2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 09:38   #2611
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
u nas też to nie działa, jak jest bardziej wymęczona to ma większy problem z zaśnięciem chociaż ostatnio to trochę przesadziłam bo drzemka przesunęła jej się z 16 na 18 , a o 19 kąpiel jedznoko i spać no i trzeba było calą procedurę przesunąć
U nas zawsze tak jest Drzemka, potem pół godziny aktywności, kąpiel, jedzonko i spać. Dlatego zawsze mija trochę czasu zanim zaśnie. Ale próbowaliśmy jej to przesuwać i się nie da. Zje powiedzmy o 17, zawsze półtorej godziny po jedzeniu śpi, więc około 18:30 a pół godziny przed jedzeniem, czyli 19:30 jest kąpiel. Tak się nam córeczka ustawiła i nie da rady inaczej

Jutro chrzciny, tyle do zrobienia a ja tu siedzę Moje bąble śpią a ja zamiast za robotę się wziąć to sobie kompa włączyłam i w piżamie siedzę Zupełnie zapomniałam o chrzcinach i jeszcze nawet nie przymierzałam Asi ubranka i nie wiem czy dobre jest

Wzięliśmy dziś Asię do łóżka, żeby się poprzytulać a ta zasikała nam pościel
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."

Edytowane przez bordowa
Czas edycji: 2011-01-08 o 09:45
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:39   #2612
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
hej,

co do kataru to co robiłyście jak dziecko dostało katar? ja zauważyłam że mała pociąga nosem jakoś przedwczoraj ale nie było większych problemów, dziś ciągle kicha i z jednaj dziurki jej cieknie. gorączki raczej nie ma ale dla pewności zmierzę. co robić??? odciągać tylko gile i nawilżać powietrze??? iść normalnie na spacer czy odpuścić.

Na katar najlepszy jest spacerek! Psikaj sola morska i odciagaj fridą.

moja córcia od niedawna trzyma główkę jak ją się za ręce podciągnie. jak byliśmy na kontroli bioderek i lekarz ją tak podniósł to też główka jej zwisała. lekarz kazał ją co jakiś czas podnosić żeby ćwiczyć mięśnie bo to zupełnie inne mięśnie niż te które dziecko wykorzystuje gdy dźwiga główkę leżąc na brzuszku.

Brawo!!


u nas to nie działała, wręcz przeciwnie, dziecko nie może zasnąć z przemęczenia.

U mnie to samo- jak jest zmeczona to nie moze zasnac i drze sie jeszcze bardziej i dłużej...


u mnie też tak bywa że mała drze się jak przyjdzie czas spania i nic ją nie uspokaja, nawet ręce.
NIestety mam to samo
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:43   #2613
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez AAJJ Pokaż wiadomość
czy wasze dzieci ulewają jeszcze??? My mamy z tym problem nadal chociaż Jaśniepan już ma 4 miesiace...
Moja Gabrysia też mocno ulewa,a też ma prawie 4 miesiące. przebieram ją kilka razy,bo co chwilę cała mokra jest.Nie wiem jak temu zaradzić,bo i odbijam ją po jedzonku itd i nic nie pomaga.Padiatra stwierdziła,ze za dużo się najada...Według mnie nie,bo czasem potrafi ulać tuż przed następnym karmieniem,kiedy poprzedni posiłek powiina już dawno strawić.A poza tym chyba niemozliwe,żeby diecko sie przejadało,skoro jje bardzo krótko...Poza tym teraz jak podaje jej dodaktowo soczek marchwiowy to jest problem,bo jak ulewa to ubranko całe brudne,a marchwi w żaden sposób nie da się dobrać....

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
zejdzcie ze mnie... bo to NIE ja zalozylam grupe na facebooku a jedynie wyslalam Wam zaproszenie do znajomych
administatorem i załozycielka grupy jest PAULA SHIN
Oj lala nie nerwuj sja!!!! ZŁOŚC PIĘKNOŚCI SZKODZI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
nie ma się sensu emocjonować kto co założył itd, bo jak ktoś czuje potrzebę to będzie pisała tam i tu albo tylko tam tudzież tylko tu - i wytykania placem ne ne ne ne ne ona jest nie dobra bo to jej wina jest dziecinne...
Ujęłaś to dokładnie tak jak ja bym to zrobiła,więc już nic nie napiszę,tylko podłącz4e się do twojej wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Była tak wykonczona, że nie czuła głodu. Poczekałam aż zaśnie i nakarmiłam ją na śpiocha.
Nie u każdego się sprawdza
Kurde,zazdroszczę,moje dziecko nigdy nie zje na śpiocha...

