Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-09, 22:15   #361
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Co to jest?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
Było o tym kilka postów wyżej. Instagram nakłada takie jakby niewidzialne bany na konta, nie dostaje się o tym powiadomienia, z punktu widzenia właściciela konta wszystko wygląda niby normalnie. Efektem nałożenia bana jest ucinanie zasięgów, a tym samym mniejsza ilość polubień, brak nowych obserwatorów, nieobecność postów na listach hasztagów i na tablicach obserwatorów. Ja ostatnio miałam nałożonego bana po poleceniu fajnych kont w instastories i użyciu hasztagów #onetofollow i #followfriday, IG chyba uznał, że sobie zbyt śmiało poczynam i mnie zablokował. Trzeba uważać na kilka różnych rzeczy, nawet zbyt częste używanie tych samych hasztagów może powodować nałożenie bana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 05:47   #362
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

[QUOTE=Miss Saeki;85358966]Jaki format ma to zdjęcie ze snapchata?


Nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Jestem ulągiem
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 06:03   #363
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Może wstawiasz ich więcej niż 30?
Po 3-4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:01 ----------

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;85368166]Było o tym kilka postów wyżej. Instagram nakłada takie jakby niewidzialne bany na konta, nie dostaje się o tym powiadomienia, z punktu widzenia właściciela konta wszystko wygląda niby normalnie. Efektem nałożenia bana jest ucinanie zasięgów, a tym samym mniejsza ilość polubień, brak nowych obserwatorów, nieobecność postów na listach hasztagów i na tablicach obserwatorów. Ja ostatnio miałam nałożonego bana po poleceniu fajnych kont w instastories i użyciu hasztagów #onetofollow i #followfriday, IG chyba uznał, że sobie zbyt śmiało poczynam i mnie zablokował. Trzeba uważać na kilka różnych rzeczy, nawet zbyt częste używanie tych samych hasztagów może powodować nałożenie bana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A można to jakoś cofnąć, albo coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 08:00   #364
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

[QUOTE=malgo_li;85369656]
Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Jaki format ma to zdjęcie ze snapchata?


Nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Jestem ulągiem
No tak na oko, czy to zdjęcie które chcesz wrzucić jest print screenem ekranu?

Shadowban nie kasuje #, raczej powoduje, że zdjęcia się nie wyświetlają pod nimi.
Na jakiś czas proponowałabym dodanie zdjęcia bez # a następnie wpisanie ich w komentarzu.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 08:44   #365
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Instagram .

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;85368166]Było o tym kilka postów wyżej. Instagram nakłada takie jakby niewidzialne bany na konta, nie dostaje się o tym powiadomienia, z punktu widzenia właściciela konta wszystko wygląda niby normalnie. Efektem nałożenia bana jest ucinanie zasięgów, a tym samym mniejsza ilość polubień, brak nowych obserwatorów, nieobecność postów na listach hasztagów i na tablicach obserwatorów. Ja ostatnio miałam nałożonego bana po poleceniu fajnych kont w instastories i użyciu hasztagów #onetofollow i #followfriday, IG chyba uznał, że sobie zbyt śmiało poczynam i mnie zablokował. Trzeba uważać na kilka różnych rzeczy, nawet zbyt częste używanie tych samych hasztagów może powodować nałożenie bana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]O kurcze, pierwsze słyszę. Bardzo to słabe, że nie powiadamiają. Ja często używam tych samych haszy, bo mam konto tematyczne, nie wiem jak miałabym to ominąć, więc mam nadzieję, że krypto ban mnie nie dosięgnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 10:33   #366
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Instagram .

