Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-01, 06:16   #4231
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maty88 Pokaż wiadomość
Hej pamiętam że pisałaś że Twoje C wydaje się male

Czy jesteś po czasie zadowolona i czy mogłabym zobaczyć zdjęcia? Operacje mam w czwartek 😬 i mam pietra jak nie wiem. Chciałabym właśnie C ale dużo dziewczyn narzeka że małe się wydają i nie wiem co robić

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Hej ta wiadomość wyżej miała być do Gonci czy jesteś zadowolona ze swojego C 🙂 ja mam operacje w czw u doktora Potockiego. Dodajcie dziewczyny otuchy 🙏😇 powiem wam że na konsultacji byłam w styczniu 2018 najszybszy termin był na kwiecień ale mi bardziej pasowało w wakacje. Od marca się zastanawiam czy warto ale już chyba nie ma odwrotu bo bym żałowała całe życie potem marzyłam o tej operacji od wielu lat. Najpierw rozwazalam Czechy bo konkurencyjne ceny. W 2012 byłam na konsultacji w Warszawie zakwalifikował mnie ale kazali się stawić w styczniu żeby mieli miejsca na NFZ i ogólnie czułam że trochę mnie splawiaja bo miałam 24 lata i ciąża itd. Wykrakali bo w następnym roku byłam w ciąży i I tak nie mogłam się poddać operacji. Cały czas miałam w głowie że chce i że to zrobię. A teraz strach mnie obleciał

Zastanawiam się czy któraś z dziewczyn po operacji była jeszcze w ciąży bo ja planuje ale postanowiłam nie czekać kolejnych 10 lat z operacja 💪








maty88 ja mam operacje za 2 tyg w Katowicach i też chcę C. Może wydaje się małe, bo cały czas jesteśmy przyzwyczajone do dużych ale ja za duże już dziękuję. Po tylu latach mordęgi dla odmiany wolę mniejsze. Poza tym ponoć C to "ideał" jak mówią.
Co do strachu: głupi ten, kto się nie boi. Sama im bliżej, bardziej jestem przerażona! Ale MUSI być dobrze i będzie! Damy radę. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 18:34   #4232
maty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzięki kochana. Będę trzymała kciuki za Twoją operacje ✊ ja wciąż w sumie czekam na mail od doktora bo na ekg wyszedł mi wysoki puls, doktor mówił żeby mierzyć i mierzylam, jak w spoczynku i bez stresu to w normie. Ale boję się co to będzie jak zmierza w dzień operacji ciśnienie w normie. Nie wiem co poradzić że się ostatnio wszystkim tak denerwuje 🙄 napisz czy zrobiłaś wszystkie badania i czy wyniki wyszły ok. Teraz dopiero przeczytałam że dziewczyny robią badania na przeciwciała na wzw a ja kurcze nie zrobilam. W przychodni mi powiedzieli ze miałam to szczepienie i że nie muszę 😔 mam nadzieję że będzie ok. Tak jak mówiłam wszystkim się teraz stresuje 😖 I cały czas się głowie z tym rozumiarem
Dziewczyny które mają C piszcie czy nie żałujecie decyzji
maty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 21:41   #4233
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=maty88;86955238]Dzięki kochana. Będę trzymała kciuki za Twoją operacje ✊ ja wciąż w sumie czekam na mail od doktora bo na ekg wyszedł mi wysoki puls, doktor mówił żeby mierzyć i mierzylam, jak w spoczynku i bez stresu to w normie. Ale boję się co to będzie jak zmierza w dzień operacji ciśnienie w normie. Nie wiem co poradzić że się ostatnio wszystkim tak denerwuje �� napisz czy zrobiłaś wszystkie badania i czy wyniki wyszły ok. Teraz dopiero przeczytałam że dziewczyny robią badania na przeciwciała na wzw a ja kurcze nie zrobilam. W przychodni mi powiedzieli ze miałam to szczepienie i że nie muszę �� mam nadzieję że będzie ok. Tak jak mówiłam wszystkim się teraz stresuje �� I cały czas się głowie z tym rozumiarem
Dziewczyny które mają C piszcie czy nie żałujecie decyzji


