Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 20:37   #211
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: moj pierwszy raz...:)

wyszukiwarka naprawde nie gryzie...
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:47   #212
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: moj pierwszy raz...:)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze, wątek na forum seks, a nie na plotkowe.

Po drugie, wyszukiwarka. Jest już taki wątek.
Wyszukanie go zajęło mi jakąś minutę.
dokladnie....
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:47   #213
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: moj pierwszy raz...:)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze, wątek na forum seks, a nie na plotkowe.

Po drugie, wyszukiwarka. Jest już taki wątek.
Wyszukanie go zajęło mi jakąś minutę.
Aż tyle?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 21:05   #214
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: moj pierwszy raz...:)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Aż tyle?
Tak, bo coś mi wolno net chodzi
Poza tym, na początku złe hasło wpisałam

Mam nadzieję, że to nie jest żadna złośliwość z Twojej strony
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 21:33   #215
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: moj pierwszy raz...:)

Cytat:
Napisane przez CIOPCIA Pokaż wiadomość
powiedzcie jak to było w waszym przypadku z tym pierwszym razem...?w jakich okolicznosciach...?gdzie. ..?i czy był fajnie tak jak sobie tego wymazyłyscie...?czy kochanie sie sprawia wam przyjemnosc...?
Proszę nie dublować tematów.

Łączę wątki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 08:40   #216
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Mój pierwszy raz

z calej tej rozmowy najbardziej uzekl mnie ten post :
Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
Mój pierwszy raz był fantastyczny, taki niewinny ale o to własnie chodziło bo oboje nie mielismy w tej sprawie zadnego doswiadczenia. Do dziś jestesmy razem a jest to juz prawie cztery lata i bardzo sie ciesze ze pierwszy raz przezylam z facetem z ktorym zamierzam spedzic cale zycie.
ja o takim razie marze ale niestety z obecnym Tżetem nie jest spelniony jeden warunek. a czasu sie nie cofnie a Tobie bardzo zazdroszcze takiej love story
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:23   #217
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Moj pierwszy raz byl cudowny.... 6 lat temu, po roku bycia z chlopakiem... Ja mialam 19 lat,a on 22.... Czekalismy az bedziemy calkowicie pewni,ze to jest wlasnie TEN moment aby to zrobic. Bylo niesamowicie ! To znaczy nie mam na mysli wielkiej ekstazy w senscie fizycznym ale ten komfort psychiczny, ze tak bardzo sie kochamy,ze nikt nam nie przeszkodzi, ze moglismy dzialac powolutku i dokladnie tak jak chcemy, bo w koncu po tym roku juz sporo o sobie wiedzielismy i znalismy na tyle swoje ciala i psychike . Nie bylo bolu, nie bylo strachu..... Bylo za to bardzo radosnie i nie zamienilabym tego za nic w swiecie. Choc po kolejnym roku sie rozstalismy i mamy juz od tego czasu innych partnerow, to nadal pozostajemy w przyjazni z EXem i cieplutko wspominamy sobie ten nasz pierwszy raz, moze tez z tego wzgledu,ze wszystkie "powazniejsze pieszczoty" i wiele tych pierwszych razow w roznych dziedzinach zycia razem przeszlismy.....
Z tego co sie orientuje to w moim owczesnym gronie kolezanek bylam jedna z ostatnich dziewczyn tracacych dziewictwo,a w porownaniu z niektorymi bylam wrecz mocno "opozniona". Na szczescie poslucham swojego glosu i zrobilam to kiedy bylam naprawde gotowa na ten krok...i coz powiedziec....wiele z tych kolezanek dzis zaluje badz nie wspomina tego "pierwszego razu" najlepiej. Ja wrecz przeciwnie ! Moze i wtedy czulam sie troche "inna" i mialam mysli czy nie zrobic tego ,zeby sie juz tak nie czuc ale dzis juz mnie to tylko bawi, a jak mowilam wspomnienie tego momentu pozostaje niezmiennie cudowne .
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 15:34   #218
madziorek872
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

