Rossmann cz. XXVI - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-02, 14:57   #1081
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Essence Better Than Gel Nails . "Sesza" nie miałam, poleciałam wówczas po Insta-Dri, bo wszyscy zachwalali. Niedługo z zapasów wyjmę Kote Kwik
Zapodasz linka? Chodzi o ten Kinetics?
Pamiętam, dawno temu był taki Dry Kwik z SH.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 14:58   #1082
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć

Seche Vite naprawdę śmierdzi benzyną i zawiera taulen. Polecam zainteresować się Poshe. Działanie chyba identyczne, a nie śmierdzi i nie zawiera tego szkodliwego składnika. Oba przedłużają trwałość, nabłyszczają, nie bąblują, wyrównują nierówności lakieru, nie ściągają go do środka.

Mam teraz w użyciu połowę buteleczki Poshe i 1/5 Insta Dri. Moim skromnym zdaniem Poshe wygrywa z Insta w przedbiegach. Naprawdę przedłuża trwałość i idealnie nabłyszcza. Wcześniej zużyłam już trzy buteleczki Insta Dri, a Seche Vite jedną miniaturkę.
Ja właśnie się zastanawiam między Poshe a Seche i chyba wezmę Poshe nie zmienia kolorów? Bo miałam raz wysuszacz Celia dobry był ale np z białego robił żółty :/

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Poshe daje żelowy efekt?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 14:58   #1083
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Są prawie takie same, ale srebrny. Macanie rozpoznasz po słabym dokręceniu tuszu.

Dzięki, też tak wywnioskowałam bo złotych troche było a srebrny ostatni wiem wiem, też tak zawsze sprawdzam, ten próbowałam odkręcić lekko kilka razy i nie szło, jak puścilo to sprawdziłam szyjkę i była czysta więc mam nadzieję że niemacany
Do tego wzięłam odżywkę do rzęs z eveline na zapas, kredkę rimmel scandaleyes i tusz maybelline one by one satin black dla siostry. I tyle z szaleństw
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2015-05-02 o 15:00
minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:01   #1084
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
A ja dziś znów powiedziałam kilku paniom, że nie mają pompować tuszy, bo potem wysychają... słuchajcie, znajoma ma na sprzedaż dwa róże z wibo - te małe kwadraciki - kolor 2 i 5. Kupiła je, ale po pierwszym teście stwierdziła, że to nie dla niej. Ktoś ma? Poleca? Za oba chce 8 zł. Warto? Przyznam, że nie używałam nigdy i trochę się boję. Wiem, to dziwne, ale okrutnie mi się podobają róże a sama się boję ich używać, bo jestem w tym zielona
To zależy jaki efekt chcesz uzyskać Ja mam i jestem (pozytywnie) zaskoczona, bo do tej pory używałam różów znacznie droższych - za 25-30 zł, ale teraz na promo podeszłam i... kupiłam dwa w ciemno. 5 zł to żaden wydatek, a najwyżej wyrzucę
To są róże, którymi nie da się zrobić krzywdy, trzeba ok. 3 razy machnąć pędzlem, żeby zobaczyć efekt. Są bardzo delikatne, na twarzy nie wyglądają nawet w połowie tak mocno jak w pudełeczku. Ja używam ich na dzień. Nie osypują się, nie zostawiają plam, nie schodzą z twarzy - ale jak mówiłam, są bardzo delikatne, więc jeśli wolisz coś mocniejszego na twarzy i bardziej widocznego, to nie odkupuj, bo będziesz zawiedziona. Mi akurat taki dziewczęcy, delikatny efekt bardzo się podoba i jestem zadowolona.
8 zł to dużo jak za używane, ale jak sprzeda za 5, to bierz
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:07   #1085
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zapodasz linka? Chodzi o ten Kinetics?
Pamiętam, dawno temu był taki Dry Kwik z SH.
Tak, o Kwika z Kinetics
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:08   #1086
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Essence Better Than Gel Nails . "Sesza" nie miałam, poleciałam wówczas po Insta-Dri, bo wszyscy zachwalali. Niedługo z zapasów wyjmę Kote Kwik .