Kupiłam sobie cudną kieckę na chrzciny
No to jak już się pochwaliłaś to dawaj foty

Bordowa Ty to niezłe ziółko jesteś. Ja generalnie też jestem nerwowa i kłotliwa,ale z drugiej strony mięczak ze mnie i to mnie denerwuje, bo czasem wkur...ię się, podrę przysłowiowego ryja,a potem się rozklejam i beczę...Mięczaki mają w życiu przewalone,dlatego lepiej być twardym i walić prosto z mostu co komu leży na wątrobie

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko w poniedzialek umawiamy sie na usg bioderek i mam nadzieje ze pozbedziemy sie tej wielgachnej pieluchy.
Ło matko,my musimy czekać do końca stycznia na usg bioder,ale coś podejrzewam,że Mała dalej będzie musiała nosić tą pierdzieloną pieluchę ortopedyczną

Cytat:
Napisane przez AAJJ Pokaż wiadomość
Na zdjęciach to ciacho ale jak do spania przyjdzie...
Śliczne to twoje dziecko Przepiękne

Mpik, czy mogę być niedyskretna i zapytać ile kosztowało to mieszkanie?

Ale ja wam zazdroszczę wolnych wieczorów.Mi już psycha siada...
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:44   #2614
AAJJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

no i masakry czesc druga dzisiaj... wstał o 6.30, do tej pory snie śpi... próbowałam położyć do łóżeczka ma sucho jest najedzony ma cieplutko... nie daje sie ani kołysac ani sobie śp[iewać ani tulić ani mruczeć pomaga tylko wziecie na ręce i to w pozycji pioneowej inaczej ryk... wrzask pisk bo to nie jest płacz... nie wytrzymałam się rozryczałam z nim... był juz jakiś tydzień gdzie ładnie zasypiał z kiocykiem przy twarzy... przeciez on już jest zmęczony... a może on już nie potrzebuje drzemek...???? usnął na cycu właśnie... możne to przez to że nauczył sie zasypiać przy piersi...masakra...co ja mam zrobić?
__________________

AAJJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:09   #2615
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Mpik, czy mogę być niedyskretna i zapytać ile kosztowało to mieszkanie?...
3 pok z kuchnią 66m2 - 260 000
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:31   #2616
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

usunełam, dziekuje za mile slowa o Amelii
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g

Edytowane przez malwina1204
Czas edycji: 2011-01-08 o 10:44
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:51   #2617
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
my z mężem też unikamy fb, śmiejemy się że starzy już jesteśmy bo wszyscy młodsi nasi znajomi szleją na fb a my nawet nie wiemy jak i co tam działa
tak jak my hahahah śmiejemy się ze to już powoli wykluczenie społeczne

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Jutro chrzciny, tyle do zrobienia a ja tu siedzę Moje bąble śpią a ja zamiast za robotę się wziąć to sobie kompa włączyłam i w piżamie siedzę Zupełnie zapomniałam o chrzcinach i jeszcze nawet nie przymierzałam Asi ubranka i nie wiem czy dobre jest
trzymam kciuki za chrzciny

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Ujęłaś to dokładnie tak jak ja bym to zrobiła,więc już nic nie napiszę,tylko podłącz4e się do twojej wypowiedzi

Bordowa Ty to niezłe ziółko jesteś. Ja generalnie też jestem nerwowa i kłotliwa,ale z drugiej strony mięczak ze mnie i to mnie denerwuje, bo czasem wkur...ię się, podrę przysłowiowego ryja,a potem się rozklejam i beczę...Mięczaki mają w życiu przewalone,dlatego lepiej być twardym i walić prosto z mostu co komu leży na wątrobie
miło mi
a ja podobnie tyle że ja się wydrę i powiem wszytko prosto w oczy co myślę ojjj zrobię do tego awanturę a jak już wszytko ze mnie zejdzie to ryczę
takie to moje rozdwojenie jaźni

zobaczcie jak mój syn dorwał się do swojego kuzyna w brzuchu miałyśmy ubaw jak go lizał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070002.jpg (48,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070004.jpg (46,8 KB, 81 załadowań)
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 10:53   #2618
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Mpik82 u nas dziś pogoda brzydka, mgła i odwilż, więc dziś zamiast spaceru werandowanie przy otwartym oknie

