Lakiery hybrydowe INS germany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 17:08   #1
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112

Lakiery hybrydowe INS germany


kupilam ostatnio z all lakiery hybrydowe ins,ale nie jestem z nich zadowolona,poniewaz nie utwardzaja sie tak jak podaje producent w 2 min tylko ok 4min,a lakier finish uv do nablyszczenia w ogole sie nie utwardza,lampa jest ok.Czy macie jakies doswiadczenie z ta firma?sa tanie,moze dlatego
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:11   #2
Nikhe90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
kupilam ostatnio z all lakiery hybrydowe ins,ale nie jestem z nich zadowolona,poniewaz nie utwardzaja sie tak jak podaje producent w 2 min tylko ok 4min,a lakier finish uv do nablyszczenia w ogole sie nie utwardza,lampa jest ok.Czy macie jakies doswiadczenie z ta firma?sa tanie,moze dlatego
Nie wszystko co tanie musi być złe. Mam kilka lakierów hybrydowych tej firmy i jestem średnio zadowolona z jakości. Co do utwardzania to nie mam zastrzeżeń, chociaż i tak zawsze utwardzam "asekuracyjnie" po 3 min. Baza&Wykończenie w jednym jest zastanawiająca bo wydaje mi się że jako baza jest słabej jakości, a jako nabłyszczacz w ogóle nie nabłyszcza. Co do samych kolorów to nie mam większych zastrzeżeń. Podejrzewam że używając ich z inną bazą mogą być niezłe.
Nikhe90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:32   #3
piwonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Osobiście mam kilka kolorów INS i jestem z nich bardzo zadowolona.
Żeby dobrze nimi malować rozcieńczam je preparatem do lakierów bo są zbyt gęste a jak wiadomo muszą być rzadkie jak zwykły lakier daje dobry primer np z SPN bez kwasowy dobrze odtłuszcza tworzy lepką warstwę dzięki której rewelacyjnie trzyma się każdy żel czy "hybryda" maluje często żelem silikonowym dobrej jakości też z SPN który jest przeznaczony do naturalnej płytki i bez przemywania nakładam bardzo cienką warstwę lakierożelu utwardzam 3 min i następną bardzo cieniutką warstwę chiwilke czekam aż sie wypoziomuje i daje do lampy na 3 min przemywam spirytusem bardzo lekko i daje zwykły lakier nabłyszczający.
Trzymają się nawet 4 tygodnie ważne aby ładnie rozprowadzić i dać dobre podkłady i dobrze zabezpieczyć wolny brzeg no i nie nakładać grubo bo poodchodzi.
piwonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:53   #4
Kundzior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Mam kilka kolorów, z połączeniem z bazą mm trzymają się bez problemu sa gęste fakt ale da się nauczyć na tym pracować Sama kolorówka nie jest zła za taką cenę pff, ale bazy oraz nabłyszczacza ja ze swojej strony nie polecam
Kundzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:58   #5
nietrudna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

zgadzam sie koniecznie baza i nabłyszczacz, utrzymuje się ok miesiąca
nietrudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:26   #6
piwonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

nie są złe jak na taką cenę ja wolę rzadkie dlatego je rozci enczam. ważne żeby był dobry primer obrze brzeg zabezpieczyć i będzie się trzymał około miesiąc. bazy tez nie polecam kiepska jest
A czym go zciagacie bo ja acetonem nie daje rady zawijam w zlotko i nic moze macie jakiś lepszy preparat ?????

Edytowane przez piwonia222
Czas edycji: 2013-01-30 o 16:32
piwonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 11:55   #7
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Hej
Spotkałam się na innym forum z opinią, że INS to nie lakiery hybrydowe i że nie schodzą pod acetonem ? To prawda??
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 10:32   #8
piwonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Tak to prawda w acetonie sie nie rozpuści nawet próbowałam specjalny preparat z SPN za 50 zł i nic kompletnie więc już nigdy nie kupie tych preparatów do rozpuszczania żelu hybrydy czy akrylu bo to strata pieniędzy aceton lekko zmiękczy ale nie zejdzie nic hybrydy. Ja piłuje lekko nie całkiem żeby nie zniszczyć paznokcia i odtłuszczacz nakładam od nowa wszystko : odtłuszczacz , primer bez kwasowy baze podkładowa wszystko z SPN i potem 2 warstwy cieniutko hybrydy z allegro i na koniec lakier nabłyszczający dzieki tem mam długie swoje paznokcie bez tipsów.
piwonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:34   #9
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

I te lekkie spiłowywanie nie niszczy Ci płytki?
__________________
Mój blog
wiolka94.blogspot.com
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 08:47   #10
piwonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Trochę niszczy jak każde pilowanie ale nie jest to tak mocne jak przy ściąganiu zelu czy tipsow wtedy to paznokci poprostu mi pękały z osłabienia teraz tego nie mam trzeba umiejętnie i delikatnie pilowac.
piwonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:30   #11
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

