Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 11:20   #2011
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Wosk w rolce pod pachy? A nie odchodzi się od nich na rzecz woskow bezpaskowych?
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 11:34   #2012
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Wosk w rolce pod pachy? A nie odchodzi się od nich na rzecz woskow bezpaskowych?
Nie odchodzi się To tak jakby powiedzieć, że się odchodzi od wosku na rzecz pasty cukrowej - nie ma takich ogólnych trendów. Nadal się pracuje na normalnych ciepłych woskach, z paskami, jeśli ktoś lubi taką metodę. Twarde woski to nie jest żadna nowinka przecież, jedyne co to ostatnio się zrobiła moda na nie.

Polly, mógł być wosk nierozgrzany albo mógł być słabej jakości - wtedy też albo ciągną albo się wylewają Nie chcę Cię straszyć, ale pachy to nic, bikini 100 razy gorsze. Ja osobiście już wolę dziaranie od wosku
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:02   #2013
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nie odchodzi się To tak jakby powiedzieć, że się odchodzi od wosku na rzecz pasty cukrowej - nie ma takich ogólnych trendów. Nadal się pracuje na normalnych ciepłych woskach, z paskami, jeśli ktoś lubi taką metodę. Twarde woski to nie jest żadna nowinka przecież, jedyne co to ostatnio się zrobiła moda na nie.

Polly, mógł być wosk nierozgrzany albo mógł być słabej jakości - wtedy też albo ciągną albo się wylewają Nie chcę Cię straszyć, ale pachy to nic, bikini 100 razy gorsze. Ja osobiście już wolę dziaranie od wosku
Jak chce byc piekna i gladka, to musze pocierpiec. no i pachy mnie nie bolaly za bardzo, tylko tam gdzie mi naskorek zerwala czulam pozniej dyskomfort. a pasta cukrowa mniej boli niz woskiem? Bo czytalam, ze paste ze zrywa z wlosem i dlatego ma to mniej bolec.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:59   #2014
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jak chce byc piekna i gladka, to musze pocierpiec. no i pachy mnie nie bolaly za bardzo, tylko tam gdzie mi naskorek zerwala czulam pozniej dyskomfort. a pasta cukrowa mniej boli niz woskiem? Bo czytalam, ze paste ze zrywa z wlosem i dlatego ma to mniej bolec.:P
ja wiem... dla mnie to podobny ból jest, pasta cukrowa mniej się czepia naskórka, więc teoretycznie wyrywa same włosy nie podrażniając skóry - raczej w tym należy się upatrywać jej mniejszej bolesności niż w kierunku zrywania włosa. Kierunek zrywania może co najwyżej mieć większy wpływ na późniejsze wrastanie włosa

Ja ostatnio kupiłam sobie twardy wosk na własne potrzeby i sama sobie depiluję bikini bezpaskowo - trochę zabawy z tym jest i wymaga wprawy, ale mam wrażenie, że jak sama sobie ból zadaję to jakoś mniej to boli niż jak ktoś inny mi robi depilację
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 13:13   #2015
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
ja wiem... dla mnie to podobny ból jest, pasta cukrowa mniej się czepia naskórka, więc teoretycznie wyrywa same włosy nie podrażniając skóry - raczej w tym należy się upatrywać jej mniejszej bolesności niż w kierunku zrywania włosa. Kierunek zrywania może co najwyżej mieć większy wpływ na późniejsze wrastanie włosa