Cytat:
Napisane przez AAJJ Pokaż wiadomość
no i masakry czesc druga dzisiaj... wstał o 6.30, do tej pory snie śpi... próbowałam położyć do łóżeczka ma sucho jest najedzony ma cieplutko... nie daje sie ani kołysac ani sobie śp[iewać ani tulić ani mruczeć pomaga tylko wziecie na ręce i to w pozycji pioneowej inaczej ryk... wrzask pisk bo to nie jest płacz... nie wytrzymałam się rozryczałam z nim... był juz jakiś tydzień gdzie ładnie zasypiał z kiocykiem przy twarzy... przeciez on już jest zmęczony... a może on już nie potrzebuje drzemek...???? usnął na cycu właśnie... możne to przez to że nauczył sie zasypiać przy piersi...masakra...co ja mam zrobić?
wiem co czujesz, i to aż za dobrze. u mnie było to samo, mała już nauczyła się zasypiać na drzemki w łóżeczku, spokojnie bez pomocy a tu nagle koniec. co drzemka wrzask, na rękach wrzask, uspokajała się dopiero po jakimś czasie bujania na rękach, często przy pomocy suszarki, myślałam że umrę na szczęście trwało to kilka dni, teraz w ciągu dnia jest trochę lepiej, zasypia w bujaczku, trzeba ją bujać, trudno ale się nie drze. wieczorami bywa różnie. przeważnie jest koncert. a to że usnął przy cycu to się nie martw. był zmęczony i nie mógł zasnąć, przy cycku się odprężył i dlatego udało mu się zasnąć. a jeśli się nauczył zasypiać przy piersi, to co z tego. daj na luz. przecież do końca życia tak zasypiać nie będzie, widziałaś kiedyś dorosłego człowieka co przy cycku zasypia - NIE, więc spoko, wiele dzieci tylko przy piersi zasypia bo tego potrzebuje a później się tego oduczają. to prawda że jednym przychodzi to łatwiej a innym trudniej ale w końcu się oduczają

ja w ogóle teraz tak sobie myślę, że wyrządza się nam, młodym mamą, wiele szkody tym gadaniem na około, że nie rób tego czy tamtego bo dziecko się przyzwyczai. nie bierz na ręce bo się przyzwyczai, nie lulaj, nie bujaj, bo się przyzwyczai, nie usypiaj przy cycu bo się przyzwyczai - MASAKRA. no i co z tego, że się przyzwyczai jak teraz to ułatwi nam życie, po co się martwić na zapas. jak dziecko będzie starsze i będzie więcej rozumieć to i sposobów na uspokojenie, pomoc w zaśnięciu będzie więcej, teraz mamy ograniczone środki. trzeba korzystać z tego co mamy i wyluzować - to sobie cały czas powtarza i tak samo mówią doświadczone mamy, mówią że też przy pierwszym dziecku wariowały, uważały żeby nie nosić za dużo, nie bujać za dużo, uczyć spać samodzielnie, przy kolejnych dzieciach wyluzowały i co... okazało się że i im i dzieciom wyszło to na zdrowie

Edytowane przez hagar1
Czas edycji: 2011-01-08 o 11:16
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 11:33   #2619
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
tak jak my hahahah śmiejemy się ze to już powoli wykluczenie społeczne
No dokładnie. Ja to nawet czasem jak na uczelnię pójdę,to się czuję jak australopitek stojąc z grupką ludzi,którzy gadają coś jakimś obcym dla mnie językiem o jakichś nowinkach technicznych,fb, itp. ,a a ja się tylko durnowato uśmiecham,bo nie wiem o co chodzi...

zobaczcie jak mój syn dorwał się do swojego kuzyna w brzuchu miałyśmy ubaw jak go lizał
Heee fajne. To swoja sister?
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 11:51   #2620
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

hejka
ja tak narzekałam wczoraj na małego,ze usnął dziś o 1 tylko szkoda,że jedzonko co 3h
martucha ekstra zdjęcie Patryk chce już kuzyna z tej strony brzusi i pewnie go woła
hagar ja mówiłam,że będę uczyć dziecka lulania itd,ale w praktyce wychodzi inaczej niestety,no chyba,że ktoś ma spokojne dziecko,bez problemów to pewnie,ze takiej osobie się sprawdzi teoretyczni i praktycznie,ale dzieci są różne.
Moja koleżanka do roku spałą z córą i co po roku powiedziała idzie do swojego pokoju i mała spi ładnie sama,dziecko późnij jest starsze wiecej rozumie i nawet w pozniejszym okresie mozna sobie poradzić.
Ja staram małego odkładac do łóżeczka,ale jak karmię co 3h i nieraz już mi się nie chce wstac to zostaje z nami i nie widzę w tym problemu,jak zacznie mieć przerwy nocne to w łóżeczku będzie,bo tak to mnie to wtswanie też meczy.
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:05   #2621
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Heee fajne. To swoja sister?
hahaha skąd ja to znam
tak moja siostra

