2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 11:37   #1261
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c


no wymiękam jak czytam ten opis ten żyrafy
Sophie ma w sobie TO COŚ, co sprawia, że niemowlęta nie potrafią się z nią rozstać.
Jej kształty są stworzone do małych rączek - jej szyja jest superwygodnym uchwytem a głowa i nogi – wymarzonymi gryzakami. Dzięki temu, kiedy niemowlę dorasta, Sophie staje się niezastąpionym przyjacielem przy bolesnym ząbkowaniu.
Jej brązowe cętki i czarne, wielkie oczy przyciągają uwagę niemowlęcia dużo bardziej, niż feeria kolorów innych zabawek. Ten, kto ją projektował, umiał świetnie obserwować dzieci, bo naukowe badania na temat preferencji i uwagi niemowląt były przeprowadzone dużo później, niż powstawała Sophie.


no ale w koncu dobra reklama dźwignią handlu, nawet w przypadku małej gumowej żyrafy, za jedyne 64zł
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-12-17 o 11:50
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:42   #1262
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Zuziczka, ciebie tez dol dopadl? Matko, co sie dzieje!?

A ja wczoraj pod wieczor wybuchlam... na wszystkich. Najpierw oberwalo sie (slownie) Thomasowi, potem Oliwii, a na koniec Marcinowi. Ten to mnie juz z rownowagi wyprowadzil i wykrzyczalam mu wszystko co mi na watrobie od miesiecy lezalo. Nie wiem czy cokolwiek zrozumial, bo reakcji nie bylo zadnej! Zero! Nawet nie drgnal z tej swojej kanapy! Ani be ani me ani odpieprz sie! Nic! Beczalam jak glupia pare godzin, az po polnocy musialam przysnac.
Kurcze jest mi tak potwornie zle... a jak ja teraz wygladam z takimi oczami opuchnietymi! Ale makijaz i tak zrobilam
Wiecie co... mam ochote wyjechac. Nie mam sie tu do kogo zwalic a na niego nie moge juz patrzec. Zygac mi sie chce. Pomyslalam, ze pojade do rodzicow do Polski. Nie wiem jak zapakuje wszystkie dzieci do mojego auta, ale mysle nad tym intensywnie. (Mam Honde Civic) Na taka podroz musze wziac ze dwie walizki, a wiec wozka nie zmieszcze, bo mam strasznie maly bagaznik.
Kurcze gdyby nie ten snieg, to juz by mnie tu nie bylo. A tak waham sie okropnie. W takim sniegu sama jeszcze nie jechalam. Normalnie sie jedzie 12 godzin, to w takich warunkach pewnie z 15.
Ale mam juz tak strasznie dosc, ze jesli dzis nic sie nie zmieni, czyli nie zauwaze jakiejkolwiek skruchy w nim, to jutro wyjade gdy on pojdzie do pracy. Nawet sie nie pozegnam, ani nie napisze dokad pojechalam. Mysle, ze przy jego charakterze i tak nie bedzie mnie szukal...
Tylko skad wziac ta odwage?...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym dopajacie maluchy?
Ja podaję koperkową- ale można max 100 ml dziennie. Przy tym suchym powietrzu wydaje mi się że trzeba by więcej. Co mogę podać tego samego dnia co koperkową? Można rumiankową? Czy wywoła to jakiś rozstrój żołądka?
Ja daje tylko rumianek, zadnej innej herbatki.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:45   #1263
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Weronisia - w taką pogodę, przed świętami (wzmożony ruch) i z 3 dzieci lepiej nie wyjeżdżaj w tak daleką podróż. Rozumiem, że masz chęć, ale przemyśl to na spokojnie
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:53   #1264
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Weronisia a ja bym jechala, drogi niemieckie na pewno sa czyste, a przez PL tez sie jakos przejedzie

Szalone pomysly czesto odswieżaja niektore rzeczy...
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:00   #1265
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Mój pies ma na szczęście swoje zabawki
A dziś dostał pacynkę szczekającego pieska. Otwieram paczkę, patrzę fajna pacynka dla Szymka, a później patrzę a tam karteczka - dla Fida
dobre a już biednemu psiakowi chciałaś zabawkę odebrać

