Rossmann cz. XXVI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-01, 15:03   #961
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Co do tego macania to mnie życie nauczyło że lepiej się upewnić za co zapłacimy, chyba że nam kaski nie szkoda. Najpierw trafił mi się zgluciały lakier do paznokci, pewno ugotowany przez te podświetlenia albo ktoś nie dokręcił buteleczki po macanku, reklamacja na drugi dzień nie uwzględniona a lakier do kosza. Teraz jak kupuje lakier to zawsze sprawdzam w jakim jest stanie.
Tusz do rzęs kupiłam na zapas bo była promocja i otwarłam go po paru miesiącach ale zastałam pustkę, do kosza, tusze kupuję już tylko z avonu lub rochera bo są zafoliowane i mogą czekać na swoją kolej a ja jestem pewna że nie były odkręcane.
Najgorsza wpadka była z pomadką w płynie Bourjois, oczywiście na promocji takiej jak teraz, obsługiwała mnie miła dziewczynka tak że nawet jakbym chciała zmacać to się nie dało, wybrałam sobie dwa kolorki które mi podała pracownica, w domu otwieram a w jednym gąbeczka wygięta pod dziwnym kątem i nie wiadomo czy nie odpadnie za chwile, pojechałam na drugi dzień wymienić ale usłyszałam że to nie możliwe że takie było że sama uszkodziłam. Gąbeczka nie odpadła na szczęście ale kiepsko się nią nakłada.
Morał z tego taki, jeżeli coś nie jest zabezpieczone na amen to warto jednak zaglądnąć przed podejściem do kasy czy nie zapłacimy za bubla.
Ale czym innym jest sprawdzanie szczoteczek, mazanie się testerami szminek i lakierami, a czym innym sprawdzenie stanu produktu, gdy jesteśmy już zdecydowane na zakup.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:03   #962
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Najgorsza wpadka była z pomadką w płynie Bourjois, oczywiście na promocji takiej jak teraz, obsługiwała mnie miła dziewczynka tak że nawet jakbym chciała zmacać to się nie dało, wybrałam sobie dwa kolorki które mi podała pracownica, w domu otwieram a w jednym gąbeczka wygięta pod dziwnym kątem i nie wiadomo czy nie odpadnie za chwile, pojechałam na drugi dzień wymienić ale usłyszałam że to nie możliwe że takie było że sama uszkodziłam. Gąbeczka nie odpadła na szczęście ale kiepsko się nią nakłada.
Nie no to już jakieś kpiny. Żeby wadliwego produktu nie mogli wymienić. Strach kupować coś droższego.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-01 o 15:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:04   #963
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez kasiakreczmanska Pokaż wiadomość
No to Wam teraz opowiem historię, która mną wstrząsnęła i sprawiła, że już nigdy nie zrobię zakupów w tym rossku.

Rano poszłam po tusze, wybrałam to co chciałam i jak większość z Was tuż przed podreptaniem do kasy lekko otworzyłam by sprawdzić szyjki. W 3 tuszach szyjki były czyste, więc się ucieszyłam ale i pozytywnie zaskoczyłam, że mało uczęszcza tam macaczy.
Po południu musiałam wrócić do rosska, bo wcześniej zapomniałam kupić wacików i innych takich pierdołek. No i stojąc przy półkach z maszynkami do golenia słyszę rozmowę dwóch pracownic (jedna akurat tuż obok mnie wystawiała towar więc raczej się nie przesłyszałam).
Jedna mówi do drugiej: idę na zaplecze poczyścić szyjki, może się baby nie skapną, że ten tusz stoi u nas już od miesięcy, przecież jest okazja by wszystko sprzedać....

Automatycznie zostawiłam wszystkie zakupy i wyszłam, całą sytuację już zgłosiłam, ale i tak pewnie nic z tym nie zrobią. No ręce opadają. Nie wrócę tam nawet jakbym miała kupić jakieś zwykłe rzeczy.



