NADŻERKA - wątek zbiorczy! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 07:08   #961
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

hej. ja byłam u gina w marcu i powiedziała mi ze mam nadzerke. wpazdzierniku byłam ale u innego i nic mi nie powiediał, wtedy miałam robioną cytologie, ale nie powiedziała mi jaka grupa tylko ze wszystko wyszło dobrze, więc w marcu juz mi nie powtarzała. ale miałam straszne upławy no i czułam ból podczas stosunku, wiec postanowiłam ze zrobie to zamrażanie. no i własnie w piatek byłam na zabiegu, nic nie bolało, no tylko dół brzucha jak przy okresie. nie mam zadnych zakazów oprócz miesiąca bez stosunków hehe narazie są upławy mowiła ze tak do 10 dni sie mogą utrzymywać, za 3 miechy do kontroli.jakby cos jeszcze zostało to w ramach wizyty mi poprawi. mam nadzieje ze moje problemy się skończą, bo chce czuć przyjemność kiedy jestem razem z Misiaczkiem pozdrawiam
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:32   #962
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Ja jestem w trakcie leczenia tym lekiem na S..Nie pamietam dokladnej nazwy Hmm Wy tez tak macie ze nie mozecie uzywac tamponow w trakcie tej kuracji? To jest nie do zniesienia Zwlaszcza w takich upalach jak teraz, ehh..
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 09:41   #963
Shelia
Przyczajenie
 
Avatar Shelia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kinia23 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.miesiac temu lekarka powiedziała,że mam rozległą nadżerkę,że szyjka jest chora.cytologia wyszła I grupa,usg TV wykazało,że macica w porządku.ale rozległa nadżerka to przecież nie przelewki...dziś byłam u innego lekarza,który powiedział,że jest wałeczek na szyjce,ale do jakiejkolwiek nadżerki to temu duuuuuuużo brakuje. i komu tu wierzyć?mam 23 lata,chciałabym to leczyć jeśli to rzeczywiście jest nadżerka...jakie macie doświadczenia z diagnozami?czekam na odpowiedzi.dziękuję z góry.

Witam!
Ja miałam podobną sytuację i postanowiłam posłuchać lekarza, który uznał że nie jest to nadżerka i mi wytłumaczył dokładnie czym ona jest. Ze wzgledu na to że masz I grupę czystości pochwy jest mało prawodopodne aby była to nadżerka, która jest stanem patologicznym wywołanym po długotrwałych inefkacjach pochwy (lub innych czynnikach). W załączniku przesyłam ci artykuł dotyczący własnie tych grup http://www.mediweb.pl/medicaltest/wyswietl.php?id=974
Dla pewności radzę ci poprosić lekarza o wykonanie dodatkowego badania kolposkopii.
Jeżeli nie jest to nadżerka a jedynie ektopia (niegrożna zmiana w pochwie) to jej nieprawidłowe usunięcie może prowadzić do powstania nadżerki i zostawi ci delikatną bliznę w pochwie.
Shelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:44   #964
Dorota6540
Przyczajenie
 
Avatar Dorota6540
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Witam,chce żeby ktoś mi pomógł!!Miałam robioną wypalanke16.05.07miałam 3cią grupe ,lekarz powiedział że mam natychmiast się zdecydować bo nadżerka jest duża i głęboka.Zdecydowałam się od tamtej pory mam cały czas jakis wyciek zabarwiony niewielka ilością krwi a do tego jest niemiły zapach.Pomóżcie ,czy to normalne???Nadmieniam że byłam u lekarza na drugi dzień po zabiegu,stwierdził że nie możliwe żeby mnie coś bolało a to że mam takie objawy to tak ma być,ale antybiotyk przepisał.poradzcie!!
Dorota6540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 17:25   #965
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Przecież to jest najzupełniej normalne dziwne że Cie lekarz nie poinformował.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 22:09   #966
tulipek
Raczkowanie
 
Avatar tulipek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

zanim zdecydujecie sie na jakikolwiek zabieg-idzcie do innego ginekologa.