Mszu człowiek nie czuje jak mu się rymuje a ten opis boski ma ktoś wyobraźnię, tylko od kiedy to kolor czarny bardziej przykuwa uwagę niż kolorowe zabawki nogi jako gryzak, już lepiej kupić normalny za parę zł kurde robią kasę na tych zabawkach i zdzierają z biednych rodziców, dobrze, że ja dużo dostałam po dzieciach ciotki, bo sama bym nie kupiła takich drogich które po miesiącu i tak w piwnicy wylądują ja wychowałam się na zwykłych piszczałkach-gumiakach ( ale tańszych niż żyrafa ) i jakoś udało mi się studia skończyć chociaż nie byłam "interaktywnie stymulowana"
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:05   #1266
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
O kurde... tyle kasy za "gumiaka" miałam kiedyś takiego jeża potem pies zeżarł
też takiego drogiego?- to chyba było najdroższe psie żarcie
Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ona jest na teraz a garnki dopiero za kilka m-cy
na teraz to my mamy kilka grzechotek, pieluszek i innych rzeczy, które się da wziąć do łapki i do buzi
Cytat:
Napisane przez czita18 Pokaż wiadomość
Wkońcu nadrobiłam kilka dni nieobecności, jakoś tak nie miałam natchnienia na czytanie przez ostatnich kilka dni :P W wolnych chwilach włączałam konsolę i łupałam w gierki :P
Moje dziecię coraz częściej się uśmiecha a od kiedy przyjechała żyrafa (http://allegro.pl/lamaze-zyrafa-przy...368694861.html)
no- to jest żyrafa jak się patrzy
prowadzi z nia długie rozmowy, waląc ją pięściami po nogach :P
Z nowości to od kilku dni mały zasypia po kąpaniu o 22 i budzi się 6-7 rano :P Jak ja kocham moje dziecko
jak śpi... ?
A co do gorących rozmów na forum to ja mojego też poznałam przez neta a dokładniej przez IRCa nie wiem czy któraś jeszcze to pamięta :P Miał nicka "napalony" heehehehe i to mnie zainteresowało najbardziej :P
hehe- a ja trzymałam się z dala od gości o takich nickach TŻta sama sobie znalazłam- przeszukując katalog użytkowników na "tlenie"- wybór był prosty: chłopak z Gdańska, trochę ode mnie starszy (4 lata), ustawiony profil na "dostępny"
AAAA i byliśmy dziś na bioderkach Wszystko ok ale mówił że często nosić na żabkę
super, że u was też ok
We wtorek znów na szczepienie buuu
Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
no wymiękam jak czytam ten opis ten żyrafy
Sophie ma w sobie TO COŚ, co sprawia, że niemowlęta nie potrafią się z nią rozstać.
hehe "to coś" ma także pieluszka flanelowa (2zł), pluszowa grechotka z Rossmanna (15 zł w promocji) i plastikowa grzechotka-sztanga z Canpola (5 zł)- Ola tez nie potrafi się z nimi rozstać
Ja bym za tę żyrafę nie dała więcej jak 10 zł
Weronisia może to i dobry pomysł z tym wyjazdem... 3mam kciuki za odwagę
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:05   #1267
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

[QUOTE=elenka1;23828618]
zuziczkoo a czemu cie nie zaprosili na wigilie pracownicza??? chamstwo!!!!! A Olek chyba juz ma ladniejsze poliki sadzac po zdjeciach???/QUOTE]
Pewnie dlatego, ze jestem na macierzynskim... I zeby mi pokazac, ze mi sie nie nalezy
Pewnie i tak bym nie poszla, ale sam fakt jest przykry. No coz. To sie nazywa wysoka kultura relacji w firmie...