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
martucha ekstra zdjęcie Patryk chce już kuzyna z tej strony brzusi i pewnie go woła
hahahahaha wyciągnie go ale niech sobie młody jeszcze posiedzi do marca daleko
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 12:07   #2622
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

martucha..fajne zdiecia bedzie miał Twój Patrol kompana do zabawy w przyszłości

dra..moj starszy synek tez spała z nami przez pierwsze 3m-c zycia , pozniej spał z nami od ok północy do rana ...czyli jak dostał w nocy butle..juz mi sie nei chciało odkładać..wieczorem usypiał tez w naszym łózku..
oduczenie tego trwało jakies 2 tyg..
najpierw uczyłam go zasypiac w łózeczku...włączałam pozytywke i raz po godzinie , raz po kilku minutach ..ale usypiał juz ze zmeczenia..
pozniej i w nocy odkładałam go do łózeczka...
w sumie to nam szybko poszło to oduczenie...
gdy skonczył rok dostał swój pokoik i "dorosłe " łózko.z tego wzgledu ze na swiecie miał pojawic sie Patryczek..
no i swoim pokoiku tez sam zasypia...włączam mu kołysanki na cd i czasem troche z nim poleze, a czasem cyganie że ide to kibelka i juz nie wracam

A patryk to sam juz potrafi usnąć w łózeczku..
dostał od babci takie ustrojstwo
http://allegro.pl/fisher-price-lozec...390919267.html
i choc nie wierzyłam ze to podziała to usypia przy tej muzyczce w mig...
(tak apropo to chciałam tego konika morskiego z fp ale akurat nie było w sklepie wiec babcia kupiła to coś)
Usypia przy tej muzyce nawet w dzien..własnei spi)
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:25   #2623
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

martucha to Patryś musi poczekać
aneczka wiesz mój umie spać w łózeczku,w dzień spi,a pozniej jak w nocy mi w końcu padnie to też łóżeczko,ale jak się budzi na jedzenie to biorę go ,no i zostaje już,wiem z mojego lenistwa,ale komu by się chciało non stop wstawać jak nie ma wydłużonej przerwy nocnej,tylko je co 3h,a mamy prawie 4 miesiące,a nie ma dłuższej przerwy nocnej.A mój usypia różnie raz na rączkach potrzebuje przytulenia,a raz sam zaśnie,a ja już boję się cokolwiek kupować i nic nie kupuję,bo znów okaże się,że nie działa na moje dziecko
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:32   #2624
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
hejka
ja tak narzekałam wczoraj na małego,ze usnął dziś o 1 tylko szkoda,że jedzonko co 3h
martucha ekstra zdjęcie Patryk chce już kuzyna z tej strony brzusi i pewnie go woła
hagar ja mówiłam,że będę uczyć dziecka lulania itd,ale w praktyce wychodzi inaczej niestety,no chyba,że ktoś ma spokojne dziecko,bez problemów to pewnie,ze takiej osobie się sprawdzi teoretyczni i praktycznie,ale dzieci są różne.
Moja koleżanka do roku spałą z córą i co po roku powiedziała idzie do swojego pokoju i mała spi ładnie sama,dziecko późnij jest starsze wiecej rozumie i nawet w pozniejszym okresie mozna sobie poradzić.
Ja staram małego odkładac do łóżeczka,ale jak karmię co 3h i nieraz już mi się nie chce wstac to zostaje z nami i nie widzę w tym problemu,jak zacznie mieć przerwy nocne to w łóżeczku będzie,bo tak to mnie to wtswanie też meczy.
dokładnie tak jak mówisz. moja znajoma tak samo. tylko że z pierwszym dzieckiem walczyła i za każdym razem do łóżeczka odkładała, przy drugim już się jej nie chciało, córka spała z nimi do ok. półtora roku potem ładnie zaczęła spać sama. trochę trwało aż się nauczyła, trzeba było przez kilka nocy do niej przychodzi a teraz śpi ładnie sama. ja osobiście nie lubię spać z małą w jednym łóżku bo ona się często wierci, cmoka i rzuca przez sen no i ja wtedy spać nie mogę, łóżeczko mamy w sypialnie i czasem to muszę nawet do salonu wyemigrować aby się wyspać, ja w salonie a mała z mężem w wyrku
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:38   #2625
dash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 241
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Hej dziewczyny!!!
ja na chwilkę, mam pytanie, czy orientujecie się może czy w galeriach handlowych są jakieś przeceny dziecięcych ciuszków? Chyba będę musiała się wybrać, bo Maja tak rośnie, że wszystko już małe... Niby tyle mam ubranek a mimo to trzeba dokupić. Wyniosłam już 4 torby z malutkimi ciuszkami... A jakie rozmiary mają wasze dzieci?
dash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:11   #2626
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Jak podchodzi się z dzieckiem do chrzcielnicy w kościele to kto trzyma dziecko, ojciec, matka czy to bez róznicy?
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:19   #2627
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Hej ja tak szybko
wróciłam od dentysta Ta 6 co chciałam ją wyrwać została zrobiona (bo most na jej miejsce będzie mnie kosztował 2000 tysiące i podjęłam ostateczną próbę) ale przy okazji wyrwałąm 8 na górze Jestem z siebei dumna bo bardzo boję się dentystów tzn od porodu troszkę mniej Jeszce musze wyrwać dolną ale jak pamiętam jak Klarissa wyglądała to się boję
robiłas zęba ze znieczuleniem??

