Niegotowa dziewczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 08:40   #1
andr19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 44

Niegotowa dziewczyna


Witajcie,

Mam problem z dziewczyną, spotykam się z nią już od ponad 2 miesięcy, wcześniej znaliśmy się tylko wirtualnie.

Wszystko szło dobrze po kolei, dotyk, przytulanie, pocałunek. Po pocałunku szybko uciekła do domu i się speszyła, sądzę, że jestem jej pierwszym chłopakiem, mimo wieku.
Mimo wątpliwości po pocałunku dalej spotykaliśmy się i wszystko szło podręcznikowo. Przynajmniej według mnie.

Ostatnio chciałem nadać status naszej znajomości i powiedziałem wprost, że "jesteśmy w związku, prawda?". Stwierdziła, że jest dla niej jeszcze za wcześnie, nie jest gotowa itp.

Zacząłem mieć dużo wątpliwości. Rozumiem, że przed pierwszym związkiem może nie być przekonana, ale potem spotkaliśmy się znów. Znowu się całowaliśmy, przytulaliśmy.
Potem wtulona we mnie stwierdziła, że nie chce mi sprawiać przykrości, ale potrzebuje więcej czasu żeby poznać ludzi itp itd.

Kompletnie nie wiem, co dalej robić. Czy naciskać ją dalej? Bo skoro daje się dalej dotykać, całować, to chyba jej się podoba. Zresztą często pomagam jej w różnych rzeczach. Ale brak takiej stabilizacji strasznie mnie denerwuje.
A może po prostu robić swoje dalej i spotykać się z nią tak jak wcześniej? I w końcu będzie gotowa na związek? Przejmuje się wieloma rzeczami, jest delikatna, wrażliwa. Co mi poradzicie? Bo zacząłem się strasznie wkręcać i bardzo mi na niej zależy...

Edytowane przez andr19
Czas edycji: 2018-03-19 o 14:48
andr19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:12   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Według mnie nic z tego nie będzie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:18   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Nie zakochala sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:39   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Haha " pomyśli że chodzi mi o jedno" a potem pytasz czy dążyć dalej. A chodzi ci o coś innego? Powiedziała jasno. 2 miesiące to nie jest dużo. Macie inne oczekiwania.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Miała się zakochać po 2 miesiącach serio?? Może chce cię lepiej poznać? Nawet jakby była zakochana może być dla niej za szybko na seks. Co w tym złego? Albo chodzi ci o jedno albo nie. Jeśli ci to nie pasi zakończ znajomość. A ty się zakochałem? Wątpię. Chcesz po prostu zaciągnąć do łóżka.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:40   #5
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Widocznie nie zaiskrzyło z jej strony - nie porwałes jej swoja osobą.
To nie znaczyz ze jestes do kitu - poprostu nie kazdy do siebie pasuje.

Skoro powiedziala Ci to wprost to powinienes byc jej wdzieczny.
naciskanie jest bez sensu - mysle ze to bylo swego rodzaju zerwanie z jej strony

haha teraz doczytalam - ze chodzi Ci głównie o seks, bo rozwoj znajomosci rozumiesz jako dazenie do seksu. Bez sensu. Mysle ze ona nie chce z tobą byc - zapomniala sie kilka razy byc moze ale stweirdzila ze jednak nie chce. A Ty ta znajomosc opisujesz glownie rpzez pryzmat skesu i dazenia do niego - traktujesz np pocalunek jako zaliczenie kolejnej bazy ktora Cie zbliza do seksu.
moze to wyczula?

