Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-29, 13:35   #4021
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
@Aleksa Oczywiście że jest taka opcja, tylko że zamówienia o których piszesz nie wliczają się do stanu punktowego..

A ponadto moja Droga, no wiesz, warto wreszcie pomóc naszemu kochanemu Roskowi rozwikłać problem zgnitych jaj, co psują renomę firmy i także psują krew klientom.
No niestety do limitu na golda się to nie wliczy, ale wydaje mi się, że naliczą się pkt za takie zamówienie, które potem będzie można zamienić na rabat 20/50/90zł, tak jak przy normalnych zakupach w stacjo.
Zresztą jakby się nagminnie tak robiło zakupy na duże kwoty, to rzeczywiście nieopłacalne. Ale jeśli to kwestia 1-2 opłacalnych mini zamówień, to lepiej chyba już przeboleć te kilka pkt, a załapać się na jakąś super okazję

Inna sprawa, że nie wiadomo na jaką konsultantkę trafimy, może na taką co sumienie nie będzie chciało jej pozwolić przyjąć jakiegoś minizamówienia lub takiego baaardzo opłacalnego i trzeba będzie stoczyć telefoniczną walkę lub jakąś niekumatą w promocjach konsultantkę i trzeba będzie tłumaczyć/udowadniać, że się nam należy, itp.
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 14:04   #4022
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Sciema.level.hard

Odbijanie gorącego kartofla...

Bo jak to sklep nadrzędny nie ma podgladu w historię sklepu firmowego?






Kamila a u Ciebie to który sklep smaży takie jajka? Chyba warto zrobić w koncu liste tych problematycznych sklepów, niechże w końcu się centrala zainteresuje problemem w terenie!




@Aleksa Oczywiście że jest taka opcja, tylko że zamówienia o których piszesz nie wliczają się do stanu punktowego..

A ponadto moja Droga, no wiesz, warto wreszcie pomóc naszemu kochanemu Roskowi rozwikłać problem zgnitych jaj, co psują renomę firmy i także psują krew klientom.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

to daj nam znać w jakim sklepie udało Ci sie wyhaczyć zamówienia z gratisowym wybranym serum bez problemu z odbiorem i bez problemu ze wskazaniem "chcianego"serum
Dzwoniłam do stacjo. Panie nie zdążyły tuszy z kosmetyczką wprowadzić na stan. Mam poczekać do wieczora. Problem z mleczkiem urodzinowym zgłoszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 14:08   #4023
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
No niestety do limitu na golda się to nie wliczy, ale wydaje mi się, że naliczą się pkt za takie zamówienie, które potem będzie można zamienić na rabat 20/50/90zł, tak jak przy normalnych zakupach w stacjo.
Zresztą jakby się nagminnie tak robiło zakupy na duże kwoty, to rzeczywiście nieopłacalne. Ale jeśli to kwestia 1-2 opłacalnych mini zamówień, to lepiej chyba już przeboleć te kilka pkt, a załapać się na jakąś super okazję

Inna sprawa, że nie wiadomo na jaką konsultantkę trafimy, może na taką co sumienie nie będzie chciało jej pozwolić przyjąć jakiegoś minizamówienia lub takiego baaardzo opłacalnego i trzeba będzie stoczyć telefoniczną walkę lub jakąś niekumatą w promocjach konsultantkę i trzeba będzie tłumaczyć/udowadniać, że się nam należy, itp.
No właśnie mi się też wydaje, że pkt z zamówienia przez telefon powinny się naliczyć. Przecież na każdej ulotce papierowej jest napisane na dole: zrealizuj ofertę w sklepie stacjonarnym, przez telefon lub online z indywidualnym kodem... A pazdziernikowa ulotka to przecież gratis 200 pkt, zatem jeśli nie naliczą punktów, to zrealizuje się tę ulotkę połowicznie odbierając tylko prezenty bez pkt... Trochę bez sensu by to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 16:11   #4024
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Punkty powinny się naliczyć jak cię pani znajdzie w systemie. Mnie nie mogła znaleźć, ani po nazwisku, ani po adresie zamieszkania ani po nr karty (mam chyba z 3 połączone ze sobą ) i założyła mi nowe konto na które robię sobie czasem zamówienia telefoniczne jak jest super oferta a nie chce płacić za przesyłkę.
Fajne rozwiązanie ale po co im system który nie znajduje użytkowników ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 16:47   #4025
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Punkty powinny się naliczyć jak cię pani znajdzie w systemie. Mnie nie mogła znaleźć, ani po nazwisku, ani po adresie zamieszkania ani po nr karty (mam chyba z 3 połączone ze sobą ) i założyła mi nowe konto na które robię sobie czasem zamówienia telefoniczne jak jest super oferta a nie chce płacić za przesyłkę.
Fajne rozwiązanie ale po co im system który nie znajduje użytkowników ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale punkty naliczają Ci się od razu, tak, jakby robiło się zakupy normalnie w stacjo czy trzeba czekać aż się naliczą po 40 dniach?
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 16:58   #4026
martus1enka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