No ja żeli ani tipsów nigdy nie nosiłam i na razie nie zamierzam Dlatego hybrydki by się przydały :P Ale jak te nie schodzą pod acetonem to muszę poszukać czegoś innego
__________________
Mój blog
wiolka94.blogspot.com
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 08:41   #12
piwonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Jeśli będzie użyte na paznokciach tylko hybrydy z spn lub innej renomowanej firmy ale musi byc wsxysto jednej firmy lacznie z podkladem i wykonczeniem to wtedy tej samej firmy preparat daje rade sciagnac hybrydy bo wtedy to juz jest hybryda a nie lakierozel i najlepiej w zakladzie to robic wtedy kosmetgcxka sciagnie bez pilowania.
piwonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 07:53   #13
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Ja miałam zmywacz do hybrydu perfect leady i zmył, ale lakiiery beznadzieja, lakier potrafił mi schodzić po kilku dniach z paznokci nawet po dłuższym moczeniu się w wannie.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:30   #14
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

a ja polecam spiłować z grubsza top i trochę koloru tak aby było widać lekkie prześwity i wtedy zawinąć w folię z wacikiem nasączonym acetonem.. 10 min i ładnie wszystko schodzi ja mam 3 kolory z shs jak dla mnie to to samo co ins i właśnie tak robię tylko daję 2 warstwy bazy aby czasem nie przepiłować płytki w którymś miejscu
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 11:50   #15
piwonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Też dobry pomysl ja i tak nigdy do konca nie piłuje nawet jak troche kolorku zostanie to daje baze i nastepny kolor i gra . jak znajdę chwile to dam zdj. mój odrost na dowód jak się trzymają
piwonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 07:28   #16
piwonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Obiecałam pokazać odrost i jest zdjęcie oczywiście już sa zniszczone po malowaniu mieszkania ale jak widac nawet po tak intensywnej pracy się trzymają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0020.jpg (92,2 KB, 334 załadowań)
piwonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 19:29   #17
Nikhe90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Cytat:
Napisane przez piwonia222 Pokaż wiadomość
Obiecałam pokazać odrost i jest zdjęcie oczywiście już sa zniszczone po malowaniu mieszkania ale jak widac nawet po tak intensywnej pracy się trzymają
Mozna? Można Ja będę robiła w tym tygodniu testy tych "hybryd" czyli baza silikonowa od DR i na to polecą INS, zobaczymy jak z trwałością, ale zrobie to na kilku osobach bo niestety mam "klientki" które lubią skubać paznokcie :/
Nikhe90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 17:12   #18
Madzia_00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Witam panie muszę troszkę uratować opinię lakierów hybrydowych ins..
Więc tak posiadam całkiem sporo kolorków z ich firmy i na chwile obecną paznokcie mi się trzymają bardzo długo (nawet ponad miesiąc, dłużej nie testowałam bo chodzenie z odrostami jest mało estetyczne) i do końca pięknie się błyszczą.
Jakiś czas temu miałam styczność z ich prodkuktami i powiem szczerze, że raczej mnie nie zachwyciły. Jak już tutaj pisałyście problemem jest baza. Baza nie zawsze łapała albo trzeba było ją trzymać od 3- 6 min co bardzo zużywa lampy i mój cenny czas. Ale się nie poddawałam i po skończnie pierwszej bazy zakupilam nową. Tym razem zakupiłam bazę w większym pojemniczku i się bardzo miło zaskoczyłam. Tym razem ta baza utwardzała się w lampie już po minucie, paznokcie pod lampami UV świeciły się na fioletowy kolor jak w przypadku lakierów bez przemywania, znacznie rzadsza w konsystecji dzięki czemu aplikacja była prostsza. Paznokcie z nową bazą trzymają sie fantastycznie(poprzednio przecierały się na końcach albo delikatnie odpryskiwały) a Lakiery ins mają poprostu fantastyczną kolorówkę i kryją już przy pierwszej warstwie. Co jest istotne żeby długo się trzymały:
- Zalecam zachowanie jak największej czystości przy ich nakładaniu od momentu zdezynfekowania dłoni nie dotykać płytki paznokcia(polecam pracę w rękawiczkach, a w celu ich odpylenia zastosowanie szczoteczki)
-lakiery nakładamy z odstępem od wału paznokciowego(czyli nie zalewamy skórek)
- bardzo ważne jest zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia nawet w przypadku krótkich paznokci polecam delikatne naciśnięcie opuszka w celu odsłonięcia brzegu
- pod bazę nakładamy primer
- nakładamy dwie cieniutkie warstwy kolorówki
- dokładnie wykańczamy również lakierem wykończeniowo- podkładowym( nie polecam lakieru wykończeniowego bo jest on nieelastyczny a jak wiadomo nasze paznokcie cały czas pracują i z zcasem zaczyną pękać jak szkło albo robić się matowe)
- lakiery utwardzamy od minutki do dwóch
Jeżeli zastosujecie wszystkie te kroki to zapewniam że paznockie bd się trzymać bardzo długo ja robiłam sobie koleżankom i paru osobom w rodzinie i wszyscy są mega zachwyceni.. ale też miałam nieciekawy start z tymi żelami wydaje mi się, że dotarły do nich niepohlebne opinie na temat produktów i coś polepszyli.
A co do cih usuwania niestety nie próbowałam usuwać w acetonie ale producent zaleca delikatnie zapiłować i rozgrzać paznokcie a dopiero namoczyć w acetonie.
Madzia_00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:30   #19
Nikhe90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

Fakt że cena kusi, gamę kolorystyczną mają ładna, ale wszystkie ich kolory wyglądają na paznokciach jak farba emaliowa do ściany :/ Mam hybrydy innych firm i wyglądają jak typowy lakier Ale to pewnie kwestia gustu
Nikhe90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 20:36   #20
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe INS germany

nie znam osoby,której udało sie rozpuścić ins "kompresem acetonowym".
Hybryda to hybryda i powinna sie rozpuścić.
Używałam ich kiedyś jako kolorowy żel,ale sprawiały problem-krystalizowały sie czy coś podobnego i na paznokciu z koloru tworzyły się małe grudki(tak jakby piasek).
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.