Edytowane przez MeganEagle
Czas edycji: 2018-03-19 o 13:43
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:41   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Nie jest zainteresowana tym samym, co Ty, tylko widać wstydzi się / boi to powiedzieć. Albo nie chce całkiem przerywać znajomości, bo "chce się przyjaźnić". Tylko, że Tobie niestety trochę za bardzo o seks chodzi i dla Ciebie to wyznacznik dobrej znajomości. Także też jej się nie dziwię, że nie potrafi Ci zaufać, bo możliwe, że nie warto.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2018-03-19 o 13:43
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:50   #7
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Też jestem nieśmiała. Od takich facetów zawsze trzymałam się z daleka. Nie akceptujesz tego jaka jest że wolno się otwiera. Dla ciebie pocałunek to po prostu konieczność na drodze do seksu który trzeba odłączyć. Kobieta ma intuicje tora dobrze jej podpowiada że nie warto więc raczej nie dostaniesz się do jej majtek. Smuteczek. Nie gadaj że nie chodzi ci tylko o jedno bo cały wątek jest o tym że chodzi o seks.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 13:57   #8
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Niegotowa dziewczyna

pewnie ona to wyczuła

Tyle udawania że nie chodzi o seks na marne,

Az 2 meisiące musiał sie ograniczyc do pieszczot prawdziwa tragedia
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:17   #9
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Czy wy na tych randkach rozmawiacie? Czy mówicie o swoim życiu, pasjach, poglądach na świat, marzeniach? Czy pasujecie do siebie pod tym względem? Nic o tym nie piszesz, tymczasem związek nie polega tylko na bliskości fizycznej. Rzeczywiście sprawiasz wrażenie, jakby ta dziewczyna obchodziła Cię tylko jako potencjalna kochanka, a nie całościowo jako partnerka.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:42   #10
andr19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 44
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Źle mnie zrozumieliście...

Gdyby mi chodziło tylko o seks, to bym już dawno spróbował ją do tego nakłonić, a kilka razy już u niej w domu byłem, byliśmy tylko we dwoje. I żadna próba nie miała póki co miejsca.

I tak, rozmawiamy o życiu, o poglądach, o pasjach, cały czas mamy jakiś temat, ja jej pomagam w wyborze tabletu, ona mi w wyborze spodni, wydaje się, że wszystko tu jest dobrze.

Możliwe, że nic nie czuje, ale tego jednoznacznie nie stwierdziła. Powiedziała tylko, że potrzebuje czasu. I czemu po tym jak to powiedziała znowu zaprosiła mnie na spacer, znowu zaprosiła do siebie, znowu dała się pocałować, przytulić? Sama pierwsza pisała SMSy. Wszystkie sygnały świadczą jednak o jakimś tam zainteresowaniu.

Wydaje mi się, że to może być jej pierwszy związek, i boi się po prostu takiego zobowiązania. Może rzeczywiście potrzebuje czasu, wierzę w to.

Według Was pomimo tego, nic z tego nie wyjdzie?
andr19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:52   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumieliście...

Gdyby mi chodziło tylko o seks, to bym już dawno spróbował ją do tego nakłonić, a kilka razy już u niej w domu byłem, byliśmy tylko we dwoje. I żadna próba nie miała póki co miejsca.

I tak, rozmawiamy o życiu, o poglądach, o pasjach, cały czas mamy jakiś temat, ja jej pomagam w wyborze tabletu, ona mi w wyborze spodni, wydaje się, że wszystko tu jest dobrze.

Możliwe, że nic nie czuje, ale tego jednoznacznie nie stwierdziła. Powiedziała tylko, że potrzebuje czasu. I czemu po tym jak to powiedziała znowu zaprosiła mnie na spacer, znowu zaprosiła do siebie, znowu dała się pocałować, przytulić? Sama pierwsza pisała SMSy. Wszystkie sygnały świadczą jednak o jakimś tam zainteresowaniu.

Wydaje mi się, że to może być jej pierwszy związek, i boi się po prostu takiego zobowiązania. Może rzeczywiście potrzebuje czasu, wierzę w to.