A jak nagrywać insta, że # osób czy miejsca pojawiały się w danym momencie, a nie były cały czas? znajomy tak nagrywa, więc widzę, że się da, tylko jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 14:17   #367
sundaville
Rozeznanie
 
Avatar sundaville
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 881
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
A jak nagrywać insta, że # osób czy miejsca pojawiały się w danym momencie, a nie były cały czas? znajomy tak nagrywa, więc widzę, że się da, tylko jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dłużej przytrzymaj np. na dodany # czy cokolwiek innego, na dole pojawi się taki pasek do przypinania naklejki w dowolnym momencie
sundaville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-11, 16:22   #368
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez sundaville Pokaż wiadomość
Dłużej przytrzymaj np. na dodany # czy cokolwiek innego, na dole pojawi się taki pasek do przypinania naklejki w dowolnym momencie
Omg! Ale super dziękuję Ci bardzo, teraz to będzie profeska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 20:24   #369
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Instagram .

Jak dodać na story filmik dłuższy niż 60 sekund, żeby sam się podzielił na 60 sekundowe snapy?
Jezu ktoś mnie zrozumiał?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 21:12   #370
lordvaser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Instagram - obserwowanie nieznajomych

Na instagramie obserwują mnie głównie osoby, których nie znam. Z kolei na facebooku tylko te, których znam. Czyżby facebook służył do dzielenia się zdjęciami ze znajomymi a instagram z nieznajomymi?
lordvaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 03:08   #371
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

W sumie mam podobnie

Na fejsa wstawiam dużo fotek, filmów, fotek z dzieciakami - mam tam znajomych z "RL", mamę, koleżanki z klasy, ludzi z liceum, sasiadow. Profil prywatny, obca osoba zobaczy tylko moje zdjecie profilowe.
Do każdej osoby z Fb mam nr tel, rozmawiamy czesciej lub rzadziej przez messengera/telefon.
90 osob.

Na insta wstawiam 1/5 z tego, praktycznie same "ładne" fotki - widoczki, krajobrazy, jedzenie, ja w ladnych pozach
Konto publiczne
700 obserwatorow
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-23, 08:44   #372
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cytat:
Napisane przez lordvaser Pokaż wiadomość
Na instagramie obserwują mnie głównie osoby, których nie znam. Z kolei na facebooku tylko te, których znam. Czyżby facebook służył do dzielenia się zdjęciami ze znajomymi a instagram z nieznajomymi?
To zależy jak sobie ustawisz na insta, bo możesz zrobić konto prywatne i przyjmować do obserwatorów tylko znajome osoby. Jeżeli natomiast masz publiczne to może Cie obserwować kto chce, więc i nieznajome osoby.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 18:21   #373
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cos w tym jest Mam mieszanke na instagramie: troche znajomych i duzo nieznajomych
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 17:42   #374
lordvaser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
To zależy jak sobie ustawisz na insta, bo możesz zrobić konto prywatne i przyjmować do obserwatorów tylko znajome osoby. Jeżeli natomiast masz publiczne to może Cie obserwować kto chce, więc i nieznajome osoby.
Na fb też mam konto publiczne z włączoną możliwością obserwowania przez nieznajomych. Jednakże na fb zdjęcia lajkują jedynie znajomi. Na instagramie nawet wiecej nieznajomych niż znajomych.
lordvaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 17:48   #375
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cytat:
Napisane przez lordvaser Pokaż wiadomość
Na instagramie obserwują mnie głównie osoby, których nie znam. Z kolei na facebooku tylko te, których znam. Czyżby facebook służył do dzielenia się zdjęciami ze znajomymi a instagram z nieznajomymi?
Cytat:
Napisane przez lordvaser Pokaż wiadomość
Na fb też mam konto publiczne z włączoną możliwością obserwowania przez nieznajomych. Jednakże na fb zdjęcia lajkują jedynie znajomi. Na instagramie nawet wiecej nieznajomych niż znajomych.
Mnie Facebook nie służy do dzielenia się zdjęciami - jest narzędziem komunikacji, do tego udzielam się w różnych grupach. Za to Instagram skupia się na zdjęciach i nie używam go do komunikacji
Na Instagramie wiele osób wyszukuje zdjęcia po hasztagach, istnieją konta o mocno sprecyzowanej tematyce - więc naturalnym jest, że trafia się więcej nieznajomych obserwatorów.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 18:15   #376
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Zarówno facebook jak i instagram to portale społecznościowe, na których możesz obserwować treści, które Cię interesują. To jak z nich korzystasz to twoja decyzja. Zarówno tu i tu można sobie ustawić konta tak, że to co wstawiasz widzą tylko twoi znajomi, mogą do Ciebie pisać tylko znajomi itp.