Teraz moje pytanie: nowy żółtek z Lovely powinien mieć konsystencję bardziej wodnistą? Bo mój to trochę taki glut...
qrva w moich Rossach i Naturach baby- zwykle młode dziewczyny otwierają jak leci każdy tusz po kolei mimo że są pokazane jak byk szczoteczki. Żeby to jeszcze z jednego egzemplarza sobie zrobiły tester ale gdzie tam jak zobaczyła jedna siksa że pierwszy uwalony tuszem to kolejny zmacała Ekspedientki tak samo wszystko otwierają, brak słów

ja to nawet kiedyś masło zmacane z wielkim wgłębieniem po 2 paluchach kupiłam

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Tak.... Żółtek powinien być rzadki na poczatku....
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie nie jest taki wodnisty.
no pięknie, mój Lovely jest dość suchy szyjkę miał czystą

Nigdy więcej nic do oczu w Rosie nie kupię

Niech przeklętym macaczkom łapska artretyzm powykręca i kurzaje powyskakują:gun :
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:06   #964
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ale czym innym jest sprawdzanie szczoteczek, mazanie się testerami szminek i lakierami, a czym innym sprawdzenie stanu produktu, gdy jesteśmy już zdecydowane na zakup.
Jak wczoraj kupowałam dwa tusze, to w obu przypadkach dopiero czwarty, piąty egzemplarz nie miał upaćkanej szyjki... 10razy bym się od kasy wracała:p
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:09   #965
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Jak wczoraj kupowałam dwa tusze, to w obu przypadkach dopiero czwarty, piąty egzemplarz nie miał upaćkanej szyjki... 10razy bym się od kasy wracała:p
Straszne dziewczyny co mówicie. Żaden kupiony przeze mnie tusz nie otwierany, a sugerowałam się tylko stopniem dokręcenia. Fabryczne daje cieńszą szparę. Tylko, że to nie były żółtki z Lovely.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-01 o 15:11
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:09   #966
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Rossmann cz. XXVI

ja raz kupiłam nawet otwarty (foliowe opakowanie było przerwane) filtr do dzbanka... ktoś chyba wyciągnął z folii, żeby zobaczyć, czy wizualnie mu pasuje. nie wspomnę o tym, że taki filtr jest już do wyrzucenia, bo one są pakowane w jakiejś ochronnej atmosferze w tych foliach.

sama nigdy nie macam nic oprócz testerów. nawet nie sprawdzam tych szyjek. jedyne, co próbuję zrobić w przypadku tuszy, to delikatnie wywrzeć nacisk na nakrętkę tak, jakbym chciała ją otworzyć, żeby sprawdzić, czy łatwo się przekręca. nowe, nieotwierane tusze ani drgną przy takim lekkim nacisku. a przynajmniej nie ładuję niepotrzebnie powietrza do tych już wcześniej przez kogoś otwartych.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:18   #967
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Straszne dziewczyny co mówicie. Żaden kupiony przeze mnie tusz nie otwierany, a sugerowałam się tylko stopniem dokręcenia. Fabryczne daje cieńszą szparę. Tylko, że to nie były żółtki z Lovely.
No niestety to było w Łodzi mam nadzieję, że raz sprawdzone w ten sposób Collosale mi nie wyschną, nie pompowałam im powietrza..
L'Oreal kupię w necie, 30zł to nie 17 w końcu:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 15:19   #968
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Jeszcze mi się jedna sytuacja z rossmanna przypomniała... Jakiś janusz chciał swojej grażynie kupić perfumę, oburzony że "za 150zł zapach a testera ni ma!". To uprzejma pani ekspedientka mega delikatnie odpakowała folię od góry (tak, że nie trzeba było wyciągać kartonu a i tak dało się go otworzyć wyciągnąć flaszkę) napsikała panu na te paski do testów, po czym równie delikatnie pozaklejała, że śladu po majstrowaniu nie było
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:28   #969
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się jedna sytuacja z rossmanna przypomniała... Jakiś janusz chciał swojej grażynie kupić perfumę, oburzony że "za 150zł zapach a testera ni ma!". To uprzejma pani ekspedientka mega delikatnie odpakowała folię od góry (tak, że nie trzeba było wyciągać kartonu a i tak dało się go otworzyć wyciągnąć flaszkę) napsikała panu na te paski do testów, po czym równie delikatnie pozaklejała, że śladu po majstrowaniu nie było
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:28   #970
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
po czym równie delikatnie pozaklejała, że śladu po majstrowaniu nie było
Czym pozaklejała? Folia jest zgrzewana, nie klejona. Każdy klej czy taśma jest widoczna. Nie ma szans, będzie ślad.