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość

Majka232
nie obraz sie kochana, ale wydaje mi sie ze zabawki to sa bardziej stworzone "dla rodzicow" niz dla maluchow. Bo to raczej pewniak ze przegraja one z szafka kuchenna pelna garów
No ale spoko, jak ktos ma zbytek to moze sobie takie zabawki kupowac
Zgadzam sie Zabawki sa dla rodzicow. JA wrecz uwazam, ze zabijaja w dzieciach kreatywnosc
Ja sie wychowalam bez zabawek (no dobra, lalke Marcinka i czerwony autobus mialam) i jestem mega kreatywna, do gluoich tez nie naleze
Najlepsze zabawki to byly gwozdzie, mlotek i pare desek i sie gokarty robilo (nawet z hamulcami!)
Olek tez nie bedzei specjalnie zabawkowy- ma mate, karuzelke, kupe miskow i szalona mame z kuchnia wypchana najlepszymi zabawkami.

Daltego Klari -szacun za kreatywnosc- cora roznicy nie zauwazy, ale działanie z czasem juz tak i pewnie sama bedzie improwizowac , a potem brylowac na podworku z pomyslami

Weronka- wiem ,ze łatwo sie pisze, ale jedz Kochana! Swieta to czas przemyslen i nadziei, moze cos sie u WAS odmieni!
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png

Edytowane przez Zuziczka
Czas edycji: 2010-12-17 o 12:10
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 12:08   #1268
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Mszu człowiek nie czuje jak mu się rymuje a ten opis boski ma ktoś wyobraźnię, tylko od kiedy to kolor czarny bardziej przykuwa uwagę niż kolorowe zabawki nogi jako gryzak, już lepiej kupić normalny za parę zł kurde robią kasę na tych zabawkach i zdzierają z biednych rodziców, dobrze, że ja dużo dostałam po dzieciach ciotki, bo sama bym nie kupiła takich drogich które po miesiącu i tak w piwnicy wylądują ja wychowałam się na zwykłych piszczałkach-gumiakach ( ale tańszych niż żyrafa ) i jakoś udało mi się studia skończyć chociaż nie byłam "interaktywnie stymulowana"

dobrze gada, polac jej!
ja już nie bede komentowac, bo Majka232 i tak sie pewnie na mnie juz obrazila, ze wysmialam tą zyrafę dla snobów (no bo sorry, ale gumiak za 64zł to "troche" przesada)
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:10   #1269
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Majka i Mszu obie macie racje. Ruch moze i jest wzmozony, ale bardziej wzmozony bedzie w czwartek, bo zaczynaja sie u nas ferie. Podejrzewam, ze do srody bedzie jeszcze OK, bo jest jeszcze szkola.
A drogi niemieckie sa przejezdne normalnie, przynajmniej autobany, a przez zadne miasta nie jade. Wiekszosc drogi mam po stronie niemieckiej, bo jakies 700km, a po stronie polskiej niecale 400. I tego kawalka najabardziej sie obawiam, bo wiem jak sie jedzie przez Polske

Decyzji jeszcze nie podjelam. Najpierw chce zobaczyc jak moj maz wroci z pracy, jak sie bedzie zachowywal. Jak bedzie bez zmian, to na caly wieczor wybieram sie do kolezanki, zeby jego nie ogladac.
A rano jak wyjdzie, to ja sie spakuje i wyjade.
Mam nadzieje, ze Pascalek bedzie cala droge spal. A Oliwia bedzie siedziec kolo niego, to w razie czego poda mu smoczka lub poglaszcze.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:23   #1270
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ninaad ja miałam na mysli jeża z "moich czasów", kiedyś nikt by tyle nie dał za zabawkę wykopałam go kiedyś na strychu i pies miał mega frajdę
U nas jeśli chodzi o usypianie to pielucha wygrywa z konikiem morskim
Mszu to polewaj a masz coś mocniejszego
Majka nie powinna się obrażac, w końcu podała linka to chyba= chcę znać opinię zresztą każdy ma swój rozum i robi z kasą co chce
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:33   #1271
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
U nas jeśli chodzi o usypianie to pielucha wygrywa z konikiem morskim
Mszu to polewaj a masz coś mocniejszego

U nas też pielucha wygrywa z konikiem, na szczescie ja konika dostala w prezencie
Ja po tym roku absynencji to mam prawdziwy aresenał... od koloru do wyboru , czego dusza zapragnie
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 12:35   #1272
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Ja po tym roku absynencji to mam prawdziwy aresenał... od koloru do wyboru , czego dusza zapragnie
Ja tez bym sie porzadnie upila

Ninaad, Zuziczka dzieki za doping
Ja to jestem straszny tchorz. Wiem, ze nawet jak to zrobie, to on tego nie zrozumie i to on bedzie ten biedny, co go zona samego zostawila. A ja wiedzac, ze on tak pomysli, boje sie to zrobic...