https://www.yvesrocher.ca/en/gift-id...ection/p/21757
Wiadomo coś, kiedy u nas będzie dostępne?
martus1enka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 17:19   #4027
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
No niestety do limitu na golda się to nie wliczy, ale wydaje mi się, że naliczą się pkt za takie zamówienie, które potem będzie można zamienić na rabat 20/50/90zł, tak jak przy normalnych zakupach w stacjo.
Zresztą jakby się nagminnie tak robiło zakupy na duże kwoty, to rzeczywiście nieopłacalne. Ale jeśli to kwestia 1-2 opłacalnych mini zamówień, to lepiej chyba już przeboleć te kilka pkt, a załapać się na jakąś super okazję

Inna sprawa, że nie wiadomo na jaką konsultantkę trafimy, może na taką co sumienie nie będzie chciało jej pozwolić przyjąć jakiegoś minizamówienia lub takiego baaardzo opłacalnego i trzeba będzie stoczyć telefoniczną walkę lub jakąś niekumatą w promocjach konsultantkę i trzeba będzie tłumaczyć/udowadniać, że się nam należy, itp.
Niestety mi dwa razy nie naliczylo.
Nawet pisalam i dzwonilam

tez pani mi powiedziala ze skoro to idzie jako ze sklepu to nie chodza punkty. Takze nie oplaca sie brac ze sklepu jak ktos chce przytulic punkty.
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-29, 19:29   #4028
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś o tym pisałam, więc potwórzę, bo może warto spr, jak są takie problemy z zamówieniami i stacjo...

Otóż Pani w stacjo mówiła, że można złożyć zamówienie telefonicznie - dzwonisz do wybranego stacjo, mówisz co chcesz zamówić i z jakiej promocji/ kodu skorzystać. One to pakują i kurier (bezpłatnie!) dostarcza to zamówienie do domu. Nie wiem, jak wygląda płatność, ale zapewne pobraniowo

Info pochodzi ze stacjo, w którym nie ma możliwości odbioru stacjonarnego zamówień online. Nie wiem czy to dlatego wprowadzono taką opcję, czy to poprostu spadek obrotów przez pandemię i działa to powszechniej, ale może warto zadzwonić, zapytać, a może się uda?
O tej opcji akurat się niedawno dowiedziałam ☺ też mi Pani w stacjo mówiła. Tylko wtedy kwestia czy promocja tak samo się naliczy? I czy w razie jakiejś luki zamówienie przepuszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Mój sklep to Toruń-Galeria Copernicus ☺
Nie wiedziałam, że w sytuacji zamawiania przez tel. Pkt się nie naliczają a tu jeszcze 200 pkt gratis dają. Więc też odpada

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość


Kamila a u Ciebie to który sklep smaży takie jajka? Chyba warto zrobić w koncu liste tych problematycznych sklepów, niechże w końcu się centrala zainteresuje problemem w terenie!




@Aleksa Oczywiście że jest taka opcja, tylko że zamówienia o których piszesz nie wliczają się do stanu punktowego..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do stacjo. Panie nie zdążyły tuszy z kosmetyczką wprowadzić na stan. Mam poczekać do wieczora. Problem z mleczkiem urodzinowym zgłoszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro będę w pobliżu mojego to się przejdę. Może u mnie też nie zdążyły wprowadzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 23:26   #4029
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
O tej opcji akurat się niedawno dowiedziałam ☺ też mi Pani w stacjo mówiła. Tylko wtedy kwestia czy promocja tak samo się naliczy? I czy w razie jakiejś luki zamówienie przepuszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Mój sklep to Toruń-Galeria Copernicus ☺
Nie wiedziałam, że w sytuacji zamawiania przez tel. Pkt się nie naliczają a tu jeszcze 200 pkt gratis dają. Więc też odpada





