Yves Rocher wysyłkowo!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-12, 14:13   #31
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Postanowilam tam po prostu zadzwonic i sie spytac [img]icons/icon7.gif[/img] i jest dokladnie tak jak napisala aniula - oni maja zupelnie osobna baze danych i mozna nalezec i tutaj i tutaj - nie ma zadnego problemu. Mozna korzystac wysylkowo i oprocz tego miec karte stalego klienta, i wtedy nadal dostaje sie oferty do domu. Co wiecej, pani powiedziala mi, ze oferta z plecaczkiem jest przeznaczona niby dla nowych klientow, ale ze spokojnie moge z niej skorzytac nawet jako i stala klientka [img]icons/icon12.gif[/img] wiec jeszcze dzis wysle zamowienie.
Aha, pani powiedziala, ze jak sie zamawia pierwszy raz to nalezy wyslac zamowienie poczta, natomiast juz potem mozna zamawiac telefonicznie. Przypuszczam, ze chodzi im o podpis i przyzwolenie na przetwarzanie danych osobowych, czego nie mozna zrobic przez telefon [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 15:54   #32
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Słonek skarbie ty nie mój. Skąd dorwałaś ten katalog nazwijmy go z plecaczkiem? Wiem ,ze czesto dodaja swe katalogi w ramach reklamy do gazet. Jeśli wyrwałaś go z gazety to z której?. Miała kiedys ten katalog, ale sadziłam, że nic nie zdziałam jako "zarejestrowana". Moje dziecko przeczytało go na amen. A bardzo mi zależy na miniaturkach, które tylko w ten sposób mogę dostać. Mam małą kolekcje róznych firm. No i na cenach, które sa trochę niższe. Plecak tez by sie przydał. Bo nie lubie toreb. a ten jest w mym ukochanym kolorze.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 16:43   #33
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!!

czy YR ma jakas strone internetową-polską?
__________________
„Moda jest kosztowna, styl – nie”
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 19:49   #34
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

O ile sie nie myle, przyszedl wraz z zamowieniem z Bonprixa. Ale zadzwonie jeszcze jutro do nich i sie upewnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Pani powiedziala mi tez, ze na poczatku zawsze dostaje sie jakis gadzet, nawet jak sie nie ma tej ulotki - tak przynajmniej zrozumialam [img]icons/icon7.gif[/img] i wlasnie mowila, ze teraz sa to plecak i torba.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:45   #35
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Odświeżam wątek niedawno zadzwoniłam na infolinie YR i przysłali mi pierwszy katalog. Jestem nim naprawde miło zaskoczona,zamówilam sobie kremik pod oczy i na dzień (widziałam na wizażu świetne komentarze na ich temat). Dostałam promocje 50% i zkaładajac,ze opinie sie sprawdza to cenowo wyszlo rewelacyjne. Dodatkowo wzielam sobie fajna ekologiczna torbe na lato za 2 zł i jeszcze mam dostac polarowy szlafroczek gratis. Wczesniej zamawialam wysylkowo przez Avon i to co tutaj otrzymalam to rewelacja-mimo ze kosmetyki drozsze ale ponoc lepsze
mam jednak kilka pytan do kolezanek ktore juz od dluzszego czasu wspolpracuja z YR:

-orientacyjnie co jaki czas przysylaja katalogi?
-czy w kazdym sa takie super promocje i gratisy jak w pierwszym?
-ogólnie jestescie zadowoleni z tej firmy? chodzi mi glowie o stosunek jakosci do cen

z gory dzieki!!

pzdr
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:14   #36
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek niedawno zadzwoniłam na infolinie YR i przysłali mi pierwszy katalog. Jestem nim naprawde miło zaskoczona,zamówilam sobie kremik pod oczy i na dzień (widziałam na wizażu świetne komentarze na ich temat). Dostałam promocje 50% i zkaładajac,ze opinie sie sprawdza to cenowo wyszlo rewelacyjne. Dodatkowo wzielam sobie fajna ekologiczna torbe na lato za 2 zł i jeszcze mam dostac polarowy szlafroczek gratis. Wczesniej zamawialam wysylkowo przez Avon i to co tutaj otrzymalam to rewelacja-mimo ze kosmetyki drozsze ale ponoc lepsze
mam jednak kilka pytan do kolezanek ktore juz od dluzszego czasu wspolpracuja z YR:

-orientacyjnie co jaki czas przysylaja katalogi?
-czy w kazdym sa takie super promocje i gratisy jak w pierwszym?
-ogólnie jestescie zadowoleni z tej firmy? chodzi mi glowie o stosunek jakosci do cen

z gory dzieki!!

pzdr
tu też jest wątek związany z Yves Rocher

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=yves+rocher
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.