Łzy- Gra Na Uczuciach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 17:46   #1
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Unhappy

Łzy- Gra Na Uczuciach?


Czasami jak się pokłócę z chłopakiem... to się popłaczę... Albo jak się pogodzimy.. Po prostu w gardle kluska, oczy szklane... i łezki lecą.. a dziś mój chłopak stwierdził, że takie zachowanie to jest gra na jego uczuciach, bo któremu chłopakowi nie zmiękłoby serce od damskich łez.. Ale prawda jest taka, że ja nie chce wzbudzać w nim żadnego współczucia.. po prostu te łzy same się pojawiają.. i nie maja nic na celu. A co wy uważacie o takich łezkach?
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:31   #2
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

oj ja tez tak mam jak tylko cos mi nie pasuje od razu placze i to samo z siebie wychodzi i nie da sie kontrolowac az przeszkadza, bo klocac sie z kims wole zachowac "zimna krew" a tu lipa ;/

A Twoj TZ mowi rzeczy bardzo niesprawiedliwe, znam takich ktorym nie mieknie nic od damskich lez Mysle, ze trzeba mu wylozyc czarno na bialym teorie o kobiecej psychice i o tym, ze wcale nie chcesz grac na jego uczuciach i ciezko Ci pohamowac te przypadlosc innej rady nie ma, chyba ze nie plakac, albo plakac tak, zeby nie widzial ale to chyba kiepsko-niemozliwe wyjscie
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:53   #3
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

przeciez gdy sie godzicie to sa lzy szczescia wiec co mialabys tu grac? wrazliwa dziewczyna jestes i to plus a nie minus.
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 19:05   #4
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
Czasami jak się pokłócę z chłopakiem... to się popłaczę... Albo jak się pogodzimy.. Po prostu w gardle kluska, oczy szklane... i łezki lecą.. a dziś mój chłopak stwierdził, że takie zachowanie to jest gra na jego uczuciach, bo któremu chłopakowi nie zmiękłoby serce od damskich łez.. Ale prawda jest taka, że ja nie chce wzbudzać w nim żadnego współczucia.. po prostu te łzy same się pojawiają.. i nie maja nic na celu. A co wy uważacie o takich łezkach?
To normalne,że płaczesz.Ja też tak mam/miałam z byłym tż-tem,że jak się pokłócliśmy zaraz łzy same napływały mi do oczu i spływały po policzkach.Poprostu ja jestem uczuciowa,wrażliwa,łatwo mnie zranić itp
A co do byłego tż,on tego czasami nie rozumiał,że to nie tak,żeby go brac na litośc,że ja taka jestem. Ubolewam nad tym,bo właśnie też wolałabym się wstrzymać i być twarda,a tak czuje się miękka.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:15   #5
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
bo któremu chłopakowi nie zmiękłoby serce od damskich łez..

Mojemu byłemu(od wczoraj) nie zmiękło serce jak ostatnio sie pokłóciliśmy chodź na to czekałam,aż podejdzie,przeprosi,przyt uli...niestety usłyszałam tylko że płacze na pokaz ot to!
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:26   #6
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Kami
Gdyby mój TŻ powiedział mi, że płaczę na pokaz to chyba dostałby w łepetyne
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:19   #7
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

hmm ja kiedys uslyszalam od faceta zebym nie plakala bo brzydko wygladam heh wku...rzylam sie potem sie przyznal ze tak powiedzial bo nie wiedzial jak zareagowac na moj placz a ze dziewczyny sa bardzo wrazliwe na punkcie wygladu to jak uslysze takie cos to na pewno przestane plakac meska logika...
a kiedys jeszcze -od innego juz faceta uslyszalam "czego placzeszchcesz zwrocic na siebie uwage?" tylko przegial bo i tak bylam na niego maksymalnie wkurzona
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 15:03   #8
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Ja tez tak mam.Placze bo sie wzruszam,wkurzam itp.i wyrachowanie nie ma tu nic do rzeczy.Tz tez pytal mnie po co ja placze,a ja na to,ze placze,bo placze-tak juz mam po prostu.Jak chce go wkurzyc troszke to mowie,ze jak czlowiek ma sumienie i dusze to placze czasem.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:50   #9
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

ja tez tak mam. to denerwujace, bo taki placz uniemozliwia mi.. jakiekolwiek wypowiedzenie sie, a lzy same cisna sie do oczu i nie umiem nad tym zapanowac.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 17:21   #10
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

placze dosc czesto. wlasciwie zadarza sie, ze kazdy rodzaj emocji objawia sie u mnie lzami-plakalam juz z wscieklosci, ze strachu, z rozczulenia, z radosci, ze szczescia, z bolu...

