Sala ślubna Stalowa Wola - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 19:34   #1
zefirek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1

Sala ślubna Stalowa Wola


Cześć wam, niedawno się zaręczyłam i wraz z narzeczonym poszukujemy fajnego lokalu na przyjęcie weselne na jakies 100-120 osob Stalowa Wola okolice. Może ktoś z was zna fajny lokal i może polecić

Edytowane przez zefirek88
Czas edycji: 2013-02-05 o 16:19
zefirek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:02   #2
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Sala ślubna Stalowa Wola

To zależy , kiedy planujecie wesele i czy chcecie wynająć samą salę czy wolicie przyjęcie w restauracji. Ja ślubuję 31.08.2013 i wesele robimy w remizie w Jastkowicach sala jest dosyć duża (my tez mamy ok 120-130 osób) , duża scena dla zespołu . Jeśli chcesz to mogę ci wysłać numer do sołtysa , który udostępnia salę A nawet podam ci namiary na tanich dekoratorów (pani z Jastkowic poleciła nam ekipe za 1500-2000 zł) a my płacimy 800 zł powodzenia
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 16:39   #3
cherry09
Przyczajenie
 
Avatar cherry09
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola/Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Sala ślubna Stalowa Wola

Podbijam temat. Z moim TŻ planujemy ślub dopiero na 2015 ale już teraz zastanawiamy się którą salę w Stalowej Woli lub okolicach zarezerwować. Przede wszystkim ważne jest dla nas dobre jedzenie. Myślałam o Dworze Olimp albo Dworze Galicja. Wiecie może jak tam jest?
cherry09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:11   #4
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Sala ślubna Stalowa Wola

Cytat:
Napisane przez cherry09 Pokaż wiadomość
Podbijam temat. Z moim TŻ planujemy ślub dopiero na 2015 ale już teraz zastanawiamy się którą salę w Stalowej Woli lub okolicach zarezerwować. Przede wszystkim ważne jest dla nas dobre jedzenie. Myślałam o Dworze Olimp albo Dworze Galicja. Wiecie może jak tam jest?
Jeżeli myślicie o dobrym jedzeniu, to zdecydowanie ODRADZAM Dwór Olimp.
Miałam okazję uczestniczyć w weselu w tym lokalu i niestety, poza tym, że sala ładna, nic szczególnego tam nie było.
A obsługa zabierała dosłownie wszystko w sekundę. Dziabnęłam tort ślubny kuzynki i poszłam na siku do łazienki. Kiedy wróciłam - już go nie było

Bardzo dobre jedzenie serwuje Sezam Zwłaszcza schab leśny. I z tego co pamiętam z wesela brata, to ciasta są w to wszystko wliczane. No i tort w ramach prezentu od lokalu. Ale jakoś szczególnie ten tort mnie nie powalił na kolana

Nie wiem jak w Dworze Galicja, ale chyba nieco lepiej niż w Olimpie
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017

Edytowane przez Anemone
Czas edycji: 2014-01-04 o 19:13
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 15:56   #5
_peachy
Raczkowanie
 
Avatar _peachy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Sala ślubna Stalowa Wola

Podbijam temat
Ja słyszałam, że w Olimpie jest dobre jedzenie - sama tam jadłam (we wrześniu 2013) i bardzo mi smakowało (to nie było wesele). Ciasta też mieli pycha. Jak tam teraz jest?
_peachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 08:45   #6
jagodzanied
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sala ślubna Stalowa Wola

Jeżeli chodzi o lokal weselny w okolicach Stalowej Woli to polecam Dom nad Rozlewiskiem. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Wszystko przygotowywane na miejscu. obsługa sprawana i miła. No i super okolica. polecam
jagodzanied jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-28 09:45:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.