hmm moj pierwsszy raz.. był raczej śmieszny a czemu?? moze zaczne od poczatku...znalismy sie od ponad roku, ale oficjalnie chodzilismy około 3-4 misiecy.Ja jako 18-letnia dziwica z jednej strony chciałam juz miec to za sobą tymbardziej ze kochałam go, a z drugiej strach przed mitycznym bólem i krwią... ale w koncu przełamałam sie...po 4 miesiacach rozmów postanowilismy zrobic to u niego <takie było jego skryte marzenie> a ze chata tego dnia okazała sie wolna wiec wykorzystalismy to... chciałam by było romantycznie<hih wiecie świece, mzyka i winko> i z tym winkiem własnie przesadziałam...zanim sie rozkreciłam i przestałam byc skrepo\wana wypilismy cały litr winka..hih. cały czas sie smiałam...nawet bólu nie poczułam..<widocznie go nie było> tak mi sie to spodobało ze tego wieczora zrobilismy to jeszcze trzy razy hjih...Jestesmy ze soba juz prawie 2 latka...i jest coraz fajniej w tych sprawach...
madziorek872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:24   #219
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Wink Wasz pierwszy raz

...Tak mi się jakoś wzięło na wspominanie....
Mój pierwszy raz odbyłam ze swoim chłopakiem po 9 miesiącach bycia razem. Był to i mój i jego pierwszy raz. Były wakacje(czyli pusta chata bez rodziców). Moje wyobrażenia co do słynnego "pierwszego razu" okazały się zupełnie inne- bolało, byłam potwornie spięta(bo nie byłam pewna czy wszystko pójdzie dobrze) i zero satysfakcji. Wręcz dół. Potem jakoś to się unormowało i-że tak powiem-nabraliśmy wprawy ale niedługo potem nasz związek rozpadł się. Po prostu zaczęliśmy się na siebie wkurzać.

Teraz mam nową miłość. Tą "do grobowej deski". Już po 2 tygodniach się kochaliśmy i było i jest nam wspaniale.

Chciałam się was spytać, czy wasz first time też był tak mało romantyczny i spięty, czy jesteście z tego wspomnienia całkowicie zadowolone?
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:32   #220
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Wasz pierwszy raz

Po co używać wyszukiwarki?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:43   #221
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wasz pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Po co używać wyszukiwarki?
Boże, przeciez wątek o pierwszym razie jest na PIERWSZEJ STRONIE, więc nawet nie ma co mówić, że może nie mogła znaleźć..
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 18:52   #222
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

^^
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.

Edytowane przez pokochaj_mnie
Czas edycji: 2007-04-01 o 11:17
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:09   #223
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Wasz pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Boże, przeciez wątek o pierwszym razie jest na PIERWSZEJ STRONIE, więc nawet nie ma co mówić, że może nie mogła znaleźć..
celowo dodałamto jako oddzielny wątek. Tak po prostu żeby pogadać o wyodrębnionym problemie tego tematu
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:25   #224
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
Dot.: Wasz pierwszy raz

No jestem pod wrazeniem pomysłowości... tak szczerze to dosc juz mam watków na ten temat... jak nie sonda ile miałas lat gdy zrobiłas to pierwszy raz, pozniej moj pierwszy raz a teraz WASZ pierwszy raz... oj, co za duzo to nie zdrowo.. Weźmy sie lepiej za ten seks a nie piszmy takich pierdół tu na forum...
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:29   #225
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wasz pierwszy raz

A może pierwszy raz użyć wyszukiwarki ???
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:30   #226
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Wasz pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez **pysiaczek** Pokaż wiadomość
No jestem pod wrazeniem pomysłowości... tak szczerze to dosc juz mam watków na ten temat... jak nie sonda ile miałas lat gdy zrobiłas to pierwszy raz, pozniej moj pierwszy raz a teraz WASZ pierwszy raz... oj, co za duzo to nie zdrowo.. Weźmy sie lepiej za ten seks a nie piszmy takich pierdół tu na forum...
Dziewczyny.... Wsumie to racje macie! Luuuuuuuzzzz
z teorii czas przejść na praktykę
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:22   #227
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Wasz pierwszy raz

mój po 3msc i teraz będziemy ze sobą 5 rok...może trochę szybko ale nie żałuję tylko jestem szczęśliwa
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 22:01   #228
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Wasz pierwszy raz