Według Was pomimo tego, nic z tego nie wyjdzie?
A czemu jej o to WPROST nie zapytasz? Tłumacząc to tak, jak wytłumaczyłeś tutaj. I powiedz, że jednak chciałbyś wiedzieć na czym stoisz, prosisz o konkretniejszą odpowiedź, a jak się zacznie wykręcać (w sensie poczujesz, że to chyba wykręty), to cóż - swój rozum facet masz i na tej podstawie podejmij decyzję, czy warto w to brnąć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 15:34   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A czemu jej o to WPROST nie zapytasz? Tłumacząc to tak, jak wytłumaczyłeś tutaj. I powiedz, że jednak chciałbyś wiedzieć na czym stoisz, prosisz o konkretniejszą odpowiedź, a jak się zacznie wykręcać (w sensie poczujesz, że to chyba wykręty), to cóż - swój rozum facet masz i na tej podstawie podejmij decyzję, czy warto w to brnąć.
Skoro dała sie pocałowac i sie spotykacie to jest zainteresowana ale nie jest gotowa na seks i na "bycie w zwiazku" bo moze gdzie ktos jej powiedział/ przeczytała że jak jest sie w zwiazku to sie juz uprawia seks bo jak tak bez seksu i sie boi że powiedzenie "bycie w zwiazku" to od razu seks.
Spieszy Ci sie gdziesz czy co? Co nagle to po diable. Dobre rzeczy potrzebują czasu. I tak za duzo cos gadasz o tym seksie a za mało o relacji, więzi itd.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 15:44   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Skoro dała sie pocałowac i sie spotykacie to jest zainteresowana ale nie jest gotowa na seks i na "bycie w zwiazku" bo moze gdzie ktos jej powiedział/ przeczytała że jak jest sie w zwiazku to sie juz uprawia seks bo jak tak bez seksu i sie boi że powiedzenie "bycie w zwiazku" to od razu seks.
Spieszy Ci sie gdziesz czy co? Co nagle to po diable. Dobre rzeczy potrzebują czasu. I tak za duzo cos gadasz o tym seksie a za mało o relacji, więzi itd.
No to niech to sobie wyjaśnią - co oznacza dla każdego z nich "bycie w związku". Jeżeli dla niego to jest seks, to jasne, jej wątpliwości to nie rozwieje, ale może też nie ma co go oceniać tak surowo. Niektórzy wolą wiedzieć na czym stoją, zanim się zaangażują bardziej. Ją tu od razu podsumowano jako nieśmiałą itd. a skąd wiadomo? Ona też się może nim bawić i być tzw. cichą wodą. Pytać każdy ma prawo i rozmawiać na bieżąco o jakichś tam wątpliwościach. Najwyżej nie dostanie odpowiedzi, to już osobny temat.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 15:48   #14
andr19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 44
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Generalnie jak podejmuje ten temat to ona od razu nie chce o tym gadać. Strasznie szybko ucina temat... Nie chcę naciskać.



Też czuję że gdzieś tak przeczytała że może jak związek to od razu seks. Ale ja mogę poczekać naprawdę. Tylko po prostu obawiam się że pojawi się ktoś inny a może i się pojawił... A ja chciałem mieć taką pewną stabilizację.



Jest między nami więź. Wszędzie idziemy za rękę, przytulamy się, mamy cały czas o czym gadać, może mało póki co o przyszłości ale zarówno ja jak i ona interesujemy się sobą codziennie, jak minął dzień, co się stało i cieszymy się ze swoich sukcesów małych i dużych. Naprawdę wszystko w naszej relacji układa się dobrze. Może w ogóle niepotrzebnie ją pytałem o ten związek...
andr19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 16:03   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
Generalnie jak podejmuje ten temat to ona od razu nie chce o tym gadać. Strasznie szybko ucina temat... Nie chcę naciskać.
Tu nie masz za dużego wyboru - albo będziesz czekał w niepewności, albo ją przyciśniesz i porozmawiacie otwarcie o swoich oczekiwaniach i obawach.

