przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-16, 09:14   #2881
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cześć jestem tu nowa !
Mam do Ciebie Milciu 23 pytanie : Gdzie kupiłaś te włoski może podasz mi link? Chciałabym kupić 100 gram włosów po 1 gram pasemko na metodę mikroringi ( włosy naturalne). Chodzi mi od dobrą jakość za stosunkowo niewielką cenę. Z góry dziękuję za odp.
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 10:02   #2882
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

3500-4500zl o matko
a ja myslalam ze duzo wydalam na wlosy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 12:39   #2883
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam ja mialam przedluyzone metoda na tasme liczylam sie z tym ze po okolo2 miesiacach trzebq scigagnoac wloski poprawic warkocze i zalozyc ponownie,niestety moje wlosy trzeba bylo zdjac juz po 3tygodniach bo wa5rkoczyki sie strasznie obsunely a po bokach tasma sie odprola.Dodatkowo kazdy mowil mi ze widac ze przedluzane bo byla radykalan roznica w dlugosci moich a przedluzanych (mialam przedluzane tasma 60cm)wczoraj wieczorem sciaglam je sama bez problemu .Na noc potraktowalam swoje olejkiem rycynowym.Dzis sama wycieniowalam wlosy te do przedluzenia (jestem fryzjerka)i gdy kuzynka pojawi sie w domu poprosze ja zeby pomogla mi je zalozyc.Gdy je zaloze lekko je wycieniuje jeszcze z przodu mam nadzieje ze efekt bedzie fajny.Jeszcze sie zastanawiam tylko mad tym czy znow doszyc tasme do warkoczyka czy doczepic tasme metoda warkoczyk zakonczony gumka..Ps. tak na marginesie ja to mam pecha do fryzjerek jak mogla mi tak beznadziejnie zalozyc te wlosy ze juz sie rozlecialy to ja nie wiemwole teraz zalozyc sobie je samawkleje fotki jak zaloze..
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:01   #2884
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
witam ja mialam przedluyzone metoda na tasme liczylam sie z tym ze po okolo2 miesiacach trzebq scigagnoac wloski poprawic warkocze i zalozyc ponownie,niestety moje wlosy trzeba bylo zdjac juz po 3tygodniach bo wa5rkoczyki sie strasznie obsunely a po bokach tasma sie odprola.Dodatkowo kazdy mowil mi ze widac ze przedluzane bo byla radykalan roznica w dlugosci moich a przedluzanych (mialam przedluzane tasma 60cm)wczoraj wieczorem sciaglam je sama bez problemu .Na noc potraktowalam swoje olejkiem rycynowym.Dzis sama wycieniowalam wlosy te do przedluzenia (jestem fryzjerka)i gdy kuzynka pojawi sie w domu poprosze ja zeby pomogla mi je zalozyc.Gdy je zaloze lekko je wycieniuje jeszcze z przodu mam nadzieje ze efekt bedzie fajny.Jeszcze sie zastanawiam tylko mad tym czy znow doszyc tasme do warkoczyka czy doczepic tasme metoda warkoczyk zakonczony gumka..Ps. tak na marginesie ja to mam pecha do fryzjerek jak mogla mi tak beznadziejnie zalozyc te wlosy ze juz sie rozlecialy to ja nie wiemwole teraz zalozyc sobie je samawkleje fotki jak zaloze..
warkoczyki trzymają sie różnie. ja też zakładam te metoda i jedne osoby robią korekte co 6 tygodni jedne co 12 a jeszcze inne dłużej nosząa bywają panie , które jak ju z po paru dniach widza ze warkoczyk sciśle nie przylega do głowy to juz sie martwią. ale to kwestia przyzwyczajenia .. warkoczyk moze sie obsunąć szczególnie gdy:
włosy sa bardzo sliskie
modelujemy je szczotką naciągając je
kiedy powyciągamy niechcący pasemka włosów z warkoczyka , np.podczas czesania
oraz kiedy są żle założone(zbyt luzno spleciony warkocz lub źle przyszyta tasma)
jak kazda metoda nie jet idealna czkolwiek jak sama napisłaś-sciągnęłas ja bez problemu w domu i raczej bez uszczerbku na włosach
to ze włosy wyglądały na doczepione to pewnie wina tego , że były żl;e scieniowane bądz wcale no i ta długosć 60 cm jest raczej długoscia rzucająca sie bardzo w oczy.myśle ze spokojnie jak teraz załozysz i włosy łądnie obetniesz bedziesz sie nimi cieszyła dłużej niz ostanim razem.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:03   #2885
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
3500-4500zl o matko
a ja myslalam ze duzo wydalam na wlosy
ech...normalnie udało ci sie
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:06   #2886
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ech...normalnie udało ci sie
ale ze co
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:09   #2887
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czy ktokolwiek może wie gdzie mogę zakupić takie włosy?
na allegro jest ich pełno lecz ja niewiem które są naprawde dobre.
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 13:58   #2888
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale ze co
już ty wiesz co....
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:59   #2889
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
już ty wiesz co....
no wlasnie nie bardzo....
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 14:38   #2890
marzen75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanie do Pani Reni.Chodzi mi o metodę-wakoczyki japońskie.Czy ta metoda nadaje się na rzadkie włosy?Widziałam zdjęcie na forum i czy tych warkoczyków nie będzie widac??????
marzen75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 15:47   #2891
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez marzen75 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Pani Reni.Chodzi mi o metodę-wakoczyki japońskie.Czy ta metoda nadaje się na rzadkie włosy?Widziałam zdjęcie na forum i czy tych warkoczyków nie będzie widac??????
bedzie.. metoda nadaje sie do włosów gestych i w miare długich.przykro mi.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 16:02   #2892
marzen75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu.Metoda charakteryzuje sie malenkim splotem i gumeczka zaciskową wielkosci główki szpilki- czy to jest metoda japońska????
marzen75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 16:14   #2893
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez ppinka7 Pokaż wiadomość
czy ktokolwiek może wie gdzie mogę zakupić takie włosy?
na allegro jest ich pełno lecz ja niewiem które są naprawde dobre.
Milcia pisała juz ze zamowila na allegro. Przeszukaj dokladnie pierwsze parę stron a na pewno znajdziesz.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 17:11   #2894
