Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 21:00   #2491
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez carla10 Pokaż wiadomość
No marszczy się... tu wygarniałam na szybko więc niedość precyzyjnie ale gwarantuję że niestety tak jest. Proawdopodobna przyczyna: za mały obwód i za duża miska, w której fiszbina sięga dużo za daleko.
Tak jak napisała Rzabba spróbuj go założyć trochę wyżej... Obwód łatwo sprawdzisz czy jest ok, a miska mniejsza mam wrażenie, że byłaby za mała - mierzyłaś??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:07   #2492
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
tango i luna robia mi dokladnie to samo (tylko 10x gorzej), w arabelli wygladam okropnie

tak jak ty najlepiej w polyannie, rio nie mierzylam

ja sie dobrze czuje w half cupach i sztywnych balkonikach,, one wsadzaja biust spowrotem na przod
Mówisz Rio za małe... Prawe ramiączko mi w nim spada, a obwód jest zdecydowanie za ciasny, natomiast małam wrażenie że miska ok. Ja jeszcze nie próbowałam balkoników.

Najgorsze, że generalnie z biustu stwojego jestem zadowolona ale nie w tych dobrze dopasowanych biustonoszach Chciałabym by były bliżej siebie i krąglejsze. Co ciekawe bez biustonosza w sumie takie są

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Wszystkie maja fiszbiny do poprawki tzn trzeba dosunac w gore do piersi.
Tango niestety fiszbiny na plecach, moze za mocno zanizony obwod? Tango jest ogolnie szeroko fiszbinowe a jak sie za bardzo zanizy i przeliczy miseczki to taki efekt.
Niestety zdjecia mi sie nie otwieraja, widze tylko miniaturki, wiec wiecej nie powiem
Dziekuje bardzo za radę. O tym nie pomyślałam. Głupie pytanie, ale co to zmieni? Tzn: wspomoże migrację czy biust będzie lepiej wyglądał?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Rzabba spróbuj go założyć trochę wyżej... Obwód łatwo sprawdzisz czy jest ok, a miska mniejsza mam wrażenie, że byłaby za mała - mierzyłaś??
Próbowałam wyżej tak na spokojnie, ale i tak źle to wygląda. Do tego masakruje mi mostek dlatego w najbliższym czasie puszczam go w świat.

Tak dla uściślenia Tango i Rio to 28GG, a pozostałe 30FF. Ja mam 75 ściśle pod biustem (luźno 77), a w biuście 95.
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:11   #2493
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez carla10 Pokaż wiadomość
Tak dla uściślenia Tango i Rio to 28GG, a pozostałe 30FF. Ja mam 75 ściśle pod biustem (luźno 77), a w biuście 95.
to strasznie zaniżyłaś obwody, ja mam 72cm ciasno a 77 luźno i noszę głównie ścisłe 70, ewentualnie miałam 65 z Curvy Kate
a Rio jest uważane za ścisłe więc obwód 30 spokojnie powinien wystarczyć
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:13   #2494
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

nie nie, zerknelam jeszcze raz, na poczatku myslalam, ze gora miseczki sie wpija

mnie luna i tango np dziela piers na pol niezalezni od tego jak duza miske bym wziela

sprobuj sie przymierzyc do georgiany, tiffanny, antoinette - wszystkie maskaradki, georgiana robi piekne jabluszka, antosia tez, tylko czerwona jakos lepiej trafiala w gusta, ta zielona jest jakby ciut zawyzona w stosunku do poprzedniczki

hestie bym odpuscila, bo dla mnie tez ma fiszbiny na plecach jak twoje tango
mozesz sprobowac jesczez sahare jesli jakas zostala


teraz doczytalam rozmiary i wymiary... to ja sie niekiedy zle czuje w 28, a mam 63 pod
kalkulator kalkulatorem, nie mozna tez sie dac zwariowac tak do konca, bo mnie wychodzi, ze powinnam nosic 55, ktorych nie produkuja w miseczce H
fiszbiny mialabym na lopatkach i przestala oddychać