Facebook ma więcej narzędzi służących do komunikacji. Ja traktuje go właśnie w taki sposób - grupy bliższych znajomych, gdzie się gdzieś umawiamy, wydarzenia, grupa studencka, grupa mojego zawodu, z której czerpię dużo informacji, grupy zainteresowań... Profil mam ustawiony zupełnie prywatnie, nieznajomi mi ludzie prawie nic w nim nie zobaczą. Z kolei instagram traktuję typowo jako narzędzie do obserwowania interesujących mnie w danym momencie tematów, zdjęć.
Cytat:
Napisane przez lordvaser Pokaż wiadomość
Na fb też mam konto publiczne z włączoną możliwością obserwowania przez nieznajomych. Jednakże na fb zdjęcia lajkują jedynie znajomi. Na instagramie nawet wiecej nieznajomych niż znajomych.

Na facebooku jeżeli nie masz wykupionych reklam swojego profilu to generalnie będąc przeciętnym użytkownikiem to co wstawiasz zobaczą twoi znajomi, ewentualnie ich znajomi dostaną mało widoczną informację, że ich kolega polubił/skomentował to, co ty wstawiłeś. Z koeli na insta wystarczy dać odpowiednie hasztagi, które określają jak potem te zdjęcia się pozycjonują i mają realną szansę na pojawienie się na liście o danej tematyce, gdzie może zobaczyć Cię każdy.

Edytowane przez Cytokina
Czas edycji: 2018-08-24 o 18:20
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 08:18   #377
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Na fb mam fotki, którymi podzieliłabym się ze znajomymi. Na insta te, które mogłabym pokazać każdemu. Profil mam publiczny, niech sobie wchodzi, kto chce. Nawet linka na wizazu mam.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 15:36   #378
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Na fb mam fotki, którymi podzieliłabym się ze znajomymi. Na insta te, które mogłabym pokazać każdemu. Profil mam publiczny, niech sobie wchodzi, kto chce. Nawet linka na wizazu mam.
Ja w sumie też, chociaż na FB to nawet nic nie wstawiam, mam wszystko co się da zablokowane, a służy mi on głównie do informacji w grupach tematycznych, głównie podróżniczych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 17:27   #379
lordvaser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Na Instagramie wiele osób wyszukuje zdjęcia po hasztagach, istnieją konta o mocno sprecyzowanej tematyce - więc naturalnym jest, że trafia się więcej nieznajomych obserwatorów.
Znam takie co dają hasztagi, a nie chcą by nieznajomi oglądali zdjęcia.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Na facebooku jeżeli nie masz wykupionych reklam swojego profilu to generalnie będąc przeciętnym użytkownikiem to co wstawiasz zobaczą twoi znajomi, ewentualnie ich znajomi dostaną mało widoczną informację, że ich kolega polubił/skomentował to, co ty wstawiłeś. Z koeli na insta wystarczy dać odpowiednie hasztagi, które określają jak potem te zdjęcia się pozycjonują i mają realną szansę na pojawienie się na liście o danej tematyce, gdzie może zobaczyć Cię każdy.
Z tego co zauważyłem to jak dam jakiś temat polityczny na fb , to rzeczywiście znajdują się nieznajomi co komentują. Jednak jak dam zdjęcie to lajkują tylko znajomi. Odnoszę wrażenie, że ludzie na fb uznają, że nie powinni widzieć zdjęcia nieznajomego.
lordvaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-26, 07:44   #380
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Facebooka nie używam, ale jak kiedyś używałam, to wstawiałam zdjęcia osobiste i ze znajomymi. Na insta jest mniej "mnie" i mojego życia prywatnego, a więcej tego co mnie interesuje i to mi najbardziej odpowiada. Mam tylko garstkę znajomych na insta, znaczna większość to nieznajomi. Zauważyłam też, że większość moich znajomych ma facebooka, ale insta tylko nieliczni.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 09:48   #381
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cytat:
Napisane przez lordvaser Pokaż wiadomość
Znam takie co dają hasztagi, a nie chcą by nieznajomi oglądali zdjęcia.
W takim razie, jak ktoś wyżej wspomniał - rozwiązaniem dla nich jest ustawienie konta jako prywatne i zatwierdzanie obserwowania tylko przez znajomych.