Do maty 88:

Moja operacja dopiero za rok. Ja również mam nadzieję że dr Michalska zrobi mi piękne C i nie chcę ani grama więcej. Mam dość dużych cycków. Teraz mam70 IJ. To zależy też jaką masz figurę, ale jeżeli jesteś szczupła to C jest ok. Wspomniałaś,że robisz operację u Potockigo w Wwie.Toż to najlepszy lekarz i na pewno Ci dobrze doradza. Nie stresuj się, postaraj się rozładować emocje.Na pewno będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki. Już po wszystkim napisz jak wyszło. Pozdrawiam -do odważnych świat należy. Walczymy dla siebie.

Edytowane przez aganieszka179
Czas edycji: 2019-07-01 o 21:43
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 22:30   #4234
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, które miały operację w Katowicach u dr Michalskiej - czy skierowanie na oddział dostarczałyście wcześniej czy w dniu przyjęcia na oddział?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 06:14   #4235
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maty88 Pokaż wiadomość
Dzięki kochana. Będę trzymała kciuki za Twoją operacje ✊ ja wciąż w sumie czekam na mail od doktora bo na ekg wyszedł mi wysoki puls, doktor mówił żeby mierzyć i mierzylam, jak w spoczynku i bez stresu to w normie. Ale boję się co to będzie jak zmierza w dzień operacji ciśnienie w normie. Nie wiem co poradzić że się ostatnio wszystkim tak denerwuje 🙄 napisz czy zrobiłaś wszystkie badania i czy wyniki wyszły ok. Teraz dopiero przeczytałam że dziewczyny robią badania na przeciwciała na wzw a ja kurcze nie zrobilam. W przychodni mi powiedzieli ze miałam to szczepienie i że nie muszę 😔 mam nadzieję że będzie ok. Tak jak mówiłam wszystkim się teraz stresuje 😖 I cały czas się głowie z tym rozumiarem
Dziewczyny które mają C piszcie czy nie żałujecie decyzji




Wyniki z krwi odbieram dzisiaj i mam nadzieję, że będą ok. Reszta już gotowa. Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 06:57   #4236
maty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy jakiś to będzie teraz się martwię że doktor odwoła operacje przez ten puls 🙈 ciągle coś no i mój partner strasznie napiera żebym nie robiła c tylko d bo on lubi moje duże piersi a jak mam się ich pozbywać to mam chociaż mieć pełne D 🙄 ale mi się podobają mniejsze. Poza tym planuje jeszcze ciąże więc z tyłu głowy mam że mogą wzrosnąć o rozmiar. W pierwszej ciąży mimo że przytyłam 20kg to rozmiar piersi się nie zmienił. Tzn jak karmilalm to wiadomo wypełniły się mlekiem ale nie musiałam zmieniać stanikow. Mam 80h pol 36g ang.

Pataya którego masz dokładnie operacje? Denerwujesz się?

Agnieszka179 zobaczysz jak ten rok zleci, chwila moment na prawdę. Też czekałam rok a właściwie 1,5 roku ale zleciało nie wiem kiedy. Za dużo przez ten czas nie myślałam o operacji żeby się nie stresować na zapas. A jak jest z Tobą?
maty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 13:18   #4237
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maty88 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy jakiś to będzie teraz się martwię że doktor odwoła operacje przez ten puls 🙈 ciągle coś no i mój partner strasznie napiera żebym nie robiła c tylko d bo on lubi moje duże piersi a jak mam się ich pozbywać to mam chociaż mieć pełne D 🙄 ale mi się podobają mniejsze. Poza tym planuje jeszcze ciąże więc z tyłu głowy mam że mogą wzrosnąć o rozmiar. W pierwszej ciąży mimo że przytyłam 20kg to rozmiar piersi się nie zmienił. Tzn jak karmilalm to wiadomo wypełniły się mlekiem ale nie musiałam zmieniać stanikow. Mam 80h pol 36g ang.

Pataya którego masz dokładnie operacje? Denerwujesz się?

