Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-08, 21:13   #4081
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Już jestem" po " dziś mnie wypisują mam podobno rozmiar c/d jestem troszkę oslabiona ale zadowolona
Gratuluję! Czekamy na relację szybko wracaj do formy. Ja już nie mogę się doczekać swoich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 08:36   #4082
Temperowka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

dziewczyny czy jest ktoś kto w ŁODZI się będzie operować ????

ja mam niby termin na listopad, ale w czerwcu mam mieć jeszcze taką kosultację potwierdzającą (miałam ogarnąc bmi i odstawić KP - co właśnie 2dni temu zrobiłam synek juz 14mc )


Jstem ciekawa jak to w Łodzi wygląda ??
są jakieś inne grupy na Fb ?? podpowiedzcie coś,
Temperowka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:30   #4083
agnieszka_balcerzyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny. A co miałyście wpisane na skierowaniu? Mi internista wpisał "zaburzenia sutka" i nie wiem czy mnie chirurg nie odeśle z kwitkiem. Internista zupełnie nie miał pojęcia co wpisać na skierowaniu. Możecie mi doradzić, bo czuję się zupełnie bezradna. W szpitalu orłowskiego najbliższy termin to sierpień 2020 i mam w ciągu 2 tygodni dostarczyć skierowanie. Będę wdzięczna za wasze odpowiedzi.
agnieszka_balcerzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 16:47   #4084
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_balcerzyk Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. A co miałyście wpisane na skierowaniu? Mi internista wpisał "zaburzenia sutka" i nie wiem czy mnie chirurg nie odeśle z kwitkiem. Internista zupełnie nie miał pojęcia co wpisać na skierowaniu. Możecie mi doradzić, bo czuję się zupełnie bezradna. W szpitalu orłowskiego najbliższy termin to sierpień 2020 i mam w ciągu 2 tygodni dostarczyć skierowanie. Będę wdzięczna za wasze odpowiedzi.
Ja miałam takie skierowanie, choć i tak docelowo potrzebne mi nie będzie bo u dr. Michalskiej i tak wizyta kwalifikujaca jest prywatna więc wgl żadnego skierowania nie trzeba ale Ty pewnie musisz mieć bo kwalifikacja na NFZ
Najważniejsze co musi być to ten kod choroby N62 czyli PRZEROST SUTKA, a przynajmniej i w tej i w 1cz dziewczyny z tym kodem musiały mieć skierowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Byłam dziś u neurologa i mam zaświadczenie o wskazaniu do redukcji :yupi: :brawo:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190509_174216.jpg (55,1 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez Lilithkr
Czas edycji: 2019-05-09 o 18:51
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 21:13   #4085
Iwona90i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czy mogę zobaczyć Wasze zdjęcia przed i po? Please 😊 Mam termin na październik 2020 (Katowice) 😊
Iwona90i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 21:29   #4086
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Iwona90i Pokaż wiadomość
Czy mogę zobaczyć Wasze zdjęcia przed i po? Please Mam termin na październik 2020 (Katowice)
Iwona a kiedy byłaś na kwalifikacji?
Kraków czy Katowice?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 11:24   #4087
kasisia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 10
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny
Trafilam na to forum przez przypadek w zasadzie ale stwierdzilam ze poradze się was. Otóż od 1,5 roku zmagam sie z zawrotami głowy od kregosłupa szyjnego. Jestem zbadana od góry do dołu i jedyne co wyszło to niestabilnośc kręgosłupa szyjnego. Mój lekarz ortopeda twierdzi, że to nie ma związku z moim duzym biustem bo wtedy bym miala problem z kregoslupem piersiowym. Rehabilitantka też twierdzi niby ze kwestia jest wzmocnienie miesni pleców, mięsni głębokich i problem przejdzie. Szczegol ze chodze na rehabilitacje od listpada cwicze itd i nic co poschylam sie to to znowu wraca. Dodam jeszcze to, że przy wadze 50 kg mam biust w rozmiarze 65j/65k... Jestem osobą bardzo szczupłą. Przez to całe zamieszanie ze zdrowiem nie jestem w stanie ani pracowac ani spokojnie funkcjonować. Nie wspomne już o nerwach jakie przechodze bo praktycznie codzinnie się z tym zmagam. Powinnam chyba tylko leżec i uważac na szyje to wszystko zaczyna już być chore.. Czy ktoś tak miał? Juz zaczełam się faktycznie zastanawiać nad tym zmniejszeniem piersi ale nikt mi tez nie powiedział, że po tym te zawroty miną;/Błagam o pomoc