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
Też czuję że gdzieś tak przeczytała że może jak związek to od razu seks. Ale ja mogę poczekać naprawdę. Tylko po prostu obawiam się że pojawi się ktoś inny a może i się pojawił... A ja chciałem mieć taką pewną stabilizację.
I to jej powiedz.
Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
Może w ogóle niepotrzebnie ją pytałem o ten związek...
Mnie takie określenie relacji jest bardzo potrzebne i nie dziwię Ci się.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:09   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Niegotowa dziewczyna

A ja się nie dziwię, że dziewczyna potrzebuje czasu. Ja w związku potrzebuję poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Nie da mi tego człowiek, z którym dopiero co się poznałam, bo tak naprawdę nie wiem, co w nim siedzi. 2 miesiące znajomości, to króciutko. Niech dziewczyna ma szansę cię naprawdę poznać. Bez żadnego poganiania.
Ludzie nie boją się związków. Po prostu nie chcą wchodzić w coś w ciemno.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:23   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niegotowa dziewczyna

2 miesiące spotykania, wcześniej mieli kontakt wirtualny.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:33   #18
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Hm...kiedyś postąpiłam podobnie jak ta dziewczyna. U mnie to było tak - wyhaczyłam chłopaka na imprezie jakiejś studenckiej. Zagadałam go itp., umówiliśmy się, spotkaliśmy się, migdaliliśmy się lekko już na tym pierwszym spotkaniu (moja inicjatywa), potem było x spotkań, częściej on inicjował, ale ja chętnie się zgadzałam wiedząc, że nic więcej z tego nie będzie, bo kompletnie nie zamierzałam z tym chłopakiem przeżyć pierwszego razu, ani w żaden sposób się głębiej angażować. Więc się migdaliliśmy na tych spotkaniach. On chciał więcej, ja się migałam, kiedyś mu wprost powiedziałam, że seksu z tego nie będzie i już. Potem jeszcze kilka razy się spotkaliśmy, no aż w końcu stwierdził, że "miło było mnie poznać i że chyba nie ma sensu się spotykać jednak". Więc przestaliśmy się spotykać.

Jeśli dziewczyna jest podobna do mnie z tamtego okresu, to szkoda Twojego czasu - nie trać go na nią.
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:55   #19
andr19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 44
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
2 miesiące spotykania, wcześniej mieli kontakt wirtualny.
Tak, wcześniej przez 2 miesiące znaliśmy się jedynie w Internecie.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A ja się nie dziwię, że dziewczyna potrzebuje czasu. Ja w związku potrzebuję poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Nie da mi tego człowiek, z którym dopiero co się poznałam, bo tak naprawdę nie wiem, co w nim siedzi. 2 miesiące znajomości, to króciutko. Niech dziewczyna ma szansę cię naprawdę poznać. Bez żadnego poganiania.
Ludzie nie boją się związków. Po prostu nie chcą wchodzić w coś w ciemno.
Może i masz rację. Dlatego chyba dam jej jeszcze trochę czasu. A ile Tobie czasu potrzeba tak mniej więcej? Wiadomo, że pewnie z każdym to jest inaczej, ale może mniej więcej wiesz z doświadczenia, że potrzebujesz 3-4 miesięcy albo 0,5 roku.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Hm...kiedyś postąpiłam podobnie jak ta dziewczyna. U mnie to było tak - wyhaczyłam chłopaka na imprezie jakiejś studenckiej. Zagadałam go itp., umówiliśmy się, spotkaliśmy się, migdaliliśmy się lekko już na tym pierwszym spotkaniu (moja inicjatywa), potem było x spotkań, częściej on inicjował, ale ja chętnie się zgadzałam wiedząc, że nic więcej z tego nie będzie, bo kompletnie nie zamierzałam z tym chłopakiem przeżyć pierwszego razu, ani w żaden sposób się głębiej angażować. Więc się migdaliliśmy na tych spotkaniach. On chciał więcej, ja się migałam, kiedyś mu wprost powiedziałam, że seksu z tego nie będzie i już. Potem jeszcze kilka razy się spotkaliśmy, no aż w końcu stwierdził, że "miło było mnie poznać i że chyba nie ma sensu się spotykać jednak". Więc przestaliśmy się spotykać.