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2010-12-17 o 12:37
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:36   #1273
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym dopajacie maluchy?
Ja podaję koperkową- ale można max 100 ml dziennie. Przy tym suchym powietrzu wydaje mi się że trzeba by więcej. Co mogę podać tego samego dnia co koperkową? Można rumiankową? Czy wywoła to jakiś rozstrój żołądka?

No i kiecki dla cioci Niki Dagmara będzie miała pod spodem biały półgolf, białe rajstopki i białe buciki.
słodkie wdzianka my dopajamy koperkową i uspokajającą

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
a ja mam do ciebie sprawę, a raczej do twojej siostry co z podgrzewaniem słoiczków w mikrofalówce?
zapytam i dam znać

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
a reszta to szybkie foto brzuszkowe hahaha Mszu moze sie cos nada
słodziak

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
he he bo mama jest wyjątkowo niefotogeniczna i na więksozści zdjęć wyglądam gorzej niż źle a jeszcze jak zdjęcie ma być pozowane to juz calkiem Na pocieszenie zdjęcie z kościoła i dowód jak Kinia ładnie chce z rodzicami pozować
super tak rodzinnie

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Mszu - mozesz mnie dobic komentarzem, ale nic lepszego ze mnie niestety nie wyciagniesz. Zdjecie robione napredce przed cwiczeniami i mega rykiem.
Drugie o 6ej rano wczoraj, jak Olo lezal i gugal do okna.( Ciemno bylo jak w dupie)
słodko

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
A ja wczoraj pod wieczor wybuchlam...
jaka decyzje nie podejmiesz trzymam kciuki! jestes dzielna


wrzucam dzisiejsze brzuszkowe

1- Panie Boże spraw żeby mikołaj istniał naprawdę i przyniósł mi klocki lego
2- co się gapisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0800.jpg (34,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0849.jpg (35,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0814.jpg (30,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0820.jpg (30,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0821.jpg (29,5 KB, 11 załadowań)
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:41   #1274
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Martucha- boskie ujecia i podpisy ty to masz wyobraznie Dziewczyno


a ja zapomnialam sie pochwalic, ze wczoraj zrobilam ponad 100 pierniczkow plus jakies 30 z witrazykami.
Z czego opędzlowałam juz chyba 20
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:44   #1275
czita18
Raczkowanie
 
Avatar czita18
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 225
GG do czita18
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Ja tez bym sie porzadnie upila


Ja to jestem straszny tchorz. Wiem, ze nawet jak to zrobie, to on tego nie zrozumie i to on bedzie ten biedny, co go zona samego zostawila. A ja wiedzac, ze on tak pomysli, boje sie to zrobic...
W razie jak się jednak zdecydujesz to zapraszam po drodze do Leszna na drina :P Wolny pokój się znajdzie i wielki dmuchany materac dla dzieciaków też Dla Pascala dodatkowe łóżeczko też jest

No a tak na poważnie, to współczuję takich sytuacji szczególnie przed świetami. Mój TŻ też jakimś aniołem nie jest ale narzekać na niego nie mogę, zresztą my przy każdej różnicy zdań robimy od razu akcję pt. "wyjaśnijmy to sobie" i dlatego wszelkie wyrzuty są natychmiast, bo potem jak sie nazbiera to jest dopiero awantura a chcemy tego unikać

Zuziczka i to jest ta co ma dziecko rozdarte..... yhmy coś mi się tu zdaje że ty nam przekolorowujesz .... albo jestes SUPERWOMENMUM :P

Edytowane przez czita18
Czas edycji: 2010-12-17 o 12:46
czita18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:59   #1276
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez czita18 Pokaż wiadomość
W
Zuziczka i to jest ta co ma dziecko rozdarte..... yhmy coś mi się tu zdaje że ty nam przekolorowujesz .... albo jestes SUPERWOMENMUM :P
hehe, bo pierniczki zrobilam?
to nic takiego, zreszta ciasto juz od tygodnia czekalo w lodowce. I musze przyznac, ze wyszlo to piernikom na dobre (a tak na serio- to obiecalam mamie -ta to dopiero Superwoman-ze zrobie, zeby ja troche odciazyc. Choc jak ja znam to menu z Hiltona sie chowa przy wigilii mojej mamy.)