Facet kupił te perfumy? Czy się rozmyślił?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-01 o 15:30
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:36   #971
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Ja w sumie nie mam problemu z macaniem bo kupuje od lat te same produkty, więc nie muszę ich macac do pudru w kamieniu zagladam czy nie jest pokruszony i tyle a podklad z Revlona CS jest u nas zaklejony taśma (pewnie fabrycznie) szminki testuje na testerach, a jak nie ma testerow to nie kupuje i tyle tusze zawsze kupuje przez all, wyjątkiem byl ostatnio tusz z Eveline, ale był wyciagany z szuflady, więc wieksza mozliwosx, że nie macany, najwyzej
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 15:37   #972
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się jedna sytuacja z rossmanna przypomniała... Jakiś janusz chciał swojej grażynie kupić perfumę, oburzony że "za 150zł zapach a testera ni ma!". To uprzejma pani ekspedientka mega delikatnie odpakowała folię od góry (tak, że nie trzeba było wyciągać kartonu a i tak dało się go otworzyć wyciągnąć flaszkę) napsikała panu na te paski do testów, po czym równie delikatnie pozaklejała, że śladu po majstrowaniu nie było
Ja niestety też byłam nie raz świadkiem takiej sytuacji....ekspedientka z braku testerów odpieczętowywała po kolei flakony jakiejś babie,po czym pieczołowicie je zamykała nawet mi chciała zademonstrować w ten sposób wskazane przeze mnie perfumy...ale podziękowałam i wyszłam.

Zmieniając temat Czy któraś z Was korzystała może z nowej perfumerii w Wawie E-glamour? Bo mają bardzo tanie produkty...nawet niektóre wychodzą znacznie taniej niż w obecnej promocji R. Tylko właśnie zastanawiam się gdzie tkwi haczyk? Może mają zbliżający się termin ważności?albo w ogóle już po nim
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:41   #973
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Chodzi Ci o http://www.e-glamour.pl?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:43   #974
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Przykładowo tusz Rimmela po 7,20,który normalnie np w R kosztuje 33 zł.

Ale większa pewność,że nie zmacany i nawet nie sprawdzany po tych szyjkach

Szkoda tylko,że taki ubogi asortyment...ale coś za coś.

Edytowane przez donatellaaa
Czas edycji: 2015-05-01 o 15:51
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:54   #975
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość


Przykładowo tusz Rimmela po 7,20,który normalnie np w R kosztuje 33 zł.

Ale większa pewność,że nie zmacany i nawet nie sprawdzany po tych szyjkach

Szkoda tylko,że taki ubogi asortyment...ale coś za coś.
Witaj w świecie zakupów internetowych
Perfumeria nie jest nowa, tylko już działa od dłuższego czasu.
I co jakiś czas mają bezpłatną wysyłkę do paczkomatów, czyli jeszcze lepiej.

Już kilka razy pisałam na forum o wielu bardzo dobrych sklepach internetowych zajmujących się głównie kosmetykami do makijażu: ezebra, ekobieca, minti, ladymakeup...Nawet osławioną odżywkę do rzęs Long4Lashes Oceanic można kupić w necie w cenie regularnej 46,78. Cena regularna w Rossmann 79,99 zł przeraża, w dodatku nie mam czasu biegać po całym mieście, szukając Rossmann, w którym wejdzie ze zniżką.

Rossmann jest drogi. Wpadam tylko właśnie przy okazji takich akcji po najtańsze produkty Wibo, Eveline czy Lovely
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-01 o 16:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:59   #976
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witaj w świecie zakupów internetowych
Perfumeria nie jest nowa, tylko już działa od dłuższego czasu.
I co jakiś czas mają bezpłatną wysyłkę do paczkomatów, czyli jeszcze lepiej.

Już kilka razy pisałam na forum o wielu bardzo dobrych sklepach internetowych; ezebra, ekobieca, minti, ladymakeup....
A czy konkretnie z niej korzystałaś? Bo wiem o innych

A w tej niedawno paczkomaty były po 1 zł


---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rossmann jest drogi. Wpadam tylko właśnie przy okazji takich akcji po najtańsze produkty Wibo, Eveline czy Lovely
Ja również

