Endermologia - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 21:17   #181
agusia17d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

polecam gorąco! endermologia w śremie woj wielkopolskie niedaleko poznania! o wiele taniej niz w poznaniu! najnowsza maszyna 2011 , Ja osobiście jestem na 6 zabiegu i juz oszalamiajace efekty , skora o wiele jedrniejsza i zauwazam wyszczuplenie
agusia17d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:02   #182
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Endermologia

Zaczęłam się właśnie zastanawiać nad endermologią.
czytam Wasze opnie i sama już nie wiem co mam myśleć.
nie chodzi mi o schudnięcie, tylko o wysmuklenie sylwetki, i o zlikwidowanie lekkiego cellulitu, który pojawił się na moich udach i pośladkach.
dlatego bardzo się waham czy iść na serię zabiegów czy szkoda kasy
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:38   #183
81marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Witam wszystkich serdecznie

Jestem ze Szczecina. W imperium Urody Lorena 10 zabiegów endermologii jest za 700 zł. A do tego gratis 10 zabiegów na platformie wibracyjnej. Nie jestem pracownikiem tylko stałą klientką. Można u nich wyrobić sobie kartę stałego klienta i mieć fajne zniżki. Osobiście widziałam sprzęt do endermologii i wydaje się całkiem całkiem. Sama jestem zainteresowana tym zabiegiem bo mój cellulit nie daje mi żyć. Pozdrawiam
81marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:10   #184
Agulatt
Przyczajenie
 
Avatar Agulatt
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dżemejka
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Agulatt
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Someone Special Pokaż wiadomość
nie działa
Na udach, pośladkach owszem, skóra jest jędrniejsza, ale brzuch...
Ja mam również problem z naciągnięta skóra na brzuchu (po ciązy oczywiście), w tej chwili mam za soba ok 15 zabiegów endermologii i brzuch jest bez zmian niestety.
Może któraś pani miała efekty, ale na moim brzuchu ich nie ma
Zgadzam się, na obwisłą po ciążyt skórę na brzuchu endermologia nie działa. W sumie to się zastanawiam czy jeszcze bardziej jej nie naciąga, w końcu te wałki zawijają, a podciśnienie jeszcze wciąga skórę... W każdym razie jestem po 16 zabiegach i może i ta skóra na brzuchu lekko gładsza, tak powierzchownie, ale napewno nie jest jej mniej.
Co do cellulitu na udach, minimalnie się zmiejszył, ale nie jest to to czego się spodziewałam. Drugi raz nie wydałabym na to tyle kasy.

A do brzuszka (za dużo skóry) zaczęłam właśnie stosować GUAM. Skóra gładziutka juz po pierwszym zabiegu, mam nadzieję, że po całym opakowaniu odzyska trochę jędrności
Agulatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:54   #185
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Endermologia

bylam na 1 zabiegu end. i chyba trafilam dn zlej kosmetyczki bo bolalo strasznie a na drugi dzien mialam sporo siniakow na brzuchu i nogach i bolalo przy dotykaniu nawet na rekach.i co teraz?isc tam na znow?
niby mowila ze robila mala glowica by rozruszac cialo.wczesniej mialam 4 fokusy
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:45   #186
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Endermologia

Mam okazje skorzystać z takich zabiegów. ok 10 za 300 zł.
myslicie ze to dobra cena? bo niby jeden kosztuje 120

Ale chce urzyc go na brzuchu. Zastanawiam się czy ujędrni go trochę? Nniestety mam rozstepy. wiadomo ze one nie znikną ale czy pomoże troche na to by sie dalej nie rozwijaly. Na udach bez sensu u mnie bo nie mam cellulitu.
co myslicie uzywal ktos jeszcze tego zabiegu na brzuchu?
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:46   #187
Agulatt
Przyczajenie
 
Avatar Agulatt
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dżemejka
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Agulatt
Dot.: Endermologia

