Dąbrowa Górnicza - sala na wesele - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 14:46   #91
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

a gdzie jest napisane ze już miałam, chyba ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem

Edytowane przez truskawka87
Czas edycji: 2011-11-15 o 14:52
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 14:19   #92
truskawka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Coś mi się wydaje, że mamy dwie truskawki przez jakiś błąd albo ktoś wchodzi na moje konto bez pozwolenia. Proszę administratora czzy kogoś kto się zajmuję tym forum o wyjaśnienie tego bo sama nie wiem o co tutaj chodzi
truskawka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 14:23   #93
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez truskawka1989 Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że mamy dwie truskawki przez jakiś błąd albo ktoś wchodzi na moje konto bez pozwolenia. Proszę administratora czzy kogoś kto się zajmuję tym forum o wyjaśnienie tego bo sama nie wiem o co tutaj chodzi
No dziwna sprawa
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:47   #94
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

ja korzystam ze swojego konta i mam zupełnie inny login dlatego obydwa zostały zaakceptowane
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:29   #95
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

hihi truskawko87 myślę, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.


Twoja imienniczka za edytowała swoją poprzednią wypowiedz z której w wersji pierwotnej wynikało , że jest przed weselem [ zmieniono na Sylwestra] i stąd to zamieszanie.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:43   #96
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

pojawiło się że truskawka oszukuje, a nie lubię być posądzana o coś co mnie niedotyczy
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 07:49   #97
truskawka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Nie nie to po prostu chodziło o to że mamy bardzo podobne nicki i sama nie wiedziałam o co chodzi raz wychodziło że miałam już wesele raz że nie hehe I absolutnie nie oskarżam nikogo, że się podszywa. Nie wiedziałam po prostu o co chodzi ale teraz dopatrzyłam się innej cyferki w nicku i wszystko już jest ok
truskawka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 20:13   #98
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

ok piszcie dziewczyny gdzie byłyście na Andrzejkach?

ja w rezultacie nie byłam wcale bo mój Tż nie przepada, nie dał się namówić i w końcu się obraziłam i siedzieliśmy w domu.

jak tam sale? była któraś z Was w naszych pobliskich salach ? Moja kumpela była w Shumie ale jeszcze z nią nie rozmawiałam jak się bawili.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 18:13   #99
robertjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

witam. niestety musze zrezygnowac z wesela i szukam kogos kto bylby zainteresowany terminem 10.08.2012r. w restauracji Catamaran w Dabrowie Gorniczej. Kaucja wplacona 2000zl do zwrotu oczywiscie z jakims upustem( do uzgodnienia). Zainteresowanych prosze o kontakt 784900966 Robert
robertjab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 07:21   #100
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

no, to ja bylam jak pisalam wczesniej sprawdzic moja sale - Origami, wiem jedno, musze zaznaczyc w umowie (tak mi ciotka radzila, ktora sama prowadzi gastronomie i miewa imprezy), ze podane posilki maja byc gorace. Na Andrzejkach niestety dostalam obiadek prawie zimny, poza tym, zabawa byla przednia, sala ladnie przystrojona, a obluga dbala o wszystko jak nalezy. Teraz juz bede troche spokojniejsza.
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 13:36   #101
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

ehhh no Ty przynajmniej masz juz decyzję o sali za sobą.

My ostatnio zrobiliśmy rekonesans po dąbrowskich restauracjach.

No załamka po prostu... po wizycie w jednej z sal nad Pogorią mój TŻ dostał biegunki na całą noc. Byliśmy wściekli i rozczarowani.
W sumie na tą chwilę biorę pod uwagę tylko Impresję , Origami no i brałam tą z której właśnie zrezygnowaliśmy.

na szybko to uwagi mam takie:
- w sumie widzę , że terminy wszędzie są w miarę wolne [ no może poza czerwcem bo tam trzeba by już się wstrzelić]
-Ceny są porównywalne w zależności od wymagań.
-Wystrój w obu nawet mi się podoba [ origami ma teraz przepiękny świąteczny wygląd ] więc nie musiałabym kombinować z ozdobami we własnym zakresie.
-Zastanawiam się mocno nad weselem w którym dominować będzie kolor fioletowy więc tylko poproszę o zmianę kolorków na sali.
Dla mnie akurat to duży plus bo nie mam za bardzo umiejętności do dekorowania a szkoda mi pieniędzy specjalnie dla jakiejś dekoratorki.
To tyle z moich dotychczasowych dość pobieżnych uwag. Obiecuję pisać jak tylko dojdą nowe fakty