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------



Jedna z dziewczyn pisała, że we Wrocławiu Bell Hypoallergenic jest w Galerii i chyba w Arkadach.
Dzięki za informację, będę musiała podjechać jak zacznie się promocja na usta
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:13   #1087
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Kupilam dzis l4l weszlam dzis do roska po plyn do plukania a babeczka co mnie wtedy obslugiwala, zaczepia mnie i mowi, ze dzwonila pozniej gdzies tam i faktycznie l4l jest objety i jak nie kupilam juz gdzies indziej to jest na polce. dzis zaczynam testowanie. A moj maz do mnie to moze wez od razu dwa
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 15:14   #1088
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
To zależy jaki efekt chcesz uzyskać Ja mam i jestem (pozytywnie) zaskoczona, bo do tej pory używałam różów znacznie droższych - za 25-30 zł, ale teraz na promo podeszłam i... kupiłam dwa w ciemno. 5 zł to żaden wydatek, a najwyżej wyrzucę
To są róże, którymi nie da się zrobić krzywdy, trzeba ok. 3 razy machnąć pędzlem, żeby zobaczyć efekt. Są bardzo delikatne, na twarzy nie wyglądają nawet w połowie tak mocno jak w pudełeczku. Ja używam ich na dzień. Nie osypują się, nie zostawiają plam, nie schodzą z twarzy - ale jak mówiłam, są bardzo delikatne, więc jeśli wolisz coś mocniejszego na twarzy i bardziej widocznego, to nie odkupuj, bo będziesz zawiedziona. Mi akurat taki dziewczęcy, delikatny efekt bardzo się podoba i jestem zadowolona.
8 zł to dużo jak za używane, ale jak sprzeda za 5, to bierz
Też mam ten róż Wibo i jestem zadowolona
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:26   #1089
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A jest jakaś inna ? Żartuję, tak, w Dominikańskiej .
No tak czułam, że nie, ale wiesz - wolałam zapytać znaczy się, pamiętam rozkminę na jednym z wątków na ten temat
Dzięki wielkie
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:39   #1090
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Dziś byłam w 3 R w poszukiwaniu szaf Eveline i to co spotkało mnie w ostatnim niemalże zwaliło mnie z nóg

Ale po kolei
Z kolorówki chciałam tylko bazę pod cienie Wibo,eyeliner Wibo i tusz Eveline,początkowo ten Celebrities ale w końcu wzięłam srebrny Fiberlast (wszystko na spróbowanie).

W 1 ym R leżała tylko jedna baza (chyba ciągle ta sama zmacana-w wymiętolonym kartoniku,widziałam ją na 1 wszej promo),więc spytałam czy mogłabym dostać z szuflady,na co jakże miła pani powiedziała,że mają tylko to co widać ciekawe....

W 2 leżały JUŻ 2 bazy jedna ewidentnie macana,druga niby ok sądząc po stanie kartonika i też pytałam o szufladę...młoda ekspedientka skrzywiła się na to,więc skłamałam jej,że kupiłam już zmacany towar z "paluchem w środku"i boje się podobnej sytuacji,po czym dopiero wtedy otworzyła ją.Bazy nie było,ale otworzyła mi tamtą,wydającą się ok i faktycznie była przy okazji poprosiłam też o ten eyeliner,bo widziałam go w zbiorczym opakowaniu.

No i 3 R...tu się dopiero działo o mało nie zostałam pobita,przez zwrócenie uwagi nachalnemu macaczowi!!
W końcu znalazłam szafę Eveline więc od razu do niej pobiegłam.Powiem Wam szczerze,że wcześniej nie zwracałam uwagi na macaczy,bo byłam pewna,że jeśli coś sprawdzają to tylko testery naiwniaczka ale po Waszych niektórych mrożących krew w żyłach opowieściach zaczęłam się baczniej przyglądać
Widziałam już z daleka potężną dziewczynę,która stała przy szafach i coś "testowała",ale gdy stanęła obok mnie i zobaczyłam co wyprawia nie wytrzymałam!Otóż bezczelnie na chama brała wszystko po kolei jak leci.Miała już wymazaną jedną łapę w kredkach a drugą w podkładach.Specjalnie spojrzałam czy bierze się za testery czy pełnowartościowe produkty...i zgadnijcie za co nawet tusze otwierała i gapiła się na szczotki,które były doczepione przy cenach!!!A jak wymazała się błyszczykiem,który później odłożyła to zebrało mi się na wymioty

Wezwałam najbliższą ekspedientkę i powiedziałam,co te babsko wyczynia.Zaczęła się rzucać i z łapami do mnie startować,a siłę raczej miała bo była 2 krotnie szersza ode mnie Ochroniarz musiał interweniować.

Wcześniej stała jeszcze młoda matka z ok.8 letnią córką i co robiła?To samo-widziałam jak otwiera tusze i nie sprawdza szyjki tylko całą szczotkę!!!a córcia co chciała zrobić?też złapała za tusz ale jej go wyrwałam strzeliłam kazanie,babka przyznała mi rację i poszła.

