Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-23, 18:02   #3031
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No ja jak mieszkałam z Tż to lubiłam jak mi mówił, gdzie się będzie podziewał jednak - żebym się nie martwiła, jak go nie ma. Także informowanie, że się wychodzi i ewentualnie gdzie, to dla mnie norma

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
W sensie informowanie to tak, ale w sensie jako pozwolenie to mnie śmieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 18:05   #3032
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
W sensie informowanie to tak, ale w sensie jako pozwolenie to mnie śmieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to mnie też, jakby mnie pytał, czy może wyjść to bym chyba padła

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 22:19   #3033
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Pokończyło mi się trochę rzeczy kosmetycznych i muszę zrobić większe zakupy. Zdziwiło mnie, że prawie wszystko, co sprawdzałam, jest tańsze w stacjonarnych sklepach, niż w drogeriach internetowych i na allegro.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:07   #3034
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Proszę cię, to z nakręconymi nie skutkuje. Jakbyś madce zasugerowała, że cię jej bombelki nie interesują, ten sam level zapalenia mózgu. A ciężko urwać kontakt ze współpracownicą biurko obok, z którą się nawet kontaktu poza pracą nie utrzymuje. Jedna z lasek była tak zakręcona na punkcie własnego wesela, że przyszła z lapkiem do mojego biurka, żeby zdjęcia pokazywać. I siedziałyśmy tak sobie: ja sobie patrzyłam w swojego kompa i klikałam robotę, a ona siedziała przewijała zdjęcia i mówiła "o, a tu TE serwetki, o a tu to, tu tamto, żałuj, że Cię nie było, WSZYSCY mówili, że to NAJLEPSZE wesele, na jakim byli".
No trudniej jest okazać brak zainteresowania w wyraźniejszy sposób, niż patrząc w swojego kompa. Mały open space z takimi ludźmi, to jest horror. Dlatego uwielbiam HO na 100%, bo się z tymi, którzy mnie nudzą, nie muszę zdzwaniać i nie ma za bardzo tematów pozasłużbowych.

Z tym się zgadzam, że pod tym względem open space to koszmar. W poprzedniej pracy siedziałam obok osób, które gadały takie śmieci, że siedziałam w słuchawkach i słuchałam muzyki



Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To dla mnie jakis kosmos, ze komus maz/zona/partner na cos pozwala, cos kaze albo zabrania robic. Gdyby mi chlop wypalil z tekstem, ze nie moge obciac czy przefarbowac wlosow, albo kupic badz zalozyc jakiegos ubrania, za to mam nosic cos innego, to chyba zabilabym go smiechem, slowo daje.

Dla mnie tak samo.


Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o czymś takim. W żadnej restauracji ani sali z jaką miałam do czynienia nie było takiego wymogu. Mam nadzieję że to rzadkość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też o tym słyszałam. Im się to po prostu nie opłaca.



Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No ja jak mieszkałam z Tż to lubiłam jak mi mówił, gdzie się będzie podziewał jednak - żebym się nie martwiła, jak go nie ma. Także informowanie, że się wychodzi i ewentualnie gdzie, to dla mnie norma

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

No dla mnie informowanie to też norma, ale pytanie o pozwolenie to dramat
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:29   #3035
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Co do "zgody męża" to Red Lipstick Monster zrobiła sobie kolczyk, a jej mąż nie chciał, żeby sobie robiła. I w komentarzach zachwyt, jak to super, że mężowi się nie podoba, ale akceptuje jej wybory i że takiego to ze świecą szukać. No serio? Dziwi mnie to bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 09:13   #3036
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Dziwi mnie a raczej rozwala. W pewnym kosciele parafianie podpisywali petycje przeciwko LGBT. Podpisywali sie z imienia I nazwiska oraz podali swoje pesele. Dane mogl zobaczyc kazdy, bo lista byla jawna.

Pare osob, ktore to podpisaly spodkaly nieprzyjemnosci w postaci tego ze ktos go nazwal je***** homofobem.

Nagle ludzie zmadrzeli i chca zeby je proboszcz wykreslil, Bo przeciez ktos moze wziac na to kredyt, ludzie krzywo na nich patrza I jak ksiadz tego nie usunie to pozwia go O to ze ich danych nie chroni.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 09:26   #3037
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Dziwi mnie a raczej rozwala. W pewnym kosciele parafianie podpisywali petycje przeciwko LGBT. Podpisywali sie z imienia I nazwiska oraz podali swoje pesele. Dane mogl zobaczyc kazdy, bo lista byla jawna.