moj TZ nigdy w zyciu nie powiedzial, ze gram na jego uczuciach. moze dlatego, ze wie, zejestem z nim w 100% szczera i zawsze pokazuje prawdziwe emocje i nie posuwam sie do praktych tak podlych, jak manipulacje uczuciami.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:00   #11
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

U mnie to normalka. Kobiety już chyba tak mają, że podchodzą do pewnych spraw bardzo emocjonalnie. Ja również gdy np podczas sprzeczki padną jakieś niezbyt przyjemne słowa zaczynam zalewać się łzami. I nic nie mogę na to poradzić. Nie robię tego specjalnie żeby "zmiekczyć" Tż. Po prostu tak jakoś samo przychodzi, że chce się płakać.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 23:07   #12
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

ja staram sie byc twardzielem. jesli juz placze to na pewno nie przy nim. chociaz on mnie zna jak malo kto i wie, ze lzy to taka nieodlaczna czesc mnie
zdarza mi sie plakac przy nim, rzadko przez neigo. przez niego plakalam raz.
u mnie, tak jak u coccinelle, kazdy rodzaj emocji objawia sie lzami ale staram sie raczej plakac w ukryciu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 10:27   #13
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

niestety ja tez jestem bardzo wrazliwa osoba. Moj Tzt mowil mi nieraz ze jak on ma brac na powaznie moje lzy, kiedy placze tak czesto i nawet przyznalam sie ze lubie plakac.
Powiem tak - moze to dziwne.. ale fakt, lubie plakac, gdy jestem smutna bo mnie to cholernie oczyszcza !!
Ale nigdy nie placze bez powodu (no chyba ze pare wylanych lez na jakims filmie czy w podobnej sytuacji )!!

Faktycznie placz jest szantazem emocjonalnym i jest to stwierdzone naukowo.. ale ja czasem poprostu niepotrafie sie powstrzymac. Z totalnej bezradnosci (gdy nie wiesz juz co ze soba zrobic, gdy nie widzisz zadnegi wyjscia) do placzu niedaleko. I choc moze nie placzemy na pokaz ..to dla takich prostych mezzyzn to wlasnie szantaz :/

Wszystko tez zalezy od naszej wrazliwosci.
Ja zauwazylam ze ostatnio jestem bardzo wrazliwa, szybko sie wzruszam, duzo rzeczy bardziej mnie dotyka i konczy sie to wylewaniem potoku łez.
Ze zlosci, bezradnosci, smutku, zalu - tez niestety zdarza mi sie plakac
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:26   #14
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Mi tez sie tak zdarza ze płacze... Jka się popśtykamy z TŻem to łzy same mi sie leją po policzkach i on nigdy nie wie co ma zrobić więc po prostu mnie przytula i dla niego to pewnie tez rodzaj szantażu
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:34   #15
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Mnie też zdarza się płakać przy Partnerze. I jest to JEDYNA osoba, przy której nie wstydzę się tego robić. Nie hamuje przy Nim swoich emocji.