Ja ostatnio kupiłam sobie twardy wosk na własne potrzeby i sama sobie depiluję bikini bezpaskowo - trochę zabawy z tym jest i wymaga wprawy, ale mam wrażenie, że jak sama sobie ból zadaję to jakoś mniej to boli niż jak ktoś inny mi robi depilację
Ja chce kupic sobie wosk do depilacji, bardziej przemawiaja do mnie wlasnie te bezpaskowe, ale jako noob boje sie, ze nie ogarne.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2015-04-24 o 14:29
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:51   #2016
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Wkurzylam sie troche, bo dowiedzialam sie chwile przed zabiegiem, ze zrobi mi to stazystka... i mam teraz strupki pod pacha, bo mi zerwala naskorek. i robione to bylo woskiem w rolce, chyba go dobrze nie rozgrzala, bo strasznie ciagnal mi skore.:/ dobrze, ze nie zdecydowalam sie tym razem na bikini.
Coś takiego jest dla mnie nie do pomyślenia! Masakra! Co to za salon, że takie rzeczy się robi. Dała talk pod wosk?
Szczerze mówiąc mój Tż mi robi pachy w domu i tak go nauczyłam, że nigdy mi skóry nie zerwał.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Wosk w rolce pod pachy? A nie odchodzi się od nich na rzecz woskow bezpaskowych?
Teraz jest moda na te bezpaskowe i pasty cukrowe. Ja pastę mam mieć jako dodatek na studiach
Jednak na pachy powinno nakładać się wosk szpatułką, a nie z rolki.. Unikniesz ciągnięcia tak delikatnej skóry. Rolka to bardziej na nogi, ręce.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 16:59   #2017
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Coś takiego jest dla mnie nie do pomyślenia! Masakra! Co to za salon, że takie rzeczy się robi. Dała talk pod wosk?
Szczerze mówiąc mój Tż mi robi pachy w domu i tak go nauczyłam, że nigdy mi skóry nie zerwał.
To niby najlepszy salon w miescie, wszyscy tak zachwalali, to sie skusilam...Talku tez nie dala, a czytalam o tym, ze powinno sie dac zeby wosk sie chwycil tylko wlosow, a nie skory.😯 a jak sie jej o to zapytalam, to powiedziala, ze nie trzeba. No coz, jestem bogatsza w nowe doswiadczenia i chyba sama zainwestuje w podgrzewacze i woski...
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 18:57   #2018
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Zaraz jadę do kosmetyczki na pierwszą depilację woskiem, mam nadzieję, że nie będzie tragedii. Wmawiam sobie, że jak wytrzymałam 6 godzin dziarania, to to będzie pikuś.
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nie odchodzi się To tak jakby powiedzieć, że się odchodzi od wosku na rzecz pasty cukrowej - nie ma takich ogólnych trendów. Nadal się pracuje na normalnych ciepłych woskach, z paskami, jeśli ktoś lubi taką metodę. Twarde woski to nie jest żadna nowinka przecież, jedyne co to ostatnio się zrobiła moda na nie.

Polly, mógł być wosk nierozgrzany albo mógł być słabej jakości - wtedy też albo ciągną albo się wylewają Nie chcę Cię straszyć, ale pachy to nic, bikini 100 razy gorsze. Ja osobiście już wolę dziaranie od wosku
Wy mi o dziaraniu nie mówcie, zaczynam mieć cykora bo jak kiedyś ciągle słyszałam, że spoko, że aż tak źle nie jest, tak teraz nagle słyszę, że boli jakby się żyletką skórę cięło
A ja panikara jestem...

Ja ostatnio kupiłam woski i podgrzewacz na allegro, musiały się co prawda dłuuuuuugo grzać no i pierwsze pociągnięcie dałam z włosem więc było AUĆ. Ale potem w miarę poszło. Tylko obkleiłam się cała... ale przeżyłam.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 19:49   #2019
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wy mi o dziaraniu nie mówcie, zaczynam mieć cykora bo jak kiedyś ciągle słyszałam, że spoko, że aż tak źle nie jest, tak teraz nagle słyszę, że boli jakby się żyletką skórę cięło
A ja panikara jestem...