Jeśli dziewczyna jest podobna do mnie z tamtego okresu, to szkoda Twojego czasu - nie trać go na nią.
No niestety trochę to tak wygląda... To znaczy, co ciekawe przez Internet to ona głównie nakręcała tą znajomość, częściej ona do mnie pisała. Ale potem jakby role się odwróciły, myślałem, że taka kolej rzeczy. Że to ja muszę inicjować spotkania, wymyślać, kombinować. Fakt faktem, że mimo tego iż ja głównie inicjuje spotkania, to ona i tak często do mnie sama pisze. Ostatnio nawet jakoś więcej, jakoś tak inaczej, lepiej.

Dlatego po części obawiam się tego o czym mówisz, że też w pewnym momencie okaże się, że nic z tego nie będzie i że to pewnie prędzej ja nie wytrzymam bez takiego poczucia stabilizacji tej relacji.
A z drugiej strony może rzeczywiście niedoświadczona dziewczyna potrzebuje więcej czasu i sama da znać, że to już jest dla niej ten moment, kiedy oficjalnie możemy być parą.
andr19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 18:09   #20
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Ale macie chociaż ustaloną wyłączność na siebie? W sensie że randkujecie, przytulacie, całujecie się tylko ze sobą?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:13   #21
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
No niestety trochę to tak wygląda... To znaczy, co ciekawe przez Internet to ona głównie nakręcała tą znajomość, częściej ona do mnie pisała. Ale potem jakby role się odwróciły, myślałem, że taka kolej rzeczy. Że to ja muszę inicjować spotkania, wymyślać, kombinować. Fakt faktem, że mimo tego iż ja głównie inicjuje spotkania, to ona i tak często do mnie sama pisze. Ostatnio nawet jakoś więcej, jakoś tak inaczej, lepiej.

Dlatego po części obawiam się tego o czym mówisz, że też w pewnym momencie okaże się, że nic z tego nie będzie i że to pewnie prędzej ja nie wytrzymam bez takiego poczucia stabilizacji tej relacji.
A z drugiej strony może rzeczywiście niedoświadczona dziewczyna potrzebuje więcej czasu i sama da znać, że to już jest dla niej ten moment, kiedy oficjalnie możemy być parą.
Może potrzebuje kontaktu, może jej pochlebia Twoje zainteresowanie. A może rzeczywiście jest nieśmiała i z czasem coś z tego będzie. Ciężko mi ocenić. Ja byłam pewna na 100%, że nic z tego nie będzie, same spotkania jakoś tam zapełniały mi czas i czułam się fajnie, to się z nim spotykałam. Mógłby się ze mną i rok spotykać, nie wycisnąłby z tych spotkań nic poza migdaleniem się. Ale może ona rzeczywiście po prostu potrzebuje czasu. Jeśli same spotkania w sobie sprawiają Ci przyjemność, to to kontynuuj, czas przyjemnie spędzony nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:30   #22
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Jest parę możliwości : 1 kręci na boku z kimś innym, 2 nie zaiskrzylo ale boi się to tobie powiedzieć lub spotyka się z tobą z braku laku, 3 nie chce się angażować w żaden związek, jest młoda i woli jeszcze się "wyszalec".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:48   #23
andr19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 44
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale macie chociaż ustaloną wyłączność na siebie? W sensie że randkujecie, przytulacie, całujecie się tylko ze sobą?
W jakim sensie? To znaczy wiesz, nie mam pewności, że ona nie robi tego z kimś innym także. Wydaje mi się, że nie, ale nie mieliśmy takiej rozmowy, że ustaliliśmy, że robimy to tylko ze sobą. Dlatego poniekąd chciałem ustalić status - związek, a się nie udało.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Jest parę możliwości : 1 kręci na boku z kimś innym, 2 nie zaiskrzylo ale boi się to tobie powiedzieć lub spotyka się z tobą z braku laku, 3 nie chce się angażować w żaden związek, jest młoda i woli jeszcze się "wyszalec".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, żeby dać jej jednak jeszcze chwilę czasu, ale jednak wkrótce znowu nacisnąć i ustalić, bo w tym momencie nie wiem kompletnie na czym stoję. Jak nie zaiskrzyło, to niech to powie wprost, a ona ucieka od odpowiedzi na trudne pytania.
andr19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:59   #24
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
W jakim sensie? To znaczy wiesz, nie mam pewności, że ona nie robi tego z kimś innym także. Wydaje mi się, że nie, ale nie mieliśmy takiej rozmowy, że ustaliliśmy, że robimy to tylko ze sobą. Dlatego poniekąd chciałem ustalić status - związek, a się nie udało.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