Łaczę wątek z innym o tej samej tematyce. Proszę na przyszłość korzystać z wyszukiwarki.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 22:45   #229
niebieskooka89
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Ja przezylam swoj pierwszy raz bardzo niedawno-zaledwie kilka dni temu Ja mam 17 lat (za pol roku 18), on 20,5 (dla niego nie byl to 1 raz). Jestesmy razem od 1,5 miesiaca. Moze to wydawac sie krotko, ale moim zdaniem najwazniejsze jest to, czy czujemy sie do tego gotowe, jak dobrze znamy swoje cialo i jak jestesmy doswiadczone... Ja moglam to zrobic z kilkoma facetami wczesniej, ale konczylo sie na zaawansowanych pieszczotach, a tym razem zdecydowalam sie to zrobic..

Warunki mielismy bardzo dobre- cala noc sami w moim domu (nie liczac mlodszej siostry ktora spala),do tego moj pokoj zamykany jest na klucz.. Na poczatku bardzo urozmaicona gra wstepna trwala ponad 2 godziny, niestety, poczatkowo skonczylo sie dla niego zanim zaczelismy... heh. Bardzo sie przejal, ale powiedzialam ze nie szkodzi itp... potem zrobilismy mala przerwe i znowu zachcialo mi sie malego co nieco.. i bylo jakos fajniej niz zawsze, wszystko robilismy z usmiechem... zachowam szczegoly dla siebie, ale to bylo cudowne..caly czas leciala w kolko pisoenka rihanny "if it's lovin".. Bolalo strasznie, przez wiekszosc czasu, na szczescie nie bylo krwi... Heh to byla dluuuga noc Nie zaluje. Tylko troche sie boje ciazy, ale mielismy prezerwatywe wiec jestem dobrej mysli...

Edytowane przez niebieskooka89
Czas edycji: 2007-01-23 o 10:48
niebieskooka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 22:51   #230
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez niebieskooka89 Pokaż wiadomość
[Nie zaluje. Tylko troche sie boje ciazy, ale mielismy prezerwatywe wiec jestem dobrej mysli...
Final tej opowiesci mnie rozwalil.

Kiedy ja przezylam swoj pierwszy raz zabezpieczenie na wypadek ciazy (a bylam w Twoim wieku a moj wtedy koles mial z 22 lata) bylo rzecza priorytetowa. Bylo wazniejsze nic piosenki w tle i inne bajery. Do mojego 1szego razu szykowalismy sie jak na manewry - obgadywalismy, planowalismy, szykowalismy... To nie byl zryw namietnosci Tylko wybrana chwila po pol roku znajomosci. Bylo jak bylo - staral sie zeby bylo romatycznie, nie bolalo jakos nie wiadomo jak, bylam pewna ze napewno ciezarna nie bede...

Czy wspominam? dzieki wydarzeniom dnia nastepnego - nie. Juz dawno nie jestesmy dzieki bogu razem ale bylismy dlugo. Za dlugo.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 07:08   #231
Poranna rosa
Raczkowanie
 
Avatar Poranna rosa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
GG do Poranna rosa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Ja przezylam swoj pierwszy raz w wieku 19 lat z mezczyzna ktorym jestem rok, a zrobilismy to hm ok miesiaca temu. Powiem wam, ze nie obchodzilo mnie co bedzie lecialo w radio ani czy beda swieczki, najwazniejsze bylo zabezpieczenie, oczywiscie tabletki anty+ prezerwatywa. Nie bolalo mnie prawie nic, za pierwszym razem mialam ogromna przyjemnosc i bardzo sie ciesze Nie spieszylo mi sie nigdy do lozka, a teraz tak Bo go kocham, ufam mu i wiazemy ze soba przyszlosc,
__________________
Kiedy się śmieję, słyszy to cała ulica.Kiedy płaczę, wcale się nie przejmuję tym, że spływa mi makijaż i , że ktoś mnie widzi. Po prostu płaczę.
Poranna rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 10:42   #232
niebieskooka89
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Final tej opowiesci mnie rozwalil.