Szkrabus aż tak to nie powinno chyba boleć, mnie bolało owszem, ale przestało zaraz po skończeniu zabiegu. Musisz powiedzieć kosmetyczce, ona tam ma regulację intesywności od 1-10 (ja zwykle robiłam na 3-4)
Agulatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 09:44   #188
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Endermologia

no wlasnie powiedzialam to juz za drugim razem chyba w druga strone przegiela bo prawie nic nie czulam
a mialas efekty?
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:38   #189
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Endermologia

A słyszał ktoś o żelazku antycellulitowym? Czy to coś w podobie do power shape?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:17   #190
bigmagnum999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Czy jesteście w stanie polecic jakies salony we Wrocławiu? niby cos tam było wymienione wczesniej ale generalnie najświeższe informacje są najlepsze Widze, ze endermologia pojawiła sie jakis czas temu na stronie z kuponami
bigmagnum999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:26   #191
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Endermologia

Ja chodzilam do salonu na Purkyniego, salon Euphoria.
zrobiłam sobie serie 10 zabiegów.
efekty widoczne, wiec jestem zadowolona.
najchętniej chodziłabym dalej tylko mnie przeraża cena niestety
właściwie teraz na podtrzymanie można byłoby chodzić chociaż ze 2 razy w miesiącu, ale szczerze mówiąc póki co totalnie nie mam na to kasy.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 09:00   #192
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: Endermologia

powiem tak- na endermologie nie chcodzilam tylko na Body health - to to samo wg mnie tylko inaczej sie nazywa i co moge doradzic-WARTO , po 1 seriibylo duzo lepiej, po 2 jeszcze lepiej, serie byly w duzej odleglosci czasowej od siebie teraz zaczelam 3 i po 7 zabiegu 3 serii niczego sie nie wstydze i to nawet nie chodzi o sam cellulit ale o jaks skory w miejscach newralgicznych u mnie uda wygladaja peiknie sam ksztalt ciala sie poprawil skora jest jedrna gladziutka jakby jej 15 lat ubylo ja polecam jedyny mankament to niestety cena ale warto szukac promocji w salonach
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 15:49   #193
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: Endermologia

Jestem po drugim zabiegu endermologii. Stosowałam już chyba wszystkiego, by pozbyć się cellulitu i zgubić nieco tłuszczyku (dodam, że jestem ważącą 52kg trzydziestolatką, 167cm, więc szczupła, ale cellulit widoczny przy siedzeniu na udach). Zdrowo się odżywiam i dbam o siebie od ok 4 lat. Najpierw stosowałam różne kremy (również bardzo drogie, od Vichy do Thalgomince LC24). Po roku regularnego stosowania zrezygnowałam. Potem przez ponad rok nieszczęsny rolletic, który oprócz siniaków nic moim udom nie pomógł (wyrzucone pieniądze)!!!!! Gorzej niż kremy, które chociaż ujędrniały. Następnie przetestowałam masaże ultradźwiękami i zabiegi Liposhock. Cóż - liposhock z pewnością pomógł zmniejszyć cellulit i upłynnił tkankę, ale wydałam na te zabiegi 5tys a to nie jest mało, nawet za 6 zabiegów. Ostatnio zapisałam się na endermologię i to jest strzał w dziesiątkę.
Cena przystępna (w karnecie wyszło mi mniej niż 100zł za zabieg) a rezultaty niesamowite - po drugim zabiegu mam efekt jak po szóstym liposhocka a jaka różnica w cenie!!! Polecam wszystkim dbającym o siebie kobietom. Acha!!! - Endermologia wcale nie boli, jak czytałam kiedyś na forum! Zniechęciłam się niepotrzebnie i żałuję, bo już wcześniej mogłam zacząć.
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:45   #194
ela_84
Raczkowanie
 
Avatar ela_84
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Endermologia

Zgłaszam SPAM...