Morał z tego taki,żebyśmy nie bały się zwracać uwagi,bo może chociaż jedna zrozumie...
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:40   #1091
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

A co sądzicie o zalotce z rossmanna? jest teraz przeceniona i chyba koło 6 ziko z hakiem kosztuje.
Nie używałam do tej pory zalotek, ale przymierzam się do zakupu
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 15:44   #1092
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jedna z dziewczyn pisała, że we Wrocławiu Bell Hypoallergenic jest w Galerii i chyba w Arkadach.
W Arkadach jest też na pewno. Byłam tam podczas akcji podkładowej obejrzeć CC cream z Bell Hypoallergenic

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja właśnie się zastanawiam między Poshe a Seche i chyba wezmę Poshe nie zmienia kolorów? Bo miałam raz wysuszacz Celia dobry był ale np z białego robił żółty :/

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Poshe daje żelowy efekt?
Nie zauważyłam żeby zmieniał W tym momencie na paznokciach mam jakiś róż z Rimmel Salon Pro już trzeci dzień, a mimo to żadnych odprysków itd. Nadal pięknie błyszczy. Tylko pojawiły mi się już spore odrosty i te 3 dni to max, ile mogę nosić lakier.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
A jak wymazała się błyszczykiem,który później odłożyła to zebrało mi się na wymioty
Miałam kupić błyszczyk z Eveline w środę, ale jednak boję się i tego nie zrobię szminkę sprawdzę czy była macana, ale z błyszczykiem jednak strach
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:45   #1093
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Są prawie takie same, ale srebrny. Macanie rozpoznasz po słabym dokręceniu tuszu.
W tym ostatnim R poprosiłam o tusz z szuflady i nie było żadnego krzywienia się,tylko niestety ale nie było ani żółtego ani srebrnego po czym ekspedientka zaczęła wszystkie oglądać i podała mi właśnie taki z prawie niewidoczną szparką...więc jest nadzieja,że nie był sprawdzany i faktycznie jak sprawdziłam go w domu to szyjka niby czysta i wydaje się ok.

Edytowane przez donatellaaa
Czas edycji: 2015-05-02 o 15:54
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:48   #1094
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
A co sądzicie o zalotce z rossmanna? jest teraz przeceniona i chyba koło 6 ziko z hakiem kosztuje.
Nie używałam do tej pory zalotek, ale przymierzam się do zakupu
Mówisz o tej Elite?





Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
W Arkadach jest też na pewno. Byłam tam podczas akcji podkładowej obejrzeć CC cream z Bell Hypoallergenic


Nie zauważyłam żeby zmieniał W tym momencie na paznokciach mam jakiś róż z Rimmel Salon Pro już trzeci dzień, a mimo to żadnych odprysków itd. Nadal pięknie błyszczy. Tylko pojawiły mi się już spore odrosty i te 3 dni to max, ile mogę nosić lakier.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------


Miałam kupić błyszczyk z Eveline w środę, ale jednak boję się i tego nie zrobię szminkę sprawdzę czy była macana, ale z błyszczykiem jednak strach
Yhym to biere Poshe
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:53   #1095
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Miałam kupić błyszczyk z Eveline w środę, ale jednak boję się i tego nie zrobię szminkę sprawdzę czy była macana, ale z błyszczykiem jednak strach
Jeśli błyszczyk to próbuj prosić o ten z szuflady...a najlepiej jeszcze taki ze zbiorczego opakowania

Co do L4L to w tych 3 R,w których dziś byłam ,stało po kilka sztuk.Ale faktycznie w żadnym nie było wzmianki przy nich,że też wliczają się w promo.
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 16:26   #1096
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mówisz o tej Elite?





możliwe, że Elite standardowa cena to też grosze, powyżej dychy
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 16:30   #1097
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Byłam w rossmannie akurat po chemię i przechodziłam obok szaf to normalnie się zachciało Macanie na potęgę, włącznie z obsługą. Laska otworzyła tusz i leci z wyjętą szczoteczką przez pół sklepu "kaśkaaa a to szczotka to je podkręcającaaa?!?!?!"
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 16:35   #1098
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Byłam w rossmannie akurat po chemię i przechodziłam obok szaf to normalnie się zachciało Macanie na potęgę, włącznie z obsługą. Laska otworzyła tusz i leci z wyjętą szczoteczką przez pół sklepu "kaśkaaa a to szczotka to je podkręcającaaa?!?!?!"
To zdanie mi się kojarzy ze słynnym amelinium nie do pomalowania

Chciałam jakieś mazidło do ust kupić na promocji, ale czytając te historie chyba zrezygnuję, bo wątpię, aby w mojej małej mieścinie wszystkie klientki były uczciwe i prawilne
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 16:40   #1099
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
możliwe, że Elite standardowa cena to też grosze, powyżej dychy
Yhym :P a to kup jak tania :P





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51253982]To zdanie mi się kojarzy ze słynnym amelinium nie do pomalowania

Chciałam jakieś mazidło do ust kupić na promocji, ale czytając te historie chyba zrezygnuję, bo wątpię, aby w mojej małej mieścinie wszystkie klientki były uczciwe i prawilne[/QUOTE]

