Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 18:15   #391
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałam Was zapytać o korektor Mac pro concealer - każda z nas wie, że dozownik jest do niczego, ale ostatnio w ogóle odmówił mi posłuszeństwa. Na początku miałam problem z dozowaniem, później jakoś opanowałam tę sztukę. Teraz gdy wciskam - nawet bardzo mocno i kilka razy to wylatuje kosmetyku tyle co nic. W buteleczce jest go jeszcze sporo, nie spłynął nawet ze ścianek więc to niemożliwe żeby już się skończył Czy któraś z Was miała taki przypadek z tą pompką?
Z pompka nie, ale w moich dwoch korektor ktory zebral sie na sciankach juz nigdy nie splynal. Moze to jest przyczyna?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 18:42   #392
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Nie no, nie używałam go regularnie, niedawno dopiero do niego wróciłam. Chociaż trochę zasugerowałam się filmikami yt i tam dziewczyny często mają je prawie puste. Dziękuję za odpowiedź, ale skoro wina w pompce nie leży to może faktycznie już się skończył :P
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 18:48   #393
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, to prawda - odklejanie folii rozbiło mnie psychicznie
Myślałam, że już naprawdę nic nie jest w stanie mnie zdziwić na youtube, ale ta laska wywołała naprawdę mocne wrażenie
I pomyśleć, że z tak fatalnej inspiracji wyszło chciejstwo na taki cudny kosmetyk
Cudne są te Lip Bagi - widziałam dziś czerwony, bo akurat Macówka rozpakowywała - och ach Ciekawe po ile będą
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A rozumiem. No ja mam z jednym problem - z Goddes of The Sea- raz mi idzie, raz nie, no nie jest łatwym kolorem
Fiolety ogólnie są dość trudne
Widziałam ER dziś, ale nie mogłam potestować na ustach, tylko na dłoni i na razie jestem na nie
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ma a później idę do roboty.Znając moje szczęście, pojawi się jak wyjdę z domu. Muszę facetowi zostawić instrukcję.

I jak, i jak?
Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałam Was zapytać o Mac pro - każda z nas wie, że dozownik jest do niczego, ale ostatnio w ogóle odmówił mi posłuszeństwa. Na początku miałam problem z dozowaniem, później jakoś opanowałam tę sztukę. Teraz gdy wciskam - nawet bardzo mocno i kilka razy to wylatuje kosmetyku tyle co nic. W buteleczce jest go jeszcze sporo, nie spłynął nawet ze ścianek więc to niemożliwe żeby już się skończył Czy któraś z Was miała taki przypadek z tą pompką?
Może już go tam nie ma, tylko został na ściankach? Trzymasz go pionowo, żeby sobie spokojnie spłynął? Mój też tak ledwo zipał, jak się kończył
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:02   #394
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może już go tam nie ma, tylko został na ściankach? Trzymasz go pionowo, żeby sobie spokojnie spłynął? Mój też tak ledwo zipał, jak się kończył
właśnie stoi pionowo non stop, ale nic nie spływa. Jeśli nie w każdym egzemplarzu się tak dzieje, to pewnie mój też jest taki, no trudno
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:32   #395
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o ten zestaw z flat topem, tylko o ten: http://mintishop.pl/product-pol-3498...dzli-ETUI.html

Straszny filmik, co? Koszmar w biały dzień. A co do Lip Baga to pooglądałam jeszcze swatche tej szminki i na 99% biorę zestaw - bardzo moje kolory
Oczywiście znowu mamy podobne gusta, u mnie od początku Pink Lip Bag był na tapecie
Filmik koszmarny, już dawno czegoś takiego nie widziałam, ale na szczęście za Twoją radą oglądałam tylko końcówkę, żeby się nie męczyć i zobaczyć jeno swatche Wciąż jestem na tak, chcę ten zestaw
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:33   #396
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cudne są te Lip Bagi - widziałam dziś czerwony, bo akurat Macówka rozpakowywała - och ach Ciekawe po ile będą
u mnie kolekcja Enchanted Eve juz jest online - lip bag po 44euro a wiec mniej wiecej w zaokragleniu 170zl