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-13 o 21:15
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:16   #2495
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
to strasznie zaniżyłaś obwody, ja mam 72cm ciasno a 77 luźno i noszę głównie ścisłe 70, ewentualnie miałam 65 z Curvy Kate
a Rio jest uważane za ścisłe więc obwód 30 spokojnie powinien wystarczyć
Aniolusek to nie ja zaniżyłam tylko brafitterka Wszystkie pozostałe to 65 i są ok, nie cisną i nie podjeżdżają. Jedno z czym 2 brafitterki które odwiedziłam się zgodziły to to że mam mało otłuszczone plecy i w sumie niewiele do wygarniania. Jedna nawet zaryzykowała stwierdzenie że chyba od dawna noszę odpowiednie staniki . A swoją przygodę rozpoczełam w lipcu. Natomiast ze względu na okropną ściślowość Tango miałam je na sobie może 4 razy . Dopiero od końca września noszę na stałę Arabelke i Poli.
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:20   #2496
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez carla10 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za radę. O tym nie pomyślałam. Głupie pytanie, ale co to zmieni? Tzn: wspomoże migrację czy biust będzie lepiej wyglądał?

Próbowałam wyżej tak na spokojnie, ale i tak źle to wygląda. Do tego masakruje mi mostek dlatego w najbliższym czasie puszczam go w świat.

Tak dla uściślenia Tango i Rio to 28GG, a pozostałe 30FF. Ja mam 75 ściśle pod biustem (luźno 77), a w biuście 95.
Jak sie zalozy prawidlowo to wtedy miseczki moga inaczej sie ukladac np. lekko za mala moze okazac sie dobra

Juz ktorys raz czytam ze brafiterka tak mocno zanizyla obwod
Rio to scisliwiec wiec mozliwe ze nawet 32 by pasowal.
Ja mam scisle 75-76 cm a ciasno na wydechu ok 72 cm i nosze obwody 30 i 32, 28 nie mam zadnego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:23   #2497
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Wszystkie maja fiszbiny do poprawki tzn trzeba dosunac w gore do piersi.
Tango niestety fiszbiny na plecach, moze za mocno zanizony obwod? Tango jest ogolnie szeroko fiszbinowe a jak sie za bardzo zanizy i przeliczy miseczki to taki efekt.
Niestety zdjecia mi sie nie otwieraja, widze tylko miniaturki, wiec wiecej nie powiem
Dokładnie, Rzabba ma rację. Nie tylko przy Tango tak jest - za bardzo zaniżony obwód i fiszbiny lecą na placy. Tworzy się właśnie takie coś o czym piszesz - piersi oddalają się od siebie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:29   #2498
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Hej, hej!

Ja od mniej więcej 1,5 roku noszę IDEALNIE dopasowane staniki - uświadomiona zostałam w Avocado w Warszawie i od tamtej pory nie rozstaję się z tym sklepem! aktualnie mam rozmiar 65G-H (w zależności od modelu) i bardzo sobie chwalę te staniki. Są wygodne, dobre jakościowo, nie rozciągają się, i najważniejsze... są przepiękne! Dopiero po wizycie w tym sklepie zaczęłam zwracać uwagę na bieliznę - wcześniej wystarczyło mi, że stanik mam, że dobrze trzyma i najlepiej,żeby był gładki a teraz...? Kupuję piękne, koronkowe, wzorzyste i już nie tylko białe i czarne no i zupełnie inaczej się czuję - tak pięknie, kobieco..