Mi też

Hm a pomadki ochronne np Carmex też się liczą? Kupiłbym koledze bo narzeka na popękane usta a nigdy "nie ma czasu" kupić -_-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 16:55   #1100
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Orientujecie sie,czy odcien nr 14 maselka z Astora o nazwie toffe cos tam taki wpadajacy w braz jest dostepny w Polsce? Pytam bo w ogole w ktorym Rossmannie bym nie byla to tych maselek jest zawsze 2-3 na krzyz. Szukam takiego koloru wsrod nawilzajacych mazidel do ust i nue moge znalezc-ani Rimmel ani Bourjois nie ma chyba takiego...chcialabym w loncu nudziaka widocznego na moich ustach bo odcien 02i 03 tych maselek z Astora jest prawie niewidoczny u mnie.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 16:58   #1101
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Orientujecie sie,czy odcien nr 14 maselka z Astora o nazwie toffe cos tam taki wpadajacy w braz jest dostepny w Polsce? Pytam bo w ogole w ktorym Rossmannie bym nie byla to tych maselek jest zawsze 2-3 na krzyz. Szukam takiego koloru wsrod nawilzajacych mazidel do ust i nue moge znalezc-ani Rimmel ani Bourjois nie ma chyba takiego...chcialabym w loncu nudziaka widocznego na moich ustach bo odcien 02i 03 tych maselek z Astora jest prawie niewidoczny u mnie.
Nie jest dostępny
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:07   #1102
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXVI

donatellaaa Brawo za odwagę. Powinnaś felietony pisać do Skarba Wtedy może zaczęłabym go czytać.

No cóż świata nie zmienimy, Myślę, że podczas listopadowej edycji zamówię przez rossnet. Bo zakupy internetowe objęte są większą ochroną konsumentów.
Zamawiał ktoś z rossnetu podczas tej promocji? Produkty przychodzą niezmacane?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:08   #1103
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Nie jest dostępny
Wielka szkoda
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:15   #1104
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Wielka szkoda
Może jak chcesz jakiegoś ciemniejszego nudziaka w formie nawilzajacego balsamu to spójrz na swatche Loreal Colour Riche Balm w kolorze Caramel Comfort. Do dostatnia w drogeriach internetowych albo na all :b[COLOR="Silver"]

Chociaż chyba jest jaśniejszy od tego astora o którego pytalas
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:21   #1105
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
donatellaaa Brawo za odwagę. Powinnaś felietony pisać do Skarba Wtedy może zaczęłabym go czytać.

No cóż świata nie zmienimy, Myślę, że podczas listopadowej edycji zamówię przez rossnet. Bo zakupy internetowe objęte są większą ochroną konsumentów.
Zamawiał ktoś z rossnetu podczas tej promocji? Produkty przychodzą niezmacane?


Ja chciałam teraz złożyć zamówienie online ale niestety nie mają całego asortymentu np.kolorówki Eveline.

I też jestem ciekawa,czy wysyłają "dziewicze" produkty ktoś coś ?

Edytowane przez donatellaaa
Czas edycji: 2015-05-02 o 17:29
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:29   #1106
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
donatellaaa Brawo za odwagę. Powinnaś felietony pisać do Skarba Wtedy może zaczęłabym go czytać.

No cóż świata nie zmienimy, Myślę, że podczas listopadowej edycji zamówię przez rossnet. Bo zakupy internetowe objęte są większą ochroną konsumentów.
Zamawiał ktoś z rossnetu podczas tej promocji? Produkty przychodzą niezmacane?
Nawet gdyby przyszły zmacane to możesz je zwrócić, odstąpić od umowy bez podania przyczyny bo to zakup poza lokalem i takie jest prawo w całej Unii, że takie zakupy przez internet są objęte większą ochroną.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:43   #1107
Doti1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Doti1987
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Polecicie coś do nawilżania skórek? Jakiś krem, nie olejek bo takie specyfiki mam ale czasem coś nietłustego potrzebuje, żeby nie ubabrać wszystkiego dookoła. Do usuwania skórek używam żel sally hansen ale w międzyczasie muszę też je nawilżać, żeby nie zarastały. Myślałam o tym kremie z Eveline ale nie miałam go wcześniej, używałam z Avonu.
Doti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:49   #1108
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Znajdę w Rossie kredke do oczu w kolorze limonki ?
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:52   #1109
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
A co sądzicie o zalotce z rossmanna? jest teraz przeceniona i chyba koło 6 ziko z hakiem kosztuje.
Nie używałam do tej pory zalotek, ale przymierzam się do zakupu
Mam ją już kilka lat i dalej jak nowa, tylko gumeczki dokupuję i wymieniam co jakiś czas
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 17:59   #1110
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Mam ją już kilka lat i dalej jak nowa, tylko gumeczki dokupuję i wymieniam co jakiś czas
a gumeczki też do kupienia w rossie? co ile wymieniasz?
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.