W domu natomiast nigdy w życiu nie płakałam przy rodzicach czy przy rodzeństwie. Jeśli spotkała mnie jakaś przykrość starałam się trzymać, ale jak tylko znikłam z pola widzenia zaczynały lecieć łzy. Koleżanki i koledzy też nigdy nie widzieli moich łez.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:44   #16
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

dobra nie wiem ktory tutaj facet sie odezwal .. a ja powiem tak .. rozmawialm czasem ze swoją koleznaką kilka miesiecy temu bylismy ze sobą , plum moja wina jedna rzecz i plumknelo, dla mnie byla i jest wszystkim ale teraz jest only kolezanką moze i dobrze nie wazne... jescze pare miesiecy temu jak gadalem na skypie to doslownie plakalem ze szczescia, lzy same lecialy i tego sie nie da zmienc .. kompletnie nie da to jest w nas poiprostu... po "rozstaniu" plakalem cierpiac, poitem lepiej bylo i gorzej i pare dni temu tez zle bylo slowo ze przez np. parenascie godzin nie pogadam z nia bylo dla mnie przykre i nie powiem lezka poleciala... wczoraj tak samo.. a dzisiaj pogadalem z nia powiedziala ze jutro jej nie bedzie itp a ja sie usmiechnolem zamiast plakac.. poprostu przeszlo

jaki moral, nie wiemy ktore lzy beda szczesliwe a ktore nie, jezeli powie wam was TZ ze placzecie na pokaz.. to powiedzcie cos tak milego, pozniej po pogodzeniu sie aby on poplakal sie... jezeli nie uronil nigdy przy was nawet lezki to dla mnie to nie jest facet... kazdy musi uronic emocje a lzy nie dosc ze w tym pomagają to jeszcze oczyszczają oczy czy jakoś tak .. jednym slowem plakac mozna a jak spyta sie albo powie ze to na pokaz to odpowiedzcie mu pewnie wycieraczki sobie wlaczylam bo mialam brudne oczka w drugą strone to niech zadziała... mowie wam
(ps. jestem chlopakiem, tak placze czasem i nie boje sie przyznac, a kobieta placze przy mnie jedynie ze szczescia nigdy ze smutku, ) pozdrawiam
was dziewczyny i nie lamac sie glowa do gory jutro wiecej lez
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 14:57   #17
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
dobra nie wiem ktory tutaj facet sie odezwal .. a ja powiem tak .. rozmawialm czasem ze swoją koleznaką kilka miesiecy temu bylismy ze sobą , plum moja wina jedna rzecz i plumknelo, dla mnie byla i jest wszystkim ale teraz jest only kolezanką moze i dobrze nie wazne... jescze pare miesiecy temu jak gadalem na skypie to doslownie plakalem ze szczescia, lzy same lecialy i tego sie nie da zmienc .. kompletnie nie da to jest w nas poiprostu... po "rozstaniu" plakalem cierpiac, poitem lepiej bylo i gorzej i pare dni temu tez zle bylo slowo ze przez np. parenascie godzin nie pogadam z nia bylo dla mnie przykre i nie powiem lezka poleciala... wczoraj tak samo.. a dzisiaj pogadalem z nia powiedziala ze jutro jej nie bedzie itp a ja sie usmiechnolem zamiast plakac.. poprostu przeszlo

jaki moral, nie wiemy ktore lzy beda szczesliwe a ktore nie, jezeli powie wam was TZ ze placzecie na pokaz.. to powiedzcie cos tak milego, pozniej po pogodzeniu sie aby on poplakal sie... jezeli nie uronil nigdy przy was nawet lezki to dla mnie to nie jest facet... kazdy musi uronic emocje a lzy nie dosc ze w tym pomagają to jeszcze oczyszczają oczy czy jakoś tak .. jednym slowem plakac mozna a jak spyta sie albo powie ze to na pokaz to odpowiedzcie mu pewnie wycieraczki sobie wlaczylam bo mialam brudne oczka w drugą strone to niech zadziała... mowie wam
(ps. jestem chlopakiem, tak placze czasem i nie boje sie przyznac, a kobieta placze przy mnie jedynie ze szczescia nigdy ze smutku, ) pozdrawiam
was dziewczyny i nie lamac sie glowa do gory jutro wiecej lez

Dziekuje za wypowiedzenie się chlopaka Mój TŻ nigdy przy mnie jeszcze nie plakał.. Choć.. przypominma sobie pare motywów, że jakby oczka mu się zeszkliły.. .Ale ja mu nie pozwalałam płakać.. Tzn zawsze go przytulam i mówię, że wszystko jest dobrze i takie tam bla bla bla Zawsze mu te szklane oczka mijaja i jest dobrze