Polecam wszystkim! Bardzo sobie chwalę również ich kostiumy kąpielowe. Ceny w tym sklepie są niestety dosyć wysokie, ale często są wyprzedaże, tak jak np. teraz i ceny są bardziej przystępne
__________________
Inwestuję w siebie!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:06   #2499
Wulkaniczna
Raczkowanie
 
Avatar Wulkaniczna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 190
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Tutaj nowa nawrócona
Przyznam, że dopiero tutaj, na wizażu dowiedziałam się, że noszę nieodpowiedni stanik, wcześniej jakoś nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałam. Niestety moje współlokatorki nie dały się przekonać, same nie wiedzą, że wyrządzają sobie krzywdę, ale będę jeszcze próbować.
Pierwsze efekty zobaczyłam zakładając poprawnie biustonosz, różnica była ogromna. Po dokładnej lekturze zmierzyłam się i przygotowuje do zakupu pierwszego DOBREGO stanika.
Niestety jestem bardzo małobiuściasta, a na dodatek do kruszynki trochę mi brakuje
Pod biustem mam 80, a w biuście 90. Kalkulator wyliczył mi 70D ale trochę nie mogę uwierzyć, że dopnę się w 70.
__________________
"Dobrze, że spotkałem tylu ich
Wyjątkowych, zwykłych - tak jak ja
I opowiedzieli mi
Że bez marzeń, pragnień tych
Życie wtedy traci sens."
Wulkaniczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:07   #2500
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez carla10 Pokaż wiadomość
No to kobitki poddaję się ocenie. Od razu dodam że Tango i Rio dobierane u brafitterki. Dla mnie Tanko totalna porażka... nie wiem co ja wtedy widziałam...
Tango leży najgorzej - fiszbiny są dużo za szerokie (pewnie nie bardzo przez nie da się stanik założyć wyżej), za bardzo zaniżony obwód (jednak nawet bra-fitterkom nie można ufać )

Rio leży całkiem fajnie, miseczki mają dobrą wielkość, a fiszbiny dobrą szerokość. Mam nadzieję, że Ci wygodnie, bo obwód w tym staniku jest ścisły.

Arabelka też ok. Na niektórych biustach niestety się marszczy, rozmiar dobry, więc chyba za bardzo nic się na to marszczenie nie poradzi.

Polly chyba lekko bułkuje, mogłaby być pół rozmiaru większa, ale połówek nie produkują.

Cytat:
Napisane przez blackcoffee Pokaż wiadomość
Hej, hej!

Ja od mniej więcej 1,5 roku noszę IDEALNIE dopasowane staniki - uświadomiona zostałam w Avocado w Warszawie i od tamtej pory nie rozstaję się z tym sklepem! aktualnie mam rozmiar 65G-H (w zależności od modelu) i bardzo sobie chwalę te staniki. Są wygodne, dobre jakościowo, nie rozciągają się, i najważniejsze... są przepiękne! Dopiero po wizycie w tym sklepie zaczęłam zwracać uwagę na bieliznę - wcześniej wystarczyło mi, że stanik mam, że dobrze trzyma i najlepiej,żeby był gładki a teraz...? Kupuję piękne, koronkowe, wzorzyste i już nie tylko białe i czarne no i zupełnie inaczej się czuję - tak pięknie, kobieco..

Polecam wszystkim! Bardzo sobie chwalę również ich kostiumy kąpielowe. Ceny w tym sklepie są niestety dosyć wysokie, ale często są wyprzedaże, tak jak np. teraz i ceny są bardziej przystępne
Kolekcja avocado jest bardzo ciekawa, ale niestety droga. Może kiedyś się skuszę. A stroje kąpielowe w Avocado są brytyjskich marek: Freya, Fantasie. Polecam również ich staniki. Zwróć uwagę, że rozmiarówka brytyjska różni się od polskiej i 65G-H będzie odpowiadało brytyjskiemu 30(65)F.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:11   #2501
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

wulkaniczna zawsze mozesz poratowac sie przedluzka zanim obwod sie nie rozciagnie, ale ja bym zaczela od dobrej 75tki (scislej moze), pozniej jak sie przyzwyczaisz sprobowala zejsc na 70tke
chyba, ze chcesz na gleboka wode od razu, ja musialam sie stopniowo przekonywac

ja od pozcatku wiedzialam, ze cos jest nie tak ze stanikami ktore nosze (zjezdzaly do pepka, byly niewygodne), wiec jako nastka.. przestalam nosic w ogole