rozswietlacze dimension 31euro

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-10-28 o 20:43
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:35   #397
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Faktycznie, gdzieś mi mignęła taka informacja. Dzięki więc za przypomnienie, to dobry punkt zaczepienia. Mimo, że 6x30ml.( travel size) to razem wzięte dobre 180 ml produktu, ale coż poradzić- dobre i to Pozdrawiam
Ja właśnie też mam 3 miniatury i się zastanawiałam, co z nimi potem zrobić, chociaz powiem Ci szczerze, że jak się dowiedziałam, że jak ma się trevele to trzeba 6 uzbierać, to jakoś mi się tak już nie chce tych travel sizeów kupować, jednak normalne rozmiary wychodzą korzystniej cenowo (np. mały Fix + tutaj 10f, a normalny 17), no i ten duży do BACK2MAC idzie jako 1 a nie jako 1/6...
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 19:45   #398
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja właśnie też mam 3 miniatury i się zastanawiałam, co z nimi potem zrobić, chociaz powiem Ci szczerze, że jak się dowiedziałam, że jak ma się trevele to trzeba 6 uzbierać, to jakoś mi się tak już nie chce tych travel sizeów kupować, jednak normalne rozmiary wychodzą korzystniej cenowo (np. mały Fix + tutaj 10f, a normalny 17), no i ten duży do BACK2MAC idzie jako 1 a nie jako 1/6...
Fakt,trochę lipa z tymi 6 opakowaniami, choć ja w dalszym ciągu zastanawiam się, czy tak jest w każdym kraju. Ale mam już 5 opakowań travel, także chyba dobiję do 6.

Niestety mój ukochany Studio Moisture wypada dużo korzystniej w wersji travel(42 zł za 30 ml. gdzie 50 ml. kosztuje 140 zł)
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:55   #399
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja właśnie też mam 3 miniatury i się zastanawiałam, co z nimi potem zrobić, chociaz powiem Ci szczerze, że jak się dowiedziałam, że jak ma się trevele to trzeba 6 uzbierać, to jakoś mi się tak już nie chce tych travel sizeów kupować, jednak normalne rozmiary wychodzą korzystniej cenowo (np. mały Fix + tutaj 10f, a normalny 17), no i ten duży do BACK2MAC idzie jako 1 a nie jako 1/6...
Ja już nie wiem jak to z tymi travelami jest, bo dosłownie kilka dni temu w salonie mi powiedziano, że na B2M nie wchodzą, nawet w formie 6=1
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:01   #400
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jezuuuu,u mnie na stronie już jest Enchanted Eve, podoba mi się Pink Lip Bag i set z Patentpolishami, nie wiem, co brać, a nie mam kasiury na oba Bedę się tak zastanawiać, aż wykupią... Doradzcie coś
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:12   #401
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jezuuuu,u mnie na stronie już jest Enchanted Eve, podoba mi się Pink Lip Bag i set z Patentpolishami, nie wiem, co brać, a nie mam kasiury na oba Bedę się tak zastanawiać, aż wykupią... Doradzcie coś
Ja bym brała Pink Lip Bag, bo tam masz same limitowane produkty.
Co do drugiego to nie jestem pewna, ale chyba co najmniej część odcieni to stała kolekcja
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 20:15   #402
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja bym brała Pink Lip Bag, bo tam masz same limitowane produkty.
Co do drugiego to nie jestem pewna, ale chyba co najmniej część odcieni to stała kolekcja
Wszystkie są w stałej Ale takie malutkie i słodkie są I 3 z tych 4 kolorów i tak chciałam, dlatego o tym myślę
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:49   #403
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wszystkie są w stałej Ale takie malutkie i słodkie są I 3 z tych 4 kolorów i tak chciałam, dlatego o tym myślę
Właśnie sprawdzałam odcienie i też mi się bardzo ten zestaw spodobał. Na ten moment to chyba jedyna rzecz ze świątecznej kolekcji, o której zaczynam myśleć na poważnie , zwłaszcza, że żadnego patentpolisha jeszcze nie mam, a planowałam zakup

Wiem, nie pomagam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:04   #404
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Fakt,trochę lipa z tymi 6 opakowaniami, choć ja w dalszym ciągu zastanawiam się, czy tak jest w każdym kraju. Ale mam już 5 opakowań travel, także chyba dobiję do 6.