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
przedłużać ulrradzwiękami mozna na 2 sposoby.
1)pierwszy wykonywane przez firme Great Lengths POLEGA ona na tym ze kazde pasemko zakończone jest polimerem i pod wpływem ultradzwiękow spoiwo staje sie elastyczne i formuje sie go w formie malego , plaskiego kwadratu.nie roluje sie tylko wlasnie robi kwadrat.firma ta uzywa tylko włosów indyjskich.cena ok 3500-4500
Gdy pierwszy raz gdy przedluzalam wlosy mialam wlasnie ta metoda ultradzwiekowa. Tylko , ze ja zotlodziob nie wiedzialam o tym i dowiedzialam sie dopiero jakis czas temu jak dzwonilam sie umawiac i zapytalam o keratyne , o ktorej ostatnio czytam . Wyszlo na jaw , ze mialam wlasnie metode ultradzwiekowa.
Zgrzewy byly plaskie ale musze przyznac , ze fryzjerka nie przylozyla sie zbytnio do swojej pracy , za ktora zwinela prawdziwy majatek i odwalila mi prace niechlujnie . Nie dosc , ze byly nierowno dobierane pasemka to i sama estetycznosc formowanych zgrzewow pozostawiala wiele do zyczenia .Najgorsze jednak bylo to , ze pasemka byly ze soba polaczone pojedynczymi wlosami , ktore wkrotce zmienily sie w koltuny.
Jedyne co trzeba pochwalic to te wlosy indyjskie i ich jakosc .Dwukrotnie farbowane przeze mnie na czarno i w miare zdatne do ponownego uzytku spoczywaja teraz gdzies w szufladzie ...
A pamietam jeszcze , ze ta maszyna do ultradzwiekow z tym kablem mnie przerazala i balam sie , ze mnie pokopie .Oj taka jestem dziwna.
Wierze , ze zaufana fryzjerka przedluzy ta metoda wlosy na medal i nie chce Was bron Boze zniechecac ,tylko dlatego , ze ja zle trafilam . Ot musze przyznac , ze z keratyny bylam bardziej zadowolona , moj portfel rowniez.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 19:59   #2895
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez marzen75 Pokaż wiadomość
Pani Reniu.Metoda charakteryzuje sie malenkim splotem i gumeczka zaciskową wielkosci główki szpilki- czy to jest metoda japońska????
wiesz...splot dla jednych bedzie malutki dla innych nie..mikrogumka jest wielkosci hmmm1-groszówki.mozna uzyc również gumki w płynie, tyle że to po jakims czasie sie wykrusza. najlepiej trzymaja gumki ale nie silikonowe tylko wlasnie o fakturze recepturki tyle że mniejsze. splot tak jets napewno większy niz mikroing, tulejki czy jakikolweik zgrzwew.ale są również zwolennicy tej metody.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 20:09   #2896
Yoannka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pytanie do Renihair: widzialam na Twojej stronie w kalendarium ze jezdzisz tez do Krakowa, czy bedziesz moze miedzy 23-28 maja? Jesli tak to jestem chetna na przedluzenie i zageszczenie u Ciebie.
Yoannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 20:13   #2897
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Yoannka Pokaż wiadomość
Pytanie do Renihair: widzialam na Twojej stronie w kalendarium ze jezdzisz tez do Krakowa, czy bedziesz moze miedzy 23-28 maja? Jesli tak to jestem chetna na przedluzenie i zageszczenie u Ciebie.
a wiec tak: 18-tego jetsem we wroclawiu
22-23 warszawa
25 kraków ale tu nie obiecuje ze dam rade ci zrobic . mozemy sie umowic ale na 98%.
i na poczatku czerwca (ale jeszcze nie iwm dokladnie kiedy)znów warszawa.
chyba w miedzyczasie 28-29 Kalisz ale to na 90%
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 20:19   #2898
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Gdy pierwszy raz gdy przedluzalam wlosy mialam wlasnie ta metoda ultradzwiekowa. Tylko , ze ja zotlodziob nie wiedzialam o tym i dowiedzialam sie dopiero jakis czas temu jak dzwonilam sie umawiac i zapytalam o keratyne , o ktorej ostatnio czytam . Wyszlo na jaw , ze mialam wlasnie metode ultradzwiekowa.
Zgrzewy byly plaskie ale musze przyznac , ze fryzjerka nie przylozyla sie zbytnio do swojej pracy , za ktora zwinela prawdziwy majatek i odwalila mi prace niechlujnie . Nie dosc , ze byly nierowno dobierane pasemka to i sama estetycznosc formowanych zgrzewow pozostawiala wiele do zyczenia .Najgorsze jednak bylo to , ze pasemka byly ze soba polaczone pojedynczymi wlosami , ktore wkrotce zmienily sie w koltuny.
Jedyne co trzeba pochwalic to te wlosy indyjskie i ich jakosc .Dwukrotnie farbowane przeze mnie na czarno i w miare zdatne do ponownego uzytku spoczywaja teraz gdzies w szufladzie ...
A pamietam jeszcze , ze ta maszyna do ultradzwiekow z tym kablem mnie przerazala i balam sie , ze mnie pokopie .Oj taka jestem dziwna.
Wierze , ze zaufana fryzjerka przedluzy ta metoda wlosy na medal i nie chce Was bron Boze zniechecac ,tylko dlatego , ze ja zle trafilam . Ot musze przyznac , ze z keratyny bylam bardziej zadowolona , moj portfel rowniez.
jak widac posiadanie wysokiej jakosci materialów nie gwaratnuja nam tej samej jakosci wykonania..smiem przypuszcac ze moze zrobione w garażu włosy na gume do żucia wykonane byłoby staranniej
wracajac jednaj do tematu. zrobienie spoiw ta metoda(bynajmniej nie mowa o gumie) wymaga od osoby zakladajacej wielkiej wprawy . uformowanie plaskich, ładnych łączeń nie jest proste. łatwiej jest zrolowac. dlatego tez cena za te uslugi jestv tak wysoka zakladajac oczywiscie ze łączenia będa idealne.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 20:21   #2899
Yoannka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a wiec tak: 18-tego jetsem we wroclawiu
22-23 warszawa
25 kraków ale tu nie obiecuje ze dam rade ci zrobic . mozemy sie umowic ale na 98%.
i na poczatku czerwca (ale jeszcze nie iwm dokladnie kiedy)znów warszawa.
chyba w miedzyczasie 28-29 Kalisz ale to na 90%
W takim razie wysle ci maila z nr.na moja komorke, gdyby znalazl sie czas
Yoannka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 06:30   #2900
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
przedłużać ulrradzwiękami mozna na 2 sposoby.
1)pierwszy wykonywane przez firme Great Lengths POLEGA ona na tym ze kazde pasemko zakończone jest polimerem i pod wpływem ultradzwiękow spoiwo staje sie elastyczne i formuje sie go w formie malego , plaskiego kwadratu.nie roluje sie tylko wlasnie robi kwadrat.firma ta uzywa tylko włosów indyjskich.cena ok 3500-4500