Robił ktoś endermologię w Lublinie?
__________________
Tomek urodził się 8 lipca
ela_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:45   #195
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Endermologia

Gdzie wykonują endermno... w Gdyni lub w Wejherowie???
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:37   #196
Andzela1002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Do poprzedniczki - na stronie http://www.endermologia-gabinety.pl/ znajdziesz gabinety z Trójmiasta. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Miałam bardzo duży cellulit wodny (zaawansowany 2 stopień), poza tym ciało po odchudzaniu było mało jędrne, luźna skóra itp. Po serii zabiegów - (miałam 20) zgubiłam po kila centymetrów w tali, pupie i biodrach. Pierwsze rezultaty były widoczne po ok. 5 zabiegu (jędrniejsze ciało i pośladki tak podniesione, że śmiałyśmy się z kosmetyczką, że po zakończeniu zabiegów pośladki znajdą się na plecach). Optymalne rezultaty po ok. 15 zabiegu. Naprawdę polecam. Te zabiegi polecają instruktorzy fitnessu. Twierdzą, że nawet ćwiczenia nie pomagają na pewne partie ciała a endermologia działa cuda. Zwłasza jeśli ktoś ma luźną skórę po odchudzaniu -ćwiczenia nic nie pomogą.
Andzela1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 15:29   #197
szelma23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

hej
czy ktoś używała power slim i endermologię? Jaka jest róznica w efektach? W cenie jest bardzo duża - power slim 400 zł 11 wejść (jest teraz promocja za 130) a enermologia to ok 1000 zł za 10 zabiegów.
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.
szelma23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 17:55   #198
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Endermologia

O endormologii powiedziała mi wczoraj zachwycona koleżanka, chodzi od roku, ma piękne ciało... No dobra, od rana czytałam Wasze opinie i zachęcona wykupiłam w znanym hotelu nad morzem serie 10 zabiegów za 1360 zł. Jestem po pierwszym już, nie mogłam wytrzymac -więc dziś poczytałam, kupiłam i skorzystałam. Zabieg przyjemny, nawet przysnęłam, masowała mnie w granicach 5, w zależności od miejsc - na łydkach było 3,5, na rękach też 3, pupa najbardziej wytrzymała 5,5 . Bolało bardziej przy tych specyficznych ruchach "szpileczkowych" - jakby ukłucia. No efektu spektakularnego nie ma - ale to dopiero pierwszy zabieg. Mam nadzieję zgubic centymetry, bardzo. Przytyłam sporo, waże prawie 70 kg przy 168 cm wzrostu (ok. 10 kg przytyłam w ciągu roku), teraz biorę się za siebie diametralnie, do zabiegów dorzucam cwiczenia na orbitreku! Odezwe sie po kilku zabiegach

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2011-09-13 o 18:57
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:56   #199
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Endermologia

Drugi zabieg za mną. Na razie poza gładszą skórą, to nic nie widzę. Wręcz przeciwnie niewidoczny w spoczynku cellulit jakby wyszedł na wierzch i widac go brdziej, podobno tak jest. No zobaczymy po kolejnych zabiegach, 3 mam w czwartek. Może po serii 10 będzie już efekt jakiś?
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:36   #200
szuszunika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Ja się za tydzień wybieram na endermologię do kliniki urody Mona Lisa (salon z Poznania), jestem ciekawa i poddenerwowana! ale już się nie mogę doczekać aż zacznę, bo już nie mogę wytrzymać swojego brzuszka mimo, że ćwicze dalej jest jakiś taki rozlazły i pokryty cellulitem!!!!! ehh oby to coś pomogło dam znać
szuszunika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:11   #201
szelma23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

hej
ja jestem po 2 zabiegach endermologii na twarz. Za drugim razme miałam najpierw peeling migdałowy. Wynegocjowalam przystepna cene.
Po drugim zabiegmu miałam rzeczywiscie wrażenie, że twarz mi się "wyprasowła" i chyba nieco lepszy owal twarzy. Będe chodzic na nastepne i może wezmę sobie na ciało bo mimo, że dużo ćwiczę nie moge pozbyć sie tłuszczyku w penych partiach ciała. Celulit mi sie wczesniej znacznie zmniejszył po ływaniu, saunie i porządnym masowaniu sie zwykłą taką platykową mykją z wypustkami. Ale warto by sie go pozbyc całkowicie
powodzenia
ola
szelma23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 19:04   #202
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Endermologia

cos mi wcięło wiadomoś, no więc ja jutro juz 7 zabieg, w talii 8 cm mniej, śladu po boczkach nie ma, jestem zadowolona, choc cellulit jezcze widoczny. cwicze tez na orbitreku prawie codziennie 40 min
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:37   #203
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Endermologia

