!!!Tygodniowe letnie warsztaty projektowania ubioru!!!...wybiera się ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 11:42   #1
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241

!!!Tygodniowe letnie warsztaty projektowania ubioru!!!...wybiera się ktoś?


""Tygodniowe letnie warsztaty projektowania ubioru" - dla nastolatek we współpracy z 4Girls
W programie 35 godzin zajęć praktycznych, pokaz mody zralizowanych projektów oraz zwiedzanie Krakowa. Zajęcia prowadzą wykładowcy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.
Terminy zajęć:
07-12 lipiec 2008r.

Uczestnicy otrzymują dyplom ukończenia warsztatów.
Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania w Domu Studenckim. Koszt noclegu ok. 30 zł za noc. Koszt warsztatów wynosi 350 zł. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Ilość miejsc ograniczona."

To kurs z SAPU. Wybiera się ktoś? Bardzo o tym marze, ale jestem z Wielkopolski i chyba nie dojdzie do mojego udziału
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:04   #2
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089
Dot.: !!!Tygodniowe letnie warsztaty projektowania ubioru!!!...wybiera się ktoś?

ja pamiętam jak w tamtym roku było coś takiego, że się projektowało koszulkę wraz z nadrukiem i następnie jury wybierało najlepsze prace. i ci co wygrali jechali właśnie na te warsztaty.
i teraz będę nieskromna, ale pamiętam, że mnie wybrali, ale niestety już miałam zaplanowane wakacje akurat w tym terminie i nie mogłam pojechać. bardzo żałuję..
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:34   #3
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: !!!Tygodniowe letnie warsztaty projektowania ubioru!!!...wybiera się ktoś?

Cytat:
Napisane przez madelajnn Pokaż wiadomość
ja pamiętam jak w tamtym roku było coś takiego, że się projektowało koszulkę wraz z nadrukiem i następnie jury wybierało najlepsze prace. i ci co wygrali jechali właśnie na te warsztaty.
i teraz będę nieskromna, ale pamiętam, że mnie wybrali, ale niestety już miałam zaplanowane wakacje akurat w tym terminie i nie mogłam pojechać. bardzo żałuję..
mialam tak samo ^^ troche zaluje, ale w Hiszpanii tez bylo fajnie
warsztaty fajne, ale ja juz za stara przynajmniej tak mi sie wydaje jesli chodzi o regulamin..
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 15:09   #4
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: !!!Tygodniowe letnie warsztaty projektowania ubioru!!!...wybiera się ktoś?

Oo! Jest jeszcze ten konkurs?


Czyli nikt się nie wybiera?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.