Teraz robie rosol i spagetti, to tez takie nadzwyczajne?
(Olek wlasnie sie skonczyl drzec i zasnal. Poszlabym spac, ale musze cos jesc niestety...)


Polecam przepis na pierniczki- SPRAWDZONY
http://celebracje.wordpress.com/
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png

Edytowane przez Zuziczka
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:02
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:01   #1277
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
1- Panie Boże spraw żeby mikołaj istniał naprawdę i przyniósł mi klocki lego
2- co się gapisz

Patryk wymiata

ninaad to świetnie,że z bioderkami wszystko ok

Weronisiu ja też bym jechała na Twoim miejscu,ale ja to z natury jestem choleryk tak jak dziewczyny piszą to jest taki czas w roku,że może akurat taki wyjazd wpłynie korzystnie na Wasz związek...tak czy siak trzymam kciuki
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:09   #1278
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Weronisia jak jedziesz przez Zgorzelec to do mnie masz bliżej

Martucha Pat model normalnie tak ładnie prosi, dostanie w końcu te klocki czy nie

Młoda drugi dzień zasypia w leżaczku a wszystko dzięki pieluszce tylko ciiiii...bo tetry podrożeją już widzę te opisy "super interaktywna pielucha ułatwiająca zasypianie"
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:25   #1279
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Młoda drugi dzień zasypia w leżaczku a wszystko dzięki pieluszce tylko ciiiii...bo tetry podrożeją już widzę te opisy "super interaktywna pielucha ułatwiająca zasypianie"
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 13:26   #1280
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Młoda drugi dzień zasypia w leżaczku a wszystko dzięki pieluszce tylko ciiiii...bo tetry podrożeją już widzę te opisy "super interaktywna pielucha ułatwiająca zasypianie"


gabisun
Ty sie chyba z powolaniem minelas, moglas zostac jakims marketing managerem, wtedy tez zyrafy sprzedawalabys po 200zł, a tetry po 20zl za sztuke

martucha
...dziekowac za fotki.... duzo lepsze niz ostatnio
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:33   #1281
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość


gabisun
Ty sie chyba z powolaniem minelas, moglas zostac jakims marketing managerem, wtedy tez zyrafy sprzedawalabys po 200zł, a tetry po 20zl za sztukę
w sumie jeszcze młoda jestem

Pandziolka ty choleryk? a nie "wyglądasz"
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:38   #1282
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Młoda drugi dzień zasypia w leżaczku a wszystko dzięki pieluszce tylko ciiiii...bo tetry podrożeją już widzę te opisy "super interaktywna pielucha ułatwiająca zasypianie"

Ale sie z mszu uparlyscie na ta biedna zyrafke

Bedzie bez pl znakow bo mi Borys spi na lewej rece

martucha84, swietne zdjecia i podpisy A Ty Patryka chyba sterydami zywisz Taki juz duzy dzieciaczek

Weronisia, decyzja trudna, ale skoro jest az tak zle, to moze lepiej bys wyjechala. Maz zostanie sam w swieta. Moze cos do niego dotrze?

ninaad, dzieki za informacje o akumulatorkach Rozejrze sie za nimi.


Borysek nadal nie chce sie podnosic... raczki tez znow zaciska w piastki ja juz nie wiem co mu sie stalo. mam nadzieje ze mu wszystkie umiejetnosci niebawem wroca.

