Narzeczone 2019 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-12, 15:39   #181
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Na samym początku nie myślałam o tej sali bo otoczenie takie nijakie i cena wydawała się duża ale jak popatrzyłam, że są i ciastka i tort i kwiaty i inne takie to w sumie wyszło ok a i sala w środku jest bardzo delikatna, ładna
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 09:36   #182
Uljaa
Przyczajenie
 
Avatar Uljaa
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Narzeczone 2019

Cześć dziewczyny. Wiem, że to wątek o przygotowaniach do ślubu itp. Mój problem po części tego dotyczy. Kilka dni temu zostałam zaskoczona pierścionkiem. Mój facet stwierdził, że najodpowiedniejszy moment na takie rzeczy jest po około 4 miesiącach bycia razem. Moje zaskoczenie było tak duże, że nie byłam w stanie powiedzieć nic, a on już ma wizje jak to jesteśmy małżeństwem. Targają mną skrajne odczucia, nie wiem co zrobić. Nie wiem czy tego chce. Niezbyt dobrze kojarzy mi się małżeństwo- na początku tego roku skończyłam ponad dwuletnią batalie rozwodową. Wiem jedno, na pewno nie chce go stracić. Czy któraś z Was również została tak zaskoczona i nie wiedziała co robić?
Uljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 15:26   #183
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Uljaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wiem, że to wątek o przygotowaniach do ślubu itp. Mój problem po części tego dotyczy. Kilka dni temu zostałam zaskoczona pierścionkiem. Mój facet stwierdził, że najodpowiedniejszy moment na takie rzeczy jest po około 4 miesiącach bycia razem. Moje zaskoczenie było tak duże, że nie byłam w stanie powiedzieć nic, a on już ma wizje jak to jesteśmy małżeństwem. Targają mną skrajne odczucia, nie wiem co zrobić. Nie wiem czy tego chce. Niezbyt dobrze kojarzy mi się małżeństwo- na początku tego roku skończyłam ponad dwuletnią batalie rozwodową. Wiem jedno, na pewno nie chce go stracić. Czy któraś z Was również została tak zaskoczona i nie wiedziała co robić?
Ja nie ale myślę że skoro kocha cię na tyle że zdecydował się oświadczyć to zrozumie jeśli nie będziesz chciała tak od razu brać ślubu. Zresztą zaręczyny nie muszą od razu świadczyć o organizacji ślubu. Możecie sobie porzyć jako narzeczeństwo, poznać się lepiej i później zdecydować o samym ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 19:33   #184
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja nie ale myślę że skoro kocha cię na tyle że zdecydował się oświadczyć to zrozumie jeśli nie będziesz chciała tak od razu brać ślubu. Zresztą zaręczyny nie muszą od razu świadczyć o organizacji ślubu. Możecie sobie pożyć jako narzeczeństwo, poznać się lepiej i później zdecydować o samym ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Popieram zaręczyny to jedno a planowanie ślubu to drugie, są pary co po zaręczynach 2-3 lata czekają ze ślubem a niektóre dziewczyny planują ślub i to tak konkretnie a pierścionka nie mają.

Możesz być trochę zrażona jak mówisz, że świeżo po rozwodzie jesteś- powinien to zrozumieć a jak kocha to poczeka
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 21:04   #185
Uljaa
Przyczajenie
 
Avatar Uljaa
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Narzeczone 2019

Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi, gdyby to wyglądało w ten sposób to nie miałabym takich obaw. On twierdzi, że najmłodsi już nie jesteśmy i nie ma na co czekać. Nie mieszkamy ze sobą, a wiadomo być razem jest świetnie, ale mieszkać razem to już może być inna bajka. Oboje mamy dzieci, nie wyobrażam sobie żeby np jego córki poznały mnie jak będziemy zapraszać je na ślub - dla niego to żaden problem. Mój syn go poznał, widzieli się może dwa razy- później młody wyjechał do pracy za granice. Nie chciałabym go stawiać w podbramkowej sytuacji, tym bardziej że rozwód też mocno odbił się na nim.
Nie wiem czy to co napisałam powyżej jest racjonalne czy tylko szukam jakiś wymówek bo się czegoś boje.
Uljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 20:52   #186
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Uljaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi, gdyby to wyglądało w ten sposób to nie miałabym takich obaw. On twierdzi, że najmłodsi już nie jesteśmy i nie ma na co czekać. Nie mieszkamy ze sobą, a wiadomo być razem jest świetnie, ale mieszkać razem to już może być inna bajka. Oboje mamy dzieci, nie wyobrażam sobie żeby np jego córki poznały mnie jak będziemy zapraszać je na ślub - dla niego to żaden problem. Mój syn go poznał, widzieli się może dwa razy- później młody wyjechał do pracy za granice. Nie chciałabym go stawiać w podbramkowej sytuacji, tym bardziej że rozwód też mocno odbił się na nim.
Nie wiem czy to co napisałam powyżej jest racjonalne czy tylko szukam jakiś wymówek bo się czegoś boje.
Ja nie rozumiem...skoro wie jaką traumę przeżyłaś w związku z rozwodem to po co naciska...Kochana nie rob nic wbrew sobie, wytłumacz mu na spokojnie co czujesz.
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 11:08   #187
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Narzeczone 2019