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Jutro będę w pobliżu mojego to się przejdę. Może u mnie też nie zdążyły wprowadzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że chociaż szczere były i przyznały, że nie wprowadziły. Zobaczymy czy mi się uda do północy kliknąć zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:30 ----------

Próbowałam złożyć zamówienie i nadal nic z tego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 00:19   #4030
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Tego nie wiem bo składałam takie zamówienie 2 razy i za każdym razem pani zakładała mi nowe konto ( dziwne ale jak oferta dobra to nie będę wnikać już w tę konta i punkty chociaż nie powiem lepiej byłoby je mieć na tym jednym głównym koncie online).
Może jak któraś by była w stacji to może zapytać ?
Coś ten rosiek ma strasznie szwankujące systemy, a to gratisów nie widzą a to znaleźć w systemie klienta nie potrafią, produktów nie mają itp
Oj yves yves..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 08:11   #4031
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ostatnio moje dwa zamówienia z odbiorem w sklepie wisiały 4 dni. Na infolinii oczywiście mówili żeby wyjaśniać to w sklepie stacjonarnym. Poszłam do sklepu i ekspedientka tych zamówień nawet nie widziała. A tam 2 bony za pkt wykorzystywałam. Po 15 minutach grzebania w systemie jakoś znalazła. Tłumaczyła, że inna koleżanka kliknęła raz "akceptuj zamówienie" a powinna dwa razy i nie było ani zamówienia spakowanego, ani w systemie jako "do spakowania"
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-30, 09:08   #4032
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Od roku możliwość odbioru w sklepie stacjonarnym i dalej tego nie ogarneli
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 11:03   #4033
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Właśnie drugie grazynskie zamówienie poszło, bo chciałam koncentrat dwufazowy wypróbować, ale użyłam 1szy Rz maseczki z glinka i nowego serum i jeśli po pierwszym razie coś można powiedzieć to

Maseczka pieknie pachnie, wygładza I nie ściąga mocno, nie podraznia.

Serum ma lekka, zelowo-wodnista konsystencję, świeżo pachnie. Wchłania się szybko i prawie nie klei.

Jestem pozytywnie nastawiona.

Co myślicie o rockowym kalendarzu w tym roku ? Odn zawartosci nie wiem, ale szata graficzna oszałamiającą.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 11:49   #4034
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Od roku możliwość odbioru w sklepie stacjonarnym i dalej tego nie ogarneli
Ani trochę nie ogarnęli. Właśnie dzwoniłam do sklepu i wszystkie gratisy mają wprowadzone. Dzwoniły i informowały, że klienci mają problem ze złożeniem zamówienia. Powiedzieli, że to błąd systemu i trzeba się kontaktować z działem internetowym. A dział milczy... 3 zgłoszenia i na żadne nie odpisali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 11:53   #4035
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Tego nie wiem bo składałam takie zamówienie 2 razy i za każdym razem pani zakładała mi nowe konto ( dziwne ale jak oferta dobra to nie będę wnikać już w tę konta i punkty chociaż nie powiem lepiej byłoby je mieć na tym jednym głównym koncie online).
Może jak któraś by była w stacji to może zapytać ?
Coś ten rosiek ma strasznie szwankujące systemy, a to gratisów nie widzą a to znaleźć w systemie klienta nie potrafią, produktów nie mają itp
Oj yves yves..
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będąc w stacjonarce słyszałam rozmowy jak nagabywały na załozenie nowego konta, że własnie system terefere. A moim zdaniem prawdopodobnie (nie jestem pewna) to są premiowane za nowe karty, dlatego na siłę tworzą nowe konta. Nie wierzę w że tak nagle nie mogą się zalogować, zwykle gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.czyli konsultantki w stacjonarkach celowo naginają system i multiplikują ilość kart na koncie jednego klienta.
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 12:38   #4036
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dostałam dziś zamówienie z oferty październikowej i ta kosmetyczka to jakiś żart
Mogliby sobie darować takie zapychacze a w niedalekiej przyszłości śmieci