Edytowane przez kasisia321
Czas edycji: 2019-05-10 o 11:26
kasisia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 17:41   #4088
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam Was dziewczyny w poniedziałek 6 maja miałam operację w Katowicach u dr Michalskiej i jestem mega zadowolona ale od początku: przyjęcie do szpitala miałam w niedzielę około 17 u Pań pielęgniarek wszystko zostawiłam czyli wyniki badań skierowanie do szpitala oraz zaświadczenie od ortopedy, następnie wieczorkiem miałam wizytę z anestezjologiem bardzo miły dr ale przy operacji był inny dr zresztą też bardzo sympatyczny. Ostatni posiłek czyli kolację dostałam wieczorkiem w niedzielę. W poniedziałek rano przyszły Panie dr Kasia i dr Karolina, dr Michalska jeszcze pozaglądała na moje piersi i o godzinie około 11-12 zostałam przez pielęgniarki zabrana na salę operacyjną (przez cały pobyt trafiłam na bardzo miłe i sympatyczne pielęgniarki), tam już dr Michalska się mną zaopiekowała czyli malowanie następnie pielęgniarka anestezjolożka się mną zajęła wenflon itd... kolejny etap to lekarz anestezjolog który znieczula wszystko tłumaczy i uspokaja . Po operacji już wybudzoną na salę mnie przywieźli około 15:30 czułam się troszkę obolała ale nie było źle, zamieniłam nawet kilka słów z Kasią z którą leżałam na sali, po zabiegu też odwiedziła mnie dr Michalska sprawdzić czy wszystko ok. Dostałam środki przeciw bólowe i sobie spokojnie spałam do samego rana oczywiście z małymi przerwami (Pani pielęgniarka przez cały czas do mnie zaglądała). We wtorek po zmianie opatrunków przez dr Michalską zostałam około 17 wypisana. Dziś byłam na zmianie opatrunków u dr Kasi wszystko ładnie się goi i na wyciąganie szwów jestem umówiona na 24 maja. Warunki w szpitalu rewelacyjne czyściutko, cichutko miła obsługa. Ja ogólnie czuję się dobrze już nie biorę przeciwbólowych tabletek. Nowy biust bardzo mi się podoba wycieli mi po 1500 g z każdej piersi czyli 3 kg w sumie, obecny rozmiar to c/d . dr Michalska to mistrz skalpela a przy tym bardzo miła wyrozumiała i cierpliwa. U dr Michalskiej też zamówiłam sobie stanik pooperacyjny (250 zł) Dziewczyny jeśli się zastanawiacie nad operacją to zwyczajnie nie ma się nad czym zastanawiać ja nie żałuję. Jest to jedna z mądrzejszych decyzji jaką podjęłam. Ja w dzień operacji miałam stresa ale niepotrzebnie. Jestem mega zadowolona !!!!!!
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 19:21   #4089
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny w poniedziałek 6 maja miałam operację w Katowicach u dr Michalskiej i jestem mega zadowolona ale od początku: przyjęcie do szpitala miałam w niedzielę około 17 u Pań pielęgniarek wszystko zostawiłam czyli wyniki badań skierowanie do szpitala oraz zaświadczenie od ortopedy, następnie wieczorkiem miałam wizytę z anestezjologiem bardzo miły dr ale przy operacji był inny dr zresztą też bardzo sympatyczny. Ostatni posiłek czyli kolację dostałam wieczorkiem w niedzielę. W poniedziałek rano przyszły Panie dr Kasia i dr Karolina, dr Michalska jeszcze pozaglądała na moje piersi i o godzinie około 11-12 zostałam przez pielęgniarki zabrana na salę operacyjną (przez cały pobyt trafiłam na bardzo miłe i sympatyczne pielęgniarki), tam już dr Michalska się mną zaopiekowała czyli malowanie następnie pielęgniarka anestezjolożka się mną zajęła wenflon itd... kolejny etap to lekarz anestezjolog który znieczula wszystko tłumaczy i uspokaja . Po operacji już wybudzoną na salę mnie przywieźli około 15:30 czułam się troszkę obolała ale nie było źle, zamieniłam nawet kilka słów z Kasią z którą leżałam na sali, po zabiegu też odwiedziła mnie dr Michalska sprawdzić czy wszystko ok. Dostałam środki przeciw bólowe i sobie spokojnie spałam do samego rana oczywiście z małymi przerwami (Pani pielęgniarka przez cały czas do mnie zaglądała). We wtorek po zmianie opatrunków przez dr Michalską zostałam około 17 wypisana. Dziś byłam na zmianie opatrunków u dr Kasi wszystko ładnie się goi i na wyciąganie szwów jestem umówiona na 24 maja. Warunki w szpitalu rewelacyjne czyściutko, cichutko miła obsługa. Ja ogólnie czuję się dobrze już nie biorę przeciwbólowych tabletek. Nowy biust bardzo mi się podoba wycieli mi po 1500 g z każdej piersi czyli 3 kg w sumie, obecny rozmiar to c/d . dr Michalska to mistrz skalpela a przy tym bardzo miła wyrozumiała i cierpliwa. U dr Michalskiej też zamówiłam sobie stanik pooperacyjny (250 zł) Dziewczyny jeśli się zastanawiacie nad operacją to zwyczajnie nie ma się nad czym zastanawiać ja nie żałuję. Jest to jedna z mądrzejszych decyzji jaką podjęłam. Ja w dzień operacji miałam stresa ale niepotrzebnie. Jestem mega zadowolona !!!!!!
Super że już po i że cała zdrowa a przede wszystkim lżejsza i szczęśliwa wróciłaś do nas
Teraz tylko rekonwalescencja i oszczędzanie się a potem pozostaje się tylko cieszyć nowymi i pięknymi nabytkami bez bólu kręgosłupa i wszystkich innych niedogodności związanych ze stanem przed...
Jeszcze raz gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 01:30   #4090
Zenia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam jestem tu nowa chodzi mi o szpital w Łecznej mam duży biust 75k przy 166 wzroście ale z waga kiepsko jak to wyglada jakie bmi trzeba spełniać żeby się zakwalifikować 😰😰
Zenia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 07:58   #4091
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