Ja ostatnio kupiłam woski i podgrzewacz na allegro, musiały się co prawda dłuuuuuugo grzać no i pierwsze pociągnięcie dałam z włosem więc było AUĆ. Ale potem w miarę poszło. Tylko obkleiłam się cała... ale przeżyłam.
Tez przed pierwsza dziara panikowalam, a i wybralam miejsce na ciele, ktore nie nalezy do tych najmniej bolesnych. ale szybko udzielil mi sie spokoj mojej tatuatorki.
Bedzie dobrze.
Kupowalas rolki czy puszki?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 22:53   #2020
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Tez przed pierwsza dziara panikowalam, a i wybralam miejsce na ciele, ktore nie nalezy do tych najmniej bolesnych. ale szybko udzielil mi sie spokoj mojej tatuatorki.
Bedzie dobrze.
Kupowalas rolki czy puszki?
no ja mam nadgarstek albo przedramię, ponoć jedne z bardziej bolesnych... :/

Mam nadzieję, że mnie moja zarazi spokojem

Kupowałam rolki.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 23:29   #2021
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no ja mam nadgarstek albo przedramię, ponoć jedne z bardziej bolesnych... :/

Mam nadzieję, że mnie moja zarazi spokojem

Kupowałam rolki.
A male czy duze to bedzie? Ja mialam na obojczyku i czulam sie jakby mi ona po szyi ta maszynka jechala. ale wytlumaczyla mi, ze to przez wezly chlonne.:P no i ja niestety zawsze goraczkuje po.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 08:07   #2022
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
To niby najlepszy salon w miescie, wszyscy tak zachwalali, to sie skusilam...Talku tez nie dala, a czytalam o tym, ze powinno sie dac zeby wosk sie chwycil tylko wlosow, a nie skory.😯 a jak sie jej o to zapytalam, to powiedziala, ze nie trzeba. No coz, jestem bogatsza w nowe doswiadczenia i chyba sama zainwestuje w podgrzewacze i woski...
Wprawiona osoba talku nie będzie potrzebować.. ale praktykantka jak najbardziej! To też zapobiega zerwaniu skóry
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 10:58   #2023
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Bry

jak ja bym chciała wrócić do wosków i depilatorów... ale tak mi wrastają włosy, że bez szans mi nawet po zwykłym goleniu wrastają jakimś cudem
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 11:34   #2024
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Bry

jak ja bym chciała wrócić do wosków i depilatorów... ale tak mi wrastają włosy, że bez szans mi nawet po zwykłym goleniu wrastają jakimś cudem
Ostry peeling i balsam z mocznikiem, mi bardzo pomaga. Teraz testuję jeszcze ekstrakt z wierzby białej, jak na razie widzę poprawę.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 11:42   #2025
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Nigdy nie używałam wosku ani depilatora
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 11:45   #2026
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cześć
Ale pogoda!

Wybrałam się jednak do rossmanna i do koszyka wpadł korektor rimmel match perfection, puder rimmel lasting finish i róż max factor Cream puff w odcieniu seductive pink
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 11:46   #2027
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam wosku ani depilatora
Ja kiedyś depilatorem zrobiłam sobie kuku: dostałam okropnego zapalenia mieszków włosowych, takiego z ropą i bliznami. Długo to leczyłam i musiałam przerzucić się na maszynki. Ale coś zaczęły mnie podrażniać i kosmetyczka namówiła mnie na wosk. Na razie testuję go tylko na nogach.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 21:26   #2028
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A male czy duze to bedzie? Ja mialam na obojczyku i czulam sie jakby mi ona po szyi ta maszynka jechala. ale wytlumaczyla mi, ze to przez wezly chlonne.:P no i ja niestety zawsze goraczkuje po.
takie średnie. Miał być mały z początku, na nadgarstku ale nie wiem czy się koncepcja nieco nie zmieni....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 23:50   #2029
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
jak ja bym chciała wrócić do wosków i depilatorów... ale tak mi wrastają włosy, że bez szans mi nawet po zwykłym goleniu wrastają jakimś cudem
Oj znam ten problem :-( ja mam ogromne skłonności do wzrastania włosków... Wyrastają mi wszędzie, nawet miewam z tym problem przy brwiach i wąsiku :-( a moja nogi i bikini to już w ogóle wyglądają przez to strasznie...
Zaczęło się właśnie przez depilator no i odstawiłam go jakoś przed studiami (4 - 5 lat temu) i potem długi czas goliłam, ale jest to dla mnie męczące bo włosy mi rosną błyskawicznie (co jest teraz moją radością na głowie bo zapuszczam ale na ciele przekleństwem ) i są ciemne a ja lubię mieć gładziutkie ciało więc golenie mnie nie zadowala i jest męczące. Moja mama też miała problem z wrastaniem i powiedziała że od depilacji woskiem jej nie wyrastają. Poszłam do kosmetyczki, ale włosy mi po tygodniu już zaczynają odrastać, po dwóch jestem już zarośnięta (tak średnio a nie na maksa ale i tak bardzo mi to przeszkadza i włosy ciemne więc spódnicy już nie założę a lubię) więc żeby nie stracić majątku na depilację u kosmetyczki kupiłam sobie zestaw do wosku.... Ale ta metoda mi nie pomogła i włosy dalej wyrastają. Więc wróciłam od jakiegoś roku do golenia ale i tak nie widzę poprawy żadnej :'(
Byłam z tym u dermatologa ale powiedziała mi, że z tak dużą skłonnością do wzrastania to nic mi nie pomoże bo to walka z wiatrakami i muszę pomyśleć o zrobieniu laserowej