Btw: Chcę wyjść za mąż latem i zastanawiam się czy korzystniej kiedy restauracja posiada rozległe tereny do spacerów czy wystarczy tylko ogródek na ewentualne zapalenie papieroska i odpoczynek od zgiełku weselnych zmagań

Moje zamiłowanie do przyrody i spacerów mocno skłania mnie do okolic Pogorii [ stąd nasza tam pechowa wizyta] ale byłam na weselu w okolicach Rybnika - było tam przepięknie- tyle , że goście zamiast na sali siedzieli nad stawem. I tak: w sumie pogoda była wymarzona na ten dzień ale sala była prawie ciągle pustawa. Głupio to wyglądało i trudno było namówić gości na powrót do tańca. Inna sprawa , że nie było tam klimatyzacji i na dworze po prostu było znośniej.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 18:07   #102
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny musze do was dołączyc Planuje wesele w kwietniu lub czerwcu 2013 Będzie to małe wesele na max. 60 osób. Czy któras z was robiła podobnie małe wesele? Jesli tak to gdzie ? Piszcie dziewczyny coś nowego jesli wiecie o tych wszystkich restauracjach w DG,bo ja naprawde czuje,ze cięzko będzie wybrac cos fajnego Czy ktoś robił wesele w ŁĘKNICKIEJ SADYBIE ?
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 13:48   #103
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze do was dołączyc Planuje wesele w kwietniu lub czerwcu 2013 Będzie to małe wesele na max. 60 osób. Czy któras z was robiła podobnie małe wesele? Jesli tak to gdzie ? Piszcie dziewczyny coś nowego jesli wiecie o tych wszystkich restauracjach w DG,bo ja naprawde czuje,ze cięzko będzie wybrac cos fajnego Czy ktoś robił wesele w ŁĘKNICKIEJ SADYBIE ?
Ja byłam zainteresowana tym lokalem i napisałam do nich maila z zapytaniem. Odpowiedz dostałam po ponad 2 tygodniach i w dodatku zawierała 2 błędy ortograficzne

Napisałam im, że pozdrawiam, żeby zainwestowali w słownik i szybciej reagowali na wiadomości
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 21:14   #104
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja byłam zainteresowana tym lokalem i napisałam do nich maila z zapytaniem. Odpowiedz dostałam po ponad 2 tygodniach i w dodatku zawierała 2 błędy ortograficzne

Napisałam im, że pozdrawiam, żeby zainwestowali w słownik i szybciej reagowali na wiadomości

Powiem Ci,ze ja tez do nich napisałam maila i tez odpisali mi dosyc późno. Ale bez błędówZ tym,ze ja własnie szukam małej sali a tamta sala u nich jest podobno na ok 60 osób więc mimo tego długiego oczekiwania na maila nie zraże się i chyba do nich pojade dowiedzieć się co i jak
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 22:34   #105
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Powiem Ci,ze ja tez do nich napisałam maila i tez odpisali mi dosyc późno. Ale bez błędówZ tym,ze ja własnie szukam małej sali a tamta sala u nich jest podobno na ok 60 osób więc mimo tego długiego oczekiwania na maila nie zraże się i chyba do nich pojade dowiedzieć się co i jak
To pewnie skorzystali z choć jednej rady i zakupili słownik

Daj znać co się dowiesz.
Sala jest nowa, otwarta niecały rok temu i nie znam nikogo kto by tam był bądz robił tam impreze.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:36   #106
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Smakowita... czemu piszesz, że wesele na 60 osób jest małe?