do Aniakra77 Gratulacje!
Witamy po lżejszej stronie Mocy
Super, ze wszystko poszło OK i jesteś zadowolona - Pani dr Kasia Michalska to mistrz skalpela!
3 kg mniej do dźwigania z przodu -jak ulga! Ufff......

I niech się goją dobrze! - teraz się koniecznie oszczędzaj!
Buziaki!



Dziewczyny czekające w kolejce: naprawdę to nie jest takie straszne, było dużo lepiej niż spodziewałam się!

Strach ma wielkie oczy - Nie ma się czego bać!
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-12, 15:23   #4092
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja dzisiaj idę do anestezjologa na 19.15 a za tydzień zabieg. Jeszcze nie mogę uwierzyć że to już, cały czas się boję czy o czymś nie zapomniałam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 17:03   #4093
nova15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć,

Fajnie, że jesteś już po operacji, a do tego pełna optymizmu, aż miło się czyta Twoją relację.
Ja mam zabieg za 2,5 tygodnia i zarazem bardzo się denerwuje, ale i też cieszę, pewnie jak wszystkie, które są przed zabiegiem.
Mam pytanie jaki stanik pooperacyjny wybrać? jakiej firmy jest najlepszy, a właściwie najbardziej sprawdzony?
Proszę o informację, bo muszę już pomału go zamawiać...