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Ostry peeling i balsam z mocznikiem, mi bardzo pomaga. Teraz testuję jeszcze ekstrakt z wierzby białej, jak na razie widzę poprawę.
Mi nie pomogły ani peelingi, ani szczotkowanie, ani maści i kremy z mocznikiem :-( macie jeszcze jakieś rady lub pomysły dla mnie?
Wpadłam na pomysł aby na własną rękę powalczyć z tym kwasami... Ale ciężko znaleźć na necie kogoś kto miał takie doświadczenie żeby poczytać jaki kwas, jakie stężenie itp.
__________________
Bella

Edytowane przez Bella2212
Czas edycji: 2015-04-25 o 23:53
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 08:33   #2030
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Kosmetyczka radziła kupić aspirynę, rozpuścić i tym smarować nogi żeby nie wrastały włoski. Ale na razie mam ten proszek z wierzby.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 14:08   #2031
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Dziewczyny peelingi na wrastające włoski robicie?
Przecież wrastający włosek to nic innego niż włos, który nie może się przebić przez naskórek. Warto mu to ułatwić odpowiednim złuszczaniem
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 14:38   #2032
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Robię zdzieraki mocne i dalej wrastają niestety....
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 14:40   #2033
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny peelingi na wrastające włoski robicie?
Przecież wrastający włosek to nic innego niż włos, który nie może się przebić przez naskórek. Warto mu to ułatwić odpowiednim złuszczaniem
Ja robię. Ogólnie po depilatorze wrastało mi się tylko kilka włosków, mimo peelingów. Mam nadzieję, że po wosku nie będzie gorzej.
Zamówiłam sobie dzisiaj podgrzewacz do wosków i pastę cukrową (wiem, że można zrobić w domu, ale pewnie by mi nie wyszła, a 8zł to nie majątek. ).
Od czwartku nie zeszły mi zaczerwienienia na nogach, myślicie, że powinnam się jutro udać do tego salonu? Po depilatorze czerwone kropki trzymały mi się 1-2 dni, a tutaj takie coś.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Robię zdzieraki mocne i dalej wrastają niestety....
Czytałam bardzo dużo o kremie Pilarix, podobno jest bardzo dobry na wrastające włoski. Może pomoże?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 19:42   #2034
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Czytałam bardzo dużo o kremie Pilarix, podobno jest bardzo dobry na wrastające włoski. Może pomoże?
Mam, nic mi nie pomaga :-(

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny peelingi na wrastające włoski robicie?
Przecież wrastający włosek to nic innego niż włos, który nie może się przebić przez naskórek. Warto mu to ułatwić odpowiednim złuszczaniem
No dlatego się zainteresowałam peelingami kwasowymi na tą przypadłość... Ale nie wiem jakie kwasy i jakie stężenia. Peelingi mechaniczne niestety nic mi nie dają :-(

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Kosmetyczka radziła kupić aspirynę, rozpuścić i tym smarować nogi żeby nie wrastały włoski. Ale na razie mam ten proszek z wierzby.
Takich samoróbek z aspiryną też próbowałam i nic :-(
A nogi wyglądają bardzo źle :'(

