depilacja laserowa płock salony - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 22:50   #1
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32

depilacja laserowa płock salony


Witam, chciałam się dowiedzieć czy znacie salon w którym robi się depilację laserową laserem diodowym?

Najpierw miałam 2 zabiegi w Fabryce Piękna, jednak przestraszona brakiem efektów przeniosłam się do Estetiq Point. Tam miałam już 3 zabiegi.
Jestem przerażona ponieważ włosków wcale nie jest mniej ( może z 10 % wypadło). Plus jest tylko taki, że one strasznie powolnie rosną i to może dawać efekt , że jest ich mniej. Jednak jak już troszke podrosną i się przyjżę to są WSZĘDZIE ! poprostu jakby byly tylko ogolone...
Teraz( 2 tygodnie po zabiegu), jak patrzę to niby nie widać ich ale na zewnątrz. Pod skórą je widać

Czytałam na forach, że nie powinno się chodzić do kosmetyczek na laser, tylko do lekarza. Czy jest w Płocku lekarz który robi depilację laserową? Wydałam już tyle pieniędzy, że teraz nie mogę zrezygnować....

Jestem zawiedziona, finansowo byłam przygotowana na max 5 zabiegów, a tu końca nie widać niestety laser to dla mnie jedyny ratunek...
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.