Pare osob, ktore to podpisaly spodkaly nieprzyjemnosci w postaci tego ze ktos go nazwal je***** homofobem.

Nagle ludzie zmadrzeli i chca zeby je proboszcz wykreslil, Bo przeciez ktos moze wziac na to kredyt, ludzie krzywo na nich patrza I jak ksiadz tego nie usunie to pozwia go O to ze ich danych nie chroni.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Pff trzeba było myśleć przed. A co, teraz nagle wstydzą się swoich poglądów?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 10:18   #3038
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Mi się przypominają zawsze takie akcje, że np. laska zetnie się na krótko i ktoś jej wypali 'ale jak to, FACETOM SIĘ TO NIE PODOBA', czemu to zrobiłaś???' W ogóle wow, też nie wyobrażam sobie akcji, że zmienię fryzurę, a facet miałby mieć problem albo że miałabym pytać o zgodę na tatuaż/powiększanie ust czy cokolwiek
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Co do "zgody męża" to Red Lipstick Monster zrobiła sobie kolczyk, a jej mąż nie chciał, żeby sobie robiła. I w komentarzach zachwyt, jak to super, że mężowi się nie podoba, ale akceptuje jej wybory i że takiego to ze świecą szukać. No serio? Dziwi mnie to bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie rozwala, jak babeczki w mojej fejsbukowej grupie sukienkowej pisza, ze jakas kiecka baaardzo im sie podobala, zachwycone wyborem ja kupily, przyniosly do domu, a w domu maz powiedzial, ze jemu sie nie podoba, wiec one beda z bolem serca ja zwracac do sklepu. No serio? Maz bedzie w tej kiecce chodzil, ze jego opinia jest decydujaca? Dla mnie abstrakcja, w zyciu by mi nie przyszlo do glowy, zeby w ogole rozwazac zwrocenie czegos, co mi sie podoba tylko dlatego, ze nie podoba sie mojemu mezowi. W ogole go raczej nie pytam o opinie, bo nic bardziej konstruktywnego, niz "przestan wydawac kase" i tak nie uslysze Poza tym z tego, co widuje w postach, to zazwyczaj nie jest w ogole konstruktywna opinia typu "maz uwaza, ze zle mi w tym kolorze/nie pasuje mi kroj czy dlugosc", a raczej "on nie lubi tego koloru/paskow/kwiatkow/whatever". No dla mnie to cos w stylu "nie lubie sera, wiec nie chce, zeby moj partner jadl ser", no kosmos i tyle
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 10:25   #3039
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie rozwala, jak babeczki w mojej fejsbukowej grupie sukienkowej pisza, ze jakas kiecka baaardzo im sie podobala, zachwycone wyborem ja kupily, przyniosly do domu, a w domu maz powiedzial, ze jemu sie nie podoba, wiec one beda z bolem serca ja zwracac do sklepu. No serio? Maz bedzie w tej kiecce chodzil, ze jego opinia jest decydujaca? Dla mnie abstrakcja, w zyciu by mi nie przyszlo do glowy, zeby w ogole rozwazac zwrocenie czegos, co mi sie podoba tylko dlatego, ze nie podoba sie mojemu mezowi. W ogole go raczej nie pytam o opinie, bo nic bardziej konstruktywnego, niz "przestan wydawac kase" i tak nie uslysze Poza tym z tego, co widuje w postach, to zazwyczaj nie jest w ogole konstruktywna opinia typu "maz uwaza, ze zle mi w tym kolorze/nie pasuje mi kroj czy dlugosc", a raczej "on nie lubi tego koloru/paskow/kwiatkow/whatever". No dla mnie to cos w stylu "nie lubie sera, wiec nie chce, zeby moj partner jadl ser", no kosmos i tyle
No dokładnie tak. Nigdy nie uważałam, że partnerowi ma się podobać wszystko, co noszę i ma akceptować każdy mój wybór (o ile rzecz jasna nie ma wpływu na niego). Ale ma zwyczajnie przyjąć to do wiadomości, że zrobię tatuaż, kolczyk, że chodzę tak czy siak ubrana. Jeśli nie akceptuje, to droga wolna. Ale zachwyty, że takiego męża ze świecą szukać, to jakaś abstrakcja, bo mnie się to wydawało normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 10:36   #3040
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No dokładnie tak. Nigdy nie uważałam, że partnerowi ma się podobać wszystko, co noszę i ma akceptować każdy mój wybór (o ile rzecz jasna nie ma wpływu na niego). Ale ma zwyczajnie przyjąć to do wiadomości, że zrobię tatuaż, kolczyk, że chodzę tak czy siak ubrana. Jeśli nie akceptuje, to droga wolna. Ale zachwyty, że takiego męża ze świecą szukać, to jakaś abstrakcja, bo mnie się to wydawało normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze inaczej: to POWINNO byc normalne, dorosla osoba muszaca pytac o pozwolenie, jesli chodzi o fryzure czy ubranie to dla mnie dosc mocno toksyczna sytuacja, ale dla niektorych to wlasnie jest norma.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 10:50   #3041
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No dokładnie tak. Nigdy nie uważałam, że partnerowi ma się podobać wszystko, co noszę i ma akceptować każdy mój wybór (o ile rzecz jasna nie ma wpływu na niego). Ale ma zwyczajnie przyjąć to do wiadomości, że zrobię tatuaż, kolczyk, że chodzę tak czy siak ubrana. Jeśli nie akceptuje, to droga wolna. Ale zachwyty, że takiego męża ze świecą szukać, to jakaś abstrakcja, bo mnie się to wydawało normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż weszłam sobie na ten filmik (otworzyłam yt, żeby poszukać sobie jakiejś muzyki i taadaam - filmik RLM, której nie oglądam, więc czemu się pojawiła?), zerknęłam na komentarze i też mnie to rozwaliło. Plus jeszcze te, w których piszą jak ślicznie wygląda i jak bardzo jej ten kolczyk pasuje. Jestem odmiennego zdania, ale nie jestem fanką, więc w sumie zrozumiałe
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 10:50   #3042
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Dziwi mnie a raczej rozwala. W pewnym kosciele parafianie podpisywali petycje przeciwko LGBT. Podpisywali sie z imienia I nazwiska oraz podali swoje pesele. Dane mogl zobaczyc kazdy, bo lista byla jawna.