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie dzisiaj podgrzewacz do wosków i pastę cukrową (wiem, że można zrobić w domu, ale pewnie by mi nie wyszła, a 8zł to nie majątek. ).
Daj koniecznie znać jak się będzie sprawdzać i jaka to firma? Tez mnie kusi pasta cukrowa bo podobno od niej włosy nie wrastają. To jedna z bardzo niewielu rzeczy których jeszcze nie próbowałam
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 19:47   #2035
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Ja myślę, że od pasty cukrowej też będą wrastały włosy... przecież to też depilacja, a włosy wrastają tylko ze względu na to, że są osłabione i nie mogą się przebić. A przecież depilacja cukrowa dla włosa to chyba to samo co depilacja woskiem
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:18   #2036
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Mam, nic mi nie pomaga :-(

Daj koniecznie znać jak się będzie sprawdzać i jaka to firma? Tez mnie kusi pasta cukrowa bo podobno od niej włosy nie wrastają. To jedna z bardzo niewielu rzeczy których jeszcze nie próbowałam
Ja wzięłam z firmy Alexya. 8,50zł za 300 g pasty. Myślę, że we wtorek będzie u mnie, teraz tylko muszę zapuścić futro.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ja myślę, że od pasty cukrowej też będą wrastały włosy... przecież to też depilacja, a włosy wrastają tylko ze względu na to, że są osłabione i nie mogą się przebić. A przecież depilacja cukrowa dla włosa to chyba to samo co depilacja woskiem
Mojej kuzynce wrastają się włosy po wosku, a po paście już mniej. Tłumaczyła mi to, że to przez to, że wosk zrywamy pod włos, a pastę z włosem. I czasami jak zrywamy woskiem pod włos, to niektóre włoski tylko się naciągną, "sprężynują" i wracają do pochewki.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:47   #2037
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja wzięłam z firmy Alexya. 8,50zł za 300 g pasty. Myślę, że we wtorek będzie u mnie, teraz tylko muszę zapuścić futro.

Mojej kuzynce wrastają się włosy po wosku, a po paście już mniej. Tłumaczyła mi to, że to przez to, że wosk zrywamy pod włos, a pastę z włosem. I czasami jak zrywamy woskiem pod włos, to niektóre włoski tylko się naciągną, "sprężynują" i wracają do pochewki.
W takim razie czekam z niecierpliwością na Twoje wrażenia po paście <3

A co do drugiej części to podobno dlatego najgorzej przy wrastających włosach używać depilatora bo on w ogóle jakoś wykreca włosa w czasie depilacji i wyrywa go pod dziwnym kątem. A właśnie włosy wrastają nie tylko dlatego że nie mogą się przebić ale też dlatego że czasami przy depilacji ten przewód którym wychodzi włos ze skóry jest powykrecany (właśnie przez kąt wyrywania) i nie wyprowadza włosa na zewnątrz skóry. Tak słyszałam przynajmniej. Dlatego najgorzej jest po depilatorze, po wosku lepiej a po paście cukrowej najlepiej.

Chociaż może u każdego wrastają po prostu z innych powodów... U mnie to raczej przez to że włoski są słabe, bo depilator odstawiłam już dawno, wosk też już rok temu i golę a te nadal swoje... Tym bardziej że na głowie włosy też mam cienkie i słabe
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 22:25   #2038
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Mnie Pilarix też nie pomagał, w dodatku okrutnie śmierdział. Wywaliłam w połowie, nie dało się tego używać. To co mi pomaga to balsam z mocznikiem z SVR, Xerial 10.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:27   #2039
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Ugh, mam nadzieje, że u mnie się sprawdzi.
Póki co zauważyłam, że wrósł mi się jeden włosek, potraktowałam go maścią ichtiolową, może pomoże.

Burzaaaa u mnie. Uwielbiam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:08   #2040
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

U mnie też. Miałam iść biegać , ale raczej sobie odpuszczę
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 06:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.