A ostatnio rozmaiwałam z moim TŻ na ten temat, co powiedział, ze moje łzy, to są grą na jego uczuciach.. wyjaśniłam mu że to nie prawda, a no tylko " no dobra.. wierzę Ci..' Szczerze mówiąc- odczułam, że dalej nie wierzy w to że te lezki tak same z siebie lecą, ale no dogadaj się z takim facetem Eh. Ja go jeszcze wytęperuję
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:25   #18
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
ja tez tak mam. to denerwujace, bo taki placz uniemozliwia mi.. jakiekolwiek wypowiedzenie sie, a lzy same cisna sie do oczu i nie umiem nad tym zapanowac.
Mam to samo
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:52   #19
0myszka0
Raczkowanie
 
Avatar 0myszka0
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 323
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
przeciez gdy sie godzicie to sa lzy szczescia wiec co mialabys tu grac? wrazliwa dziewczyna jestes i to plus a nie minus.
__________________
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
0myszka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 21:03   #20
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Ja też beczę o nic. Kiedyś oczywiście to ruszało mojego TŻa, teraz go to wkurza jeszcze bardziej. Gdy widzi, że mam w oczach łzy mówi: "Tak, teraz się rozpłacz, masz rację, ZAWSZE TO ROBISZ". Wtedy robi mi się jeszcze bardziej przykro i jeszcze bardziej płaczę :/ chciałabym, żeby zwrócił uwagę na to, że one nie pojawiają się ot tak, ja tego nie potrafię kontrolować, a teraz - niestety - BOJĘ się przy nim płakać o cokolwiek i gdy jest sterusjąca sytuacja i zbiera mi się na płacz, bo cośtam, to aż niedobrze mi się robi i brzuch mnie boli z berwów, że on się zaraz o to wkurzy... Jak można przegadać facetowi, że tylko pogarsza sprawę?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:29   #21
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Mnie też zdarza się płakać przy Partnerze. I jest to JEDYNA osoba, przy której nie wstydzę się tego robić. Nie hamuje przy Nim swoich emocji.

W domu natomiast nigdy w życiu nie płakałam przy rodzicach czy przy rodzeństwie. Jeśli spotkała mnie jakaś przykrość starałam się trzymać, ale jak tylko znikłam z pola widzenia zaczynały lecieć łzy. Koleżanki i koledzy też nigdy nie widzieli moich łez.
Zacznijmy od tego ze jeszcze w zeszłym roku nie potrafiłam płakać, teraz już potrafie, ale robię to bardzo rzadko i tylko przy moim kochanym TŻcie, bo to on nauczył mnie płakać, wytumaczył mi że to nie jest żadem powód do wstydu tylko obiaw wrażliwości.

W dzieciństwie, i nawet teraz do dzisiaj w domu nie wolno mi tego robić, nigdy w żadnym przypadku, bo wtedy tata wpada w szał. On zna tylko 2 wytumaczenia łez - albo nim manipuluje, - albo co gorsza jestem dziadem bo przecież każdy dziad potrafi płakać .

W dzieciństwie nigdy nie dostałam od taty za to ze zrobiłam coś złego, dostawałam wyłącznie za płacz, nawet teraz w świeta jak wystraszyłam się czegoś, zaczełam płakać, orazu zrobiła się awantura, tata mnie uderzył. Wiem jedno tatę kocham, bo to mój ojciec, ale nigdy nie byłabym żyć z Tżtem który miałby takie poglądy na temat płaczu jak mój tata

nigdy w życiu
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 08:59   #22
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego ze jeszcze w zeszłym roku nie potrafiłam płakać, teraz już potrafie, ale robię to bardzo rzadko i tylko przy moim kochanym TŻcie, bo to on nauczył mnie płakać, wytumaczył mi że to nie jest żadem powód do wstydu tylko obiaw wrażliwości.

W dzieciństwie, i nawet teraz do dzisiaj w domu nie wolno mi tego robić, nigdy w żadnym przypadku, bo wtedy tata wpada w szał. On zna tylko 2 wytumaczenia łez - albo nim manipuluje, - albo co gorsza jestem dziadem bo przecież każdy dziad potrafi płakać .

