Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 12:35   #61
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez KaroLov Pokaż wiadomość
No pewnie,ze tak! To super sprawa, szczególnie jak lekarz ustawi dobre parametry Teraz też jest dobra pogoda na tego typu zabiegi :P Wiec jak tylko ' kieszeń ' Ci pozwoli, to śmiało możesz z nim podziałać:P Pamiętasz może jak się dokładnie nazywał ten laser? Bo to w sumie ważne,zebyśmy miały rozeznanie
Ja robiłam laser ablacyjny Alma Harmony Xl Pro A głowica iPixel. Dobrze,ze mam to zapisane w moim planie zabiegowym bo w zyciu bym nie zapamiętała nazwy
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 11:47   #62
FERENKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 9
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez Stachniaczek90 Pokaż wiadomość
Ja robiłam laser ablacyjny Alma Harmony Xl Pro A głowica iPixel. Dobrze,ze mam to zapisane w moim planie zabiegowym bo w zyciu bym nie zapamiętała nazwy
Ja ostatnio miałam zabieg Almy Haromony ale na bliznę po cesarskim cięciu bo taka nie fajna się zrobiła, zobaczymy, zabieg ma na celu ją spłycić i ogólnie ma być mniej widoczna
FERENKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 23:06   #63
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Co sądzicie o wampirzym liftingu? W jakim wieku można przystąpić do zabiegu?
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 23:16   #64
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Nie stosowałam. ale pamiętam wypowiedz jednego laboranta, że żeby trafić na choć jedną komórkę macierzystą w tym osoczu to trzeba mieć niebywałe szczęście.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 12:19   #65
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Naprawdę? :O
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 15:08   #66
CHUUSTAgra
Przyczajenie
 
Avatar CHUUSTAgra
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez Stachniaczek90 Pokaż wiadomość
Ja robiłam laser ablacyjny Alma Harmony Xl Pro A głowica iPixel. Dobrze,ze mam to zapisane w moim planie zabiegowym bo w zyciu bym nie zapamiętała nazwy
ja również dostaje taki plan zabiegowy z dokładnymi nazwami zabiegów, częstotliwością ich wykonania, ceną - bardzo to przydatne
CHUUSTAgra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 11:20   #67
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Oj tak! Plan zabiegowy gdzie masz dokładnie rozpisane zabiegi częstotliwość ich wykonywania preparaty do stosowania po zabiegu, w między czasie, podane ceny, planowany koniec terapii tak powinno być.
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 09:00   #68
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez roszpunkaa Pokaż wiadomość
Dziękuje za rady metod jest faktycznie dużo, z tego wszystkiego zadzwoniłam do mojej '"starej" lekarki o poradę. Ona zaś wspominała że bardzo dobre efekty widzi po intensywnym świetle pulsacyjnym + mezoterapia i o laserze CO2 też wspominała choć nie zamierzam się już opalać to nie wiem czy już teraz coś zaczynać. Może maska cosmelan i krem na początek? sama nie wiem, chyba czas się wybrać do lekarza....
Roszpunkaa miałaś ten cosmelan/ dermamelam
zastanawiam się nad nim, ostatnio zaczęłam korzystać z usług kosmetologa i dowiedziałam się że tą plamę na czole mogę rozjaśnić tym zabiegiem? to prawda? ktoś wie?
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 12:46   #69
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez staszkiewiczmarta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Jak to w stolicy życie pędzi z prędkością światła praca dom praca.Jestem aktywną zawodowo kobietą, która często podróżuje, rzadko udaje mi sie znaleźć chwilę wolnego, a jak już to chce ją poświecić rodzinie ! Raczej jestem osobą która woli robić cos dla kogoś niż dla siebie. Jednak ostatnio powiedziałam sobie stop! Marta zwolnij, odpocznij, zajmij sie SOBĄ ! I tak z dnia na dzień poszłam do fryzjera, trenuje z trenerem i jestem trakcie mojej małej metamorfozy!!!!!! Zmieniłam fryzurę, zmienia się też moje ciało(schudłam 4kg) ale nadal to jeszcze nie to. Ostatnio dużo czytam o zabiegach medycyny estetycznej, ale opinie są podzielone z jednej strony super rezultaty z drugiej są bardzo inwazyjne!