Pare osob, ktore to podpisaly spodkaly nieprzyjemnosci w postaci tego ze ktos go nazwal je***** homofobem.

Nagle ludzie zmadrzeli i chca zeby je proboszcz wykreslil, Bo przeciez ktos moze wziac na to kredyt, ludzie krzywo na nich patrza I jak ksiadz tego nie usunie to pozwia go O to ze ich danych nie chroni.

Dobre Życzę im wszystkim niekończących się chwilówek. Chwilówko, trwaj wiecznie !
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 10:57   #3043
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Aż weszłam sobie na ten filmik (otworzyłam yt, żeby poszukać sobie jakiejś muzyki i taadaam - filmik RLM, której nie oglądam, więc czemu się pojawiła?), zerknęłam na komentarze i też mnie to rozwaliło. Plus jeszcze te, w których piszą jak ślicznie wygląda i jak bardzo jej ten kolczyk pasuje. Jestem odmiennego zdania, ale nie jestem fanką, więc w sumie zrozumiałe
Mnie się podoba, ale to kwestia gustu, a fanką Ewy jakąś nie jestem. Tatuaże i kolczyki są chyba jednymi z tych rzeczy, w której zdania i opinie są dość skrajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 10:59   #3044
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie się podoba, ale to kwestia gustu, a fanką Ewy jakąś nie jestem. Tatuaże i kolczyki są chyba jednymi z tych rzeczy, w której zdania i opinie są dość skrajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi o to, że nie jestem fanką koczyków na twarzy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 11:04   #3045
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie się podoba, ale to kwestia gustu, a fanką Ewy jakąś nie jestem. Tatuaże i kolczyki są chyba jednymi z tych rzeczy, w której zdania i opinie są dość skrajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak w tym temacie, to akurat właśnie rano czytałam o francuskim nauczycielu, który jest dosłownie cały wytatuowany, łącznie z gałkami ocznymi

https://www.people-bokay.com/sylvain...on-temoignage/
(po francusku, ale google całkiem sensownie tłumaczy)