Ja miesiac temu mialam stwierdzona 3 grupe, przepisano mi gynalgin. kilka dni temu bylam u innego lekarza powtorzyc cytologie i badanie i nie mam nadzerki wg innej ginekolog, wyniki cytologii za dwa tygodnie to sie jesczze okaze co tam wyjdzie. moze to pomogl ten gynalgin ale zeby az tak ? i to od razu. a mialam nadzerke niby mala ale gleboka... na szczescie juz sie zmyla
tulipek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 22:11   #967
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

hej, pojawiłam się juz raz w tym wątku jednak sytuacja się na tyle rozwinęła, że powracam.
mam zdiagnozowana nadżerkę wielkości 50 gr, poważny stan zapalny opanował sterovg, jednak problem w tym, że nie mozna zrobic cytologii bo nadżerka jest przy każdym dotyku krwawiąca, dziś lekarka zrobiła mi "opatrunek" - posmarowała mi nadżerkę czymś - i przepisała kolejne leki dopochowe i doustne. zastrzegła, że będzie mnie leczyć farmakologicznie dopóki będzie to mozliwe bo jest przeciwna pochopnemu robieniu jakichkolwiek zabiegów. opróczmojego stanu zdrowia martwi mnie jeszcze jedna rzecz - zbliża się moje noc poslubna (koniec lipca). czy ktos miała doświadczenie z leczeniem takiej wielkości, krwawiącej nadżerki? proszę o jakieś dobre słowo, przybija mnie to wszystko bardzo....
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 18:00   #968
Dorota6540
Przyczajenie
 
Avatar Dorota6540
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Marta bardzo Cię proszę napisz ile dni miałaś wyciek i czy bolało cię po zabiegu???
Dorota6540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:58   #969
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Nadżerka

Dziś byłam u ginekologa i wykrył u mnie dużą nadżerkę. Powidział, że jest sporo patrząc na mój wiek. Za miesiąc mam iść na cytologie. Boję się teraz, tej całej nadżerki- czy to nie jest nic groźnego itp. Jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.
PS: Cytologia jest bolesnym badaniem?
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:15   #971
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nadżerka

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
Dziś byłam u ginekologa i wykrył u mnie dużą nadżerkę. Powidział, że jest sporo patrząc na mój wiek. Za miesiąc mam iść na cytologie. Boję się teraz, tej całej nadżerki- czy to nie jest nic groźnego itp. Jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.
PS: Cytologia jest bolesnym badaniem?
ale czemu ten lekarz nie powiedział Tobie wszystkiego na ten temat???

on jest od tego przecież!

pokochaj_mnie życzę zdrówka
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 12:33   #972
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Nadżerka

Życzę zdrowia i przesuwam na ginekologię oraz w ramach edukacji użyj wyszukiwarki, bo wątków nt. była masa.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 15:08   #973
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Nadżerka

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Życzę zdrowia i przesuwam na ginekologię oraz w ramach edukacji użyj wyszukiwarki, bo wątków nt. była masa.

a ja lacze z watkiem zbiorczym

polecam tez watek przypiety na gorze strony o blednym diagnozowaniu nadzerek... Sa tam ciekawe artykuly do poczytania
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 17:56   #974
Dorota6540
Przyczajenie
 
Avatar Dorota6540
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez marta_175 Pokaż wiadomość
Hejka Ja mam 23 lata i mialam robiona wypalanke rok temu. Moj lekarz mowil, ze mozna poczekac i badac sie co roku (mam ciagle II grupe). No,ale ja sie wystraszylam,bo moja mama miala raka szyjki macicy Tez miala robiona wypalanke w moim wieku i mam dwojke rodzenstwa jeszcze,wiec ciaza jak i 1 tak i 3 donoszona. Ale jak czytam ten watek,to az mi sie wierzyc nie chce i sie boja zajsc w ciaze ktora planuje moze za jakies 3 lub 4 lata...Hmmm...

Pozdrawiam
Marta napisz ile dni miałaś plamiena po zabiegu i czy bolał Cię brzuch,bo ja strasznie się czuje miałam wypalanke 16.0507 i cały czas coś mi jes ,a najbardziej męczą mnie upławy jakie mam po zabiegu wcześniej tego nie miałam.Boję się że może być coś nie tak!proszę odpisz jak najszybciej.
Dorota6540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 08:23   #975
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Wiem ze to pytanie bylo juz zadawane, ale niestety ciezko jest mi je znalezc z racji rozciaglosci watku. Takze jesli moge, to prosze o odpowiedz: przez jaki okres czasu po smarowaniu Solcogynem nalezy nie uprawiac seksu? Obija mi sie o uszy, ze kilka i chcialabym sie upewnic ile
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:54   #976
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