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Zwracałam się do : Aniakra77

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Coś słabo mi idzie to wdrożenie się na forum. Nie za bardzo wiem jak się tu "poruszać"
nova15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 17:08   #4094
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mi czasem na bliznach robią się ranki,ropieją ale za kilka dni się goją. Potem chwile spokoju i znowu ranka w innym miejscu. Zastanawiam sie czy to nie przez to że chodzę na fitness. Po operacji już prawie pol roku jestem.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 17:16   #4095
nova15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Aniakra77
Pisałaś, że miałaś operację w poniedziałek czy już po tych kilku dniach możesz sama funkcjonować? czy potrzebujesz pomocy od innych osób? jesteś jeszcze bardzo słaba? leżysz w łóżku? czy już chodzisz? Może to dziwne pytania, ale jestem ciekawa ile dni jest się "wyłączonym" od normalnego codziennego funkcjonowania?

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Goncia89
A Ty jakiej firmy miałaś stanik pooperacyjny? Jaki najlepiej wybrać?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Lilithkr
A Ty jesteś po operacji czy przed?
nova15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 17:44   #4096
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez nova15 Pokaż wiadomość
Aniakra77
Pisałaś, że miałaś operację w poniedziałek czy już po tych kilku dniach możesz sama funkcjonować? czy potrzebujesz pomocy od innych osób? jesteś jeszcze bardzo słaba? leżysz w łóżku? czy już chodzisz? Może to dziwne pytania, ale jestem ciekawa ile dni jest się "wyłączonym" od normalnego codziennego funkcjonowania?

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Goncia89
A Ty jakiej firmy miałaś stanik pooperacyjny? Jaki najlepiej wybrać?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Lilithkr
A Ty jesteś po operacji czy przed?
Hey, ja wgl to jestem jeszcze przed kwalifikacyjną wizyta, która z resztą mam mieć w przyszłym tyg i cholernie się jej boję, bo jak dr. mnie odrzuci to chyba się totalnie złamie
Póki co mam wszystkie dok niezbędne do wizyty i nadzieję na to że wreszcie będę mogła spokojnie funkcjonować,
A Ty robisz prywatnie czy na fundusz? I z jakiego rozmiaru schodzisz, ja mam 75i/j albo 80h/i wiadomo w zależności od firmy bo w niektórych firmach to pewnie by k było 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 18:33   #4097
nova15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Hey, ja wgl to jestem jeszcze przed kwalifikacyjną wizyta, która z resztą mam mieć w przyszłym tyg i cholernie się jej boję, bo jak dr. mnie odrzuci to chyba się totalnie złamie
Póki co mam wszystkie dok niezbędne do wizyty i nadzieję na to że wreszcie będę mogła spokojnie funkcjonować,
A Ty robisz prywatnie czy na fundusz? I z jakiego rozmiaru schodzisz, ja mam 75i/j albo 80h/i wiadomo w zależności od firmy bo w niektórych firmach to pewnie by k było 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robię na NFZ mam 85h, a chciałabym na C lub D.

Próbuje szukać na forum jakiej firmy stanik najlepiej kupić, ale jakoś nie mogę znaleźć informacji...... Pomocy...

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj idę do anestezjologa na 19.15 a za tydzień zabieg. Jeszcze nie mogę uwierzyć że to już, cały czas się boję czy o czymś nie zapomniałam
Ciekawe jak przebiegnie Ci ta wizyta u anestezjologa? Pewnie jesteś w trakcie... POWODZENIA!!