Dla wielu osób jednak hasztagi są narzędziem do przyciągnięcia nowych obserwujących - przez umożliwienie im znalezienia treści, którymi mogą być zainteresowani
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 15:06   #382
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Instagram - obserwowanie nieznajomych

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
W takim razie, jak ktoś wyżej wspomniał - rozwiązaniem dla nich jest ustawienie konta jako prywatne i zatwierdzanie obserwowania tylko przez znajomych.

Dla wielu osób jednak hasztagi są narzędziem do przyciągnięcia nowych obserwujących - przez umożliwienie im znalezienia treści, którymi mogą być zainteresowani
Sama szukam sporo po hasztagach, to jest bardzo duże ułatwienie i chyba głównie na nich oparty system instagrama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 23:34   #383
lordvaser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

A co sądzicie o tych, którzy dają hasztagi, a mają pretensje jak się ich zdjęcia zalinkuje na jakimś forum?
lordvaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 06:20   #384
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lordvaser Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tych, którzy dają hasztagi, a mają pretensje jak się ich zdjęcia zalinkuje na jakimś forum?
Co ma jedno do drugiego? Dają hasztagi, bo chcą być popularni, ale kradzież zdjęcia to co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:53   #385
lordvaser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Co ma jedno do drugiego? Dają hasztagi, bo chcą być popularni, ale kradzież zdjęcia to co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linkowanie zdjęcia to nie kradzież.
lordvaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 16:06   #386
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lordvaser Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tych, którzy dają hasztagi, a mają pretensje jak się ich zdjęcia zalinkuje na jakimś forum?
Powinni w takim razie zmienic ustawienia konta na prywatne.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 12:35   #387
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Instagram .

Dziewczyny jakiś Rosjanin włamał mi się na konto, zmienił wszystkie dane. W żaden sposób nie mogę się zalogować. Zglaszalam już kilka razy do supportu instagramu, ale nikt z tym nic nie zrobił. Dodatkowo kilka osób zgłosiło mój profil.
Mogę coś z tym jeszcze zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 14:10   #388
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Instagram .

Czemu nie mogę wysłać prywatnejbwiadonosci do użytkownika? Może mieć zawaloną skrzynkę? Na bank nie zostałam zablokowana ani nic... Cały czas wyskakuje mi "błąd wysyłania. Spróbuj później"... Czy coś takiego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 06:55   #389
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Instagram .

mam pytanie jesli kros usunie konto na instagramie to czy rozmowa z prywatnego tez mi zniknie ?? nie kasowalam tej rozmowy ale niestety magicznie zniknela a byly tam wazne informacje ;(

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 15:07   #390
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Kradzież recenzji na instagramie

Hej Dziewczyny! prowadzę konto na instagramie gdzie testuję głównie kosmetyki i ostatnio spotkałam się z tym,że inna użytkowniczka która też prowadzi takie konto kropka w kropkę skopiowała moją recenzję na temat jednego z korektorów. Zdjęcie dała swoje i zmieniła ostatnie zdanie recenzji a tak to identyczne jak moja opublikowana kilka dni wcześniej. Zupełnie przypadkowo na nią trafiłam i w szoku jestem. Podejrzewam,że pozostałe recenzje też nie są jej. No co za hamstwo! Człowiek się namęczy, a ktoś kopiuj /wklej i zadowolony. Spotkałyście się z czymś takim?
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-31 14:11:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.