Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-25, 18:09   #241
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

jeszcze 2/3 rzeczy i kacik bedzie skonczony dziekuje <3

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Ok to dobrze wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Gratuluję udanych wizyt dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chce miec, te tiny love so fajne, tylko kolorystycznie mi nie beda pasowaly w ogole to chyba poprosze by mi ktos na prezent kupil
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:09   #242
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
U mnie podobnie zaczyna sie migrena. Taki slaczek pixelowy, który powieksza sie na całe pole widzenia jednego oka. Z tym ze nie jest kolorowy.
Miałam tak parę razy przed ciążą i nie umiałam tego opisać, trafiłaś w punkt z opisem i już wiem co to było
Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Oj ja nawet pod kroplowka wyladowalam raz, bo migrena nie puszczala przez 4 dni. Znam ten temat tez od nastu lat. Moze faktycznie ta pogoda zmieniajaca sie.
Biore magne b6, ale chyba siekne sobie kawke dokladnie.

Uspokoilyscie mnie, troche sie zestresowalam.

Musze domowic 2 duze gwiazdki jeszcze Załącznik 7576371

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super kącik, brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:12   #243
malaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 366
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Chloestic piękny kącik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:16   #244
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Chloe świetny kącik!
Ja może w przyszłym tyg się wezmę za to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty Kochana lepiej na razie odpoczywaj, bo masz bardzo krotka ta szyjke. Mi przy 2,6 cm kazal uwazac i sie oszczedzac

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

dziekuje, kochane jestescie <3

leze wlasnie i robie szoping online w smyku, ja po prostu chlone wszystko ahahaha

dobrze, ze zaraz Ronaldo gra :P
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:24   #245
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a karuzele do lozeczka jakie kupujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam, jak przy pierwszej córce. Taką z 4 zwierzątkami z toys 4rus. Ale najważniejsze jak dla mnie mechaniczna lub do podłączenia do prądu. Ja mam mechaniczną/nakręcaną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:32   #246
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja mam karuzele po siostrze, bedzie potrzeba to zamontujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

I napiszę jeszcze raz - szacun dla dziewczyn, które maja obecnie małe dzieci i zdecydowały się na drugie. Ja po godzinie z siostrzeńcem wymiękam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:34   #247
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

CHLO kącik super

Kto ma jeszcze niech pokazuje bo ja pomysłu nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 18:35   #248
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja mam, jak przy pierwszej córce. Taką z 4 zwierzątkami z toys 4rus. Ale najważniejsze jak dla mnie mechaniczna lub do podłączenia do prądu. Ja mam mechaniczną/nakręcaną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siedze na stronie smyka, widze dwie, jedna tiny love, druga fisher price z projektorami, muzyczkami, sa fajne oferty cenowe, bo po konkretnej przecenie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:35   #249
malaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 366
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja mam karuzele po siostrze, bedzie potrzeba to zamontujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

I napiszę jeszcze raz - szacun dla dziewczyn, które maja obecnie małe dzieci i zdecydowały się na drugie. Ja po godzinie z siostrzeńcem wymiękam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja wymiękam z jednym, ukłony w stronę dziewczyn z 2 lub 3.

O trzecie dziecko chyba z większa różnica wieku będę sie starać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:36   #250
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
CHLO kącik super

Kto ma jeszcze niech pokazuje bo ja pomysłu nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No świetny jest u mnie dopiero można się spodziewać początkiem sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:41   #251
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja dzisiaj kiepsko się czuje. Bałam się nawrotu ale skonsultowałam wzięłam leki i jest dobrze. Wracam na tą dietę w ogóle boli mnie na dole z prawej, kłuje i mi źle. Jutro biorę się za prasowanie. Przyjezdza bratanek męża, będzie za ścianą u teściowej ale trochę pobawią się razem mimo że on 5 lat starszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
jeszcze 2/3 rzeczy i kacik bedzie skonczony dziekuje <3



ja chce miec, te tiny love so fajne, tylko kolorystycznie mi nie beda pasowaly w ogole to chyba poprosze by mi ktos na prezent kupil
I to jest dobry pomysł z tym że na prezent. Lepiej zostawiać takie rzeczy na prezent bo potem dostajesz multum niepotrzebnych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 18:50   #252
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Yoona to króciutką masz szyjkę. Co do tego leżenia to teraz lekarze zwykle zalecają oszczędny tryb życia, twierdząc że leżenie plackiem nic nie daje.