Przecież to jest dużo ludzi...myślę, że przy tej ilości ludzi każda sala bedzie wyglądała dobrze. Zobaczysz jak Ci sie zjadą to sama będziesz w szoku
Gratulujemy i witamy na pokładzie , który powiezie Cię do ołtarza Kiedy miałaś zaręczyny?
zapraszam Cie do wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237424


Co do Sadyby.... byłam tam dwa razy... kiedy sie otwarli byłam na kolacyjce z moim TŻ.
Bylismy niemiło zaskoczeni wystrojem a raczej jego brakiem, kompletne pomieszanie stylów- dużo poniżej oczekiwań.
Potem byłam na spotkaniu starych znajomych ( 12 osób) . Obsługa była niemiła i mało nami zainteresowana.
Ceny są bardzo niskie- byłby to pewnie plus ale niska jest też jakość i smak potraw. Coś za coś
No i ten brak klimatyzacji.... w dzisiejszych czasach to podstawa szczególnie na weselach i spotkaniach.

O innych salach pisza dziewczyny powyżej ...poczytaj.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:05   #107
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
Smakowita... czemu piszesz, że wesele na 60 osób jest małe?

Przecież to jest dużo ludzi...myślę, że przy tej ilości ludzi każda sala bedzie wyglądała dobrze. Zobaczysz jak Ci sie zjadą to sama będziesz w szoku
Gratulujemy i witamy na pokładzie , który powiezie Cię do ołtarza Kiedy miałaś zaręczyny?
zapraszam Cie do wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237424


Co do Sadyby.... byłam tam dwa razy... kiedy sie otwarli byłam na kolacyjce z moim TŻ.
Bylismy niemiło zaskoczeni wystrojem a raczej jego brakiem, kompletne pomieszanie stylów- dużo poniżej oczekiwań.
Potem byłam na spotkaniu starych znajomych ( 12 osób) . Obsługa była niemiła i mało nami zainteresowana.
Ceny są bardzo niskie- byłby to pewnie plus ale niska jest też jakość i smak potraw. Coś za coś
No i ten brak klimatyzacji.... w dzisiejszych czasach to podstawa szczególnie na weselach i spotkaniach.

O innych salach pisza dziewczyny powyżej ...poczytaj.

Pisze,ze małe,bo wszystkie moje koleżanki mają ponad setke na weselu Więc moje wydaje mi się skromniutkie Kurde a miałam nadzieje,ze w tej Sadybie będzie fajnie Oj czuje,ze cięzko będzie cos wybrać w DG a zalezy mi na tym,zeby to była sala w DG Zaręczyny miałam we wrzesniu
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 23:42   #108
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

wiesz , moje koleżanki też miały miec pow. 100 osób a kilka razy byłam gdzie na wesele dociera dużo mniej niż się zapowiedziało.

Ja nie wiem dokładnie ile będzie osób u nas ale chciałabym zaprosić tylko osoby , które sa dla mnie ważne a nie te, które powinno się zaprosić, lub nie daj Boże robią łaskę , że przyjdą
Nie wiem czy mi się tak uda do końca bo wiecie jak to bywa

ale Smakowita trzymam kciuki za znalezienie sali, która będzie cudowna.... heh sama mam z tym kłopot
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:27   #109
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

primavery a kiedy wy planujecie ślub? U nas jest dokładnie tak jak mówisz,ze zaprosimy tylko najblizsze osoby a nie jakies tam ciotki dalekie, ktore widzialam moze dwa razy w życiu I Te najblizsze osoby z których nie da sie zrezygnowac to będzie max 60 osob
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 19:23   #110
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

My zapraszaliśmy ponad 80 a na weselu ledwo 40 było
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:35   #111
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

my tak wstępnie naliczyliśmy wprawdzie ok. 100 osób ale kiedy okazało się , że nie mogę zrobić wesela na ogrodzie tak jak planowaliśmy [ sprawę opisałam już kilka razy i nie chcę zanudzać naszych dziewczyn więc odsyłam na poprzednie strony} teraz po okrojeniu listy tez mamy 80 osób ale z tego co czytam na forum Wizażu to spokojnie zamkniemy się w 60.

co do terminu jeszcze pół roku temu planowaliśmy na wiosnę 2012...teraz już bardziej obstawiam sierpień 2012.
Nadal nie mam sali... wprawdzie po zrobieniu kilkukrotnych rundek po salach w D.G. nadal nie jestem pewna co wybrać.
Nie ukrywam , że dużo spraw rozbija sie o stronę finansową... no szkoda wydać mi 40 tys. na wesele.
my mieszkamy już jakiś czas razem i stąd ten nasz brak pośpiechu.
W piątek 3 Króli wybraliśmy z moim TŻtem do Impresji , żeby spróbować tam obiadku...no ale okazało się , że jest zamknięte. No i znowu nie wiem , kiedy znajdziemy czas bo dziś wróciłam z chrzcin i jestem padnięta...ehhh