Edytowane przez donatellaaa
Czas edycji: 2015-05-01 o 16:00
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:02   #977
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]A czy konkretnie z niej korzystałaś?
Tak, nawet bardziej niż konkretnie. Mój podpis wyjaśnia wszystko.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:06   #978
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak, nawet bardziej niż konkretnie. Mój podpis wyjaśnia wszystko.
A czy oprócz perfum zamawiasz tam kolorówkę?
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:09   #979
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
A czy oprócz perfum zamawiasz tam kolorówkę?
W perfumeriach to tylko jak mi brakuje do jakiegoś pułapu.
Kolorówkę zamawiam w tych, które wcześniej wymieniłam. Oni od tych swoich cen regularnych też mają zniżki, kody i dodają gratisy. Lubię wysyłkę do paczkomatów lub do RUCHu, bo nie muszę czekać na kuriera


[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51243461]To Ty pisałaś gdzieś o Laboo i Lumene w tych drogeriach? Jeżeli tak, to narobiłaś mi strasznej ochoty, sprawdziłam adresy na ich stronie, pojechałam w to miejsce, a tam krawiec, mięsny itd. a żadnej drogerii Byłam strasznie rozczarowana, w dodatku strasznie zmokłam przy tym szukaniu bo akurat deszcz padał. Jak będę miała chwilę czasu to skrobnę do nich maila dlaczego podają nieprawidłowe adresy i wprowadzają klientów w błąd [/QUOTE]
Bardzo mi przykro. Wiesz, ja trafiłam na Lumene nie u partnera Laboo. Mały sklepik przy krańcówce tramwajowej Kurczaki. Ekspedientki przemiłe i się starają, bo po drugiej stronie mają Rossmanna. Polecam też drogeria na Czerwonym Rynku na Rzgowskiej, ceny dość dobre, dużo kosmetyków niedostępnych gdzie indziej np. Dermacol. Niestety nie mają Lumene.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-01 o 16:25
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 16:19   #980
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
W perfumeriach to tylko jak mi brakuje do jakiegoś pułapu.
Kolorówkę zamawiam w tych, które wcześniej wymieniłam. Oni od tych swoich cen regularnych też mają zniżki, kody i dodają gratisy. Lubię wysyłkę do paczkomatów lub do RUCHu, bo nie muszę czekać na kuriera
Rozumiem.Mnie interesuje głównie kolorówka więc zamówię tam i zobaczymy .

Ja zawsze staram się wybierać albo paczkomat albo kiosk RUCHu,ewentualnie odbiór osobisty,bo kurierzy do szału mnie doprowadzają jeden z drugim myśli,że adresat będzie koczował na niego w domu,bo często nawet nie zadzwoni i nie umówi się,mimo,iż np ma taką informację podaną w uwagach do kuriera.ech
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:24   #981
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
Rozumiem.Mnie interesuje głównie kolorówka więc zamówię tam i zobaczymy .

Ja zawsze staram się wybierać albo paczkomat albo kiosk RUCHu,ewentualnie odbiór osobisty,bo kurierzy do szału mnie doprowadzają jeden z drugim myśli,że adresat będzie koczował na niego w domu,bo często nawet nie zadzwoni i nie umówi się,mimo,iż np ma taką informację podaną w uwagach do kuriera.ech
Jak mi kurierzy zaczęli zanosić opłacone z góry paczki po kilkaset złotych do sąsiadów z innego bloku, to przerzuciłam się na paczkomaty. Tylko niestety nie wszędzie się da.

Żeby nie robić OFFTOPu to zapytam o nowe pomadki z Eveline:
Testował ktoś?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Evelin...9721,1648,2869
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-01 o 16:27
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:25   #982
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się jedna sytuacja z rossmanna przypomniała... Jakiś janusz chciał swojej grażynie kupić perfumę, oburzony że "za 150zł zapach a testera ni ma!". To uprzejma pani ekspedientka mega delikatnie odpakowała folię od góry (tak, że nie trzeba było wyciągać kartonu a i tak dało się go otworzyć wyciągnąć flaszkę) napsikała panu na te paski do testów, po czym równie delikatnie pozaklejała, że śladu po majstrowaniu nie było
I co kupił?
Ale dramat powinny byc testery, a jak nie ma to nie ma wąchania i koniec.