Co do karuzel to oczywiście wszystko z umiarem i na pewno po 3 mcu życia dziecka. U nas to było wybawienie, niczym innym córka nie potrafiła się na tak długo sama zająć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:57   #253
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Widzę, że praca u Was wre. Ja się nie mogę męża doprosić, żeby mi kartonu jeszcze z ciuszkami poszukał w piwnicy, bo mi jakiegoś brakuje. Do tego jeszcze chciałam dostawić komodę w pokoju gościnnym, dywan rozłożyć, może wersalkę zmienić. No ale... sił mi już brak na ciągłe proszenie o to samo. Zdecydowałam, że jutro sama przerzucę całą piwnicę i więcej się prosić nie będę. Jak trzeba będzie to i komodę i dywan sobie rozłożę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:59   #254
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja mam karuzele po siostrze, bedzie potrzeba to zamontujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

I napiszę jeszcze raz - szacun dla dziewczyn, które maja obecnie małe dzieci i zdecydowały się na drugie. Ja po godzinie z siostrzeńcem wymiękam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andzia ze swoim jest inaczej niz z czyims. Ze swoim wymiekasz po 3 godzinach, nie po jednej
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:05   #255
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Andzia ze swoim jest inaczej niz z czyims. Ze swoim wymiekasz po 3 godzinach, nie po jednej
no to rzeczywiście, nie ma co się przejmować tylko robić szybko drugie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:05   #256
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Widzę, że praca u Was wre. Ja się nie mogę męża doprosić, żeby mi kartonu jeszcze z ciuszkami poszukał w piwnicy, bo mi jakiegoś brakuje. Do tego jeszcze chciałam dostawić komodę w pokoju gościnnym, dywan rozłożyć, może wersalkę zmienić. No ale... sił mi już brak na ciągłe proszenie o to samo. Zdecydowałam, że jutro sama przerzucę całą piwnicę i więcej się prosić nie będę. Jak trzeba będzie to i komodę i dywan sobie rozłożę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo faceci uważają że na wszystko jest jeszcze czas. A jak się trafi poród przed czasem to jest placz i zgrzytanie zębów
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:08   #257
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
jeszcze 2/3 rzeczy i kacik bedzie skonczony dziekuje <3



ja chce miec, te tiny love so fajne, tylko kolorystycznie mi nie beda pasowaly w ogole to chyba poprosze by mi ktos na prezent kupil
Mnie też te kolorowe karuzele się kompletnie nie podobają...na allegro widziałam ładne, takie delikatne. Tylko obawiam się,że karuzela ma się podobać dziecku, a nie mnie i tu możemy mieć inne zdanie...dlatego nie kupuję, chyba że ktoś zapyta co chcę na prezent to wtedy proszę bardzo
Ogólnie uprzedzałam już babcie, że paczka pampersów zawsze będzie mile widziana, bo ubranek do 68 mam full używanych

Co do kącika to ja się pewnie nie pochwalę, bo łóżeczko co prawda złożone, ale stoi u małej w pokoju. Mąż je przeniesie do sypialni pewnie jak będziemy już w szpitalu (po co mamy sobie już teraz zmniejszać przestrzeń) Te pierdoły do pielęgnacji, które będą na komodzie też wystawie dopiero po powrocie ze szpitala, bo po co się mają kurzyć. Poza tym nie będzie ochraniacza(wystraszyłam się tej śmierci łóżeczkowej), baldachimu, karuzeli ani innych dupereli więc może być mało spektakularnie Planujemy w miarę wcześnie przeprowadzić małą do jej pokoju dlatego nie chce robić żadnych ozdób w sypialni, których później się nie da pozbyć bez remontu. Może powieszę jedynie imię na boku łóżeczka, jak w końcu zamówię literki:p

