Panny Młode 2021 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-17, 23:19   #2161
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
My podróż poślubną planujemy na Kanarach ale na takim totalnym wypasie, hotel 18+, all inclusive ultra i 14 dni całkowitego odcięcia 😁 chcemy zrobić taki numer ze zaraz w poniedziałek po ślubie wylot żeby to była taka w 100% podróż poślubna.
Super!
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 23:27   #2162
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
My podróż poślubną planujemy na Kanarach ale na takim totalnym wypasie, hotel 18+, all inclusive ultra i 14 dni całkowitego odcięcia chcemy zrobić taki numer ze zaraz w poniedziałek po ślubie wylot żeby to była taka w 100% podróż poślubna.
Fajny plan!!! Szczerze mówiąc nigdy byłam na all 🤷☠♀️ u nas zawsze wakacje z plecakami. Ale po weselu fajna opcja z all inclusive

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 09:16   #2163
rosa18
Przyczajenie
 
Avatar rosa18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
My podróż poślubną planujemy na Kanarach ale na takim totalnym wypasie, hotel 18+, all inclusive ultra i 14 dni całkowitego odcięcia chcemy zrobić taki numer ze zaraz w poniedziałek po ślubie wylot żeby to była taka w 100% podróż poślubna.
Gwiazdeczka, to szykuje się podróż poślubna jak z bajki! oby wszystko do tego czasu wróciło do normy, obyście mogli spełnić swoje marzenie 🧡

Ja dziś rano wyszykowałam się do kościoła, zeszłam do rodziców, a oni sprowadzili mnie na ziemię mówiąc, że mamy czerwoną strefę i do naszego małego kościółka za wiele osób nie wpuszczą. Zapomniałam! Obejrzałam zatem mszę w tv, co za czasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
engagement 05.01.2020
wedding 25.09.2021
rosa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 10:00   #2164
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

To my chcemy zaliczyć all'a w jakiejś słonecznej Bułgarii, żeby było w miarę blisko i tanio, ale tylko tydzień. Nie umiałabym swojej Miśki zostawić na dłużej, bo tęskni babol mały


Wczoraj pojechaliśmy na urodziny mamy tża i już nas szukała, a nie było nas 13-21. Więc tydzień max plus ktoś u nas w domu, może siorka moja by posiedziała, bo akurat będzie o maturach, to może z koleżanką by sobie posiedziały, na plażę i do parku u nas blisko
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 10:05   #2165
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jeszcze nawet nie myślę o podróży poślubnej, bo w sumie nie wiadomo co będzie. Aczkolwiek jakiś czas temu rozmawialiśmy o rejsie po Karaibach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 10:23   #2166
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

My chcieliśmy lecieć do USA, ale teraz to już o tym nie myślimy. Oby w kwietniu dało radę nawet na te 50 os. Jak nie to obiad w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 11:15   #2167
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Panny Młode 2021

Hah, u nas podróż poślubna skończy się pewnie biegając po górach.
Jednak na chwilę obecną to odległe plany. Przede wszystkim, żeby skończył się ten cyrk. Niby jeszcze rok.. ale jakoś chyba przestaje wierzyć, że wszystko wróci do normy.
Byleby nie było tak jak teraz, że w sumie z dnia na dzień człowiek dowiaduje się, że musi odwołać wszystko.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 11:16   #2168
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
To my chcemy zaliczyć all'a w jakiejś słonecznej Bułgarii, żeby było w miarę blisko i tanio, ale tylko tydzień. Nie umiałabym swojej Miśki zostawić na dłużej, bo tęskni babol mały


Wczoraj pojechaliśmy na urodziny mamy tża i już nas szukała, a nie było nas 13-21. Więc tydzień max plus ktoś u nas w domu, może siorka moja by posiedziała, bo akurat będzie o maturach, to może z koleżanką by sobie posiedziały, na plażę i do parku u nas blisko
Rodzina siostra? To ja mam w podobnym wieku, o rok młodsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 11:26   #2169
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Rodzina siostra? To ja mam w podobnym wieku, o rok młodsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, tyle lat różnicy między nami


Więc maturalny stresik już się u nas zaczyna, trzymam kciuki, żeby jej dobrze poszło.