Ja mam zabieg za 2,5 tygodnia, więc dłużej się będę denerwowała niż Ty. Fajnie, że masz już tak niedługo.... Super. Będę Ci kibicować!!!
nova15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 18:49   #4098
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Z tym wątku kilka dziewczyn pisało na ten temat, nie wiem gdzie masz operację ale dr Michalska w Katowicach zamawiała dziewczynom takie biustonosze i z tego co pamiętam to odrazu po zabiegu były już w niego ubrany
Czytałam też relacje dziewczyn które były operowanie gdzieś indziej np w Łęcznej i tam były zabandażowane a potem same do sklepiku szły i kupowały odpowiedni rozmiar,.
Jak masz możliwość to może zadzwoń/napisz w miejsce (może bezpośrednio do lekarza) i dowiedz się jak to tam wygląda

Poszukam tej nazwy bo firm jest naprawdę wiele i ceny różne choć z przewaga tych za ok 250 zł

Nie wiem dokładnie który model w Katowicach dziewczyny mają ale firma voe

https://sklepuroda.pl/product-pol-9-...-z-przodu.html


I wiem że te są jeszcze dobre
https://femeni.pl/biustonosze-pooperacyjne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lilithkr
Czas edycji: 2019-05-12 o 19:03
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 18:57   #4099
nova15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Z tym wątku kilka dziewczyn pisało na ten temat, nie wiem gdzie masz operację ale dr Michalska w Katowicach zamawiała dziewczynom takie biustonosze i z tego co pamiętam to odrazu po zabiegu były już w niego ubrany
Poszukam tej nazwy bo firm jest naprawdę wiele i ceny różne choć z przewaga tych za ok 250 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam operacje w 3mieście i muszę mieć swój. A jakoś nigdzie nie mogę znaleźć nazwy tej firmy.
Byłabym wdzięczna, jak byś znalazła. Właśnie czytałam, że u Dr Michalskiej jest możliwość zakupienia. To ułatwienie, bo od razu masz na sobie pasujący rozmiar, a ja tak do końca nie wiem jaki rozmiar kupić.
nova15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-12, 19:37   #4100
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez nova15 Pokaż wiadomość
Ja robię na NFZ mam 85h, a chciałabym na C lub D.

Próbuje szukać na forum jakiej firmy stanik najlepiej kupić, ale jakoś nie mogę znaleźć informacji...... Pomocy...

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------



Ciekawe jak przebiegnie Ci ta wizyta u anestezjologa? Pewnie jesteś w trakcie... POWODZENIA!!

Ja mam zabieg za 2,5 tygodnia, więc dłużej się będę denerwowała niż Ty. Fajnie, że masz już tak niedługo.... Super. Będę Ci kibicować!!!
dzięki
Bałam się tej wizyty a w sumie trwała może z 10 minut z czego 5 razy odpowiadałam pytania o ciążę. Wzięłam ze sobą wszystkie wyniki a lekarz w sumie chyba nawet ich nie czytał jakoś szczególnie. Ja będę pierwszy raz znieczulana ogólnie i się zdziwiłam że musiałam pokazać zęby
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 19:58   #4101
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dzięki
Bałam się tej wizyty a w sumie trwała może z 10 minut z czego 5 razy odpowiadałam pytania o ciążę. Wzięłam ze sobą wszystkie wyniki a lekarz w sumie chyba nawet ich nie czytał jakoś szczególnie. Ja będę pierwszy raz znieczulana ogólnie i się zdziwiłam że musiałam pokazać zęby
W jakim sensie zęby? Oceniał na oko czy są zdrowe czy jak?
Ja mam kilka przeleczonych kanałowo i jedną koronę bo nie dało się go uratować po kanałowym...
Czyli to może też mieć wplyw na być albo nie być odnośnie znieczulenia?

A odnośnie ciąży to pewnie zrozumiałe że pytają bo to nie bez znaczenia dla płodu.