Jestem bardzo zadowolona jak na razie z bujaczko leżaczka kinderkraft 5w1, na pewno się przyda na dzienne drzemki, jak mąż będzie po nockach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:12   #258
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Właśnie kolezanka sprzedaje ten kinderkraft za 120zł, może któraś chętna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:18   #259
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
No świetny jest u mnie dopiero można się spodziewać początkiem sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj ja to musze miec wszystko do polowy lipca gotowe, wtedy bede spokojna

jeszcze na dole musze kacik maly zrobic, komode i kosz mojzesza juz mam, kupie jeszcze skladany przewijak tylko kosz sobie pomaluje, tzn drewniane nozki, bo kupilam uzywke i ma kilka brudnych rysek i mnie denerwuje to, chce tez kupic kokarde jakas ladna, taka ozdobna przyklejana. bo mam wrazenie, ze lysy ten kosz troche, czy jakies chmurki
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 19:21   #260
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
oj ja to musze miec wszystko do polowy lipca gotowe, wtedy bede spokojna

jeszcze na dole musze kacik maly zrobic, komode i kosz mojzesza juz mam, kupie jeszcze skladany przewijak tylko kosz sobie pomaluje, tzn drewniane nozki, bo kupilam uzywke i ma kilka brudnych rysek i mnie denerwuje to, chce tez kupic kokarde jakas ladna, taka ozdobna przyklejana. bo mam wrazenie, ze lysy ten kosz troche, czy jakies chmurki
Gdyby nie wymiana okna.to też bym miała wcześniej gotowe, a tak to.się wszystko zakurzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:26   #261
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Mnie też te kolorowe karuzele się kompletnie nie podobają...na allegro widziałam ładne, takie delikatne. Tylko obawiam się,że karuzela ma się podobać dziecku, a nie mnie i tu możemy mieć inne zdanie...dlatego nie kupuję, chyba że ktoś zapyta co chcę na prezent to wtedy proszę bardzo
Ogólnie uprzedzałam już babcie, że paczka pampersów zawsze będzie mile widziana, bo ubranek do 68 mam full używanych

Co do kącika to ja się pewnie nie pochwalę, bo łóżeczko co prawda złożone, ale stoi u małej w pokoju. Mąż je przeniesie do sypialni pewnie jak będziemy już w szpitalu (po co mamy sobie już teraz zmniejszać przestrzeń) Te pierdoły do pielęgnacji, które będą na komodzie też wystawie dopiero po powrocie ze szpitala, bo po co się mają kurzyć. Poza tym nie będzie ochraniacza(wystraszyłam się tej śmierci łóżeczkowej), baldachimu, karuzeli ani innych dupereli więc może być mało spektakularnie Planujemy w miarę wcześnie przeprowadzić małą do jej pokoju dlatego nie chce robić żadnych ozdób w sypialni, których później się nie da pozbyć bez remontu. Może powieszę jedynie imię na boku łóżeczka, jak w końcu zamówię literki:p

Jestem bardzo zadowolona jak na razie z bujaczko leżaczka kinderkraft 5w1, na pewno się przyda na dzienne drzemki, jak mąż będzie po nockach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siedzialam na youtube teraz ponad godzine i ogladalam te karuzele, wybralam skip hop, sa drozsze, ale o niebo piekniejsze i nie jakies takie pstrokate, mi zalezy na spokojnych, pastelowych kolorach, ladnych odglosach i porzadnym projektorze