Agnieszka179 zobaczysz jak ten rok zleci, chwila moment na prawdę. Też czekałam rok a właściwie 1,5 roku ale zleciało nie wiem kiedy. Za dużo przez ten czas nie myślałam o operacji żeby się nie stresować na zapas. A jak jest z Tobą?
Na razie dochodzę do siebie po operacji na kobiece sprawy. Stres na pewno będzie większy jak będzie się zbliżać czas operacji. Na razie muszę dojść do siebie. Nie rób cycków dla partnera, rób dla siebie. Mój mąż też twiedzi,że nie wie co ja chcę. Ładne duże cycki.Tylko to ja muszę je dżwigać a nie on. Jestem już po operacji kręgosłupa, muśzę dużo ćwiczyć, żeby być w formie a cycki mi tego nie ułatwiają.Wczoraj taki gorąc,chcę ubrać koszulkę na szelkach a cycki żyją własnym życiem i bujają się na wszystkie strony. Tak sobie pomyślałam , że już za rok będę dumnie paradować w moim małym C a mąż niech mówi co chce.Wczwartek będę trzymać kciuki. Trzymaj się
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 06:23   #4238
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maty88 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy jakiś to będzie teraz się martwię że doktor odwoła operacje przez ten puls 🙈 ciągle coś no i mój partner strasznie napiera żebym nie robiła c tylko d bo on lubi moje duże piersi a jak mam się ich pozbywać to mam chociaż mieć pełne D 🙄 ale mi się podobają mniejsze. Poza tym planuje jeszcze ciąże więc z tyłu głowy mam że mogą wzrosnąć o rozmiar. W pierwszej ciąży mimo że przytyłam 20kg to rozmiar piersi się nie zmienił. Tzn jak karmilalm to wiadomo wypełniły się mlekiem ale nie musiałam zmieniać stanikow. Mam 80h pol 36g ang.

Pataya którego masz dokładnie operacje? Denerwujesz się?

Agnieszka179 zobaczysz jak ten rok zleci, chwila moment na prawdę. Też czekałam rok a właściwie 1,5 roku ale zleciało nie wiem kiedy. Za dużo przez ten czas nie myślałam o operacji żeby się nie stresować na zapas. A jak jest z Tobą?



Operację mam 15 lipca w Katowicach. Oczywiście, że się denerwuję, im bliżej to bardziej. Ale strach trzeba pokonać.
Maty88, operacja i wybór rozmiaru to Twoja sprawa. Myśl o sobie i swojej zdrowej przyszłości. Nikt nie powinien na to wpływać.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:07   #4239
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które miały operację w Katowicach u dr Michalskiej - czy skierowanie na oddział dostarczałyście wcześniej czy w dniu przyjęcia na oddział?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co mi wiadomo i gdzieś tu nieraz czytałam to skierowanie na oddział trzeba mieć ze sobą w dniu przyjęcia, czyli jeśli nic się nie zmieniło to w niedziele, bo tak tam przyjmują a w poniedziałek operacja


W gwoli informacji, to w Krakowie w Wojskowym oddział chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej zaczyna działalność i nie wiem czy pierwsza do redukcji, ale napewno pierwsza z dziewczyn z grupy na fb idzie na zabieg w przyszły wtorek 9 lipca, więc i ja liczę że coś się ruszy w temacie telefonów z datą zabiegu. Dr na kwalifikacji powiedział że do końca tego roku powinniśmy się wyrobić więc czekam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lilithkr
Czas edycji: 2019-07-03 o 13:14
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 16:24   #4240
maty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny 🌻 ja wczoraj zleciał am do Polski, siedzę sobie u mojej cioci starając się nie myśleć o jutrze 😏
Agnieszka179 kurcze to już zaprawiona w bojach jesteś i do tego masz operacje kręgosłupa za sobą 😳 to już po tych przejściach będzie pikuś i wisienka na torcie. Dużo na pewno się zmieni w kwestii ćwiczeń 💪
Pataya to też już lada moment ❤️ będę trzymała kciuki
A co do rozmiaru to wiem że robię dla siebie ale z moim partnerem jestem w związku od 13 lat, mamy razem dziecko no i wspólnie odkladalismy na operację nie chce żeby poczuł że się zupełnie nie liczę z nim 🥴 powiem lekarzowi że chce pełne C bliżej D niż B a mężowi że powiedziałam małe D i wszyscy zadowoleni a co wyjdzie to się okaże 🤷☠♀️
maty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 16:37   #4241
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo i gdzieś tu nieraz czytałam to skierowanie na oddział trzeba mieć ze sobą w dniu przyjęcia, czyli jeśli nic się nie zmieniło to w niedziele, bo tak tam przyjmują a w poniedziałek operacja