Grafika tegorocznego kalendarza jest przepiękna
Niestety tylko to mi się w nim podoba
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 12:50   #4037
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Kubek z poprzedniego miesiąca też żart, jak dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 13:17   #4038
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Dostałam dziś zamówienie z oferty październikowej i ta kosmetyczka to jakiś żart
Mogliby sobie darować takie zapychacze a w niedalekiej przyszłości śmieci

Grafika tegorocznego kalendarza jest przepiękna
Niestety tylko to mi się w nim podoba
Rzeczywiście, jest koszmarna i do mnie przyszla już odrapana cala. Niestety, tez mi się wydaje zawartość kalendarza słaba, słabsza niż rok temu.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 13:25   #4039
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Maseczka łagodząca w piance wchodzi już do promocji z serum gratis Może coś pozmieniali na stronie i inne produkty też zaczęły sie łapać
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-30, 14:03   #4040
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Maseczka łagodząca w piance wchodzi już do promocji z serum gratis Może coś pozmieniali na stronie i inne produkty też zaczęły sie łapać
Mnie nie wyszukuje tej maseczki a wiem, że była
Jaki jest jej kod?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 14:07   #4041
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez turmania Pokaż wiadomość
mnie nie wyszukuje tej maseczki a wiem, że była
Jaki jest jej kod?
69254


Jeszcze rano była, teraz odświeżyłam koszyk i zniknęła, nie da się jej też wyszukać

Edytowane przez pannawiosna
Czas edycji: 2021-09-30 o 14:09
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 14:13   #4042
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
69254


Jeszcze rano była, teraz odświeżyłam koszyk i zniknęła, nie da się jej też wyszukać
zniknela 10 minut po tym jak o tym tu napisalas , dobry wywiad ma YR
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 14:28   #4043
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88927420]zniknela 10 minut po tym jak o tym tu napisalas , dobry wywiad ma YR [/QUOTE]Szkoda, że podczytując systemu nie potrafią naprawić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 14:32   #4044
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Dostałam dziś zamówienie z oferty październikowej i ta kosmetyczka to jakiś żart
Mogliby sobie darować takie zapychacze a w niedalekiej przyszłości śmieci

Grafika tegorocznego kalendarza jest przepiękna
Niestety tylko to mi się w nim podoba
Kosmetyczka to żart i to chory. Jak można być firmą ekologiczną i produkować takie buble zaśmiecające Matkę Ziemię ☹️😕
gosus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 14:46   #4045
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

miałam tę maseczkę na liście życzeń i magicznie zniknęła właśnie...
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 14:51   #4046
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez gosus Pokaż wiadomość
Kosmetyczka to żart i to chory. Jak można być firmą ekologiczną i produkować takie buble zaśmiecające Matkę Ziemię
Kosmetyczka wyjątkowo słaba. Mam niestety 2 (dostałam internetowo i stacjonarnie) i obie jakieś poprzecierane. Natomiast całkiem podoba mi się ta gratisowa za I próg z zestawu Monoi. Dobrze udaje płócienną, ładny kolor. Mogliby częściej dawać takie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 15:32   #4047
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Kosmetyczka wyjątkowo słaba. Mam niestety 2 (dostałam internetowo i stacjonarnie) i obie jakieś poprzecierane. Natomiast całkiem podoba mi się ta gratisowa za I próg z zestawu Monoi. Dobrze udaje płócienną, ładny kolor. Mogliby częściej dawać takie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pełni się zgadzam
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 19:02   #4048
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
69254


Jeszcze rano była, teraz odświeżyłam koszyk i zniknęła, nie da się jej też wyszukać
Dzięki

Nie lubię takich zagrywek
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2021-09-30 o 19:28 Powód: odp do reklamy
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 19:20   #4049
marlenaa08
Raczkowanie
 
Avatar marlenaa08
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Kubek z poprzedniego miesiąca też żart, jak dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fakt, malutki bardzo, ja swój córce oddałam, bo przez ten rozmiar wydaje się być taki dziecięcy kalendarz lepszy niż kubek, mały, poręczny, już z niego korzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 19:37   #4050
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Stara maseczka hydra też już jest niedostępna. Czekałam na nowe goldowe darmowe wysyłki w październiku i klops. Wzięłam na próbę nową maseczkę dotleniającą, myślałam że to następczyni hydry, ale wielkie rozczarowanie. Po nałożeniu, odczekaniu i przetarciu wacikiem twarz jest ściągnięta i napięta, musiałam umyć i nałożyć krem. Kolejna zmiana na gorsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.