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Gdyby nie wymiana okna.to też bym miała wcześniej gotowe, a tak to.się wszystko zakurzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ah rozumiem

ja za to nie mam nic dla siebie, musze ruszyc w nastepnym tyg na zakupy szpitalne
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:34   #262
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja to nawet walizkę muszę sobie kupić Nie chcę jechać z torbą podróżną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Na razie w domu mam armagedon. Mamy dwa małe pokoiki, jeden jest naszą wspólną sypialnią i kącikiem córki, drugi coś jakby gościnny... No i wyobraźcie sobie widok samych pudeł/kartonów/wózka/fotelików w jednym i drugim... Jeszcze mama na urlop wyjechała i mi psa pod opieką zostawiła... Chaos niesamowity!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:38   #263
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Bo faceci uważają że na wszystko jest jeszcze czas. A jak się trafi poród przed czasem to jest placz i zgrzytanie zębów
dokladnie, a tu uwaga, moja klientka, kyota byla u mnie na makijazu i fryzurce do sesje brzuszkowe w ta sobote teraz, 35 tydz i dzis urodzila, zaczely jej sie skurcze wczoraj i poszlo, tylko ona miala szyjke 1,6 cm juz, wiec yoona oszczedzaj sie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:41   #264
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dokladnie, a tu uwaga, moja klientka, kyota byla u mnie na makijazu i fryzurce do sesje brzuszkowe w ta sobote teraz, 35 tydz i dzis urodzila, zaczely jej sie skurcze wczoraj i poszlo, tylko ona miala szyjke 1,6 cm juz, wiec yoona oszczedzaj sie
Ale z sesją zdążyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Moja koleżanka ma na jutro termin, widziałam się z nią w piątek i synek ponoć ani trochę się nie spieszył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:50   #265
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dokladnie, a tu uwaga, moja klientka, kyota byla u mnie na makijazu i fryzurce do sesje brzuszkowe w ta sobote teraz, 35 tydz i dzis urodzila, zaczely jej sie skurcze wczoraj i poszlo, tylko ona miala szyjke 1,6 cm juz, wiec yoona oszczedzaj sie
No właściwie to za dużo nie robię ja już sama nie wiem czy to oznacza że urodzę wcześniej. Może być tak że się zatrzymać na tym poziomie i przenoszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 20:02   #266
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cześć, zaraz nadrobię, o czym pisałyście, ale napiszę najpierw, że jestem po wizycie i ogólnie ok, ale mała jest mała i mam przyjść w przyszłym tygodniu na kolejną wizytę, żeby sprawdzić, czy/jak rośnie

U mnie to 35t4d. Ok jest ilość i kolor wód, szyjka 30mm więc też w porządku, blizna po cesarce w dobrym stanie/prawidłowej grubości. Ja od początku przytyłam 8,5kg (w poprzedniej ciąży miałam już plus 12,5kg).

Gorsze wiadomości to dodatni GBS (wiem, że wiąże się to z koniecznością podania antybiotyku dożylnie w trakcie porodu - wiecie jak to dokładnie wygląda?) no i córcia waży 2 kg (+/-300g, mam nadzieję, że plus). Lekarz powiedział oczywiście, żeby się nie martwić, ale że jednak trzeba skontrolować. Oczywiście trochę się martwię
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018

Edytowane przez acidka
Czas edycji: 2018-06-25 o 20:40
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 20:06   #267
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Fiolla o tej kulce mówisz? Załącznik 7576206


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to ta kulka.