No i tak nam schodzi juz 2 rok z tym weselem.
Na innym wątku opisałam już kiedyś dawno, że hehe mój musiał mi się już drugi raz oświadczać bo się sprawa przeterminowała [ oczywiście w moim mniemaniu
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 07:56   #112
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

ja rowniez planuje na ok 60 osob i wybralam Origami, uwazam, ze sala jest dobra tak na 60 - 100 osob. Impresja jest rowniez ladna i dobre maja jedzenie, bylam tam kiedys na 18stce kuzynki, a moja mama czesto robi tam imprezy firmowe. Co do terenow zielonych - wlasnie ze wzgledu na nie nie wybralam Pogorii, boje sie, ze jak pogoda dopisze, to goscie rozejda sie po terenie osrodka i na sali zostane sama z nowoposlubionym malzonkiem z drugiej strony, skoro ty planowalas wesele w ogrodzie, to mozna by cos pomyslec na ktoryms z osrodkow na Pogorii, zawsze jakas opcja, a sala w razie niepogody.
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 17:29   #113
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

no właśnie xoxo ja planowałam na ogrodzie.... ale hihi własnym i mam akurat taki ogród , że stanąłby namiot weselny jakieś dodatki i na tym koniec.

Goście bawiliby się razem bo innej alternatywy by nie mieli.
a na terenie Pogorii , że tak powiem jest się gdzie rozejść i to na dłużej- stąd moje wahania.

czekam na wolny dzień , jedziemy do Impresji , umówimy się też w Origami i podejmę męską decyzje wreszcie

wchodzę codziennie na forum Wizażu w nadziei , że ktoś chyba podejmie za mnie tą decyzję
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 07:32   #114
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

na Pogorii moznaby ew. pomyslec o jakims plotku, nie mam na mysli konkretnie plotu z drewna, ale np cos z zawieszonych lampionow i ciekawie to oznaczyc jako "teren wesela", no ale ja za Ciebie decyzji nie podejme
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:35   #115
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny,
a widziałyście tą nową sale koło dworca w Gołonogu? "Pod Jesionem"
Byłam tam ze znajomymi jak szukali sali i bardzo nam się ta sala spodobala. Takie eleganckie wnętrze bez przepychu. Zarezerwowali ją na wrzesień. Przez to że są nowi mają dużo wolnych terminów. Moze warto ją zobaczyć
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 16:26   #116
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

złożyło mnie przeziębienie i dzisiaj nie moge jechać na ten Gołonóg.

Z tego co piszesz to zapowiada się ładnie....a można jakoś sprawdzić ich kuchnie? Czy mają na co dzień otwarta restaurację?
Bo otworzyłam ich stronę ale chyba jest jeszcze w budowie, bo mi sie zablokował komputer całkiem na niej.

tak czy inaczej fajnie , że otwieraja nam się nowe sale w D.G. bo będzie lepsza jakość i ceny może bardziej konkurencyjne?
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 08:10   #117
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

A mnie się strona normalnie otwiera, kuchnie to nie wiem jak sprawdzić bo oni na codzień nie są otwarci. Z tego co wiem to niedługo jest tam wesele,chyba w lutym,to może Panna Młoda nas tu znajdzie i sie dowiemy
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:21   #118
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ja z moim narzeczonym od lutego będziemy jeździc za salą Mamy jeszcze duzo czasu więc mam nadzieję,ze znajde cos ciekawego
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:34   #119
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Ja z moim narzeczonym od lutego będziemy jeździc za salą Mamy jeszcze duzo czasu więc mam nadzieję,ze znajde cos ciekawego
No i byliście gdzieś? Znaleźliście coś fajnego?
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:20   #120
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Kurcze jeszcze nigdzie nie byliśmy dziewczyny,bo mój facet kończy pisac prace inzynierską i jakoś nie mamy kiedy sie zebrać Ale do 1 marca napewno się ruszymy,bo juz nam teściowie trują,ze pozniej nie znajdziemy nic ciekawego
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-14 12:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.