Niestety mój ukochany Studio Moisture wypada dużo korzystniej w wersji travel(42 zł za 30 ml. gdzie 50 ml. kosztuje 140 zł)
Nie mam pojęcia niestety, jak jest w różnych krajach, słyszałam bowiem, że komuś w PL też travel size przyjmowali jako pełnowymiarowe, także oni chyba sami nie wiedzą, jak to ugryźć. Ja pewnie też do travel dobiję, chociaż nie w tym roku na pewno. W tym roku kupując MAC od stycznia MOŻE mi się uda uzbierać 6 pełnowymiarowych na pomadkę, ale MOŻE, nie na pewno Jednak ten MAC wydajny jest jak cholerka

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem jak to z tymi travelami jest, bo dosłownie kilka dni temu w salonie mi powiedziano, że na B2M nie wchodzą, nawet w formie 6=1
To chyba co MAC, to opinia. Ja mam u mnie w mieście dwa salony, chyba z ciekawości pójdę zapytać do tego drugiego, jaką mają politykę na travel, ale dla mnie to by było głupie, jakby nie można ich było wymienić, przecież jakby nie było to też puste opakowania, a akcja B2M to bardziej przecież ma na celu ochronę środowiska, spoko, że pomadeczkę dostajemy, no ale jednak to jest akcja, która ma na celu coś innego, więc dla mnie głupotą byłoby, że pełnowymiarowy plastik przyjmują, bo fajnie, bo ochrona, a już mniejszy plastik jest bebe i nie przyjmują i wyrzucajcie sobie do śmieci, wiesz, co mam na myśli
W każdym razie, jak mi w tym drugim salonie powiedzą, że się ich nie wymienia, to jak już uzbieram wystarczająco, to pójdę do tego pierwszego wymienić

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdzałam odcienie i też mi się bardzo ten zestaw spodobał. Na ten moment to chyba jedyna rzecz ze świątecznej kolekcji, o której zaczynam myśleć na poważnie , zwłaszcza, że żadnego patentpolisha jeszcze nie mam, a planowałam zakup

Wiem, nie pomagam
Nie pomagasz nic a nic kurka wodna
No ja mam właśnie na liście (kolejność od najbardziej chcianego, do najmniej chcianego, aczkolwiek też chcianego): Hopelessly Devoted, Kittenish, Fearless, Spontaneous, Pleasant. Także jak widzisz w tym zestawie, który można kupić są 3 z moich 5 typów, dlatego tak za mną "chodzi"... Chociaż wciąż nie miałabym tego, który z nich najbardziej chcę, czyli Hopelessly Devoted, ale to zawsze można dokupić, a jednak tutaj dostajesz mniejsze, ale jest ich więcej, a i tak cena nie jest koszmarna i jakieś widmo zużycia kiedyś się rysuje, bo małe pojemności
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:11   #405
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
u mnie kolekcja Enchanted Eve juz jest online - lip bag po 44euro a wiec mniej wiecej w zaokragleniu 170zl

rozswietlacze dimension 31euro
Na niemieckiej stronie też są lip bagi- za 40euro

Nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jezuuuu,u mnie na stronie już jest Enchanted Eve, podoba mi się Pink Lip Bag i z Patentpolishami, nie wiem, co brać, a nie mam kasiury na oba Bedę się tak zastanawiać, aż wykupią... Doradzcie coś
Ja nawet nie chcę patrzeć na Patentpolishe, żeby mi się nie spodobały