Mogliby też zlecać odrazu (choć to dodatkowy koszt badania) żeby zrobić sobie beta hcg i nie byłoby problemu z pytaniem w kółko o potencjalna ciąże 🤭

No to teraz cała na przód i za chwilę i Ty będziesz po...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lilithkr
Czas edycji: 2019-05-12 o 20:02
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 20:12   #4102
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
W jakim sensie zęby? Oceniał na oko czy są zdrowe czy jak?
Ja mam kilka przeleczonych kanałowo i jedną koronę bo nie dało się go uratować po kanałowym...
Czyli to może też mieć wplyw na być albo nie być odnośnie znieczulenia?

A odnośnie ciąży to pewnie zrozumiałe że pytają bo to nie bez znaczenia dla płodu.

Mogliby też zlecać odrazu (choć to dodatkowy koszt badania) żeby zrobić sobie beta hcg i nie byłoby problemu z pytaniem w kółko o potencjalna ciąże 🤭

No to teraz cała na przód i za chwilę i Ty będziesz po...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie z mężem to przegadałam i uznaliśmy (nie wiem czy dobrze) że jak masz np. jakieś czarne dziury czy stan zapalny no to może cię dyskwalifikować?
Doktor kazał mi szeroko otworzyć usta i tak pobieżnie zajrzał i pytał się czy mam jakieś nieleczone zęby,
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 20:34   #4103
nova15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dzięki
Bałam się tej wizyty a w sumie trwała może z 10 minut z czego 5 razy odpowiadałam pytania o ciążę. Wzięłam ze sobą wszystkie wyniki a lekarz w sumie chyba nawet ich nie czytał jakoś szczególnie. Ja będę pierwszy raz znieczulana ogólnie i się zdziwiłam że musiałam pokazać zęby
To kolejny ważny krok za Tobą i teraz już tylko tydzień i po..... tylko się cieszyć, ze kwalifikacja przebiegła pomyślnie. Człowiek się tylko stresuje.
Trzymam kciuki i życzę mało stresu....
nova15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 20:51   #4104
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja sobie z mężem to przegadałam i uznaliśmy (nie wiem czy dobrze) że jak masz np. jakieś czarne dziury czy stan zapalny no to może cię dyskwalifikować?
Doktor kazał mi szeroko otworzyć usta i tak pobieżnie zajrzał i pytał się czy mam jakieś nieleczone zęby,
Aha... To wiesz co, może i macie rację z tymi nieleczonymi zębami, że może mieć to wpływ na narkoze.
U mnie w ciąży crp strasznie wysokie było i to właśnie od zęba którego zaczęłam leczyć przed ciąża a potem się już nie dało bo znieczulenie mogło być tylko bez adrenaliny a to o kij rozbić bo ból nie z tej ziemi więc jak urodziłam to go zaleczylam i teraz ze wszystkimi spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 22:30   #4105
Cierpliwaizadowolona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 41
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Mi czasem na bliznach robią się ranki,ropieją ale za kilka dni się goją. Potem chwile spokoju i znowu ranka w innym miejscu. Zastanawiam sie czy to nie przez to że chodzę na fitness. Po operacji już prawie pol roku jestem.
Goncia, trochę długo po zabiegu robią Ci się ranki.
Może podejdź do dobrego dermatologa, to Ci coś poradzi (?)
Też chodzę na fitnes (dwa razy w tygodniu) i nie zrobiła mi się żadna ranka z tego powodu.
Zabieg miałam 7 grudnia 2018 roku i ranki tworzyły mi się kilka tygodni po zabiegu. Teraz to już zapominam, że w ogóle byłam operowana (tylko blizny mi o tym przypominają).
Dla Twojego spokoju skonsultuj to z jakimś lekarzem.
Cierpliwaizadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 11:40   #4106
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