Myślę, żeby dać jej jednak jeszcze chwilę czasu, ale jednak wkrótce znowu nacisnąć i ustalić, bo w tym momencie nie wiem kompletnie na czym stoję. Jak nie zaiskrzyło, to niech to powie wprost, a ona ucieka od odpowiedzi na trudne pytania.
No ja bym nie chciała tak trwać w nieświadomości na Twoim miejscu, bo Ty się coraz bardziej angażujesz, a potem dostaniesz kopa w tyłek, bo ona jednak z kimś innym jednocześnie flirtowała i jednak z tamtym chce spróbować
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 19:58   #25
andr19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 44
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Ale jak jej to powiedzieć, to że mogę poczekać na seks, ale potrzebuję stabilizacji? "Hej, słuchaj, nie musimy jeszcze uprawiać seksu, ale możemy być parą". Jak to ująć delikatniej? Aby zrozumiała.
A może w ogóle nie o to jej chodzi... Ale już mam tyle różnych domysłów, że nie wiem co robić.
andr19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 20:00   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Ja bym powiedziała to, co napisałeś wcześniej:
"Też czuję że gdzieś tak przeczytała że może jak związek to od razu seks. Ale ja mogę poczekać naprawdę. Tylko po prostu obawiam się że pojawi się ktoś inny a może i się pojawił... A ja chciałem mieć taką pewną stabilizację."
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 20:03   #27
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
Ale jak jej to powiedzieć, to że mogę poczekać na seks, ale potrzebuję stabilizacji? "Hej, słuchaj, nie musimy jeszcze uprawiać seksu, ale możemy być parą". Jak to ująć delikatniej? Aby zrozumiała.
A może w ogóle nie o to jej chodzi... Ale już mam tyle różnych domysłów, że nie wiem co robić.
Na twoim miejscu o niczym bym jej nie zapewniala.

Kiedy pytales o zwiazek? Jesli juz troche minelo to ja bym sprobowala jeszcze raz.

Umow sie z nia i kup roze. Pocaluj na przywitanie, zdejmij kurtke. Usiadz obok niej w knajpie, obejmij ramieniem. Jak reaguje?

Pocaluj-odwzajemnia?

Jsli uznasz ze tak to odprowadz do domu, powoedz ze bardzo ci sie podoba i chcesz wylacznosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 21:12   #28
andr19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 44
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Minął dopiero tydzień od pytania. Ale widzieliśmy się już w międzyczasie. Pocałunki odwzajemniła.



Też myślałem żeby chwilę odczekać i spróbować znowu. Może bardziej romantycznie.