Lip Bag ma fajną kosmetyczkę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:25   #406
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość

Nie pomagasz nic a nic kurka wodna
No ja mam właśnie na liście (kolejność od najbardziej chcianego, do najmniej chcianego, aczkolwiek też chcianego): Hopelessly Devoted, Kittenish, Fearless, Spontaneous, Pleasant. Także jak widzisz w tym zestawie, który można kupić są 3 z moich 5 typów, dlatego tak za mną "chodzi"... Chociaż wciąż nie miałabym tego, który z nich najbardziej chcę, czyli Hopelessly Devoted, ale to zawsze można dokupić, a jednak tutaj dostajesz mniejsze, ale jest ich więcej, a i tak cena nie jest koszmarna i jakieś widmo zużycia kiedyś się rysuje, bo małe pojemności
Dobra argumentacja. Przekonałaś mnie, chcę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:01   #407
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cudne są te Lip Bagi - widziałam dziś czerwony, bo akurat Macówka rozpakowywała - och ach Ciekawe po ile będą

Fiolety ogólnie są dość trudne
Widziałam ER dziś, ale nie mogłam potestować na ustach, tylko na dłoni i na razie jestem na nie

I jak, i jak?

Może już go tam nie ma, tylko został na ściankach? Trzymasz go pionowo, żeby sobie spokojnie spłynął? Mój też tak ledwo zipał, jak się kończył
Nie udało się..
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:20   #408
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na niemieckiej stronie też są lip bagi- za 40euro

Nie mogę się doczekać

Ja nawet nie chcę patrzeć na Patentpolishe, żeby mi się nie spodobały

Lip Bag ma fajną kosmetyczkę
U mnie 34 funty, to chyba podobna cena, ciekawe, za ile w PL je puszczą.
Spójrz na Patentpolishe, one takie zacne

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobra argumentacja. Przekonałaś mnie, chcę
Niesamowicie szybko mi poszło to przekonywanie, no ale jednak trochę racji mam, mniejsze i więcej
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 23:35   #409
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dawajta tę kolekcję wreszcie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 07:07   #410
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dawajta tę kolekcję wreszcie
A ona w sklepach powinna być dzisiaj? Czy za tydzień dadzą dopiero?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 07:31   #411
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Oczywiście znowu mamy podobne gusta, u mnie od początku Pink Lip Bag był na tapecie
Filmik koszmarny, już dawno czegoś takiego nie widziałam, ale na szczęście za Twoją radą oglądałam tylko końcówkę, żeby się nie męczyć i zobaczyć jeno swatche Wciąż jestem na tak, chcę ten zestaw