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-13 o 22:13
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 22:32   #2502
Wulkaniczna
Raczkowanie
 
Avatar Wulkaniczna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 190
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja teraz noszę 75B, wiem, wiem, typowe aż boli. Ale o ile obwód mi pasuje, o tyle po prawidłowym założeniu miska wydaje się za mała.
Nie ma rady, trzeba iść i przymierzać
__________________
"Dobrze, że spotkałem tylu ich
Wyjątkowych, zwykłych - tak jak ja
I opowiedzieli mi
Że bez marzeń, pragnień tych
Życie wtedy traci sens."
Wulkaniczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:38   #2503
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam!
Czy waszym zdaniem La Senza oferuje wygodne, dopasowane i jakościowo adekwatnie do ceny (jestem nastolatką więc dla mnie np. 90 zł za stanik to dość pokaźna sumka) staniki? Czy znajdę tam rozmiar 30E/F , 70DD ?
Przepraszam jeśli w złym miejscu zadałam pytanie ale jestem nowa więc na razie się przyzwyczajam
.
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:38   #2504
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ja tez nosilam 75b, chyba kazda z nas nosila 75b
moja mama caly zcas nosi 75b czasem c .. a ma tak na oko okolo 65 f

wiefiulecka przeciez masz sklep int lasenza.co.uk i tam masz rozmiary

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-13 o 22:40
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 23:09   #2505
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ach, pamiętam moje 75b hihi... a jak patrzę na pokaźne biusty niektórych koleżanek, które mi wmawiają, że NAPEWNO mają 75b... no ręce opadają!
__________________
Inwestuję w siebie!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 23:10   #2506
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja nigdy nie nosiłam 75B, przeszłam od 70A do 70D/D w ciągu okresu podstawówka-liceum. :P
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 23:15   #2507
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez blackcoffee Pokaż wiadomość
ach, pamiętam moje 75b hihi... a jak patrzę na pokaźne biusty niektórych koleżanek, które mi wmawiają, że NAPEWNO mają 75b... no ręce opadają!
Ja z moimi koleżankami rozmawiając o swoich rozmiarach dowiedziałam się, że uwaga sobie wlewam i że na pewno nie mam przykładowo 65E/F . Za nic im do rozumu nie da się przemówić .
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 23:29   #2508
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
Witam!
Czy waszym zdaniem La Senza oferuje wygodne, dopasowane i jakościowo adekwatnie do ceny (jestem nastolatką więc dla mnie np. 90 zł za stanik to dość pokaźna sumka) staniki? Czy znajdę tam rozmiar 30E/F , 70DD ?
Przepraszam jeśli w złym miejscu zadałam pytanie ale jestem nowa więc na razie się przyzwyczajam
.
wg mnie to różnie bywa w zależności od modelu, ale jeśli chcesz coś kupić to lepiej poczekać na przeceny wtedy możesz kupić nawet za 5 funtów stanik ( biorąc udział w zamówieniu zbiorowym obniżysz jeszcze koszty wysyłki).
Ja mam jeden wygodny stanik z G&G serii La Senzy i jestem bardzo zadowolona z niego ale pozostałe 2 w tym samym rozmiarze musiałam komuś wydać, bo nie pasowały
Co do rozmiarów znajdziesz na pewno 30E/F .
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 10:16   #2509
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja również nosiłam 75b, o ile w miskach był dobry o tyle obwód to była totalna porażka, nie wiem jak mogłam to nosić, stanik dobry był tylko przez kilka dni, a potem wszystko latało.
Moja mama również noiła 75 b, a w biuście ma 93cm i ciągle mówiła, że ma małe piersi, no małe jak połowa była pod pachą i na plecach, ale na szczęście dała się ostanikować bardzo chętnie, tylko moja siostra stawia opory i uważa, że jej <uwaga: 75b> czasem 80c jest dobre.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 10:38   #2510
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

