Łzy- Gra Na Uczuciach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 12:41   #31
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Ja ja często sie śmieję i często płaczę.
Smieję sie z byle czego i płaczę pewnie też
No cóż mój chłopak chyba już sie do tego przyzwyczaił
ale żadnych nie miłych uwag mi nie prawi
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:22   #32
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez DriVer Pokaż wiadomość
Amen, poprostu jestes wrazliwa i tyle....
a jak chcesz wyplakiwac sie na ramieniu zapraszam nie ma problemu
trzymaj sie i nie plakuniaj juz bedzie dobrze zobaczysz
"nawet po największej burzy wychodzi słoce"
Dzięki za słowa pokrzepienia a ten cytat, to wiem wiem.. i znam Nawet mialam to napisane na powitaniu w kom:P
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:24   #33
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Ja ja często sie śmieję i często płaczę.
Smieję sie z byle czego i płaczę pewnie też
No cóż mój chłopak chyba już sie do tego przyzwyczaił
ale żadnych nie miłych uwag mi nie prawi
Ja też się brecham z były czego.. nieraz są momenty, że mój TŻ się gdzieś uderzy.. czy coś.. jego to boli, a mnie to mega smieszy mimo że wiem, ze nie powinnam sie śmiać:P Ale ostatnio zauważylam, że TŻ zaraził się tym ode mnie bo o coś się uderzyłam, a on zaczął się z tego śmiać
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 13:45   #34
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Wiadomo, zdarzają się takie momenty kiedy chce się wyć każdemu. Jednakże ja np. nie lubię okazywać przy ludziach swoich słabości i staram się zawsze być twarda. Tak jakoś z zasady. Tak lepiej jak ludzie mają za zimną sukę Przy TŻ nigdy nie płakałam, raz przy byłym mi się zdarzyło... Jedyne łzy na które mogę sobie pozwolić to w gronie najbliższych przyjaciółek. Tyle

A co do płaczących facetów, ehh, mój były często przy mnie płakał jak chciałam kończyć nasz związek. I pewnie dlatego on tyle trwał
TŻ... raz podczas kłótni przeszkiły mu się oczy, ale przytuliłam, pocieszyłam i zaraz mu się micha cieszyła
Teraz jak płaczemy to tylko ze śmiechu
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 13:11   #35
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
Ja też się brecham z były czego.. nieraz są momenty, że mój TŻ się gdzieś uderzy.. czy coś.. jego to boli, a mnie to mega smieszy mimo że wiem, ze nie powinnam sie śmiać:P Ale ostatnio zauważylam, że TŻ zaraził się tym ode mnie bo o coś się uderzyłam, a on zaczął się z tego śmiać
No tak, mnie super śmieszy jak TŻ dostanie ode mnie w nos albo go ugryzę - on ma tak, że wtedy momentalnie dostaje kataru i kicha 10 razy pod rząd Wczoraj właśnie tak się uśmiałam, chodził taki smarkacz po domu
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:53   #36
wns-sUsHi
Raczkowanie
 
Avatar wns-sUsHi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

ja tez zawsze sie rozklejam jak widze łzy... i strasznie mnie to zaczyna denerwować.
__________________
Pasja, Adrenalina, Przygoda.
www.cienie.com.pl
wns-sUsHi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 22:05   #37
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Ja sie spotkalam z tym, ze kiedy juz placze to zazwyczaj wszyscy mnie pocieszaja...a szczegolnie faceci
Ale przyznam sie Wam, ze jeszcze nie plakalam przy facecie, sprawcy moich lez...nie chcialam dac mu satysfakcji, ze zadal mi bol, naleze to zadziornych osob i nie pokazuje po sobie, ze ktos mnie zranil. Wrecz przeciwnie, ostatnie slowo w klotni nalezy do mnie...ale czasem placze juz z bezsilnosci.
Ale czasem lubie sobie poplakac...tak poporostu, jak juz mi sie za duzo nazbiera, za wiele spraw mnie przyciska na dol...to wtedy placze. Łzy oczyszczaja dusze...
i niech sie wypchaja wszyscy ktorzym to sie nie podoba
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 22:17   #38
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Czytałam, że mężczyźni reagują na nasze łzy nie tak jak byśmy tego chciały, bo oni po prostu nie potrafią sobie z tym poradzić a za nic się do tego nie przyznają Wobec tego zachowują się nerwowo, mówią słowa które ich zdaniem mają spowodować, że weźmiemy się w garść i nie rozumieją, że nas jeszcze bardziej dobijają

Coś w tym jest - bo większość zannych mi osobników płci męskiej potwierdziła, że wkurza ich płacz kobiet i nie mogą na to patrzeć - wolą wyjść. Po pierwsze czują się winni a po drugie są źli na swoją bezradność.
A ja to z autopsji potwierdzam - nie poznałam chłopa co by dał radę babskim łzom, choćby nie wiem jaki twardziel.