co do tatuaży na twarzy mam mieszane uczucia. nie podoba mi się to w ogóle, ale zasadniczo jestem miło zaskoczona, że praktykuje swój zawód aż od 11 lat. w Polsce by to nie przeszło
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 11:04   #3046
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że nie jestem fanką koczyków na twarzy
Aaa rozumiem. Ja jestem, choć nie u każdego. Do Ewy mi ten kolczyk pasuje. Dobrze, że promuje chodzenie do profesjonalnego studia, bo myślę, że robienie kolczyków przez koleżankę w domu nadal ma się dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:21   #3047
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Co do tatuaży to ogólnie mi się podobają, na twarzy jednak nie. Ale dziwią mnie ludzie którzy mają tatuaże z różnych" bajek", w sensie że nie pasują do siebie. Tzn, babeczka z lukrem a obok wąż.
Albo moja koleżanka na łydce z tyłu zrobiła sobie oko. Skąd ludzie biorą takie pomysły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:28   #3048
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Co do tatuaży to ogólnie mi się podobają, na twarzy jednak nie. Ale dziwią mnie ludzie którzy mają tatuaże z różnych" bajek", w sensie że nie pasują do siebie. Tzn, babeczka z lukrem a obok wąż.
Albo moja koleżanka na łydce z tyłu zrobiła sobie oko. Skąd ludzie biorą takie pomysły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hmmm, No nie wiem, pomyślmy... może jej się zwyczajnie ten motyw podoba?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:30   #3049
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88159397]Hmmm, No nie wiem, pomyślmy... może jej się zwyczajnie ten motyw podoba?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Albo ma to dla niej jakiś głębsze znaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 20:31   #3050
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88159397]Hmmm, No nie wiem, pomyślmy... może jej się zwyczajnie ten motyw podoba?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Nie no wiadomo, o gustach się nie dyskutuje tylko że to serio głupio wygląda( nie tylko moja opinia)
Tatuaż jednak jest na całe życie i dobrze byłoby to przemyśleć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:36   #3051
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo, o gustach się nie dyskutuje tylko że to serio głupio wygląda( nie tylko moja opinia)
Tatuaż jednak jest na całe życie i dobrze byłoby to przemyśleć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak jej się podoba to wiesz, opinia osób trzecich naprawdę niewiele znaczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:36   #3052
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo, o gustach się nie dyskutuje tylko że to serio głupio wygląda( nie tylko moja opinia)
Tatuaż jednak jest na całe życie i dobrze byłoby to przemyśleć.
Sugerujesz, że te dziwiące cię tatuaże nie są przemyślane?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:55   #3053
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo, o gustach się nie dyskutuje tylko że to serio głupio wygląda( nie tylko moja opinia)
Tatuaż jednak jest na całe życie i dobrze byłoby to przemyśleć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona mogła to doskonale przemyśleć. Czemu koleżankę miałoby obchodzić, co inni sądzą o tatuażu na JEJ ciele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 21:18   #3054
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo, o gustach się nie dyskutuje tylko że to serio głupio wygląda( nie tylko moja opinia)
Tatuaż jednak jest na całe życie i dobrze byłoby to przemyśleć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to właśnie było przemyślane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 21:29   #3055
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie rozwala, jak babeczki w mojej fejsbukowej grupie sukienkowej pisza, ze jakas kiecka baaardzo im sie podobala, zachwycone wyborem ja kupily, przyniosly do domu, a w domu maz powiedzial, ze jemu sie nie podoba, wiec one beda z bolem serca ja zwracac do sklepu. No serio? Maz bedzie w tej kiecce chodzil, ze jego opinia jest decydujaca? Dla mnie abstrakcja, w zyciu by mi nie przyszlo do glowy, zeby w ogole rozwazac zwrocenie czegos, co mi sie podoba tylko dlatego, ze nie podoba sie mojemu mezowi. W ogole go raczej nie pytam o opinie, bo nic bardziej konstruktywnego, niz "przestan wydawac kase" i tak nie uslysze Poza tym z tego, co widuje w postach, to zazwyczaj nie jest w ogole konstruktywna opinia typu "maz uwaza, ze zle mi w tym kolorze/nie pasuje mi kroj czy dlugosc", a raczej "on nie lubi tego koloru/paskow/kwiatkow/whatever". No dla mnie to cos w stylu "nie lubie sera, wiec nie chce, zeby moj partner jadl ser", no kosmos i tyle