Tu masz kolejny (już normalny) filmik z tym Lip Bagiem: https://www.youtube.com/watch?v=cL7Cp6Imo9c
Ja muszę go zobaczyć na żywo, ale raczej się skuszę
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:07   #412
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Tu masz kolejny (już normalny) filmik z tym Lip Bagiem: https://www.youtube.com/watch?v=cL7Cp6Imo9c
Ja muszę go zobaczyć na żywo, ale raczej się skuszę
Ten filmik właśnie jakieś 45 minut temu oglądałam
Tylko ta laska ma strasznie prześwietlone zdjęcia zawsze i jak dla mnie one nie pokazują, jaki jest prawdziwy odcień kosmetyku. Mimo wszystko jadę zaraz do miasta (mam urlop, więc mogę) i obadam te bagi, mam nadzieję, że będą, jak nie, to się zdenerwuję
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:11   #413
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ten filmik właśnie jakieś 45 minut temu oglądałam
Tylko ta laska ma strasznie prześwietlone zdjęcia zawsze i jak dla mnie one nie pokazują, jaki jest prawdziwy odcień kosmetyku. Mimo wszystko jadę zaraz do miasta (mam urlop, więc mogę) i obadam te bagi, mam nadzieję, że będą, jak nie, to się zdenerwuję
No ja właśnie też potrzebuję obadać te kolory przed zakupem, bo mam obawy, że szminka może być dla mnie zbyt cukierkowa. Mi jest nie za dobrze w zbyt jaskrawych odcieniach (nawet Pink Pearl Pop np. już odpada), jak również w zbyt zgaszonych i bladych (Creme Cup). Najlepiej coś pośrodku (Lovelorn, Plumful itd). Więc muszę zobaczyć. Podobnie jak Evening Rendezvous - wydaje mi się super, ale muszę zobaczyć ją na ustach. Jeśli jest faktycznie podobna do Goddess of the Sea to och ach i biorę Uwielbiam GoS
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:15   #414
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie też potrzebuję obadać te kolory przed zakupem, bo mam obawy, że szminka może być dla mnie zbyt cukierkowa. Mi jest nie za dobrze w zbyt jaskrawych odcieniach (nawet Pink Pearl Pop np. już odpada), jak również w zbyt zgaszonych i bladych (Creme Cup). Najlepiej coś pośrodku (Lovelorn, Plumful itd). Więc muszę zobaczyć. Podobnie jak Evening Rendezvous - wydaje mi się super, ale muszę zobaczyć ją na ustach. Jeśli jest faktycznie podobna do Goddess of the Sea to och ach i biorę Uwielbiam GoS
Ja po swatchach Kryśki wiem, że ER to nie mój kolor, ogólnie takie kolory nie są za bardzo dla mnie, np. Rebel, czy w ogóle takie mocno fioletowe, w Up The Amp jeszcze jakoś wyglądam, ale żaden zachwyt, po prostu tak: "łeee tam, może być", ale nie super. U mnie też jak wiesz kolory typu Lovelorn, Plumful się sprawdzają, ale też Pink Pearl wygląda fajnie, najlepiej jednak mi chyba w takich mocnych, że tak powiem "oczo...bnych", GAT, VG Miley, wiesz, ten typ Dlatego ta pomada z lip baga kusi, chociaż boję się, że to będzie taka Miley, ale zobaczę, jak będzie mocno podobna to nie wezmę, bo ten lipglass mi się aż tak nie podoba, a dla samej kredki i kosmetyczki nie warto. No ale przekonam się o 10.00 Mam nadzieję, że będą mieli tą kolekcję, bo już czekam ubrana, żeby jechać do miasta, ale oba salony otwierają dopiero o 10, więc nie mam co już jechać i się nudzić
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:22   #415
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie udało się..
Wszystko Ci wykupili? Nie smutaj, może stacjonarnie się uda
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Tu masz kolejny (już normalny) filmik z tym Lip Bagiem: https://www.youtube.com/watch?v=cL7Cp6Imo9c
Ja muszę go zobaczyć na żywo, ale raczej się skuszę
O, dzięki za filmik. Red Lip Bag dalej kusi
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:27   #416
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja po swatchach Kryśki wiem, że ER to nie mój kolor, ogólnie takie kolory nie są za bardzo dla mnie, np. Rebel, czy w ogóle takie mocno fioletowe, w Up The Amp jeszcze jakoś wyglądam, ale żaden zachwyt, po prostu tak: "łeee tam, może być", ale nie super. U mnie też jak wiesz kolory typu Lovelorn, Plumful się sprawdzają, ale też Pink Pearl wygląda fajnie, najlepiej jednak mi chyba w takich mocnych, że tak powiem "oczo...bnych", GAT, VG Miley, wiesz, ten typ Dlatego ta pomada z lip baga kusi, chociaż boję się, że to będzie taka Miley, ale zobaczę, jak będzie mocno podobna to nie wezmę, bo ten lipglass mi się aż tak nie podoba, a dla samej kredki i kosmetyczki nie warto. No ale przekonam się o 10.00 Mam nadzieję, że będą mieli tą kolekcję, bo już czekam ubrana, żeby jechać do miasta, ale oba salony otwierają dopiero o 10, więc nie mam co już jechać i się nudzić
To daj proszę znać, jak ta szminka wygląda. I ogólnie jak wrażenia. A jakbyś zrobiła zdjęcie jakichś swatchy i porównanie do Lovelorn, Pink Plaid czy Speed Dial, to Cię normalnie ozłocę