mnie panie w sklepach czesto wciskaly 80tke (przy 65 luzno pod).. raz dalam sie namowic, musialam go prac co zalozenie, zeby sie troche kurczyl, bo inaczej zwyczajnie na mnei wisiał
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 10:38   #2511
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez carla10 Pokaż wiadomość
No to kobitki poddaję się ocenie. Od razu dodam że Tango i Rio dobierane u brafitterki. Dla mnie Tanko totalna porażka... nie wiem co ja wtedy widziałam...
Cytat:
Napisane przez carla10 Pokaż wiadomość
Kolejna porcyjka Arebelkę i Poli kupowałam sama po Tangi i Rio w poszukiwaniu ideału aby mój biust nadal mi się podobał.
Cytat:
Napisane przez carla10 Pokaż wiadomość
Mówisz Rio za małe... Prawe ramiączko mi w nim spada, a obwód jest zdecydowanie za ciasny, natomiast małam wrażenie że miska ok. Ja jeszcze nie próbowałam balkoników.

Najgorsze, że generalnie z biustu stwojego jestem zadowolona ale nie w tych dobrze dopasowanych biustonoszach Chciałabym by były bliżej siebie i krąglejsze. Co ciekawe bez biustonosza w sumie takie są

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Dziekuje bardzo za radę. O tym nie pomyślałam. Głupie pytanie, ale co to zmieni? Tzn: wspomoże migrację czy biust będzie lepiej wyglądał?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



Próbowałam wyżej tak na spokojnie, ale i tak źle to wygląda. Do tego masakruje mi mostek dlatego w najbliższym czasie puszczam go w świat.

Tak dla uściślenia Tango i Rio to 28GG, a pozostałe 30FF. Ja mam 75 ściśle pod biustem (luźno 77), a w biuście 95.
jaka brafitterka dobrała Ci 28 na 75 pod biustem?!

pozbądź się natychmiast tych 28tek! nic dziwnego że nie zbliżają Ci biustu tylko jeszcze bardziej oddalają. tylko Arableka ma sensowny obwód, bo to znany rozciągliwiec, chociaż też nie wszystkie są rozciągliwe.

Rio i Pollyanna są ścisłe w zupełności wystarczyłoby 32E/F albo nawet 34 no chyba że lubisz się ściskać ale chyba sama widzisz, że nic dobrego to nie przynosi..

i też nic dziwnego, że nie możesz ich pod biust podciągnąć, bo zwyczajnie są za ciasne i zjeżdżają w dół szukając węższego miejsca.

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-11-14 o 10:41
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 10:51   #2512
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny mam głupie pytanie ale nie wiem gdzie indziej je zadać

w jakim sklepie kupię Freye arabellke?
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 10:52   #2513
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

przejrzyj sklepy z 1 postu, ma ja chyba prawie kazdy, to bardzo popularny model
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 11:36   #2514
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
Witam!
Czy waszym zdaniem La Senza oferuje wygodne, dopasowane i jakościowo adekwatnie do ceny (jestem nastolatką więc dla mnie np. 90 zł za stanik to dość pokaźna sumka) staniki? Czy znajdę tam rozmiar 30E/F , 70DD ?
Przepraszam jeśli w złym miejscu zadałam pytanie ale jestem nowa więc na razie się przyzwyczajam
.
ja jestem zwolenniczką La senzy, więc będę chwalić
mam 5 staników z tej firmy, niektóre kupione na all żeby przetestować rozmiar i 3 nowe z zamówienia zbiorowego, za żaden łącznie w wysyłką nie zapłaciłam więcej niż 30zł tylko faktycznie trzeba czekać na przeceny i polować na staniki za 5-7Ł ale po świętach zacznie się wyprzedaż i wtedy poszaleję
na stronie la senzy możesz sobie poszukać które modele są w jakim rozmiarze, pamiętaj że one są ściśliwe więc nie trzeba dużo obwodu zaniżać

jeżeli stanik nie pasuje to dosyć łatwo na all sprzedać, oczywiście jak na początku nie przepłacisz
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-11-14 o 12:05
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 11:47   #2515
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
jaka brafitterka dobrała Ci 28 na 75 pod biustem?!