Jak się czujesz z tak dużą różnicą wieku? Dla mnie to kosmos, praktycznie zero wspólnych tematów, a że jest dodatkowo ciągle bardzo dziecinna, to ta różnica się pogłębia jeszcze...
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 12:06   #2170
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
My podróż poślubną planujemy na Kanarach ale na takim totalnym wypasie, hotel 18+, all inclusive ultra i 14 dni całkowitego odcięcia chcemy zrobić taki numer ze zaraz w poniedziałek po ślubie wylot żeby to była taka w 100% podróż poślubna.
Mega na wypasie 🤩

U nas myślimy o podróży poślubnej też we trójkę pierwsze nasze wakacje gdzieś n wyjeździe 🥰 ale czas pokaże co będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 12:55   #2171
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021

My o podróży nie myślimy, jeszcze. Ale tuż po ślubie na pewno nie będzie, bo będę musiała wrócić do pracy - w związku z zamykaniem kwartału. Wszystkie plany podróżnicze ewentualne musiałabym przełożyć na drugą połowę października. Moglibyśmy oczywiście wybrać sobie datę w tej II połowie, ale data jest symboliczna (okolice rocznicy) + bardziej mi się podoba.

Byliśmy wczoraj na ostatnim weselu w sezonie - czerwona strefa, do 50 osób. Młodym się udało rzutem na taśmę, bo od poniedziałku większe ograniczenia.
Bałam się trochę (wiadomo, trochę stres jest, z drugiej strony znajomi z którymi się bawiliśmy to widujemy się z nimi i bez bytności na weselu), ale było super. Mam wrażenie, jakby ludzie tym bardziej chcieli się bawić, im bardziej te zabawy są zagrożone - na parkiecie byli wszyscy.

No i podpisaliśmy umowę z DJ w piątek (cieszę się! już coś do przodu), a wczoraj na wesele przyjechał do nas fotograf, były zawirowania ze spotkaniem się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 13:39   #2172
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

My myślimy o jakimś all inclusive, może Wyspy Kanaryjskie albo Majorka, ale pewnie nie od razu po ślubie, a jakieś 2-3 miesiące później
Teraz zastanawiamy się nad kamerzystą, brać czy nie... Na początku stawialiśmy wyłącznie na dobrego fotografa, ale obie mamy zaczęły ubolewać, że za kilka lat nawet ślubu nie będą mogły wnukom pokazać no i myślimy nad tym, żeby wziąć kamerzystę na ślub i na jakieś 2-3 godziny na wesele...
A jak u Was? Macie kamerzystów czy tylko fotografa?
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 14:26   #2173
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

My mamy i foto i kamerę. Moi rodzice nie brali kamery i szkoda, bo chciałabym zobaczyć ich nagranie, kiedy byli tacy młodzi i kiedy żyli dziadkowie. Myślę że bym żałowała za parę lat że pozostałam na samym foto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:31   #2174
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021

Tylko foto.
Nie lubię mieć robionych nawet fotek, a co dopiero nagrywania, stresuje mnie to nawet jako gościa, a co dopiero jako pannę młodą.
Jestem absolutnie pewna swojej decyzji, ale też wesele samo w sobie nie jest dla mnie super istotne jako całość (mogłabym nie robić, choć oczywiście pewnie spoko będzie się pobawić, to narzeczony nie wyobraża sobie braku wesela).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:54   #2175
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