Mogę w końcu do Was dołączyć, od 8 września jestem narzeczoną Zaręczyny przy Ognistych Wieżach w Baku w Azerbejdżanie
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 12:49   #188
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Mogę w końcu do Was dołączyć, od 8 września jestem narzeczoną Zaręczyny przy Ognistych Wieżach w Baku w Azerbejdżanie
Hej Gratulacje !
Planujecie od razu ślub czy jeszcze nie ?
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 13:33   #189
Uljaa
Przyczajenie
 
Avatar Uljaa
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Narzeczone 2019

Hej,
udało mi sie nadrobić cały wątek Fantastyczne miałyście zaręczyny. Rapaszka gratuluje. Baku jest fantastyczne, a wieże najlepiej wyglądają chyba w nocy Miasto ma przepiękną architekturę.
Moje zaręczyny były 3 września na plaży w Ladispoli. Emocje w jakimś stopniu już opadły i przestało mnie to przerażać. Aktualnie próbujemy się dogadać co dalej i korzystamy z ostatnich dni "wolności" bo mój syn z dziewczyną wracają w czwartek do Polski.

Edytowane przez Uljaa
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:39
Uljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 14:42   #190
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Mogę w końcu do Was dołączyć, od 8 września jestem narzeczoną Zaręczyny przy Ognistych Wieżach w Baku w Azerbejdżanie
Cześć Rapaszka! Gratulacje
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 19:02   #191
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Uljaa Pokaż wiadomość
Hej,
udało mi sie nadrobić cały wątek Fantastyczne miałyście zaręczyny. Rapaszka gratuluje. Baku jest fantastyczne, a wieże najlepiej wyglądają chyba w nocy Miasto ma przepiękną architekturę.
Moje zaręczyny były 3 września na plaży w Ladispoli. Emocje w jakimś stopniu już opadły i przestało mnie to przerażać. Aktualnie próbujemy się dogadać co dalej i korzystamy z ostatnich dni "wolności" bo mój syn z dziewczyną wracają w czwartek do Polski.
Super że już to nie jest tak straszne

Witaj rapaszka! W końcu czyli wyczekiwane zaręczyny? Ile jesteście razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 08:07   #192
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej Gratulacje !
Planujecie od razu ślub czy jeszcze nie ?
Tak, planujemy ślub w czerwcu 2020 r.

Cytat:
Napisane przez Uljaa Pokaż wiadomość
Hej,
udało mi sie nadrobić cały wątek Fantastyczne miałyście zaręczyny. Rapaszka gratuluje. Baku jest fantastyczne, a wieże najlepiej wyglądają chyba w nocy Miasto ma przepiękną architekturę.
Moje zaręczyny były 3 września na plaży w Ladispoli. Emocje w jakimś stopniu już opadły i przestało mnie to przerażać. Aktualnie próbujemy się dogadać co dalej i korzystamy z ostatnich dni "wolności" bo mój syn z dziewczyną wracają w czwartek do Polski.
Zaręczyny były przed 21, także było ciemno i wieże wyglądały mega zjawiskowo

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Super że już to nie jest tak straszne

Witaj rapaszka! W końcu czyli wyczekiwane zaręczyny? Ile jesteście razem?
Razem jesteśmy 4 lata Mieszkamy razem niemal od początku, od pół roku były rozmowy o ślubie, także trochę wyczekiwane Ale jak to narzeczony mówił : "pierścionek musi być podarowany w odpowiednim miejscu"
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021

Edytowane przez Rapaszka
Czas edycji: 2019-09-18 o 08:11
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 20:41   #193
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Jestem po spotkaniu z babeczką od dekoracji, jak ktoś będzie zainteresowany - opowiem co i jak ogólnie wszystko bardzo pozytywnie.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 22:50   #194
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Ja chętnie się dowiem tym bardziej, że nie mam narazie pomysłu na dekorację sali
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 07:55   #195
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Jestem po spotkaniu z babeczką od dekoracji, jak ktoś będzie zainteresowany - opowiem co i jak ogólnie wszystko bardzo pozytywnie.
No jasne ! Opowiadaj

Ja też jeszcze nie wiem jak ugryźć ten temat..
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 15:37   #196
Uljaa
Przyczajenie
 