4
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 15:42   #977
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wiem ze to pytanie bylo juz zadawane, ale niestety ciezko jest mi je znalezc z racji rozciaglosci watku. Takze jesli moge, to prosze o odpowiedz: przez jaki okres czasu po smarowaniu Solcogynem nalezy nie uprawiac seksu? Obija mi sie o uszy, ze kilka i chcialabym sie upewnic ile
A mi lekarka mówiła za każdym razem że jeden dzień tylko a tak to mi wszystko wolno.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 17:06   #978
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Nadżerka - pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Alithia Pokaż wiadomość
Z całego sercapolecam wymrażanie. Wogóle nie boli. Nie powstaja blizny i raczej sie nie odnawiaja. Nie mam żadnego śladu po nadżerce. Szyjka jakgdyby nigdy tam nic nie było
a skad wiesz? zreszta co za róznica czy jest blizna czy nie? nikt oprócz ginekologa jej nie wypatrzy ja mialam wypalanke tez wcale nie bolalo. jedyny dyskomfort to ten zapaszek przypalanego cialka. bleee. ale tez mi sie zagoilo bez problemów i co do ciazy i porodu problemów nie bylo...
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 17:56   #979
Justa...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hej! Mam pytanko, bo naprawde nie wiem co zrobić... Mam 20 lat, nie współżyłam, a dzisiaj ginekolog powiedział mi, że mam nadżerke wielkości 5zł (czy to możliwe???) i że powinnam natychmiast ją usunąć, zaproponował zabieg laserowy ( w swoim prywatnym gabinecie), ktory nawet mogłby sie odbyć jutro rano... Sama nie wiem, bo wyniki cytologii mam mieć dopiero w połowie czerwca, a zawsze myślalam, że wynik tych badań powinien byc pierwszy, zanim dojdzie do zabiegu... Mam iść, czy czekac na wynik badania? Czy co mam zrobić? Czy może iść do jeszcze innego lekarza i uopewnić się co do tgo wszystkiego... Napiszcie coś, bo mam mętlik w głowie...
Justa... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 19:00   #980
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Justa... Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanko, bo naprawde nie wiem co zrobić... Mam 20 lat, nie współżyłam, a dzisiaj ginekolog powiedział mi, że mam nadżerke wielkości 5zł (czy to możliwe???) i że powinnam natychmiast ją usunąć, zaproponował zabieg laserowy ( w swoim prywatnym gabinecie), ktory nawet mogłby sie odbyć jutro rano... Sama nie wiem, bo wyniki cytologii mam mieć dopiero w połowie czerwca, a zawsze myślalam, że wynik tych badań powinien byc pierwszy, zanim dojdzie do zabiegu... Mam iść, czy czekac na wynik badania? Czy co mam zrobić? Czy może iść do jeszcze innego lekarza i uopewnić się co do tgo wszystkiego... Napiszcie coś, bo mam mętlik w głowie...
skoro ta nadzerka taka duza to powinnas miec pobrane tkanki do badania nie wiem jak sie to nazywa kolonoskopia czy cos... no i cytologia tez powinna byc zrobiona na pierwszym miejscu przed zabiegiem. nie wiem jak to wyglada z laserem ja mialam zwykla wypalanke malej ale nie chcacej zniknac nadzerki. ja co do ginekologów jestem podejzliwa bo mialam juz chyba 4 róznych i zawsze po jakims czasie sie okazuje ze chca nagle by ich odwiedzac nie w darmowych poradniach tylko prywatnych gabinetach i robia zabiegi za kase a które mozna miec za darmo! mojej kuzynce wmówiono ze ma duza nadzerke i ze nie ma szansy na szybka wypalanke w szpitalu bo sa zapisy i zeby zrobila to prywatnie za 200 zl i co sie okazalo? zgodzila sie prywatnie a lekarka zaprosila ja na swój dyzur do panstwowego szpitala. potem i tak sie okazalo ze zabieg spaprany i sie nie goilo ze 3 miesiace.... ja tam zawsze chodze do 2 albo i trzech zeby potwierdzic diagnoze to w koncu moje zycie i nie wierze konowalom.za duzo juz widzialam...
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:49   #981
Justa...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Dzięki, właśnie tak zrobie, pojdę jeszcze do innego i się okarze co powie... Dzieki wielkie!
Justa... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 21:23   #982
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
a skad wiesz? zreszta co za róznica czy jest blizna czy nie? nikt oprócz ginekologa jej nie wypatrzy ja mialam wypalanke tez wcale nie bolalo. jedyny dyskomfort to ten zapaszek przypalanego cialka. bleee. ale tez mi sie zagoilo bez problemów i co do ciazy i porodu problemów nie bylo...
Różnica jest taka że jak jest blizna to możesz mieć problemy z zajściem w ciąże, więc jest to raczej poważny problem.