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
nie
nie chce tam konta obiecaliśmysobie z mężem ze nie, bo po co...
nie mam ochoty przenieść się na stałe do wirtualnego świata, w wiem że to uzależnia... wystarczy mi wizazowe uzależnienie
a jak dziewczyny wsiąkną trudno
będę sobie gadać sama ze sobą, albo jeszcze z Weronisią i Aneczką bo one widzę też tu zostały
ja konto na fb mam ale pisac wole tutaj o dzieciaczkach i z wami tu urzedować tam zamiaru pisać nie mam jedynie komentarze do zdjęc waszych pociech
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:20   #2628
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
martucha to Patryś musi poczekać
aneczka wiesz mój umie spać w łózeczku,w dzień spi,a pozniej jak w nocy mi w końcu padnie to też łóżeczko,ale jak się budzi na jedzenie to biorę go ,no i zostaje już,wiem z mojego lenistwa,ale komu by się chciało non stop wstawać jak nie ma wydłużonej przerwy nocnej,tylko je co 3h,a mamy prawie 4 miesiące,a nie ma dłuższej przerwy nocnej.A mój usypia różnie raz na rączkach potrzebuje przytulenia,a raz sam zaśnie,a ja już boję się cokolwiek kupować i nic nie kupuję,bo znów okaże się,że nie działa na moje dziecko
moja kuzynka ma prawie 2-letnią córke i nadal karmi ją co 2 godziny w nocy (nadal karmi piersią) i mała śpi z nią w łózku....wiec twój 4-miesieczny synek ma prawo do tak krótkich przerw miedzy jedzonkiem
Dodkonale Cie rozumie ze Ci sie nie chce małego odkałdać...jak karmiłam to tez spała z nami, choc czasem jak byłam strasznie zmeczona to go odkłądałam bo sie bałam że mu krzywde zrobie nieświadomie

Cytat:
Napisane przez dash Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!
ja na chwilkę, mam pytanie, czy orientujecie się może czy w galeriach handlowych są jakieś przeceny dziecięcych ciuszków? Chyba będę musiała się wybrać, bo Maja tak rośnie, że wszystko już małe... Niby tyle mam ubranek a mimo to trzeba dokupić. Wyniosłam już 4 torby z malutkimi ciuszkami... A jakie rozmiary mają wasze dzieci?
ja sie nie orientuje..
teraz do dla mnie centrom handlowym sa pobliskie delikatesy
jak juz gdzies pojade to sie czuje jakby mnie z powrózka spuszczono

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Jak podchodzi się z dzieckiem do chrzcielnicy w kościele to kto trzyma dziecko, ojciec, matka czy to bez róznicy?
u nas trzyma matka i chyba wszedzie tak jest
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:20   #2629
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
a ja tez wole wizaz, fb mam od dawna ale jakos malo mi podchodzi
to tak jak ja fb mam znajomych i kontakt z tymi co na wizazu nie moge miec ale na wizazu zostaje


AAJJ-super masz bobaska
Mpik82 - gratulacje co do mieszkania , my w tym roku też chcemy kupić mieszkanie z 3 pokojami .Mam nadzieję że w tym roku się to uda.