nova15 więc tak jestem już tydzień po operacji czuję się bardzo dobrze wiadomo czasami coś za-kłuje itd.... ale to nic strasznego, normalnie udaje mi się przesypiać na plecach całą nockę, w ciągu dnia tak na siłę staram się leżeć i ucinam sobie takie drzemki 2h sam organizm tego potrzebuje. Po zabiegu we wtorek już byłam na chodzie nawet wracając z Katowic do Krakowa po drodze musiałam wstąpić na zakup stanika bo zamawiałam u Pani dr stanik ale nie przyszła jej przesyłka więc dr prosiła abym coś sobie zakupiła zwykłego sportowego lub top tak na chwilkę więc dałam radę nawet w przymierzalni czyli 1 dzień po operacji Praktycznie od środy już normalnie funkcjonowałam sama sobie śniadanie zrobiłam, kawę itd.... wiadomo jakieś porządki w domu to odpada ale zwykłe podstawowe czynności jestem w stanie sama wykonać bez pomocy innych. W sobotę musiałam podjechać do apteki więc sama prowadziłam autko (mam automatyczną skrzynię biegów) . W sobotę też sama sobie głowę umyłam więc nie jest źle. Sama też potrafię się ubrać różnymi sposobami hihihihi. Ale powiem, że nie przemęczam się wykonuję lekkie czynności i dużo też leże tak na siłę. Stanik odebrałam od Pani dr w piątek przy zmianie opatrunków firmy VOE model NUHA EBANO coś takiego jest bardzo wygodny i ma zapięcie na zamek z przodu. Dobrze jest aby lekarz powiedział jaki rozmiar kupić bo wiadomo musi być dopasowany. Ja miałam taką możliwość zakupu u dr Michalskiej, Pani dr dobrała taki jak ma być. Przed operacją nie ma się czym martwić i stresować nie warto , to nic strasznego najgorsze są te 3 dni po ale spokojnie do przejścia zwyczajnie mały dyskomfort tylko, wszystko też zależy od organizmu każdy reaguje inaczej. Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie przed operacją.

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2019-05-13 o 11:43
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:45   #4107
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
nova15 więc tak jestem już tydzień po operacji czuję się bardzo dobrze wiadomo czasami coś za-kłuje itd.... ale to nic strasznego, normalnie udaje mi się przesypiać na plecach całą nockę, w ciągu dnia tak na siłę staram się leżeć i ucinam sobie takie drzemki 2h sam organizm tego potrzebuje. Po zabiegu we wtorek już byłam na chodzie nawet wracając z Katowic do Krakowa po drodze musiałam wstąpić na zakup stanika bo zamawiałam u Pani dr stanik ale nie przyszła jej przesyłka więc dr prosiła abym coś sobie zakupiła zwykłego sportowego lub top tak na chwilkę więc dałam radę nawet w przymierzalni czyli 1 dzień po operacji Praktycznie od środy już normalnie funkcjonowałam sama sobie śniadanie zrobiłam, kawę itd.... wiadomo jakieś porządki w domu to odpada ale zwykłe podstawowe czynności jestem w stanie sama wykonać bez pomocy innych. W sobotę musiałam podjechać do apteki więc sama prowadziłam autko (mam automatyczną skrzynię biegów) . W sobotę też sama sobie głowę umyłam więc nie jest źle. Sama też potrafię się ubrać różnymi sposobami hihihihi. Ale powiem, że nie przemęczam się wykonuję lekkie czynności i dużo też leże tak na siłę. Stanik odebrałam od Pani dr w piątek przy zmianie opatrunków firmy VOE model NUHA EBANO coś takiego jest bardzo wygodny i ma zapięcie na zamek z przodu. Dobrze jest aby lekarz powiedział jaki rozmiar kupić bo wiadomo musi być dopasowany. Ja miałam taką możliwość zakupu u dr Michalskiej, Pani dr dobrała taki jak ma być. Przed operacją nie ma się czym martwić i stresować nie warto , to nic strasznego najgorsze są te 3 dni po ale spokojnie do przejścia zwyczajnie mały dyskomfort tylko, wszystko też zależy od organizmu każdy reaguje inaczej. Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie przed operacją.
Gratuluję!! Ja już powoli zaczynam się denerwować a to jeszcze 2.5 mies... O co wypytuje anestezjolog na wizycie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 20:57   #4108
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Anestezjolog pyta o przebyte choroby, operacje, czy na stałe przyjmuje się jakieś leki , czy palisz papierosy, czy jesteś pod stałą opieką jakiegoś lekarza, waga, czy uczulonym jest się na coś, czy uzębienia własne masz itd.. czyli typowy wywiad nic strasznego 😁
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 23:10   #4109
khlooe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny

Czytam wasze posty od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że czas i na mnie. Mam tylko pytanie, czy któraś z Was była operowana mając niedoczynność tarczycy i hashimoto? Obawiam się, że te choroby mogą mnie zakwalifikować. Mój rozmiar stanika na obecny moment to 80K, codziennie zmagam się z ogromnym bólem pleców, a do tego jedna pierś jest o ponad rozmiar większa. Mam już tego dość. Zamierzam postarać się 9 o skierowania na koniec tego roku, gdyż w tym momencie jestem na etapie chudnięcia (82 kg przy 170 cm), więc chciałbym najpierw unormować wagę.

Chciałabym także zapytać, czy możecie polecić mi jakiegoś lekarza w Bydgoszczy lub okolicach, który bez problemu wpisze mi skierowanie?



Pozdrawiam
khlooe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 10:56   #4110
xchange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasisia321 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Trafilam na to forum przez przypadek w zasadzie ale stwierdzilam ze poradze się was. Otóż od 1,5 roku zmagam sie z zawrotami głowy od kregosłupa szyjnego. Jestem zbadana od góry do dołu i jedyne co wyszło to niestabilnośc kręgosłupa szyjnego. Mój lekarz ortopeda twierdzi, że to nie ma związku z moim duzym biustem bo wtedy bym miala problem z kregoslupem piersiowym. Rehabilitantka też twierdzi niby ze kwestia jest wzmocnienie miesni pleców, mięsni głębokich i problem przejdzie. Szczegol ze chodze na rehabilitacje od listpada cwicze itd i nic co poschylam sie to to znowu wraca. Dodam jeszcze to, że przy wadze 50 kg mam biust w rozmiarze 65j/65k... Jestem osobą bardzo szczupłą. Przez to całe zamieszanie ze zdrowiem nie jestem w stanie ani pracowac ani spokojnie funkcjonować. Nie wspomne już o nerwach jakie przechodze bo praktycznie codzinnie się z tym zmagam. Powinnam chyba tylko leżec i uważac na szyje to wszystko zaczyna już być chore.. Czy ktoś tak miał? Juz zaczełam się faktycznie zastanawiać nad tym zmniejszeniem piersi ale nikt mi tez nie powiedział, że po tym te zawroty miną;/Błagam o pomoc
hej, ja mam tak samo, tyle, że u mnie ten kręgosłup to 20 letnia historia powypadkowa. Garbie się przez te dociążenia przednie, i mało tego, że mam "wklęśnięte" obojczyki (od ramiączek) to boli mnie kręgosłup szyjny, mam drętwienie rąk i migreny, to jeszcze z tego garbienia się miewam niedrożność kanaliku odprowadzającego enzymy trzustkowe i zalewają mi trzustkę a to powoduje stan zapalny (oczywiście połączyłam to metodą prób i błędów i przy wsparciu osteopaty, lekarze oczywiście nie widzą związku...ech). Dostałam skierowanie na zmniejszenie od mojego neurochirurga. Wybrałam Łęczną i już we wrześniu żegnam rozmiar 60-65N.

Edytowane przez xchange
Czas edycji: 2019-05-15 o 10:58 Powód: czeski błąd
xchange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.