W dzieciństwie nigdy nie dostałam od taty za to ze zrobiłam coś złego, dostawałam wyłącznie za płacz, nawet teraz w świeta jak wystraszyłam się czegoś, zaczełam płakać, orazu zrobiła się awantura, tata mnie uderzył. Wiem jedno tatę kocham, bo to mój ojciec, ale nigdy nie byłabym żyć z Tżtem który miałby takie poglądy na temat płaczu jak mój tata

nigdy w życiu
współczuje ci kochana u mnie nie ma problemu a jak ja mówie, ja rozumiem co to płacz ze wruszenia i wiem kiedy on jest.. przy mnie jak dziewczyna zaczeła płakać bo nie mogła ze mna być bośm za dobry jest, to tylko się bałem aby mi nie upadłą, no lały się jej łzy i jedyne co mówiłem to nie płącz przecierając kciukiem po policzku, przytuliłe, i wszystko będzie dobrze, i wszystko mówione z uśmiechem, ale ona jeszcze bardziej, to pocałowałem ją w czółko i w ogóle aby się nie smuciła, ale takich gosci jak opisujecie to ja nie znam, dla mnie uderzyć kogoś, za płacz? neeee a opieprzyć bo płaczesz, jeżeli nie rozumie, kobiety dlaczego ona płacze to nigdy nie zrozumie istoty płaczu ze wruszenia
przykro mi dziewczyny, że trafiacie na takich TZ
u mnie jedyny płacz dziewczyny jest możliwy ze szczęśćia bo do smutku jakiegokolwiek napewno nie doprowadziłbym, mówie napewno bo jak narazie to ani jedna osoba nie płakała przezemnie bo coś zrobiłęm albo coś powiedziałem, tylko mówiełem takie rzeczy i tak robiłem ze płakać potrafiły ale ze szczęscie, amnie to też bierze i wtedy rycze z nimi .. buziaki i teraz pomyslicie ze ja facet płacze, a co w tym takiego strasznego, łzy oczyszczają oczy a jak jest na co płakać to tym lepiej bo to powinno zbliżać a nie oddalac

buziaki dla was i nie płakujajcie do nich, jak chcecie płacie na ramie mnie , ja tam przyjmę klazdy placz i każdą pociesze dobrym słowem jak chcecie buziaki
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:30   #23
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