My mamy foto i kamerę, zawsze chciałam, film to tak jakby odtworzyć swój ślub jeszcze raz zobaczyć emocje,reakcje i jak bawią się ludzie, mega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:56   #2176
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
My mamy i foto i kamerę. Moi rodzice nie brali kamery i szkoda, bo chciałabym zobaczyć ich nagranie, kiedy byli tacy młodzi i kiedy żyli dziadkowie. Myślę że bym żałowała za parę lat że pozostałam na samym foto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo biorę fotografa i kamerę.
Owszem, kamerzysta stresuje dodatkowo, ale właśnie, jak cudownie jest spojrzeć na ludzi po kilku latach. Widzieć jacy byliśmy "piękni i młodzi", jak mówią osoby, które już umarły.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 16:09   #2177
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gianna09 Pokaż wiadomość
My myślimy o jakimś all inclusive, może Wyspy Kanaryjskie albo Majorka, ale pewnie nie od razu po ślubie, a jakieś 2-3 miesiące później
Teraz zastanawiamy się nad kamerzystą, brać czy nie... Na początku stawialiśmy wyłącznie na dobrego fotografa, ale obie mamy zaczęły ubolewać, że za kilka lat nawet ślubu nie będą mogły wnukom pokazać no i myślimy nad tym, żeby wziąć kamerzystę na ślub i na jakieś 2-3 godziny na wesele...
A jak u Was? Macie kamerzystów czy tylko fotografa?
od tego są w zasadzie zdjęcia. nie wiem czy potencjalne wnuki będą zainteresowane oglądaniem nagrań. więc jeśli tylko chodzi o to, że 'wnuki nie zobaczą' to bym się tym nie przejmowała za bardzo.
ja wolę sobie wyciągnąć zdjecia ze ślubu rodziców. nagranie też mają, to całe długie na kasetach vhs jeszcze. ale nikt tego nie wyciąga nawet

chyba że chcecie sami dla siebie - to wtedy nie ma się co zastanawiać.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 16:41   #2178
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Zaliczony dzień skupienia dla narzeczonych. Zaświadczenie dostaliśmy. Teraz czekamy na nauki (o ile się odbędą w trybie stacjonarnym)

My mamy kamerzystę i fotografa. Zawsze byłam pasjonatką filmów weselnych. Sama takie filmiki okolicznościowe tworzę, więc... wiadomo, ciężko byłoby nie mieć, choćby z kościoła (jeśli wesele nie dojdzie do skutku)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 17:00   #2179
rosa18
Przyczajenie
 
Avatar rosa18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode 2021

My mamy i fotografa i kamerzystę. Przed organizowaniem wesela braliśmy pod uwagę tylko fotografa, ale jak zaczęłam oglądać zapowiedzi lub teledyski z dnia ślubu... fantastyczna pamiątka. Oczywiście dla osób, które lubią co mnie zainteresowało w umowie to długość trwania filmu. W cenie mieliśmy między 20 a 45 minut. Zapytałam kamerzystów od czego to zależy, powiedzieli, że młodzi teraz coraz częściej chcą jak najkrócej, biorą tak ok 30 min nagrania. Wtedy też fajnie się to ogląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

savior my skupienie mamy za tydzień, na sam koniec kursu przedmałżeńskiego. Dzisiaj idziemy na ostatnie spotkanie do kościoła, właśnie zaczynam się szykować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
engagement 05.01.2020
wedding 25.09.2021
rosa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 18:20   #2180
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

My jesteśmy dziwni i bierzemy tylko video a foto ewentualnie do kościoła bo nie lubimy oglądać setek zdjęć No i plener sobie zrobimy po ślubie, ale zdecydowanie idziemy w stronę video.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Lottie, mój facet ma brata młodszego o 20 lat 😁 Młody ma 14 a mój 34 i mają bardzo fajny kontakt, ale chyba bardziej jak z jakimś cool wujkiem a nie z bratem. Grają sobie na pleju razem, młody zawsze mega się cieszy jak przyjeżdżamy.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:04   #2181
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny a ja tak z innej beczki, śpicie w staniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:12   #2182
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 21:02   #2183
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, śpicie w staniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz aż tak duży rozmiar?
Ja lubię spać w samych majtkach, teraz trochę zimno, to jakiś t-shirt z gatunku po domu narzucam.

No i ogółem przez pandemie odwykłam od noszenia staników, jak wracam z pracy to raczej zdejmuje od razu, mimo, że są dobrze dobrane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 21:08   #2184
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja nie śpię w staniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Tak, tyle lat różnicy między nami


Więc maturalny stresik już się u nas zaczyna, trzymam kciuki, żeby jej dobrze poszło.