Zgadzam sie. Moim zdaniem mozna cos doradzic partnerowi i czasem sama zapytam o rade, ale zawsze zarowno on i ja uwaza, ze sama podejmuje decyzje co do swojego wygladu. To samo dziala w druga strone. Jemu moga sie podobac bardziej inne buty i ok moge czasem zalozyc cos dla niego, ale na co dzien nie nosilabym np obcasow, bo lubi zreszta on nigdy by tego nie wymagal :-D Sam wie ze na co dzien liczy sie wygoda a nie tylko by wygladac ekstra. Jemu moze sie podobac inny kolor czegos czy cos ale nigdy nie ingeruje. To ja mam czuc sie w tym dobrze, a nie zyc pod czyjes dyktando. On taki nie jest, ale mowie nawet gdyby byl to po prostu nie chcialabym byc z kims takim. Nie umialabym potulnie godzic sie na cos tylko dlatego ze ktos chce i zostac taka bez wlasnego zdania. Ja jednak lubie byc tez indywidualna jednostka, a nie ze jestesmy my i ze trzeba robic wszystko pod faceta :-D Jak dla mnie sa pewne granice. To zdrowy rozsadek. Dlatego tak pod nosem tez smieje sie z mezow ktorzy w skleoie obuwniczym gdzie pracuje np nie kupuja butow ktore ewidentnie bardzo im sie podobaja a nie podobaja zonie czy w podobnym stylu. Nie wyobrazam sobie zeby moj chlopak mial nie kupic butow jakie mi sie podobaja bo mi sie nie podobaja. To dla mnie egoizm i urabianie kogos na wlasna wizje. Mnie zalezy na jego dobru i usmiechu wiec jak on sie dobrze w czyms czuje to jest to najwazniejsze. Ja moge cos doradzic jak zapyta o rade i jak bedzie chcial to zastosowac to ok, ale jezeli nie, bo woli cos innego to tez ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 04:24   #3056
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie no wiadomo, o gustach się nie dyskutuje tylko że to serio głupio wygląda( nie tylko moja opinia)
Tatuaż jednak jest na całe życie i dobrze byłoby to przemyśleć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, trzeba przemyśleć, i tatuaż MUSI mieć jakieś znaczenie typu "ten motyl oznacza duszę mojej zmarłej babuni"!
Ja mam świnie na ramieniu bo lubię świnie. Nie myślałam nad tym ani minuty, babka wrzuciła projekty na fb studia, widzę świnia, biere. No i tak mam świnie.
Dla mnie głupio wyglądają tatuaże z datą urodzenia dziecka typu "Staś 28.09.2018", ale to ciało danej osoby i niech sobie tatuuje co chce.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 04:38   #3057
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Ja się zastanawiam nad Spongebobem, bo uwielbiam graficznie tego osobnika Niestety zero wartości dodanej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 06:18   #3058
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88159427]Jak jej się podoba to wiesz, opinia osób trzecich naprawdę niewiele znaczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE][1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88159429]Sugerujesz, że te dziwiące cię tatuaże nie są przemyślane?[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ona mogła to doskonale przemyśleć. Czemu koleżankę miałoby obchodzić, co inni sądzą o tatuażu na JEJ ciele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No, trzeba przemyśleć, i tatuaż MUSI mieć jakieś znaczenie typu "ten motyl oznacza duszę mojej zmarłej babuni"!
Ja mam świnie na ramieniu bo lubię świnie. Nie myślałam nad tym ani minuty, babka wrzuciła projekty na fb studia, widzę świnia, biere. No i tak mam świnie.
Dla mnie głupio wyglądają tatuaże z datą urodzenia dziecka typu "Staś 28.09.2018", ale to ciało danej osoby i niech sobie tatuuje co chce.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ależ ja rozumiem i nie oceniam tylko się dziwię.
Akurat to oko nie było przemyślane ale ma, ciut zaluje ale zadko go pokazuje bo chodzi w spodniach więc chyba aż tak jej nie przeszkadza.
Ja wiem że to co mi się podoba niekoniecznie musi się podobać innym i na odwrót. Tatuaże zawsze mi się podobały ale niektórych poprostu szpecą . Oczywiście wg mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 06:40   #3059
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88159711]Ja się zastanawiam nad Spongebobem, bo uwielbiam graficznie tego osobnika Niestety zero wartości dodanej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mój pierwszy tatuaż ma znaczenie (imię dziecka), ale dwa następne, które chcę zrobić do końca roku, już żadnego głębszego znaczenia nie będą miały (bo nic na siłę nie przypiszę liściom i filiżance kawy )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 06:40   #3060
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mój pierwszy tatuaż ma znaczenie (imię dziecka), ale dwa następne, które chcę zrobić do końca roku, już żadnego głębszego znaczenia nie będą miały (bo nic na siłę nie przypiszę liściom i filiżance kawy )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak samo, imię, a drugi to obrazek, który oznacza wiele i nic. Jest inspirowany muzyką, jakiej słucham, ale nie ma jakiejś mega głębi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-14 22:59:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.