2)druga metoda to pasemka zakończone sa koncówka keratynowa, która pod wplywem ultradzwiękow tez jest elastyczna tyle ze tworzy sie w palcach wałek. juz nie robi sie kwadratu tylko roluje. wlosów mozna używac jakich sie chce, gdyz konówki keratynowe mozna zakupic luzem i zarabiac wlosy jakie chcemy. cena ok 1500 zl.
sa to metody na zimno, czyli nie uzywamy do nich wysokiej temperatury.
bardzo dziękuję za odpowiedz,choć przyznam szczerze,że jak dla mnie-laika w tym temacie-mało zrozumiałam:-/ale choć troszeczkę mam jasności o tej metodzie.Mam jeszcze pytanie,jeżeli te metody są na zimno to oznacza,że włosy są w 100% bezpieczne i nie ulegną uszkodzeniu?i czy obie z nich są dobrymi metodami?Może przy okazji ktoś zna w woj.zachodniopomorskim (lub okolicach tego woj.)dobrego "fachowca"który zna się na tym.z góry dziekuję.pozdrawiam
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 07:27   #2901
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziękuję za pomoc
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 11:18   #2902
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za odpowiedz,choć przyznam szczerze,że jak dla mnie-laika w tym temacie-mało zrozumiałam:-/ale choć troszeczkę mam jasności o tej metodzie.Mam jeszcze pytanie,jeżeli te metody są na zimno to oznacza,że włosy są w 100% bezpieczne i nie ulegną uszkodzeniu?i czy obie z nich są dobrymi metodami?Może przy okazji ktoś zna w woj.zachodniopomorskim (lub okolicach tego woj.)dobrego "fachowca"który zna się na tym.z góry dziekuję.pozdrawiam
niestety..to nie idzie w parze. tylko slyszalam ze po zdjęciu great lenght wlosy byly wnienajlepszym stanie i sciaganie ich nie było najprzyjemniejsza rzecza. ale tutaj opieram sie tylko na opini jednej osoby, która miala zakladane ta metoda.moze poprostu trfaila na osobe, ktora nie miala cierpliwosci do ich sciagania. wowczas to wlosy najczesciej sa pourywane i poszarpane gdyz fryzjerce sie "spieszy". z keratyna chyba jest lepiej.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 14:34   #2903
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ppinka7 podaje ci link na strone sprzedawcy od którego kupiłam włosy ale tak jak pisałam wcześniej nie polecam ich ponieważ jak są proste to jest ok ale jak są kręcone to się mocno plączą

