Nadpotliwość dłoni i stóp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-21, 13:51   #1
Crazyyy15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 17

Nadpotliwość dłoni i stóp


Witam, od małego borykam się z nadpotliwością dłoni i stóp, i dopiero teraz mając 19 lat znalazłem sposób na wyleczenie tej dolegliwości jonoforezą. Znalazłem i kupiłem na allegro domowe urządzenie do jonoforezy. Składa się z dwóch baterii 9V, kabelki, dwie brytfanki. Cały zabieg polega na tym że trzeba nalać do obu brytfanek wody, kabelkiem podpiąć te dwie baterie i następnie z jednej baterii podpiąć kabelek do brytfanki i z drugą baterią tak samo.
No i zrobiłem to właśnie tak według instrukcji i włożyłem najpierw jedną rękę, następnie drugą i tak mnie "kopło" prądem że tak jakby odskoczyłem i poczułem takie zakłucie w mięśniach (bicepsach) po obu stronach rąk. Zgodnie z instrukcją odłączyłem jedną baterie i zrobiłem kolejny raz zabieg na jednej baterii i efekt był podobny ale już nie odskoczyłem i potrzymałem przez 2 sekundy ręce w tej wodzie bo nie wytrzymałbym ponieważ mam zacięcia na prawej dłoni i to najbardziej bolało więc mam zamiar poczekać aż się wygoi i wtedy spróbować.

I teraz pytanie, czy ktoś miał coś wspólnego z taką jonoforezą i czy to normalne że 2 baterie 9V tak na mnie zadziałały? (chyba że to przez to że na dwóch palcach mam przecięcia)
Crazyyy15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 14:20   #2
Jacob213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nadpotliwość dłoni i stóp

Witam, Kupiłem to samo urządzenie i też doświadczyłem tego problemu. Udało ci się coś z tym zrobić? Pozdrawiam
Jacob213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-19 15:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.