Avatar Uljaa
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Narzeczone 2019

Hej, znów muszę się Was poradzić. Czeka mnie w weekend poznanie młodszej córki mojego Tż. O ile ze starszą poszło świetnie to w tym przypadku może być gorzej- podobno temperament spory. Mam 46 lat i nie jestem pewna czy to co wymyśliłam zadowoli 22-latkę. Studiuje WF więc , oprócz pójścia do knajpy pomyślałam o kręglach. Myślicie, że to dobry pomysł na poznanie się? Chyba lepiej będzie na neutralnym gruncie. Mój Tż twierdzi że ok, ale nie jestem pewna czy po prostu nie chce sprawić mi przykrości i powiedzieć, że to słabe.
Obstawiam że większość z Was jest tutaj w po 20. Spodobałby się Wam takie spotkanie? Nie chce sobie strzelić w kolano jakimś żenującym pomysłem już na starcie.
Uljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 07:49   #197
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Super że ze starsza poszło świetnie

Mam 22 lata i myślę że kręgle to dobry pomysł, na pewno nie żenujący. Także powodzenia na pewno będzie tak jak w przypadku pierwszej córki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 07:56   #198
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Też uważam, że kręgle to super pomysł
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 20:14   #199
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Też uważam, że kręgle to super pomysł
ja też
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 20:52   #200
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
Ja chętnie się dowiem tym bardziej, że nie mam narazie pomysłu na dekorację sali
Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
No jasne ! Opowiadaj

Ja też jeszcze nie wiem jak ugryźć ten temat..
Ogólnie dziewczyna jest mega sympatyczna, po 10 minutach już przeszłyśmy na ,,Ty'', bo dobrze nam się rozmawiało. Zapytała nas o budżet. Podaliśmy taki jaki jesteśmy w stanie wyłożyć na dekoracje i po podpisaniu umowy mamy pewność, że kwota nie zostanie przekroczona. W ogóle jestem mocno pozytywnie zaskoczona, bo ona, jej znajoma i cały sztab ludzi, którzy za nimi stoją są w stanie zrobić nam wszystko. Udekorować salę, zrobić bukiety, zaproszenia, winietki, pomóc z podziękowaniami dla gości, udekorować Kościół, samochód jeśli chcemy itd. Działają nie na zasadzie, że np. jeden stojak na kwiaty kosztuje 25 zł, mamy 10 stołów to 25x10, my po prostu dajemy im tą pulę pieniędzy i ich materiały do dekoracji są ,,do naszej dyspozycji'', jak otwarta szafa, możemy chcieć co nam się żywnie podoba. Koszt jest tylko wtedy jak np. chcemy coś co one muszą wypożyczyć, bo nie mają ,,na stanie.'' Za darmo dostajemy od nich skrzyneczkę na koperty z pieniędzmi i podstawkę na obrączki. Poza tym współpracują z różnymi ludźmi i w momencie, gdy będziemy chcieli wejść we współpracę z kimś z kim one w tej współpracy są to mamy automatycznie rabaty, więc to jest super.

Nie wiem co tam jeszcze chciałybyście wiedzieć?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 21:12   #201
Inezq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: Narzeczone 2019

Cześć
Mogę dołączyć? Zaręczona od 7 sierpnia
Razem niecałe dwa lata. Dzieli nas dość spora różnica wieku 29 i 42. A jak u Was dziewczyny?
__________________
Kaja 13.02.2013
Inezq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:38   #202
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Nie wiem co tam jeszcze chciałybyście wiedzieć?
Dzięki za info! Ja jeszcze nie ogarniałam tego tematu więc nie wiem nawet o co zapytać A robicie u Nich tak samo te zaproszenia, winietki itd ?
Mnie zastanawia tylko, że jak podam mój budżet to może się okazać, że w tej cenie będzie jeden kwiatek w "bukiecie" bo przecież to ile dasz kasy przekłada się później na kwiaty - ilość i jakość.. Ale z drugiej strony nie mam żadnego doświadczenia.
Fajnie, że Wam pasuje i jesteście zadowoleni