Mam pytanie wolicie dawać dzidzi smoczka czy pozwalacie żeby ssał paluszki??Mała jak usypia ze smoczkiem to jak jej wypadnie to ssie paluszka , czy tak zostawiać czy lepiej smoczka??Jak się wam zdarza???


Co do fb nie wazne kto założył tam wątek na nasz temat jak ktoś chce tam się rozpisywać to indywidualna sprawa, ja wole tu zostać i tam nie rozpisywać się . Tutaj jest tak przytulniej a tam czuła bym się nie zbyt fajnie heee
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g

Edytowane przez malwina1204
Czas edycji: 2011-01-08 o 13:29
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 13:22   #2630
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
ja konto na fb mam ale pisac wole tutaj o dzieciaczkach i z wami tu urzedować tam zamiaru pisać nie mam jedynie komentarze do zdjęc waszych pociech

ciesze sie
czytałam że dziewczyny na fb sie smieją ze na wątku cisza

no dziewczyny do klawiatury..ale już
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:51   #2631
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
usunełam, dziekuje za mile slowa o Amelii
Amelia słodka a zdjęcie dobrze że usunęłaś

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
robiłas zęba ze znieczuleniem??
leczyłam bez ale rwałam ze znieczuleniem Nawet jak karmisz to można

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość

Mam pytanie wolicie dawać dzidzi smoczka czy pozwalacie żeby ssał paluszki??Mała jak usypia ze smoczkiem to jak jej wypadnie to ssie paluszka , czy tak zostawiać czy lepiej smoczka??Jak się wam zdarza???
Ja daje smoczka ale on wypluwa i ssie palca wiec mu tego nie bronię ..

Martucha
Twoje włosy o takim kolorze marzę A Pat sam się do brzucha przystawiał?
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:57   #2632
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez dash Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!
ja na chwilkę, mam pytanie, czy orientujecie się może czy w galeriach handlowych są jakieś przeceny dziecięcych ciuszków? Chyba będę musiała się wybrać, bo Maja tak rośnie, że wszystko już małe... Niby tyle mam ubranek a mimo to trzeba dokupić. Wyniosłam już 4 torby z malutkimi ciuszkami... A jakie rozmiary mają wasze dzieci?
w h&m i w smyku są przeceny. my mamy 3 i pół miesiąca i nosimy 62-68. ja większość ciuchów mam w spadku, część dostałam, część pożyczonych, kupowałam tylko kilka rzeczy, ale muszę się opanowywać bo jak widzę te wszystkie piękne ciuszki to od razu bym je kupiła a to przecież za kilka tygodni będzie już za małe.

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Jak podchodzi się z dzieckiem do chrzcielnicy w kościele to kto trzyma dziecko, ojciec, matka czy to bez róznicy?
u nas trzymał tata

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
Mam pytanie wolicie dawać dzidzi smoczka czy pozwalacie żeby ssał paluszki??Mała jak usypia ze smoczkiem to jak jej wypadnie to ssie paluszka , czy tak zostawiać czy lepiej smoczka??Jak się wam zdarza???
smoczek a paluszki to coś zupełnie innego. nie można smoczkiem zastępować wkładania paluszków do buzi, dziecko musi to robić, to ważny etap w rozwoju malucha. dzięki temu maluch uczy się trafiać rączką do buzi, dzięki temu będzie umiał sam jeść i myć zęby a smoczek to bardziej na uspokojenie, tak jest u nas

Edytowane przez hagar1
Czas edycji: 2011-01-08 o 14:04
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:52   #2633
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Hej, hej mamuśki!

U nas leniwa sobota, spanie, zakupy, teraz robimy pizzę a Dagmara śpi


Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
i jak pospała? całe szczęscie że spodnie były ok bo by serio wracała goła
Pospała do 4-tej, a później 6:30 - nie wiem czemu tak szybko zgłodniała.

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
zielony bedzie pasował do fioletowych z salonu?? jak myślisz?
Taki zgniły, ciemny zielony będzie pasował.