No wiele mamy podobnych upodobań, ale też jednak trochę różny typ urody Ja np. w Up the Amp wyglądam świetnie, to jest po prostu idealny kolor dla mnie. I ogólnie fiolety (byle nie za blade) czy odcienie typu berry mi służą. Z kolei te oczo***ne nie bardzo - Miley, Speak Louder czy All Fired Up odpadają. GaT wygląda ok, ale mocno, nie komponuje się do końca idealnie z moją twarzą. Ale taka Lustering już wygląda ok Więc trzeba testować wszystko
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:33   #417
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To daj proszę znać, jak ta szminka wygląda. I ogólnie jak wrażenia. A jakbyś zrobiła zdjęcie jakichś swatchy i porównanie do Lovelorn, Pink Plaid czy Speed Dial, to Cię normalnie ozłocę

No wiele mamy podobnych upodobań, ale też jednak trochę różny typ urody Ja np. w Up the Amp wyglądam świetnie, to jest po prostu idealny kolor dla mnie. I ogólnie fiolety (byle nie za blade) czy odcienie typu berry mi służą. Z kolei te oczo***ne nie bardzo - Miley, Speak Louder czy All Fired Up odpadają. GaT wygląda ok, ale mocno, nie komponuje się do końca idealnie z moją twarzą. Ale taka Lustering już wygląda ok Więc trzeba testować wszystko
Ja w Lustering wyglądam bosko, GAT jest super, Miley świetna i Speak Louder też super (mam ją na liście do kupienia). Ale na przykład w Personal Pick wyglądałam słabo, tak ziemiście jakoś, ona taka blada i niewyraźna na mnie jest. Tak samo Creme Cup, czy Angel - beznadzieja, jakbym była chorowita.

Kochana, jeśli będą mieli tą kolekcję (a mam nadzieję, że tak, bo jak nie to im walnę, bo specjalnie jadę do miasta po to), to zrobię swatche i Ci wyślę, tylko będziesz musiała poczekać, aż wrócę, bo mam beznadziejny telefon i nie umiem obsłużyć forum Wizaż z telefonu, także jak wrócę do domu to zrzucę je na kompa i napiszę z kompa i dam zdjęcia Teraz tylko się modlimy, żeby ta kolekcja była
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:37   #418
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja w Lustering wyglądam bosko, GAT jest super, Miley świetna i Speak Louder też super (mam ją na liście do kupienia). Ale na przykład w Personal Pick wyglądałam słabo, tak ziemiście jakoś, ona taka blada i niewyraźna na mnie jest. Tak samo Creme Cup, czy Angel - beznadzieja, jakbym była chorowita.

Kochana, jeśli będą mieli tą kolekcję (a mam nadzieję, że tak, bo jak nie to im walnę, bo specjalnie jadę do miasta po to), to zrobię swatche i Ci wyślę, tylko będziesz musiała poczekać, aż wrócę, bo mam beznadziejny telefon i nie umiem obsłużyć forum Wizaż z telefonu, także jak wrócę do domu to zrzucę je na kompa i napiszę z kompa i dam zdjęcia Teraz tylko się modlimy, żeby ta kolekcja była
Super, dziękuję Ci bardzo
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:45   #419
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A Evening Rendezvous jaką ma tonację? bardziej ciepłą czy zimną?
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 09:15   #420
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wszystko Ci wykupili? Nie smutaj, może stacjonarnie się uda

O, dzięki za filmik. Red Lip Bag dalej kusi
Niestety tak, sprzedają teraz na ebay ehh nie uda mi się go capnąć, stacjonarny sklep mam bardzo daleko. Chciałam kupić zamiennik z abh, ale też wykupiony.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.