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Inezq Pokaż wiadomość
Cześć
Mogę dołączyć? Zaręczona od 7 sierpnia
Razem niecałe dwa lata. Dzieli nas dość spora różnica wieku 29 i 42. A jak u Was dziewczyny?
Cześć
Gratulacje z okazji zaręczyn !
My jesteśmy z tego samego roku więc różnica 3 msc
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 11:09   #203
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Dzięki za info! Ja jeszcze nie ogarniałam tego tematu więc nie wiem nawet o co zapytać A robicie u Nich tak samo te zaproszenia, winietki itd ?
Mnie zastanawia tylko, że jak podam mój budżet to może się okazać, że w tej cenie będzie jeden kwiatek w "bukiecie" bo przecież to ile dasz kasy przekłada się później na kwiaty - ilość i jakość.. Ale z drugiej strony nie mam żadnego doświadczenia.
Fajnie, że Wam pasuje i jesteście zadowoleni
Najprawdopodobniej tak, później te małe rzeczy mnożą się w tempie bakterii i końca nie widać jeśli chodzi o załatwianie. My jak podaliśmy budżet to pytaliśmy czy są w stanie coś ładnego sklecić z takiej kwoty. Bo w sumie to sama byłam/jestem zielona w tym temacie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 18:29   #204
Uljaa
Przyczajenie
 
Avatar Uljaa
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Inezq Pokaż wiadomość
Cześć
Mogę dołączyć? Zaręczona od 7 sierpnia
Razem niecałe dwa lata. Dzieli nas dość spora różnica wieku 29 i 42. A jak u Was dziewczyny?
Gratulacje u mnie 46 i 50.

Dziękuję za radę z kręglami, bylam gotowa już zmieniać plany. Spotkanie wyszło nawet ok. Oczywiście bez kilku docinek sie nie obeszło, ale ogólnie to 4/5 .

Jeżeli mogę Wam coś radzić z przygotowaniami to rozłożcie sobie to w czasie. Ustalcie jakiś harmonogram. Czym bliżej ślubu tym wiekszy stres.
Uljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 14:14   #205
Inezq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: Narzeczone 2019

Jeden ślub już miałam wiec służę radami . Ulija ma racje, spiszcie sobie wszystko co chcecie zorganizować. Ja za pierwszym razem zapomniałam o karteczkach z nazwiskami na stole... wtopa straszna, dobrze, ze mieliśmy tylko nieco ponad 60 osób. Usadzili się sami. Źle to nie wyszło, ale słabo się czułam, że tego nie dopilnowałam. Nie zorganizowaliśmy też żadnych podziękowań dla świadków, dostali prezenty dopiero kilka dni po weselu. Usprawiedliwiam sobie to tylko tak, że byłam w ciąży i ślub był organizowany w kosmicznym tempie.
__________________
Kaja 13.02.2013
Inezq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 06:43   #206
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cicho tu na wątku

U nas w kwestii Ślub i dużo się nie zmieniło z tym że mamy zamówione ciasta i tort.

10.11 idziemy na targi ślubne Ktoś był? Jakieś doświadczenia lub cenne rady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 08:28   #207
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

[/B]
Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Cicho tu na wątku

U nas w kwestii Ślub i dużo się nie zmieniło z tym że mamy zamówione ciasta i tort.

10.11 idziemy na targi ślubne Ktoś był? Jakieś doświadczenia lub cenne rady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My ciasta i tort bierzemy raczej z sali - mają dobre opinie i ceny też nawet ok więc nie będziemy kombinować

Na targi mamy plan iść ale zawsze coś wypada akurat w te weekendy więc pójdziemy może po Nowym Roku.
Pamiętam jak moja siostra przed swoim ślubem była to wygrała buty ślubne + jakieś promocję na obrączki chyba. Także na pewno się wybierzemy na takie targi
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 14:00   #208
Uljaa
Przyczajenie
 
Avatar Uljaa
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Narzeczone 2019

Hej,
myślę że takie targi to super sprawa Mam doświadczenie osobiście tylko z książkowymi, ale na takich ślubnych też zapewne można coś fajnego znaleźć.
U mnie w temacie ślubu na razie cisza, na szczęście . Aktualnie się remontujemy i przeprowadzamy. Jeszcze dodatkowo mam prace na uczelni, nie wiem czy tego nie rzucić w cholerę bo przez to już zupełnie nie mam czasu.
Uljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 21:05   #209
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

No właśnie nasza sala nie oferuje ciast, jedynie polecają ciastkarnię z którą współpracują. Ale mamy naprawdę sprawdzonego cukiernika także wybór był prosty.

No właśnie został tydzień do tych targów i tak dziś rozmawialiśmy z tż że pewnie cały dzień tam spędzimy. Na prawdę mają zaplanowane wszystko co do minuty. Już się nie mogę doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:25   #210
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
No właśnie nasza sala nie oferuje ciast, jedynie polecają ciastkarnię z którą współpracują. Ale mamy naprawdę sprawdzonego cukiernika także wybór był prosty.

No właśnie został tydzień do tych targów i tak dziś rozmawialiśmy z tż że pewnie cały dzień tam spędzimy. Na prawdę mają zaplanowane wszystko co do minuty. Już się nie mogę doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej Cisza nastała ..

_Poli_ jak na tych targach ślubnych ? Udało się coś podpatrzyć, upolować ?
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-11 10:24:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.