pytanko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-28, 20:40   #1
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89

pytanko


Prosze, powiedzcie mi gdzie moge kupic Avene i Lieraca przez internet!
Pamietam, ze byla kiedys taka apteka internetowa, ale nie pamietam adresu (i czy ona wogole istnieje?)
Dzieki.....
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 20:59   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: pytanko

Jesli zależy Ci na polskim sklepie internetowym, to Ci nie pomogę; co do zachodnich - ostrzegam, że ceny Lieraca są co najmniej o 40% wyższe; ale jeśli masz problem z dostępem do tych produktów i napiszesz, czym jesteś zaintereswana, bez problemu mogę Ci kupić i wysłać [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 22:20   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: pytanko

Znalazłam taką aptekę, ale nie wiem, czy prowadzą sprzedaż wysyłkową. Najlepiej do nich napisz:

http://www.apteka2000.home.pl/kosmetyki/avene.html
http://www.apteka2000.home.pl/ns/kosmetyki/lierac.html

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 22:40   #4
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: pytanko

Maga strasznie jestes kochana oferujac mi pomoc [img]icons/icon7.gif[/img].
Niestety sprwa jest o tyle skomplikowana, ze mieszkam tymczasem w Stanach i nie chciala bym cie narazac na wieksze problemy - ale dzieki za dobre checi.
Ja wlasnie sprawdzilam tego Lieraca i ceny tutaj sa przesadzone - za ten krem do cery naczynkowej oni chca tutaj $55 - to jest prawie 100% wiecej niz w Pl!
No nic, jeszcze pomysle jak to rozwiazac. Pa
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 22:42   #5
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: pytanko

Dziekuje za adresy - niestety ta apteka nie prowadzi spzedarzy wysylkowej (kurcze, dlaczego Wizazowy sklep jeszcze nie dziala
Pozdrawiam
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 22:55   #6
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: pytanko

mam nadzieje ze mnie tu nikt zaraz nie zaatakuje ze takie pytanie zadaje trochu nie zwiazne z powyzszym, ale Aniu - jak tam nastroje w stanach? bylam kilka miesiecy temu w usa - wiec poznalam mentalosc amerykanow [img]icons/icon7.gif[/img], jestem ciekawa jakie tam nastroje panuja, jak na to co sie dzieje reaguja. no i jak ty (przebywajac tam teraz) sie czujesz
pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 23:06   #7
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: pytanko

Wiesz, ja chyba nie jestem najlepsza osoba do opisywania Stanow - bo ja bedac tutaj od roku (i przedemna kolejne trzy lata) wciaz nie moge sobie miejsca znalesc i tesknie za Krakowem [img]icons/icon7.gif[/img]
Mieszkam tymczasem w stosunkowo niewielkiej miejscowosci i nie odczulam tutaj w jakis szczegolny sposob "stanu wojny" w jakim znajduje sie Ameryka - ogladam CNN , bo na innych stacjach nie ma zbyt wielu informacji o sytuacji na swiecie (wciaz najwiecej uwagi poswieca sie lokalnym sprawom) W towazrystwie w jakim sie obracam, wiekszosc jest przeciwna tej wojnie i wszyscy maja Busza za "glupka".
Mam kolezanke pochodzaca z Turcji i widze jak ona bardzo przezywa cala ta sytuacjie i boi sie o swoich bliskich, ktorzy zostali w Turcji.
A ja osobiscie - chyba sie boje, ale nie dopuszczam do siebie mysli, zee moglo by sie stac cos zlego - moze to nie zbyt powazne podejscie - ale dla mnie ta wojna toczy sie tam i nawet nie chce dopuszczac do siebie informacji, ze tam gina ludzie - a i mi cos zagraza.

Jesli masz jeszcze jakies pytania z checia odpowiem. A jak twoje wrazenia z pobytu tutaj?
Pozdrawiam
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-29, 23:33   #8
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: pytanko

ania.j napisał(a):
> Wiesz, ja chyba nie jestem najlepsza osoba do opisywania Stanow - bo ja bedac tutaj od roku (i przedemna kolejne trzy lata) wciaz nie moge sobie miejsca znalesc i tesknie za Krakowem [img]icons/icon7.gif[/img]

bylam 3 m-ce i tez bardzo za Krakowem tesknilam wiec cie rozumiem bardzo dobrze [img]icons/icon7.gif[/img]

> A ja osobiscie - chyba sie boje, ale nie dopuszczam do siebie mysli, zee moglo by sie stac cos zlego - moze to nie zbyt powazne podejscie - ale dla mnie ta wojna toczy sie tam i nawet nie chce dopuszczac do siebie informacji, ze tam gina ludzie - a i mi cos zagraza.

nie uwazam zeby bylo to takie niepowazne podejscie - jest ono na tyle zdrowe ze pozwala ci normalnie funkcjonowac !

a propos spotrzezen dot ameryki, a przede wszystkim amerykanow - to mam ich za duzo [img]icons/icon10.gif[/img], nie powiem zeby nie mial ten kraj na mnie wplywu. roznice w kulturze sa ogromne dlatego ciezko by bylo mi tam mieszkac dluzej [img]icons/icon27.gif[/img] / [img]icons/icon14.gif[/img] / [img]icons/icon10.gif[/img], niemniej chcialabym jeszcze do stanow pojechac (na dniach mam rozmowe o wize [img]icons/icon7.gif[/img] )

jak ci tam smutno bedzie to pisz [img]icons/1pisze.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-30, 04:24   #9
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: pytanko

> jak ci tam smutno bedzie to pisz
Dzieki, ale jestes pewna ze chcesz wysluchiwac moich smutkow [img]icons/icon7.gif[/img]

Napisz jak Ci tam poszlo w ambasadzie - ja bardzo nie lubie tam chodzic.Pa
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.