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
ja znów nie wyspana. choć wczoraj wieczorem odniosłam mały sukces, udało mi się uśpić małą w łóżeczku. trochę to trwało ale obyło się bez ryku .
Super, że są sukcesy

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Ale ja wam zazdroszczę wolnych wieczorów.Mi już psycha siada...
Wcale Ci się nie dziwię. U nas problemy z usypianiem były w 2-gim miesiącu. I strasznie byłam zła, że całe wieczory spędzałam z Dagulą usypiając ją. A jak padła ona to i ja już musiałam iść spać. Nic z życia, zero filmów, wolnych wieczorów itd. Jeśli u Was trwa to nadal, to kiepsko.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
zobaczcie jak mój syn dorwał się do swojego kuzyna w brzuchu miałyśmy ubaw jak go lizał
Ciekawe co sobie myślał

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
ja w ogóle teraz tak sobie myślę, że wyrządza się nam, młodym mamą, wiele szkody tym gadaniem na około, że nie rób tego czy tamtego bo dziecko się przyzwyczai. nie bierz na ręce bo się przyzwyczai, nie lulaj, nie bujaj, bo się przyzwyczai, nie usypiaj przy cycu bo się przyzwyczai - MASAKRA. no i co z tego, że się przyzwyczai jak teraz to ułatwi nam życie, po co się martwić na zapas.
Wszystko zależy od dziecka. Jeśli jest grzeczne, jak moje, i da się nauczyć spać w łóżeczku, usypiać samemu itp. itd. To super. Ale jeśli się nie da- to nic na siłę. Na każdego przyjdzie czas. A taka frustracja mamy na co dzień do niczego dobrego nie prowadzi.

U nas teść ciągle- nie nosić, nie nosić, a jak tylko przyjeżdżali w odwiedziny to teściowa od razu małą na ręce i teściu nie komentował czyli co matka i ojciec nie mogą, a babcia może? hehe

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
A patryk to sam juz potrafi usnąć w łózeczku..
dostał od babci takie ustrojstwo
Fajne to.

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
czytałam że dziewczyny na fb sie smieją ze na wątku cisza
Nieprawda
dziewczyny nie róbmy jakiejś durnej rywalizacji między FB a wizażem. Niech każdy pisze gdzie chce i jak woli. Po co to ciągle komentować.
Ja jak mam czasu więcej to nadrabiam wizaż, a jak mam kilka minut to z doskoku piszę na FB- taki czat jest wygodny, bo każdy wątek to inny temat i nie trzeba przekopywać całego wątku.

Jestem i tu i tu
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:11   #2634
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Jak podchodzi się z dzieckiem do chrzcielnicy w kościele to kto trzyma dziecko, ojciec, matka czy to bez róznicy?
Ja na każdym chrzcie widziałam inaczej.Raz matka,raz ojciec,to chyba zalezy od Kościoła,albo od tego jak kto tam sobie woli.U nas nic ojcaszek nie mówił na temat tego czy ja czy Tż mamy trzymać mała.U nas w czasie chrztu trzymaliśmy Gabrysię na przemian ja i Tż.Przy chrzcielnicy akurat ja ją miałam na rękach.

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
Mam pytanie wolicie dawać dzidzi smoczka czy pozwalacie żeby ssał paluszki??Mała jak usypia ze smoczkiem to jak jej wypadnie to ssie paluszka , czy tak zostawiać czy lepiej smoczka??Jak się wam zdarza???
To nie ma znaczenia.Jak Mała chce smoka to daję,jak ssie palce to też jej nie zabraniam,w końcu to też jest potrzebne.Czasem ssie cała rękę i strasznie mlaska
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:14   #2635
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
ciesze sie
czytałam że dziewczyny na fb sie smieją ze na wątku cisza

no dziewczyny do klawiatury..ale już
oj nieeeeee! Aneczko nie siej plotek wyssanych z palca nikt sie nie śmieje jest weekend więc jak zwykle spokojniej

Cytat:
Napisane przez dash Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!
ja na chwilkę, mam pytanie, czy orientujecie się może czy w galeriach handlowych są jakieś przeceny dziecięcych ciuszków? Chyba będę musiała się wybrać, bo Maja tak rośnie, że wszystko już małe... Niby tyle mam ubranek a mimo to trzeba dokupić. Wyniosłam już 4 torby z malutkimi ciuszkami... A jakie rozmiary mają wasze dzieci?
dowiem sie jutro, wybieram się do H&M na zakupy ciuszkowe. Mały nosi ciuszki w rozmiarze 6-9 m-cy a ma 4 pokupiłam nowe łądne na wiosnę w H&M w rozmiarze 80 i oboję się, że już niebawem będą do noszenia

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
zobaczcie jak mój syn dorwał się do swojego kuzyna w brzuchu miałyśmy ubaw jak go lizał
ale słodziak już się nie może doczekać kuzyna a Twoja siostra jaki ma piekny brzuś chociaż nie chciałabym być teraz na jej miejscu
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:16   #2636
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
w h&m i w smyku są przeceny.
Wszystkie ciuszki za 50% są też w sklepie kiddie


Malwina u nas smoczek jest tylko do snu (inaczej nie chce) a więc w dzień są paluszki, piąstki i rękawki


Dziewczyny z Krakowa- podobno u Was znowu ptasia grypa?
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:55   #2637
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Nieprawda
dziewczyny nie róbmy jakiejś durnej rywalizacji między FB a wizażem. Niech każdy pisze gdzie chce i jak woli. Po co to ciągle komentować.
Ja jak mam czasu więcej to nadrabiam wizaż, a jak mam kilka minut to z doskoku piszę na FB- taki czat jest wygodny, bo każdy wątek to inny temat i nie trzeba przekopywać całego wątku.