pozbądź się natychmiast tych 28tek! nic dziwnego że nie zbliżają Ci biustu tylko jeszcze bardziej oddalają. tylko Arableka ma sensowny obwód, bo to znany rozciągliwiec, chociaż też nie wszystkie są rozciągliwe.

Rio i Pollyanna są ścisłe w zupełności wystarczyłoby 32E/F albo nawet 34 no chyba że lubisz się ściskać ale chyba sama widzisz, że nic dobrego to nie przynosi..

i też nic dziwnego, że nie możesz ich pod biust podciągnąć, bo zwyczajnie są za ciasne i zjeżdżają w dół szukając węższego miejsca.
Simeri no dobrała, najbardziej wkurza mnie że wydałam tę kasę niepotrzebnie. Odpowiedniego stanika brak a konkretna kasa poszła w powietrze. Dobrze że nie dałam się zwariować i zaczęłam szukać sama

Do Rio myślałam o kupnie przedłużki bo pod t-shirtami nieźle wygląda. Polly też całkiem nieźle ale pod koniec dnia faktycznie trochę pije i też kombinuję przedłużkę. Arabelka i Luna zdecydowanie pasują jeśłi chodzi o ściśliwość.
Kurde ale 34 to przecież 75 a ja dokładnie tyle mam ściśle a miałyśmy zaniżać.... troszkę się gubię To co wtedy miska D?
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 11:54   #2516
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

czekaj czekaj tak czytam ty z lodzi jestes, kto ci tak dobral?
obwod obwodowi nierowny, na ogol ten sam model w dwoch roznych kolorach potrafi sie mocno roznic :/
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 12:04   #2517
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
czekaj czekaj tak czytam ty z lodzi jestes, kto ci tak dobral?
obwod obwodowi nierowny, na ogol ten sam model w dwoch roznych kolorach potrafi sie mocno roznic :/
Pewna bardzo sympatyczna Pani ze sklepu na Piotrkowskiej. Pani na prawdę bardzo mila i wszystkie te przymiarki trwały godzinęwięc nie wiem jak to wyszło. Ja może za mało asertywna jestem. Dletego wolę sklepy internetowe - odsyłam i nikt nie pyta dlaczego.

No właśnie z tymi stanikami to wcale nie taka prosta sprawa ile my kobitki się nakombinować musimy.
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 12:04   #2518
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Zapinasz się w staniki o obwodzie 28, więc 34 prawdopodobnie będzie za luźne. Gdybyś rzeczywiście potrzebowała z Rio obwodu 34 to tego 28 nie zapięłabyś bez przedłużki*. Nie popadajmy w skrajności, myślę, że 32 z ciaśniejszych obwodów będzie dobre, a z rozciągliwców możesz próbować 30, choć 32 też mogą wystarczyć (musisz zweryfikować to "nabiustnie").

* ewentualnie gdyby to 28 to był wyeksploatowany długo noszony używany stanik to może byłoby to możliwe, ale z tego co napisałaś tak nie jest.

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-11-14 o 12:06
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 12:05   #2519
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

bo w lodzi mamy jeszcze mercado, choc jest niemal na wylocie z miasta, zreszta pewnie wiesz
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 12:06   #2520
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

carla - 34 bym brała tylko z wybitnych ściśliwców, na pewno nie ze zwykłych brytyjczyków. 32 powinno być idealne do rio i polly kup przedłużki, z czasem się pewnie rozciągną

ja tam osobiście nie wierzę w ścisłość bazowych kolorów rio, a polly to już w ogóle:/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.