driVer - to jak coś to ja przyjdę do Ciebie wypłkać się na ramieniu:P
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:49   #24
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Ja też beczę o nic. Kiedyś oczywiście to ruszało mojego TŻa, teraz go to wkurza jeszcze bardziej. Gdy widzi, że mam w oczach łzy mówi: "Tak, teraz się rozpłacz, masz rację, ZAWSZE TO ROBISZ". Wtedy robi mi się jeszcze bardziej przykro i jeszcze bardziej płaczę :/ chciałabym, żeby zwrócił uwagę na to, że one nie pojawiają się ot tak, ja tego nie potrafię kontrolować, a teraz - niestety - BOJĘ się przy nim płakać o cokolwiek i gdy jest sterusjąca sytuacja i zbiera mi się na płacz, bo cośtam, to aż niedobrze mi się robi i brzuch mnie boli z berwów, że on się zaraz o to wkurzy... Jak można przegadać facetowi, że tylko pogarsza sprawę?
mam dokładnie tak samo-teraz jak zbiera mi się na płacz to uciekam do kuchni,albo do łazienki,bo mój tz albo nie reaguje wcale,albo palnie jakimś głupim tekstem i wtedy jest mi jeszcze bardziej przykro...
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:09   #25
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
Czasami jak się pokłócę z chłopakiem... to się popłaczę... Albo jak się pogodzimy.. Po prostu w gardle kluska, oczy szklane... i łezki lecą.. a dziś mój chłopak stwierdził, że takie zachowanie to jest gra na jego uczuciach, bo któremu chłopakowi nie zmiękłoby serce od damskich łez.. Ale prawda jest taka, że ja nie chce wzbudzać w nim żadnego współczucia.. po prostu te łzy same się pojawiają.. i nie maja nic na celu. A co wy uważacie o takich łezkach?
Mysle ze to poprostu oznaka wrazliwosci! Ja czesto jak mi jest przykro mam lzy w oczach i powiem wam ze najgorsze sa wtedy slowa "nie placz juz.." wtedy jeszcze gorzej zaczynam ryczec..
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 18:56   #26
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
Mysle ze to poprostu oznaka wrazliwosci! Ja czesto jak mi jest przykro mam lzy w oczach i powiem wam ze najgorsze sa wtedy slowa "nie placz juz.." wtedy jeszcze gorzej zaczynam ryczec..
O JejQ Skąd dja to znam... pamiętam taki motyw.... Bylo to w te wakacje... Rzucił mnie TŻ... cały czas wyłąm.. miałam gdzieś co ludzie myślą widząc mnie na mieście.... no i po paru przepłakanych godzinach postanowiłam przestać płakać i się odstresować i się spotkać z przyjaciółką... Idę na spotkanie z nią... nie płacze co prawda... ale cozy i tak podpuchnięte po tylu godzinach płaczu... spotykamy się... i ona sie pyta:
- Hej.. Czemu masz takie oczy podpuchnięte?? Płakałaś? Co się stało?
- Nic się nie stało ...( Już taka klucha w gardle, ale twardo się trzymam....) TŻ mnie rzucił..... ( Już szklane oczka....)
- O Jej... Tak mi przykro...( przytuliłyśmy się...) Tylko nie płacz...
- ( płaczę....)
- no weś... nie płacz już bo ja zacznę wyć bo mi sie przypomina jak mnie mój TŻ rzucił... Nie płacz proszę...
- (Wyję)
- ( Też zaczęła płakać...)

i tak stałyśmy przytulone i razem płakalysmy.. ja nad moim rozstaniem z TŻ, a ona nad swoim rozstaniem ze swoim TŻ . Gdy przestałysmy to razem się z tego śmialysmy przez lzy....
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 19:47   #27
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Hehe, ja też tak mam... Albo jak mnie ktoś przytuli, np. mój TŻ. Wtedy zapominam o tym, że głupio wygladam z czerwonymi oczami i pozlepianymi rzęsami, nie myślę - po prostu ryczę. I traktuję go jako chusteczkę.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:55   #28
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
Mysle ze to poprostu oznaka wrazliwosci! Ja czesto jak mi jest przykro mam lzy w oczach i powiem wam ze najgorsze sa wtedy slowa "nie placz juz.." wtedy jeszcze gorzej zaczynam ryczec..
Zgadzam się,ja również jestem wrażliwa/uczuciowa,jak mnie ktoś zrani to zaraz mam łzy w oczach,nie moge nad tym zapanować,bo to jest silniejsze ode mnie.Też mnie czasami dobija pocieszanie i mówienie,ine płacz,będze dobrze,to wtedy znowu rycze jak małe dziecko
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 19:20   #29
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Wczoraj pokłuciłam się z TŻ... stałam i skrobałam kluczami klamkę od drzwi od klatki... Byłam twarda... Pare łezek uroniłam jak mi coś wypominał, ale on nie widział.. ale jak powiedział: nie ma sensu takie stanie pod klatką. idę do domu i poszedł.. Łzy mi tak zaczęły lecieć.. że poezja... Eh. Chcę byc silna, ale się nie da... No trudno... niech te moje łezki świadcza o tym, że moje serduszko jeszcze nie wyschło...:P
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.

Edytowane przez pokochaj_mnie
Czas edycji: 2007-01-10 o 19:24 Powód: podkreśliło nie to co chciałam:P
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 07:41   #30
DriVer
Raczkowanie
 
Avatar DriVer
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do DriVer
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Amen, poprostu jestes wrazliwa i tyle....
a jak chcesz wyplakiwac sie na ramieniu zapraszam nie ma problemu
trzymaj sie i nie plakuniaj juz bedzie dobrze zobaczysz
"nawet po największej burzy wychodzi słoce"
__________________
In nomine Patries, et Filli, et Spiritus Sancti. Amen
DriVer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.