Kiedy ja przezylam swoj pierwszy raz zabezpieczenie na wypadek ciazy (a bylam w Twoim wieku a moj wtedy koles mial z 22 lata) bylo rzecza priorytetowa. Bylo wazniejsze nic piosenki w tle i inne bajery..
Ale nie chodzilo o to, ze nie myslelismy o zabezpieczeniu... Boje sie ciazy i tak, balalabym sie nawet jesli polaczylibysmy prezerwatywe z kilkoma innymi srodkami, po prostu taki lek spowodowany niedoswiadczeniem...
niebieskooka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 10:45   #233
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez niebieskooka89 Pokaż wiadomość
po prostu taki lek spowodowany niedoswiadczeniem...
Niedoswiadczenie nie ma nic do tego.

Ignorancja i brak wiedzy owszem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 10:51   #234
niebieskooka89
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Niedoswiadczenie nie ma nic do tego.

Ignorancja i brak wiedzy owszem.
Dle mnie ma. Zawsze obawialam sie pierwszego razu z dwoch powodow- strachu przed bolem i zajsciem w ciaze. I nie uwazam zebysmy zignorowali ta kwestie, albo za malo o niej wiedzieli. A Twoje zdanie to Twoja sprawa.
niebieskooka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 10:56   #235
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez niebieskooka89 Pokaż wiadomość
Dle mnie ma. Zawsze obawialam sie pierwszego razu z dwoch powodow- strachu przed bolem i zajsciem w ciaze. I nie uwazam zebysmy zignorowali ta kwestie, albo za malo o niej wiedzieli. A Twoje zdanie to Twoja sprawa.
strach przed bolem rozumiem - cos nowego, legendy...

Ale zajscie w ciaze? przy odpowiednim zabezpieczeniu? prosze cie...
I ja nie mowie tylko o jakies gumce wyciagnietej nie wiadomo skad tylko o porzadnym zabezpieczeniu - jesli nie pigulki to przynajmniej globulki dopochowe w polaczeniu z prezerwatywa....

I wtedy brak doswiadczenia nie bedzie powodowal 'bycia dobrej mysli ze w ciazy sie nie jest'
Bo wtedy jest sie pewnym.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 11:04   #236
niebieskooka89
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
strach przed bolem rozumiem - cos nowego, legendy...

Ale zajscie w ciaze? przy odpowiednim zabezpieczeniu? prosze cie...
I ja nie mowie tylko o jakies gumce wyciagnietej nie wiadomo skad tylko o porzadnym zabezpieczeniu - jesli nie pigulki to przynajmniej globulki dopochowe w polaczeniu z prezerwatywa....

I wtedy brak doswiadczenia nie bedzie powodowal 'bycia dobrej mysli ze w ciazy sie nie jest'
Bo wtedy jest sie pewnym.
Piszesz jakbym byla jedyna osoba która bez wzgledu na zabezpieczenie boi sie ciazy. Ty widocznie bylas pewna, ja nie bylabym nawet jakbysmy uzyli prezerwatywy w polaczeniu z globulkami czy jakims kremem.. A prezerwatywa której uzylismy nie byla kupiona w kiosku za 1,50 zl tylko w aptece, skoro juz okreslilas ja jako "wyciagnieta niewiadomo skad". Zreszta, nie mam ochoty sie dalej z tego tlumaczyc.
niebieskooka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 11:32   #237
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez niebieskooka89 Pokaż wiadomość
PTy widocznie bylas pewna, ja nie bylabym nawet jakbysmy uzyli prezerwatywy w polaczeniu z globulkami czy jakims kremem..
ale to juz paranoja... jesli sie zabezpieczasz jak trzeba to dlaczego sie boisz??
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 14:41   #238
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

dobrze załozona prezerwatywa daje 97% pewności. zawsze zostaje 3% ma prawo sie bac
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 19:17   #239
Miedziana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Miedziana
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

&

Edytowane przez Miedziana
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:14
Miedziana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 19:25   #240
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
ale to juz paranoja... jesli sie zabezpieczasz jak trzeba to dlaczego sie boisz??
hecate, myślę, że niepotrzebnie drążysz sprawę i robisz to w dość niesmaczny sposób, więc już może sobie to daruj
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.