Cytat:
Napisane przez Justa... Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanko, bo naprawde nie wiem co zrobić... Mam 20 lat, nie współżyłam, a dzisiaj ginekolog powiedział mi, że mam nadżerke wielkości 5zł (czy to możliwe???) i że powinnam natychmiast ją usunąć, zaproponował zabieg laserowy ( w swoim prywatnym gabinecie), ktory nawet mogłby sie odbyć jutro rano... Sama nie wiem, bo wyniki cytologii mam mieć dopiero w połowie czerwca, a zawsze myślalam, że wynik tych badań powinien byc pierwszy, zanim dojdzie do zabiegu... Mam iść, czy czekac na wynik badania? Czy co mam zrobić? Czy może iść do jeszcze innego lekarza i uopewnić się co do tgo wszystkiego... Napiszcie coś, bo mam mętlik w głowie...
Nie zgadzaj się, stanowczo najpierw trzeba zrobić badania cytologie, wycinek jeśli konieczne, wyleczyć stan zapalny który często towarzyszy nadżerce. Najlepiej faktycznie idz do innego lekarza żeby się upewnić co do sytuacji jeśli nadżerka jest faktycznie duża to trzeba będzie ją usunąć, ale bywa że przy zmianie ginekologa nadżerka znika(nie ma to jak polscy lekarze)
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 09:42   #983
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

hej

ile czasu po zamrazaniu miałyście upławy??
mi dzis minie 14 dni."ilość" juz sie zmniejszyła ale są teraz lekko rozowe. mam juz dosc tego. no i mam brac kapsułki jak przestanie leciec,ale moze juz zaaplikowac skoro jest mało? moze bedzie sie lepiej goiło? co myślicie?
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:08   #984
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
A mi lekarka mówiła za każdym razem że jeden dzień tylko a tak to mi wszystko wolno.
No własnie co lekarz to inna opinia, mój kazał na 4 dniz zaprzestać, ale w ulotce leku napisane jest że nie trzeba wszrzymywać się z seksem
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:40   #985
kukolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Pytanie do Pana Doktora:

Jestem w ciąży, 21 tydzień. Mam nadzierkę i barzdo ostry stan zapalny pochwy. Stosuję Pimafucin, pomaga na bardzo krótko. Grzybicę mam od 3 lat, stosowałam Clotrimasolum inne głobułki.
Mam pytanie: Czy nawracająca (stale leczona) grzybica ma związek z nadżerką? Nadżerkę lekarz stwierdził rok temu.
I po jakim czasie od porodu mam się udać na zabieg krioterapii?
Czy jest taka możliwość, że po porodzie nadżerka i infekcja znikną bez ingerencji?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Edytowane przez kukolka
Czas edycji: 2007-06-01 o 15:50 Powód: błąd ortograficzny
kukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 04:53   #986
aniolek-mm
Przyczajenie
 
Avatar aniolek-mm
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1
Angry Nadżerka i na dodatek grzybica!!! O nie!!!!!!!

Hej!!!!!
Mam nadżerkę od roku a w dodatku od 5 dni grzybicę pochwy. Chciałabym się dowiedzieć czy nadżerka miała jakikolwiek wpływ na to że pojawiła się grzybica pochwy i czy teraz będzie też tak iż grzybica pochwy będzie miała jakikolwiek zły wplyw na nadżerke???? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.

Edytowane przez aniolek-mm
Czas edycji: 2007-06-08 o 08:55
aniolek-mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 12:02   #987
estakada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Nadzerka !!

NAdzerka !
Witam mam problem moze ktos mi doradzic (
2 miesiace temu mialam zamrazana nadzerke ... po 2 miesiacach zaczelam wspolzycz lecz moj patrner nawet nei moze do mnei wejsc poniewaz odczuwam straszny bol przy wejsciu ... zauwazylam rowniez ze przy wejsciu mam jak by krostki ktore sa chropowate i maj abialy kolor ! ... prosze o odpowiedz jezeli ktos wie o co chodzi
estakada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 12:00   #988
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Nadzerka !!

dziś wykryto u mnie nadżerkę. Lekarz przepisał mi jakieś globulki.... czy to skuteczne? hmmm
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 14:47   #989
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Globulki mogą pomuc na stan zapalny który często towarzyszy nadżerce i na zmniejszenie nadżerki ale mało prawdopodbne żeby rozwiązały problem.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:10   #990
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hmm za miesiąc idę ponownie i wtedy wykona dodatkowo cytologię ;/
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 12:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.