Odnośnie macanek ja mam świra na tym punkcie, mam łuszczycę i mimo, że nie jest to choroba zakaźna, ani pokaźna, bo mam ją tylko na nogach i stopach to mam świra na punkcie styczności z innymi bakteriami i brudzącymi palcami tych lasek. Ale moja koleżanka z pracy normalnie wzięła puder pomaziała raz drugi, ale hit jest taki, że nie wzięła tego pudru co pomaziała tylko nowy

Ja z zakupów rossmanowych pudrow0-podkładowych jestem bardzo zadowolona z rozświetlaczy i różów wibo i lovely.
Natomiast coś mi się nie sprawdza baza wygładzająco-matująca bell :/

W ogóle szacun dla Bell za zapakowane kosmetyki

A z e-glamour też często zamawiam, szczeglnie jak jest paczkomat za 1zł, ale wszytskiego nie ma ale np. dezodoranty adidasa są po 7zł, co jest ceną rewelacyjną w porównaniu do tego co jest w drogeriach.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:27   #983
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jak mi kurierzy zaczęli zanosić opłacone z góry paczki po kilkaset złotych do sąsiadów z innego bloku, to przerzuciłam się na paczkomaty. Tylko niestety nie wszędzie się da.
obym ja nigdy nie trafiła na takiego palanta
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:31   #984
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Czym pozaklejała? Folia jest zgrzewana, nie klejona. Każdy klej czy taśma jest widoczna. Nie ma szans, będzie ślad.

Facet kupił te perfumy? Czy się rozmyślił?
Kropelka, kto sie potem aż tak przygląda folii... :P
Nie kupił, stwierdził że jeszcze się zastanowi.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:33   #985
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXVI

są w R. cienie do brwi?
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:34   #986
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
I co kupił?
Ale dramat powinny byc testery, a jak nie ma to nie ma wąchania i koniec.

Odnośnie macanek ja mam świra na tym punkcie, mam łuszczycę i mimo, że nie jest to choroba zakaźna, ani pokaźna, bo mam ją tylko na nogach i stopach to mam świra na punkcie styczności z innymi bakteriami i brudzącymi palcami tych lasek. Ale moja koleżanka z pracy normalnie wzięła puder pomaziała raz drugi, ale hit jest taki, że nie wzięła tego pudru co pomaziała tylko nowy

Ja z zakupów rossmanowych pudrow0-podkładowych jestem bardzo zadowolona z rozświetlaczy i różów wibo i lovely.
Natomiast coś mi się nie sprawdza baza wygładzająco-matująca bell :/

W ogóle szacun dla Bell za zapakowane kosmetyki

A z e-glamour też często zamawiam, szczeglnie jak jest paczkomat za 1zł, ale wszytskiego nie ma ale np. dezodoranty adidasa są po 7zł, co jest ceną rewelacyjną w porównaniu do tego co jest w drogeriach.
NO COMMENT

Właśnie szkoda,że tak okrojony asortyment,dla mnie ceną rewelacyjną jest chociażby wcześniej wspomniany tusz Rimmela za 7 zł lub lakiery salon pro nawet za 4 zł!
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:34   #987
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
obym ja nigdy nie trafiła na takiego palanta
Siódemka

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
są w R. cienie do brwi?
Paletka Catrice, Maybelline Tattoo 40-Permanent Taupe
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-01 o 17:20
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:48   #988
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Siódemka
I wszystko jasne...oni to często nawet nie dzwonią (bo nie mają ponoć tego w regulaminie-co u innych to raczej standard)...chociaż przypominam sobie jak kiedyś właśnie koleś z 7 ki pytał mnie czy może u sąsiada zostawić zamówienie (oczywiście z góry opłacone i to nie małe),oczywiście się nie zgodziłam.I co zrobił? Oczywiście przyjechał,chyba z zamiarem zostawienia u sąsiada,nie zastał go,więc próbował wcisnąć sąsiadce z parteru która na szczęście się nie zgodziła.
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:49   #989
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Siódemka



Paletka Catrice, Maybelline Tattoo 40-Permanent Taupe, 35 - On and on bronze

Taki złotobrązowy, perłowy odcień?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 16:54   #990
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Odnośnie macanek ja mam świra na tym punkcie, mam łuszczycę i mimo, że nie jest to choroba zakaźna, ani pokaźna, bo mam ją tylko na nogach i stopach to mam świra na punkcie styczności z innymi bakteriami i brudzącymi palcami tych lasek. Ale moja koleżanka z pracy normalnie wzięła puder pomaziała raz drugi, ale hit jest taki, że nie wzięła tego pudru co pomaziała tylko nowy
Typowa postawa macacza Nie kupię tego co zmacałam, bo przecież to jest gorsze, muszę mieć nowy.
Macaństwo level ekspert

Aż strach kupować

O, dobre pytanie, mnie zainteresowały te szminki
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.