Zastanawiam się czy teraz dalej normalnie z nią gadać i się umawiać, czy może lekko ochłodzić znajomość? Sprawić żeby się stęskniła i sama coś zainicjowała?
andr19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 22:03   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
(...)
Zastanawiam się czy teraz dalej normalnie z nią gadać i się umawiać, czy może lekko ochłodzić znajomość? Sprawić żeby się stęskniła i sama coś zainicjowała?
Normalnie z nią rozmawiaj i porozmawiaj o tym również, na spokojnie, może tak, jak piszesz - w bardziej romantycznej atmosferze. Nie ochładzaj kontaktu - to głupia gierka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 16:55   #30
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Niegotowa dziewczyna

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Hm...kiedyś postąpiłam podobnie jak ta dziewczyna. U mnie to było tak - wyhaczyłam chłopaka na imprezie jakiejś studenckiej. Zagadałam go itp., umówiliśmy się, spotkaliśmy się, migdaliliśmy się lekko już na tym pierwszym spotkaniu (moja inicjatywa), potem było x spotkań, częściej on inicjował, ale ja chętnie się zgadzałam wiedząc, że nic więcej z tego nie będzie, bo kompletnie nie zamierzałam z tym chłopakiem przeżyć pierwszego razu, ani w żaden sposób się głębiej angażować. Więc się migdaliliśmy na tych spotkaniach. On chciał więcej, ja się migałam, kiedyś mu wprost powiedziałam, że seksu z tego nie będzie i już. Potem jeszcze kilka razy się spotkaliśmy, no aż w końcu stwierdził, że "miło było mnie poznać i że chyba nie ma sensu się spotykać jednak". Więc przestaliśmy się spotykać.

Jeśli dziewczyna jest podobna do mnie z tamtego okresu, to szkoda Twojego czasu - nie trać go na nią.
Oj, też coś podobnego mam na sumieniu. Tyle, że to on nalegał na spotkania. A że nie miałam lepszego zajęcia... Jednak jakieś półtora miesiąca później dałam sobie spokój, bo chłopak zaczął się wkręcać.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość
Minął dopiero tydzień od pytania. Ale widzieliśmy się już w międzyczasie. Pocałunki odwzajemniła.



Też myślałem żeby chwilę odczekać i spróbować znowu. Może bardziej romantycznie.



Zastanawiam się czy teraz dalej normalnie z nią gadać i się umawiać, czy może lekko ochłodzić znajomość? Sprawić żeby się stęskniła i sama coś zainicjowała?
Nawet nie myśl o jakimś ochładzaniu znajomości. Z jakiego powodu niby? Poradników dla małoletnich podrywaczy się naczytałeś?
Nie wywieraj presji na dziewczynie.
Spotykacie się. Pocałunki odwzajemnia. Utrzymuje kontakt. Czego chcesz jeszcze na tym etapie? Dla mnie jesteście parą z dobrymi rokowaniami.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez andr19 Pokaż wiadomość




Może i masz rację. Dlatego chyba dam jej jeszcze trochę czasu. A ile Tobie czasu potrzeba tak mniej więcej? Wiadomo, że pewnie z każdym to jest inaczej, ale może mniej więcej wiesz z doświadczenia, że potrzebujesz 3-4 miesięcy albo 0,5 roku.





A z drugiej strony może rzeczywiście niedoświadczona dziewczyna potrzebuje więcej czasu i sama da znać, że to już jest dla niej ten moment, kiedy oficjalnie możemy być parą.
Ja swojego męża na gruncie towarzyskim znałam od... przedszkola.
On starszy, nie bawiliśmy się w piaskownicy. Jednak, mimo że podobał mi się jako mężczyzna i w ogóle wydawał mi się fascynujący, a na spotkania leciałam jak na skrzydłach, to dopiero po pół roku zaczęłam o nim myśleć, jako o partnerze na życie. A do tego momentu żyłam chwilą, bez żadnego parcia na cokolwiek.
I nie, nie miałam potrzeby ogłaszania, że od tego momentu jesteśmy oficjalnie. Komu to niby miałam ogłaszać? I w końcu przecież byliśmy parą od pierwszej randki i ani na moment nie przestaliśmy nią być.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-19 09:09:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.