Jestem i tu i tu
Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
oj nieeeeee! Aneczko nie siej plotek wyssanych z palca nikt sie nie śmieje jest weekend więc jak zwykle spokojniej
nie..no ktoras napisała na fb ze wszystkie jestescie na fb a na wizażu ciszaaaaa..
źle to odebrałam

Macie racje , każda pisze gdzie chce i jak woli
w sumie to nawet lepiej ze jest mniej wpisów bo wiżaz zabierał mi duużo czasu, który mogłam poswiecic dzieciom

naked..moj tez nosi 6-9 m-c czyli 74.niezły klocuś z niego..taki okrągły krecik hihi

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2011-01-08 o 16:02
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:01   #2638
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

malwina-Mati w ogóle nie toleruje smoczka, więc jak go najdzie to ssie sobie piąstki cóż robić

ja na FB konta nie ma, zreszta na NK i tym podobnym też nie, jakoś mnie to nie kręci może stara jestem

w weekend zawsze jest na wątku spokojniej ja teraz korzystam z tego,że mały kimnął w bujaczku, mąż jakis mecz w ręczną oglada, a ja szukam garnków na allegro wczoraj miałam mega szybki wypad na miasto po garnki, dolatuję do sklepu a tu kartka....remanent do 8 stycznia a że nie chce mi się tam drałować kolejny raz to sobie kupię albo przez all albo przez sklep internetowy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:05   #2639
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

odnośnie jedzenia,to u nas tv w ciągu dnia zawsze jest wyłączony (w sumie ostatnio to tylko tż ogląda wieczorami),radio cały czas cicho włączone i karmię zawsze w tym samym miejscu.i nie wiem co mu się dzieje.
a dzisiaj po marchewce,wypił trochę mleka i soku jabłkowego.a teraz wypił 70ml mleka i nie chciał więcej.złościł się i rzucał.wyglądało to tak jakby chciał jeszcze marchewkę,bo usta składał jak do łyżeczki nie wiem o co mu chodzi

a jeszcze apropos to ile dajecie mleczka po tym jak bejbik zje obiadek?bo Wojtek dzisiaj dostał 3 łyżeczki marchewki i wypił jakieś 60-70ml mleka.to nie za mało???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marchewka.jpg (66,3 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez pandziolka
Czas edycji: 2011-01-08 o 16:07
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:13   #2640
aaannnnnnaaa
Raczkowanie
 
Avatar aaannnnnnaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 257
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

hagar1ja totalnie wyluzowalam co do rzekomego rozpuszczania dziecka i dobrych rad i w moim wypadku to dziala. Mimo noszenia niemal od narodzin moj młodzieniec teraz lubi leżeć o oglądać świat statycznie..Ostatnio stał się maniakiem cyckowym, ale jak Ty wyszłam z zalożenia, że pewne rzeczy nie trwają wiecznie..

Siostra poleciła mi forum eksperckie gazety o karmieniu piersią a tam luz totalny, karmienia na żadanie, spanie z dziekiem jak najbardziej, uzywanie piesi jako uspokajacza też..
Trzeba kierować się intuicją i tym co najlepsze dla nas i naszych dzieci bo każda szkoła ma swoich zwolennikow
W jakimś programie wpadl mi w ucho termin- rodziciestwo bliskości- i coraz bardziej mnie on przekonuje, ale dopiero liznęłam temat

U mnie od Sylwestra ciąg odwiedzin..teraz teściowie..
Jest ok ,ale troche to niekomfortowe, jak tyle ludzi kreci się po domu..
Za to od poniedziałku bedę sama przez dwa tygodnie, bo tż wyjezdza- potem wspólny weekend i znów dwa tygodnie bedziemy z małym sami..
Pierwszy raz bedziemy z Teo zdani wyłącznie na siebie od rana do nocy..
Mam nadzieje, że jakoś się ogarne i dam radę..
aaannnnnnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.