Aha, w nocy mial 37 stopni, ale nie chcial spac, tylko gadal i sie smial fajna reakcja na szczepienie
oho, obudzil sie, reka wolna
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:43   #1283
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Weronika jedz kobito jedz Ja wiem że to trudne ale może się on wreszcie coś nauczy, zrozumie....

Martucha ja się zakochuję w twoim synu

Zuziaczek
jest coś takiego jak OSKAR dla mamy wyjca? Ja myśłę że powinnaś go dostać

U nas na forum osiedlowym pojawiło się ogłoszenie że ktoś potrzepuje rzeczy dla malucha nowo narodzonego I tak mi się zrobiło smutno że są ludzie którzy nie mają za co kupić dziecku pieluch czy ubranek że przygotowałam paczkę i ktoś ma po nią przyjść...
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:50   #1284
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość

Ale sie z mszu uparlyscie na ta biedna zyrafke
zryrafka moze i biedna ale na pewno nie dla biednych ludzi

Ty skoro nasze dzieciaki nie chca w nocy to moze by je jakos zbrac do kupy, ustanowic jakis grafik dyzrow, wtedy bysmy sie nie wysypialy tylko na jakis czas?

ilonan2
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:55
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:53   #1285
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez pandziolka Pokaż wiadomość
ninaad to świetnie,że z bioderkami wszystko ok

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Młoda drugi dzień zasypia w leżaczku a wszystko dzięki pieluszce tylko ciiiii...bo tetry podrożeją już widzę te opisy "super interaktywna pielucha ułatwiająca zasypianie"
hehe U nas też to najlepszy usypiacz
Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość

ninaad, dzieki za informacje o akumulatorkach Rozejrze sie za nimi.



Borysek nadal nie chce sie podnosic... raczki tez znow zaciska w piastki ja juz nie wiem co mu sie stalo. mam nadzieje ze mu wszystkie umiejetnosci niebawem wroca.
pewnie tak
Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
U nas na forum osiedlowym pojawiło się ogłoszenie że ktoś potrzepuje rzeczy dla malucha nowo narodzonego I tak mi się zrobiło smutno że są ludzie którzy nie mają za co kupić dziecku pieluch czy ubranek że przygotowałam paczkę i ktoś ma po nią przyjść...
dobra kobita z Ciebie
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:05   #1286
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Pandziolka ty choleryk? a nie "wyglądasz"
jakbyś powiedziała to do mojego tż albo siostry to by się nieźle uśmiali ale dziękuję

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
U nas na forum osiedlowym pojawiło się ogłoszenie że ktoś potrzepuje rzeczy dla malucha nowo narodzonego I tak mi się zrobiło smutno że są ludzie którzy nie mają za co kupić dziecku pieluch czy ubranek że przygotowałam paczkę i ktoś ma po nią przyjść...
masz dobre serduszko kobieto
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:25   #1287
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

o mamo, ile do nadrabiania.. troszkę Was podczytuję, przyznaję

U nas nadal kicha, mały marudzi, nie śpi w dzień wcale i co najgorsze- obraził się na piersi tak już chyba na zawsze. Od trzech dni usiłuję ściągać wspomagając sie herbatkami... Za to w nocy cycek jak najbardziej i to co 2 godziny. A jutro 2 egzaminy, w niedziele znów muszę jechać do Wro tylko na seminarium

Z tego co pamietam i rzuciło mi sie w oczy:

mszu- świetne nowe zimówki na blogu piękny ma Nadulka kombinezon co do zyrafki zgadzam się- ten kto to wymyslił powinien jakąś nagrodę dostać, żeby ze zwykłej zabawki wartości paru zł robić takie halo i tylu ludzi na to nabrać

Martucha- starszy pan jak zwykle przeuroczy, króluje na wątku dojrzałością i dostojnością

Ycnan- super fotki Boryskowe, jak zwykle przystojniaczek to ze słonkim pomysłowe

Zuzi- jak zwykle Ci życzę wytrwałości, powoli zaczynam rozumieć co to znaczy byc mamą Marudy co do Twojego szefostwa- skandal, jak mogli Cię pominąć :glasiu też ostatnio doła złapałam i wkur...inesa

Szzczęśliwa- u nas furorę robi herbatka rumiankowa a kiecki szałowe

Weronisiu- trudna decyzja, bo to jednak święta, ale skoro mąż się nie kwapi do reperowania Waszych relacji to może przyda mu sie taki kubeł zimnej wody. Czasem tak trzeba, bo faceci często albo nie kumaja o co nam chodzi albo kumają, ale wolą "przeczekać focha" aż sam minie i nie wysilać się. Jeśli tylko masz odwage sama jechać tyle km, nie wahaj się. Trzymam mocno kciuki!

