #1708
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Bosak był najlepszy jesli chodzi o wysławianie sie i szybka reakcja. Miod na uszy.

Lubię oglądać z nim wywiadu.
Oczywiście, ze zdarzyło mu sie strzelić bubla i ktos go poprawił to podziękował.

I w tym wywiadzie oznajmił, ze zdania do poglądów nie zmieni i maja mu sie przyglądać


Ja bym chciała aby on reprezentował nasz kraj ale z innymi poglądami
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 11:20   #1709
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87985630]Bosak był najlepszy jesli chodzi o wysławianie sie i szybka reakcja. Miod na uszy.

Lubię oglądać z nim wywiadu.
Oczywiście, ze zdarzyło mu sie strzelić bubla i ktos go poprawił to podziękował.

I w tym wywiadzie oznajmił, ze zdania do poglądów nie zmieni i maja mu sie przyglądać


Ja bym chciała aby on reprezentował nasz kraj ale z innymi poglądami [/QUOTE]

Też uważam, że Bosak wystawiać się potrafi, nerwy go nie biorą kiedy odpowiada na pytania tylko te poglądy - nie, nie, nie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 11:26   #1710
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też uważam, że Bosak wystawiać się potrafi, nerwy go nie biorą kiedy odpowiada na pytania tylko te poglądy - nie, nie, nie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Zauważyłam, ze pod jego filmami, wywiadami to duzo ludzi właśnie sie nim zachwyca i pisza „gdyby nie te poglądy”

Nie zdziwiłabym sie gdyby ktos na niego głosował tylko dla tego jak sie prezentuje i wypowiada.


Trzaskowski i Duda nie potrafią trzymać nerwow na wodzy.
Chociaż ten drugi w moich oczach wypada gorzej.
Ale tylko odrobine.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-07-08 o 11:27
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 13:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.