W gwoli informacji, to w Krakowie w Wojskowym oddział chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej zaczyna działalność i nie wiem czy pierwsza do redukcji, ale napewno pierwsza z dziewczyn z grupy na fb idzie na zabieg w przyszły wtorek 9 lipca, więc i ja liczę że coś się ruszy w temacie telefonów z datą zabiegu. Dr na kwalifikacji powiedział że do końca tego roku powinniśmy się wyrobić więc czekam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super dzięki już mam właśnie skierowanie z kodem N62 przerost sutków chyba o ten chodzi co nie? i czy doktor odpisuje na maile z plikami? Bo przeslalam skierowanie do sprawdzenia i mam wrażenie, że taki mail wpada w spam, bo na zwykłe odpisywała tego samego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Yogurtowa
Czas edycji: 2019-07-03 o 16:41
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 20:03   #4242
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
O super dzięki już mam właśnie skierowanie z kodem N62 przerost sutków chyba o ten chodzi co nie? i czy doktor odpisuje na maile z plikami? Bo przeslalam skierowanie do sprawdzenia i mam wrażenie, że taki mail wpada w spam, bo na zwykłe odpisywała tego samego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co... Skierowanie tak - z kodem N62-przerost sutka i nie wiem jak Ci dr posala/mówiła ale do Geo to chy a na oddział chirurgii plastycznej , ale odnośnie maila do dr. Michalskiej to napisz Jej może SMS z info że wysłałaś maila ze zdjęciem skierowania bo masz obawy czy jest dobre i powinno poskutkować
Dziewczyny tak robiły, jak Dr długo na maila nie odpowiadała i po SMS niebawem była odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:09   #4243
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Wiesz co... Skierowanie tak - z kodem N62-przerost sutka i nie wiem jak Ci dr posala/mówiła ale do Geo to chy a na oddział chirurgii plastycznej , ale odnośnie maila do dr. Michalskiej to napisz Jej może SMS z info że wysłałaś maila ze zdjęciem skierowania bo masz obawy czy jest dobre i powinno poskutkować
Dziewczyny tak robiły, jak Dr długo na maila nie odpowiadała i po SMS niebawem była odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mam na oddział chirurgii plastycznej Geomedical. A no to tak zrobię w takim razie, jeśli jeszcze ze 2 dni doktor nie odpisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:23   #4244
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maty88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wczoraj zleciał am do Polski, siedzę sobie u mojej cioci starając się nie myśleć o jutrze
Agnieszka179 kurcze to już zaprawiona w bojach jesteś i do tego masz operacje kręgosłupa za sobą to już po tych przejściach będzie pikuś i wisienka na torcie. Dużo na pewno się zmieni w kwestii ćwiczeń
Pataya to też już lada moment ️ będę trzymała kciuki
A co do rozmiaru to wiem że robię dla siebie ale z moim partnerem jestem w związku od 13 lat, mamy razem dziecko no i wspólnie odkladalismy na operację nie chce żeby poczuł że się zupełnie nie liczę z nim 🥴 powiem lekarzowi że chce pełne C bliżej D niż B a mężowi że powiedziałam małe D i wszyscy zadowoleni a co wyjdzie to się okaże 🤷♀️
Z tymi rozmiarami to tak naprawdę jest różnie, poza tym biustonosz pooperacyjny ma zupełnie inna rozmiarówke jak te zwykłe które nosimy na chodzien. Mnie na kwalifikacji reż dr mówiła że zrobią "C" i tej wersji się trzymam, ale wiem też że są dziewczyny które miały obiecane to wymarzone C, a jak już piersi "doszły do siebie" po zabiegu i poszły do sklepu czy braffiterki to okazywało się że to D/E lub F więc wszystko zależy... Poza tym chodzi też o obwód pod biustem 70-75 C jest nieporównywalnie do np 85C