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5295245

Narazie nie ma on wystawionych włosów tylko ringi kreatyne i zgrzewarke.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 14:47   #2904
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!


Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-14 o 15:04
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 15:28   #2905
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
A mnie długo nie było ponieważ nic szczególnego się z moimi włosami nie działo. Ale dziś miałam wene i wziełam się trochę zanie po pierwsze lekko zmieniłam kolor tzn użyłam szamponetki Joanny o kolorze perłowy blond.
Dzięki niej troche wyrównałam kolor w szczególności te jasne pasemka trochę przyciemiały i moim zdaniem wygląda to naturalniej. A po drugiezrobiłam to co chciałam od dawna czyli troche zcieniowałam włosy i je skróciłam. Niestety zrobiłam to sama bo nikogo nie miałam pod ręką ale myśle że jest dobrze mi się w karzdym razie podoba. A wracając do tej szamponetki to bardzo sie bałam jak kolor chwyci na włosach przedłużonych i w jakim stanie będą po koloryzacji i obcięciu i jestem mile zaskoczona włosy są miękie i miłe w dotyku całkiem jak moje. Wreszcie czuje się jakbym miała zdrowe długie dłowy.

Pozdrawiam i dodaje fotki.
Przyznaję że teraz wyglądają jeszcze lepiej. Długość zdecydowanie lepsza. Grzyweczka bardzo fajnie pasuje. Miałaś ją czy nowa?

