Ciągle czerwona blizna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 16:41   #1
momo12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6

Ciągle czerwona blizna


Witam mój problem wygląda tak że mam bliznę jakieś 2-3cm. I mój problem polega na tym że jest ona ciągle czerwona, a jak przemyje wodą to staje się mocniej czerwona. Mam to bliznę od jakichś 4 miesięcy i od tamtej pory smaruje ją cepanem. Warto dalej smarować pomoże coś ? Ta blizna jest po oparzeniu. Chciałbym aby ta blizna wybladła. Mam takie dni że ta blizna jest czasami bledniejsza, może temu że moja skór jest wtedy bladsza.
Co powiecie wyblednie mi kiedyś ta blizna ?
momo12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 16:54   #2
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Ciągle czerwona blizna

blizna na pewno stanie się blada, ale ten proces może zająć sporo czasu. to zależy od różnych czynników i może trwać nawet kilka lat - musisz być cierpliwa. a ta maść, o której piszesz w moim odczuciu nie jest zbyt skuteczna, używałam regularnie kilka miesięcy i zrezygnowałam, blizna stała się blada sama z siebie, ale dopiero po jakichś 2 latach.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 19:50   #3
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ciągle czerwona blizna

Cytat:
Napisane przez momo12 Pokaż wiadomość
Witam mój problem wygląda tak że mam bliznę jakieś 2-3cm. I mój problem polega na tym że jest ona ciągle czerwona, a jak przemyje wodą to staje się mocniej czerwona. Mam to bliznę od jakichś 4 miesięcy i od tamtej pory smaruje ją cepanem. Warto dalej smarować pomoże coś ? Ta blizna jest po oparzeniu. Chciałbym aby ta blizna wybladła. Mam takie dni że ta blizna jest czasami bledniejsza, może temu że moja skór jest wtedy bladsza.
Co powiecie wyblednie mi kiedyś ta blizna ?
WITAM, to blizna świeża, więc radzę ją smarować nada. Są blizny, które nie bledną nigdy, ja jestem tego przykładem. Miałam operację w 1990 roku i do tej pory moja blizna jest czerowna i brzydka. Trzeba się nauczyć z tym żyć, albo poddać się zabiegom usuwania lub rozjaśniania w jakiś sposób. W Twojej sytuacji to blizna świeża, więc radzę uzbroić się w cierpliwość.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.