W każdym razie to my to dźwigamy i to nasza decyzja o zabiegu a facet/mąż się przyzwyczai, ja się śmieje doojego że wreszcie będą takie "do ręki" a nie... 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Tak, mam na oddział chirurgii plastycznej Geomedical. A no to tak zrobię w takim razie, jeśli jeszcze ze 2 dni doktor nie odpisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisz dzisiaj bo się wykończysz , dziewczyny tu pisały że dr na maila i po 23:00 odpisywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Sorki za spam...
Ja to taka mądra wcale nie jestem ale przeczytałam ten wątek z 5x i mnóstwo rzeczy zapamiętałam, więc dzielę się tym co zostało w głowie bo natłok informacji jest ogromny 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 12:06   #4245
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Z tymi rozmiarami to tak naprawdę jest różnie, poza tym biustonosz pooperacyjny ma zupełnie inna rozmiarówke jak te zwykłe które nosimy na chodzien. Mnie na kwalifikacji reż dr mówiła że zrobią "C" i tej wersji się trzymam, ale wiem też że są dziewczyny które miały obiecane to wymarzone C, a jak już piersi "doszły do siebie" po zabiegu i poszły do sklepu czy braffiterki to okazywało się że to D/E lub F więc wszystko zależy... Poza tym chodzi też o obwód pod biustem 70-75 C jest nieporównywalnie do np 85C
W każdym razie to my to dźwigamy i to nasza decyzja o zabiegu a facet/mąż się przyzwyczai, ja się śmieje doojego że wreszcie będą takie "do ręki" a nie... 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Pisz dzisiaj bo się wykończysz , dziewczyny tu pisały że dr na maila i po 23:00 odpisywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Sorki za spam...
Ja to taka mądra wcale nie jestem ale przeczytałam ten wątek z 5x i mnóstwo rzeczy zapamiętałam, więc dzielę się tym co zostało w głowie bo natłok informacji jest ogromny 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już doktor odpisała na szczęście skierowanie jest w porządku to teraz tylko zostają badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 14:10   #4246
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Już doktor odpisała na szczęście skierowanie jest w porządku to teraz tylko zostają badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
A pisałaś w końcu tego SMS czy sama Dr odpisała bez Twojej interwencji?
A badania to już te przed samym zabiegiem czyli krzepliwosc ekg itp...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 20:30   #4247
strachmawielkieoczy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JolaGG byłaś we Wrocławiu na konsultacjach?
strachmawielkieoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 10:28   #4248
SouthernSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 133
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny. Bylam juz jakis czas temu na konsultacji u dr. Madrego. Dostałam termin na 2021. Na wizycie mialam ze soba tylko usg piersi. Spytalam doktora czy do terminu operacji powinnam mu dostarczyc jakies zaswiadczenieod neurologa lub ortopedy to powiedzial ze nie musi byc zaswiadczenie, wystarczy rtg z opisem. Jednak czesto piszecie tutaj o typowym zaswiadczeniu. Zadtanawiam sie czy ktoras z Was faktycznie dostarczyla do łęcznej tylko rtg z opisem co sie dzieje w kregoslupie i to wystarczylo? U mnie jest calkowicie zniesiona lordoza w odcinku ledzwiowym i skolioza w piersiowym. Sama nie wiem czy to wystarczy czy powinnam szukac ortopedy co jak czytalam nie jest latwe bo większość nie rozumie w ogole problemu i nie chce wystawiac zaswiadczen.
SouthernSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 22:09   #4249
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Super
A pisałaś w końcu tego SMS czy sama Dr odpisała bez Twojej interwencji?
A badania to już te przed samym zabiegiem czyli krzepliwosc ekg itp...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisałam jeszcze jednego maila. Tak, w sumie to na 2 tyg przed, bo mam wysłać też na maila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 08:03   #4250
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maty88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny 🌻 ja wczoraj zleciał am do Polski, siedzę sobie u mojej cioci starając się nie myśleć o jutrze 😏
Agnieszka179 kurcze to już zaprawiona w bojach jesteś i do tego masz operacje kręgosłupa za sobą 😳 to już po tych przejściach będzie pikuś i wisienka na torcie. Dużo na pewno się zmieni w kwestii ćwiczeń 💪
Pataya to też już lada moment ❤️ będę trzymała kciuki
A co do rozmiaru to wiem że robię dla siebie ale z moim partnerem jestem w związku od 13 lat, mamy razem dziecko no i wspólnie odkladalismy na operację nie chce żeby poczuł że się zupełnie nie liczę z nim 🥴 powiem lekarzowi że chce pełne C bliżej D niż B a mężowi że powiedziałam małe D i wszyscy zadowoleni a co wyjdzie to się okaże 🤷☠♀️
Matty mam nadzieję ,że u Ciebie wszystko ok. Ty masz wymarzone C, a mąż wymarzone D. Jak tylko się lepiej poczujesz daj znać jak było i jak wyszło . Teraz zdrowiej i odpoczywaj
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 17:01   #4251
maty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny 🌻operacje miałam w czwartek, po przyjęciu na oddział około 12 dostałam tabletkę na uspokojenie po której poszłam spać, około 15 obudzili mnie i zaprowadził na blok operacyjny, założyli welflon anestezjolog powiedział pielegniarce co podać i już dalej nic nie pamiętam, momentu zasypiania, którego się bałam ani niczego innego. O 17:30 zostałam wybudzona I spędziłam 2h na sali pooperacyjnej, potem trafiłam do pokoju dostałam kroplowke z lekami przeciwbolowymi I tabletkę na sen. Po około 6h od wyburzenia mogłam się napić wody. Spałam właściwie do rana. Rano zmienili opatrunki i wypisali z drenami do domu, następny dzien (czyli dzisiaj) pojechałam na zmianę opatrunkow, niestety w drenach wciąż sporo płynów więc mi je zostawili do poniedziałku. Powiem wam że piersi w stanik wyglądają na śliczne i małe. Po zdjęciu staniku (przy zmianie opatrunkow) cóż nie wyglądają ładnie póki co ale każdy się chyba tego spodziewa wszędzie szwy i zasinienia. Ból jest do zniesienia lewa goi się cudnie i w ogóle nie boli. Prawa trochę rwie i krwawi stąd codzienne zmiany opatrunkow. Z przeciwbolowych mogę brać pyralgine. Powiem wam jeszcze ze mogłam wziąć opcje (droższa o 2tys) z liposukcja pach ale w dniu operacji stchórzyłam bo to moja pierwsza operacja i nie chciałam tyle na raz i w ogóle no speniałam jednym słowem. Teraz trochę żałuję po bokach stanika uciskowego wystają dwie niezbyt estetyczne faldki ale mam nadzieję że z czasem się uloza. Pozdrawiam was serdecznie dziewczynki
Agnieszka179
Dzięki kochana ❤️ na razie nie wiem jaki rozmiar wyszedł ale dla mnie są teraz idealne 😍 mam nadzieję że już dużo juz się nie zmniejsza (nie wierzę że to napisałam &#128517
Wycieli mi po 650g z kazdej