Troszkę mi przypominasz Saszę z the Jet Set w tych włoskach
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 17:11   #2906
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
A mnie długo nie było ponieważ nic szczególnego się z moimi włosami nie działo. Ale dziś miałam wene i wziełam się trochę zanie po pierwsze lekko zmieniłam kolor tzn użyłam szamponetki Joanny o kolorze perłowy blond.
Dzięki niej troche wyrównałam kolor w szczególności te jasne pasemka trochę przyciemiały i moim zdaniem wygląda to naturalniej. A po drugiezrobiłam to co chciałam od dawna czyli troche zcieniowałam włosy i je skróciłam. Niestety zrobiłam to sama bo nikogo nie miałam pod ręką ale myśle że jest dobrze mi się w karzdym razie podoba. A wracając do tej szamponetki to bardzo sie bałam jak kolor chwyci na włosach przedłużonych i w jakim stanie będą po koloryzacji i obcięciu i jestem mile zaskoczona włosy są miękie i miłe w dotyku całkiem jak moje. Wreszcie czuje się jakbym miała zdrowe długie dłowy.

Pozdrawiam i dodaje fotki.
bardzo fajnie z grzywka super i boki bardzo ladnie zcieniowane.
ja tez uzywalam szamponetek ale szybko sie zmywaly na ciemnych wlosach i po 2 razach zrezygnowalam. moze na jasnych bedzie lepiej.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 21:32   #2907
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

WItam,
Maciej namiary na kogoś kto robi dobrze włoski na tereni Trójmiasta??
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie, będę niezmiernie wdzięczną za kontakt.
A.
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 06:13   #2908
N.a.j.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam
Od jakiegoś czasu zastanawiam się na przedłużaniem..
Ciężko byłoby szukać na ponad 60stronach odpowiedzi na pojedyńcze pytania.. chociaż i tak przeczytałam dużo z wątku.

Część dziewczyn skarżyła się na microringi.. inne nie? Sama niewiem... jeśli ktoś <kto się na tym zna> miałby chwię odpowiedzieć mi na parę pytań

Która metoda jest najlepsza? <napewno są podzielone zdania na ten temat, ale coś wybrać trzeba>

Mam cieniowane włosy <krótsze na górze> i chciałabym 'podczepić' włosy tylko od spodu.. może któraś robiła podobnie?Jakie są wtedy koszta?

Macie może namiary na kogoś dobrego w Warszawie <w miare okazyjnych cenach > ?
N.a.j.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 07:31   #2909
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

emila kupiłam od d_o_n_a z allegro.
_czarna_ masz od dona tak? Czym pielęgnujesz włosy? Tzn czym myjesz etc i jaką metodą zakładane?

Bo coś mnie się nie podaoba nie wiem czy to wina kosmetyków których używam czy czego... Bo wyczesują mi się strasznie włosy z pasemek... Jak wspomniałam 3 już zdjęłam, ale czasami przeszukuje włosy z wposzukiwaniu "pustych" zgrzewów i.. znalazłam 3 zgrzewy w których jest tylko niteczka, więc jakoś w ciągu kilku dni je zdejmę...

Nie wiem już co robić... Bo niby d_o_n_a ona mi zakładała - powiedziała, ze mogę używać dowolnych kosmetyków byle były regenretujące, tak też zrobiłam, z racji takiej że spłukałam się włosami + chorbą zwierza, nie miałam kasy na L'oreala czy kerastasa, d_o_n_a stwierdziła że nie ma potrzebu kupować tak drogich, można normalne. Więc mam Szampon z jedwabiem, odżywkę do spłukiwania pantine i później nakładam sunsilka. Po wyschnięciu znów sunsilk i jedwab. Niby włosy są mniej suche - ale nadal są suchę + to wypadanie...

Poradzcie mi coś Bo się okaże że za miesiąc MAX będę musiała zdjąć włosy
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 07:41   #2910
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny, jesteście w stanie polecić jakieś konkretne nie wysuszające włosów kosmetyki? mam metodą keratynową i hmm... wyczesują mi się włosyu ze zgrzewów.. nie wiem dlaczego poza tym kosmetyki których używam - szmapon z jedwabie, pantine odżywka do spłukiwania + sunsilk pomarańczowy i na koniec jedwab, wysuszają mi włosy, tzn taka mieszanka srawia że są w miarę nawilżone, ale jak nieużyję któregoś z kosmetykó to ejst tragedia.. ale mimo wszystko polećcie mi coś dobrego :pliss:
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.