Jak się czujesz z tak dużą różnicą wieku? Dla mnie to kosmos, praktycznie zero wspólnych tematów, a że jest dodatkowo ciągle bardzo dziecinna, to ta różnica się pogłębia jeszcze...
U mnie właśnie odwrotnie. Mamy dobry kontakt, dużo lepszy niż z siostrą o 4 lata młodsza. Mamy podobne poglądy społeczne, zainteresowania dość podobne, wymieniamy się ciekawostkami. Teraz może kontakt się trochę zmienił, ona ma chłopaka i dużo koleżanek, odkąd jest nastolatka jest też bardziej humorzasta, za to ja mam chyba więcej takiego spokoju na co dzień, ale jest spoko. Dzis np sobie razem Janachowska oglądaliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 21:10   #2185
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gianna09 Pokaż wiadomość
My myślimy o jakimś all inclusive, może Wyspy Kanaryjskie albo Majorka, ale pewnie nie od razu po ślubie, a jakieś 2-3 miesiące później
Teraz zastanawiamy się nad kamerzystą, brać czy nie... Na początku stawialiśmy wyłącznie na dobrego fotografa, ale obie mamy zaczęły ubolewać, że za kilka lat nawet ślubu nie będą mogły wnukom pokazać no i myślimy nad tym, żeby wziąć kamerzystę na ślub i na jakieś 2-3 godziny na wesele...
A jak u Was? Macie kamerzystów czy tylko fotografa?
Majorka super, miło wspominam!

My na razie w ogóle nie rozmawiamy o podróży poślubnej. Powiem Wam, że też trochę się cykam wylotu za granicę, bo mój tż nigdy nie był, a ja byłam wielokrotnie, ale zawsze w większym gronie i w sumie nie musiałam niczego ogarniać, a tutaj wiem, że sporo musiałabym załatwić ja bo mam trochę więcej pojęcia. Raczej jeśli już to chciałabym w inne miejsce niż byłam, czyli odpada Portugalia, Hiszpania, Włochy, Grecja, Węgry, Dania, Szwecja, Niemcy, Austria. Chociaż do Portugalii wybrałabym się jeszcze raz bardzo chętnie ale na chwilę obecną jakbym miała wybierać postawiłabym na Turcję, a tż pewnie po bandzie - USA, czyli kompletnie dwie strony świata a ja z USA mam tak, że w sumie jakby była okazja to okej, ale jakby mi ktoś zapłacił za to, sama to nie mam takiej ciągoty

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, śpicie w staniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, co Ty ja czasem śpię nago w ogóle. Nie lubię jak mnie coś uciska nawet w najmniejszym stopniu, więc wygodna piżamka, ale bez stanika. Ogólnie to jak tylko wracam do domu i się przebieram w coś wygodnego to ściągam stanik. Dom = piersi wolno
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 21:31   #2186
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, śpicie w staniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

spałam jako nastolatka, nie wiem czemu w sumie.
teraz nie zasnęłabym chyba

ale ponoć jak się ma duży biust to jest problem - koleżanka śpi w takim bardzo miękkim, sportowym
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 05:40   #2187
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, śpicie w staniku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie spałam w staniku. No chyba, że to była drzemka. Ale nie robię takich za często, jedynie kiedy gorzej się czuje.
To chyba mało wygodne jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 05:44   #2188
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Bez stanika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 07:12   #2189
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dzięki dziewczyny ja też się bez stanika, ale oglądaliśmy akurat film i laska obudziła się w łóżku i miała stanik i mówię do TŻ współczuję że śpi w staniku i on do mnie mówi no jak to nie śpi się w staniku WTF mówię przecież ja nigdy nie śpię w staniku 🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 07:28   #2190
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że w usc można większość rzeczy załatwić równe 6 miesięcy przed ślubem, i jeśli masz w czerwcu, to w grudniu może cię co najwyżej ołówkiem wpisać, bo nie będziecie mogli składać oświadczeń.
Ślub mam 5.06 więc idę zaklepać ślub 7.12 To poniedziałek i od tego dnia akurat można rezerwować tą datę

Co do tematu podróży, marzą nam się hawaje, ale w "obecnej sytuacji" ciężko cokolwiek sobie wyobrazić. Nie zmienia do faktu, że powoli robię sobie formę bikini na taki wyjazd :P A Wy jak? Sportsmenki czy e tam? Teraz siłki zamknięte, na szczęście ja mam sprzęt w domu No i ewentualnie bieganie zostaje

Edytowane przez f1i2o3
Czas edycji: 2020-10-19 o 07:42
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.