Pataya
Jak tam się czujesz? Twoj termin też już lada moment

Postaram się dodać zdjęcia przed i po za jakiś czas


DZIEWCZYNY PO jak było u was z krwawienie z piersi? Obfite? Ile trwało? Jakieś wskazówki?
maty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 17:18   #4252
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Matty88.
Brawo, ciesze się razem z Tobą. To teraz dużo odpoczywaj, żeby się ładnie goiło. A na fałdy pod pachami są fajne ćwiczenia. Jak wydobrzejesz to pójdziesz na siłownię i będzie po fałdach.
Zapytaj lekarza na kontroli , ale chyba już po 3-4 miesiącach można ćwiczyć. Buźka , chętnie oglądnę zdjęcia.

Edytowane przez aganieszka179
Czas edycji: 2019-07-06 o 17:19 Powód: poprawka
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 06:11   #4253
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maty88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny 🌻operacje miałam w czwartek, po przyjęciu na oddział około 12 dostałam tabletkę na uspokojenie po której poszłam spać, około 15 obudzili mnie i zaprowadził na blok operacyjny, założyli welflon anestezjolog powiedział pielegniarce co podać i już dalej nic nie pamiętam, momentu zasypiania, którego się bałam ani niczego innego. O 17:30 zostałam wybudzona I spędziłam 2h na sali pooperacyjnej, potem trafiłam do pokoju dostałam kroplowke z lekami przeciwbolowymi I tabletkę na sen. Po około 6h od wyburzenia mogłam się napić wody. Spałam właściwie do rana. Rano zmienili opatrunki i wypisali z drenami do domu, następny dzien (czyli dzisiaj) pojechałam na zmianę opatrunkow, niestety w drenach wciąż sporo płynów więc mi je zostawili do poniedziałku. Powiem wam że piersi w stanik wyglądają na śliczne i małe. Po zdjęciu staniku (przy zmianie opatrunkow) cóż nie wyglądają ładnie póki co ale każdy się chyba tego spodziewa wszędzie szwy i zasinienia. Ból jest do zniesienia lewa goi się cudnie i w ogóle nie boli. Prawa trochę rwie i krwawi stąd codzienne zmiany opatrunkow. Z przeciwbolowych mogę brać pyralgine. Powiem wam jeszcze ze mogłam wziąć opcje (droższa o 2tys) z liposukcja pach ale w dniu operacji stchórzyłam bo to moja pierwsza operacja i nie chciałam tyle na raz i w ogóle no speniałam jednym słowem. Teraz trochę żałuję po bokach stanika uciskowego wystają dwie niezbyt estetyczne faldki ale mam nadzieję że z czasem się uloza. Pozdrawiam was serdecznie dziewczynki
Agnieszka179
Dzięki kochana ❤️ na razie nie wiem jaki rozmiar wyszedł ale dla mnie są teraz idealne 😍 mam nadzieję że już dużo juz się nie zmniejsza (nie wierzę że to napisałam &#128517
Wycieli mi po 650g z kazdej

Pataya
Jak tam się czujesz? Twoj termin też już lada moment

Postaram się dodać zdjęcia przed i po za jakiś czas


DZIEWCZYNY PO jak było u was z krwawienie z piersi? Obfite? Ile trwało? Jakieś wskazówki?




Maty88 super że jesteś po i wszystko się udało, ja niestety coraz bardziej się denerwuję i śnią mi się różne koszmarki
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 16:46   #4254
Hometown
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny a czy któraś z Was miała operacje w Łodzi ?
Hometown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 21:05   #4255
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Hometown Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z Was miała operacje w Łodzi ?
Hej, znajdź na facebooku grupę zmniejszanie piersi , dołącz do niej . Tam jest dużo dziewcząt co zmniejszały piersi w Łodzi https://www.facebook.com/groups/1671619209823323/

Edytowane przez Jolcia45
Czas edycji: 2019-07-09 o 21:17
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 12:34   #4256
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Kochane. Czy któraś miała może robioną redukcję przez dr Kubasika ? Mam za miesiąc zabieg i zaczynam się denerwować trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 15:15   #4257
marta697
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, czy używała któraś z Was KOLAGEN na blizny? Czytałam o cudownych efektach, ale większość brzmi jak reklamy, ale może jednak przynosi jakieś efekty? Ktoś coś wie w tej

sprawie?
marta697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 20:36   #4258
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

dziewczyny co do rozmiaru to p. doktor mi mowiła że celuje między C a D, stanik pooperacyjny mam D/E w staniki kupuję F/G...także z tymi rozmiarami to ja już sama nie wiem. Kupiłam sobie staniki kilku firm i albo F albo G.
No ale trudno, są wyraźnie mniejsze więc spoko

Co do blizn to p. doktor mi mowila ze pacjentki chwalą Contratubex ale i zwykły żel aloesowy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 22:39   #4259
dareczka1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć, jest tu jeszcze ktoś ?
dareczka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 11:28   #4260
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.