A fakt faktem, że niektóre baby używają łez dla zmiękczenia panów więc jeśli taki TŻ ma złe doświadczenia, to później ocenia tak samo.

Ach no i rozróżniłabym łzy w kłótni a łzy kiedy stało się coś przykrego, bo wiadomo że te drugie, to [zwykle] nie gra na emocjach.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 09:29   #39
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Up
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:02   #40
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Oj , ja baardzo często płaczę.,...Jka reaguje na to mój facet? Kiedyś bardzo to przeżywał i jego rekcją było to, że zgadzał się na wszystko czego chciałam Ale dobre czasy minęły i teraz wie że ja łzy mam jak na zamówienie i już na nie nie reaguje tylko stara się rzeczowo zemną dyskutowa jak mamy jakiś problem. Jednak ogólnie zawsze czuje się winny jeśli zdarza mi się płakac, bo myśli że ja musze strasznie cierpiec skoro płaczę
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:45   #41
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Mojemu mięknie serce na widok moich łez (ani razu tego nie wykorzystałam).Odrazu mnie przytula i się godzimy Pare mięsiecy temu zrobiłam coś naprawde okropnego.Ja na jego miejscu zerwałabym ze mną.Wkurzyl sie oczywiściem,był zły,smutny itd.Ale gdy wrócił do domu to po jakimś czasie napisał mi że wszystko bedzie dobrze i że mnie kocha.A niedawno powiedział mi że wtedy żal mu się mnie bidulki zrobiło,bo wyobraził sobie że siedze sama i dalej płacze i nie chciał żebym sie dalej zamartwiała i musiał napisać coś co mnie uspokoi.Słodko
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 17:22   #42
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Mojemu mięknie serce na widok moich łez (ani razu tego nie wykorzystałam).Odrazu mnie przytula i się godzimy Pare mięsiecy temu zrobiłam coś naprawde okropnego.Ja na jego miejscu zerwałabym ze mną.Wkurzyl sie oczywiściem,był zły,smutny itd.Ale gdy wrócił do domu to po jakimś czasie napisał mi że wszystko bedzie dobrze i że mnie kocha.A niedawno powiedział mi że wtedy żal mu się mnie bidulki zrobiło,bo wyobraził sobie że siedze sama i dalej płacze i nie chciał żebym sie dalej zamartwiała i musiał napisać coś co mnie uspokoi.Słodko
Sweet masz TŻ
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 21:38   #43
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
Czasami jak się pokłócę z chłopakiem... to się popłaczę... Albo jak się pogodzimy.. Po prostu w gardle kluska, oczy szklane... i łezki lecą.. a dziś mój chłopak stwierdził, że takie zachowanie to jest gra na jego uczuciach, bo któremu chłopakowi nie zmiękłoby serce od damskich łez.. Ale prawda jest taka, że ja nie chce wzbudzać w nim żadnego współczucia.. po prostu te łzy same się pojawiają.. i nie maja nic na celu. A co wy uważacie o takich łezkach?
Ja też tak miałam. Po pewnym czasie zaczęło go to wkurzać i wogóle nie reagował na moje łzy ;/ tak jakby nie miał serca już ;/
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 21:56   #44
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

no to i ja dołącze do grona płaczliwych - niestety mimo że bardzo sie staram nie płakać, w pewnych sytuacjach nie potrafie tego opanować, co mi cholernie przeszkadza, bo wydaje mi sie że jestem beksą :/ I nie robie tego żeby coś wymusić na TŻ, nawet gdy sie pokłócimy, same lecą i tyle ( no nie ukrywam że jednak wtedy zazwyczaj szybko złe emocje nam przechodzą, ale gdybym mogła - wolalabym rozmawiać a nie ryczeć) Na szczęście mój TŻ jest baardzo wyrozumiały ( ciekawe jak długo )

Rzecz jasna pomijam notoryczne zalewanie sie łzami na filmach, wtedy TŻ smieje się i twierdzi że niedługo będę płakac nawet na reklamach
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 22:51   #45
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Ja też dużo płaczę, z wielu powodów, ale tylko przy Tżcie

Ale nie cierpię sytuacji gdy jestem wściekła, kłócimy się, chcę mu coś wykrzyczeć - a tu klops, bo zalewam się łzami i wyglądam jak histeryczka!
Wtedy uciekam żeby się uspokoić, wracam opanowana, chcę się wykrzyczeć i znów ryczę jak histeryczka No i miej tu jaja...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:56   #46
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Łzy- Gra Na Uczuciach?

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Ja też dużo płaczę, z wielu powodów, ale tylko przy Tżcie

Ale nie cierpię sytuacji gdy jestem wściekła, kłócimy się, chcę mu coś wykrzyczeć - a tu klops, bo zalewam się łzami i wyglądam jak histeryczka!
Wtedy uciekam żeby się uspokoić, wracam opanowana, chcę się wykrzyczeć i znów ryczę jak histeryczka No i miej tu jaja...
Och, miałam tak samo naszczescie nie mam już TŻa
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.