Ja mam karuzelkę od koleżanki, po jej dzieciach, fischer price model ze zwierzakami z tropików, odgłos dżungli i melodie Bacha, Beethovena i Mozarta, delikatne światełko, każdą opcję można wyłączyć albo włączyć z osobna. Zamontowałam jak mała miała niecałe 2 miesiące, karuzela wyłącza się sama po 20 minutach, przydawała się najczęściej w dzień, jak musiałam coś zrobić i zająć czymś dziecko. Później była idealna żeby włączyć rano i dojść do siebie po przebudzeniu
Moim zdaniem to fajna rzecz, tak jak huśtawka bujająca dziecko, o ile używa się z umiarem i zdrowym rozsądkiem, w nadmiarze wszystko szkodzi i nadmiernie pobudza.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Gorsze wiadomości to dodatni GBS (wiem, że wiąże się to z koniecznością podania antybiotyku dożylnie w trakcie porodu - wiecie jak to dokładnie wygląda?) no i córcia waży 2 kg (+/-300g, mam nadzieję, że plus). Lekarz powiedział oczywiście, żeby się nie martwić, ale że jednak trzeba skontrolować. Oczywiście trochę się martwię
U mnie wyglądało to tak, że po przyjęciu dostałam pierwszą dawkę i musiałam odczekać 4 godziny na kolejną. Wiedząc to wiem teraz, nie czekałabym na częstsze skurcze i inne objawy akcji porodowej, tylko gnałabym do szpitala szybciej, bo poszło szybciej niż ktokolwiek przypuszczał, a ja, zamiast pomóc sobie w porodzie i korzystać z piłki, wanny i innych gadżetów, spędziłam te 4 godziny leżąc na boku i starając się nie przeć.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 20:07   #268
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Te gadżety dla dzieci mają to do siebie że żeby ich nie nudzily to muszą być takie pstrokate co niekoniecznie nam się podoba. Pytanie czy ma ładnie wyglądać czy ma zająć dziecko bo ja zdecydowanie wolałam ta drugą opcję. Ta karuzela co ma Fiolla jest bardzo polecana i wiem że wielu mamom się sprawdziła. Ja miałam Smoby cotton, niby ładna, fikuśna ale bez przesady a szału nie było. U nas mata edukacyjna dopiero pozwoliła mi na odpoczynek.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 20:08   #269
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość

U mnie wyglądało to tak, że po przyjęciu dostałam pierwszą dawkę i musiałam odczekać 4 godziny na kolejną. Wiedząc to wiem teraz, nie czekałabym na częstsze skurcze i inne objawy akcji porodowej, tylko gnałabym do szpitala szybciej, bo poszło szybciej niż ktokolwiek przypuszczał, a ja, zamiast pomóc sobie w porodzie i korzystać z piłki, wanny i innych gadżetów, spędziłam te 4 godziny leżąc na boku i starając się nie przeć.
A ja nawet nie wychwyciłam tego momentu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 20:09   #270
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Cześć, zaraz nadrobię, o czym pisałyście, ale napiszę najpierw, że jestem po wizycie i ogólnie ok, ale mała jest mała i mam przyjść w przyszłym tygodniu na kolejną wizytę, żeby sprawdzić, czy/jak rośnie

U mnie to 36t4d. Ok jest ilość i kolor wód, szyjka 30mm więc też w porządku, blizna po cesarce w dobrym stanie/prawidłowej grubości. Ja od początku przytyłam 8,5kg (w poprzedniej ciąży miałam już plus 12,5kg).

Gorsze wiadomości to dodatni GBS (wiem, że wiąże się to z koniecznością podania antybiotyku dożylnie w trakcie porodu - wiecie jak to dokładnie wygląda?) no i córcia waży 2 kg (+/-300g, mam nadzieję, że plus). Lekarz powiedział oczywiście, żeby się nie martwić, ale że jednak trzeba skontrolować. Oczywiście trochę się martwię
Kurcze, wagowo jak moja. Tylko że u mnie 31+6.. Albo ja noszę giganta pod sercem, albo Ciebie córcia przy porodzie oszczędzi..
A pierwsze dziecko jakie duże było przy cc i w ktorym tygodniu?? (Taak, ja mam wieczną skleroze i musiałabym sobie zapisać żeby pamiętać, chyba że nie pisałaś )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.