Kochane poradźcie od czego powinno się zacząć ? Oczywiście nie chodzi mi o efekt napompowanej kaczki. Mam przede wszystkim problem z sińcami pod oczami, skóra jakaś taka poszarzała, a już nie wspominam o zmarszczkach. hehe W sumie wszystko przydałoby się naprawić albo wymienić na nowe Ale to nie wchodzi w gre. Chodzi mi głównie o naturalny efekt, dlatego jeśli macie jakieś doświadczenie polećcie jakieś zabiegi dla początkujących!

Dziękuję za pomoc
PROFHILO byłoby idealne dla Ciebie Poszukaj na necie efektow po zabiegu
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 15:21   #70
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Jaki zabieg polecacie na wiosne? chce troszke "odswiezyc" cere,zniwelowac drobne zmarszczki.
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 19:07   #71
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez asiawros Pokaż wiadomość
Jaki zabieg polecacie na wiosne? chce troszke "odswiezyc" cere,zniwelowac drobne zmarszczki.
Teraz dobry czas na lasery - jak dla mnie nr 1 jest frakcyjny - działa cuda

Skrobnęłam coś o kriolipolizie którą miałam-jakby ktoś był zainteresowany tematem zapraszam

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=22946
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-13, 11:10   #72
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez FERENKA Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam zabieg Almy Haromony ale na bliznę po cesarskim cięciu bo taka nie fajna się zrobiła, zobaczymy, zabieg ma na celu ją spłycić i ogólnie ma być mniej widoczna
Sporo czasu minęło, zabieg przyniósł zamierzony efekt?
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 11:08   #73
roszpunkaa
Przyczajenie
 
Avatar roszpunkaa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez kulikuli Pokaż wiadomość
Roszpunkaa miałaś ten cosmelan/ dermamelam
zastanawiam się nad nim, ostatnio zaczęłam korzystać z usług kosmetologa i dowiedziałam się że tą plamę na czole mogę rozjaśnić tym zabiegiem? to prawda? ktoś wie?
Witam kulikuli, miałam zabieg DERMAMELAN - w celu rozjaśnienia plam posłonecznych głównie na czole i policzkach. Sam zabieg trochę upierdliwy bo musiałam chodzić z nałożoną przez lekarza maską przez 8 godzin, a później ją zmyć wodą. Następnie przez 3 dni nie mogłam nic nakładać na skórę, czułam dyskomfort bo skóra piekła, była czerwona i napięta. Po 3 dniach zaczęłam wdrażać krem dermamelan 2 i tak się nim smarowałam według zaleceń lekarza. Moja skóra się złuszczała i generalnie przebarwienia poznikały. Teraz muszę uważać na Słońce żeby znowu nie wyszyły mi brązowe plamy. Zabieg naprawdę działa, wprawdzie nie jest super tani, ale przynajmniej skuteczny. Mam nadzieje że pomogłam podjąć decyzję. Pozdrawiam
roszpunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 08:53   #74
kulikuli
Przyczajenie
 
Avatar kulikuli
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Zdecydowałam się na dermamelan....no jeśli mam być szczera to trochę się przemęczyłam - skóra piekła, swędziała była czerwona i się złuszczała....ale to nic! Najważniejszy jest efekt! Zabieg zrobiłam początkiem marca na dzień dzisiejszy mam gładką bez przebarwień skórę! także tak, miałaś rację roszpunka że warto....nawet odczuwając mega dyskomfort to warto bo zabieg bez dwóch zdań działa! teraz muszę uważać na słońce, używam filtrów SPF50 i nie doprowadzę już buzi do takiego stanu jak wcześniej! dzięki za wpis trochę mnie zmotywował, choć ufam lekarzom z kliniki gdzie chodzę to zawsze opinia innych osób była dla mnie istotna. Jeśli ktoś ma podobnie, chętnie odpowiem na jakieś pytania odnośnie tego zabiegu pozdrawiam
kulikuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:38   #75
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Medycyna estetyczna dla POCZĄTKUJĄCYCH!!

Cytat:
Napisane przez FERENKA Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam zabieg Almy Haromony ale na bliznę po cesarskim cięciu bo taka nie fajna się zrobiła, zobaczymy, zabieg ma na celu ją spłycić i ogólnie ma być mniej widoczna
Wykonywanie serii zabiegów wspomnianym laserem daje bardzo dobre efekty terapeutyczne
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 19:38:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.