Klarissa- mnie też czeka rozprawa z ósemkami, czytając Twoje ostatnie posty- już trzęsę portkami :/ trzymaj się kochana

Gabi- jakaś Ty piękna śliczną tworzycie rodzinkę, fajne fotki, ale też prosze o więcej

kotekk- sliczne brzuszkowe fotki

Nika smutna ta Twoja poprzednia historia, ale z jakim happy endem czasem jak widać warto zaryzykować, Ty wygrałaś!

ach jeszcze sie pochwalę wczoraj na pprawę mojego fatalnego nastroju wybrałam się do tesco- nakupiłam słoiczków całą siatę- oj stałam przy tych półkach z pół godziny dzis nie mogłam wytrzymać i dałam odrobinkę marcheweczki Filusiowi- mielił mielił i połknął jutro ciut więcej dostanie. Byłam wczoraj na szczepieniu i lekarka wyraziła zgode na warzywka, ku mojej radości

Dzięki Aneczce ściągnęłam sobie picassę i na próbę zrobiłam 2 kolaże oto mój KSIĘCIUNIO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koll1.jpg (80,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koll2.jpg (100,5 KB, 46 załadowań)
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"

Edytowane przez naked21
Czas edycji: 2010-12-17 o 14:43
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:56   #1288
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

martynka81, ale fajniusi Twój synuś A ze zjazdami to dobrze Cię rozumiem, u mnie to samo

Szczęśliwa, mam szelki, ale wcześniej jej nie przypinałam,teraz już trzeba Sukienusie fajne Ja byłam też niedawno na zakupach, kupiłam wreszcie płaszczyk jakiego szukałam, fajne butki i spódnicę na Święta, ale jestem zadowolona
Co do herbatek, to moja wypija codziennie albo co drugi dzień ok. 50 ml koperkowej albo rumiankowej, więcej nie chce.

Zuziczka trzymaj się... Twój Oluś słodziak niezły Martynka też miała takie wysypane policzki jak jadłam jogurty i żółty ser:/

martucha84, Twój synuś też przystojniak Ale fajne chłopaki na wątku..

Ale jestem wkurzona!!!!!!!! Niby nie mam czym, ale taka jestem że się przejmuję pierdołami Była dzisiaj u nas teściowa.. i nie mogła przeboleć tego, że Martynka bierze całe łapki i kciuk do buzi, a to wszystko dlatego że jej smoczka nie daję. I że jej tak może zostać, że ssie kciuk No i jeszcze była pora snu Martynki więc tarła oczka i marudziła, pobujałam ją w bujaczku żeby przysnęła ("a po co bujacie??") i wyszło na to, że mam dziecko marudę, które płacze na widok babci (bo my tylko we dwoje z nią jesteśmy i się boi innych.. a z kim ma być??). Najlepsze jest to, że to fajna kobitka w sumie, ale ja wszystko biorę do siebie ..

Kiecka Martynki na wigilię: http://sklep.51015kids.eu/?asort=3850&kolor=4926 tylko tu nie ma kokardki czerwonej przy tej wstążce.
__________________
Martynka

Edytowane przez Lenka*
Czas edycji: 2010-12-17 o 15:11
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:00   #1289
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Dawidek szaleje dzis caly dzien na macie

naked21 jak zrobilas te kolaze maly super a jaka bluzeczka slodka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2397.....jpg (158,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2389.....jpg (143,6 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2010-12-17 o 15:03
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:06   #1290
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Wanilia- a masz Picassę, jesli masz to wchodzisz w utwórz kolaż wczesniej klikając w folder w z którego mają byc pobrane fotki prościzna
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.