Ja już po 7. zabiegu, przede mna jeszcze 3. Jakoś obolała jestem ogólnie, dziś spacer jeszcze godzinny szybkim marszem - bo córka na rowerze była. Są efekty, ale na pewno jeszcze kilka zabiegów dokupię, celluit widoczny nadal - na pewno nie w takim stopniu jak było, ogólnie kilka centymetrów mi ubyło, i to na pewno częsc dzięki endermologie, polecam!
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 19:46   #204
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Endermologia

Słuchajcie, jak powinien prawidłowo wyglądać zabieg endermologii??

Bo w necie widzę, że to się powinno być w takim kombinezonie tak czy nie? Czy to może zależy od aparatu / metody?

Dzisiaj byłam na pierwszym zabiegu i nie było żadnych kombinezonów, pani miała tylko taką szklana końcówkę i zasysała ciało. Ustawiła to na niski poziom, ale i tak miejscami mnie bolało, a teraz widzę, że w niektórych miejscach mam siniaki. Czy to tak powinno być?

W sobotę mam kolejny zabieg i przecież te siniaki mi nie znikną, więc może powinnam odwołać i poczekać aż znikną?

A może to w ogóle nie jest endermologia tylko jakiś masaż?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 22:36   #205
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Endermologia

to mi wyglada jak masaz banka chińską...endermologia to aparat który dzięki masażu ciała "rolkami" ujędrnia je...i trzeba do tego być ubranym w specjalny kombinezon....bynajmniej ja taką znam...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 23:38   #206
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Endermologia

to czemu endermologia jest skuteczniejsza niż bańki chińskie?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 07:31   #207
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
to mi wyglada jak masaz banka chińską...endermologia to aparat który dzięki masażu ciała "rolkami" ujędrnia je...i trzeba do tego być ubranym w specjalny kombinezon....bynajmniej ja taką znam...
No właśnie doczytalam po fakcie i teraz widzę, że mnie chyba zrobiono w konia.

Kupowałam te zabiegi w ramach zakupów grupowych, w tytule była endermologia, więc myślałam, że to coś sensownego. A tu pod hasłem endermologia sprzedają jakieś inne zabiegi. Nie mówię, że te inne zabiegi nie są złe, ale tak to nie wiem, czy bym je wykupiła.

Idę czytać o tych bańkach chińskich.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 20:15   #208
anitanett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez ela_84 Pokaż wiadomość
Zgłaszam SPAM...

Robił ktoś endermologię w Lublinie?
Jestem w trakcie, robię to na Skłodowskiej38/4. Moim zdaniem przyniesie efekty nie tyle odchudzenia co dobrego ujędrnienia ciała. Ja osobiście przy wzroście 174 ważę 59-60kg i nie mam większego problemu ale w siebie inwestować warto.
anitanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:09   #209
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Endermologia

Wykupiłam 20 zabiegów + 1 gratis, do tego strój gratis - 1600 zł) - Wrocław, salon Pasja. Trochę zachęciły mnie wypowiedzi tutaj, o efektach poinformuję po kilku zabiegach. Dodatkowo chodzę na BodySpace, ok. 2 razy w tygodniu.
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 12:42   #210
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez kasienka_black Pokaż wiadomość
Zapraszam na promocje w Hotelu Gdansk w Med SPA na pakiety Endermologie - rabaty nawet do 35% !!!
Za reklamy na tym forum się płaci. Zgłosiłam.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.