Jaka pomadka do makijażu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 20:42   #1
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154

Jaka pomadka do makijażu?


Witam! Mam pytania, nie znalazłam podobnego wątku więc zakładam nowy, jeśli jednak takowy już istnieje proszę o przeniesienie
Jaki kolor pomadki/błyszczyku pasuje do zielonego, niebieskiego, szarego, brązowego, fioletowego makijażu oczu itp? Czy ciemniejsze kolory pasują raczej do jasnych cieni czy można pozwolić sobie też na ciemniejszą pomadke/błyszczyk przy mocniejszym makijażu? Wiem, że to też zależy od typu kolorystycznego, mam czarne włosy (farbowane, naturalny mam ciemny bląd-taki jasny brąz zachodzący nawet na ciut rudawy) i dość jasną cerę która często się rumieni. Niebiesko-szarawe oczka. Czy macie sprawdzone pomysły jakie pomadki by pasowały? nie ukrywam, że zależałoby mi na ciut ciemniejszych kolorach a niekiedy nawet mocnych- różowawy błyszczyk można użyć praktycznie zawsze więc mnie to nie urządza bardzo proszę o rady!
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:34   #2
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaka pomadka do makijażu?

ło matko, a nie lepiej popatrzeć na MM jakie są makijaże i jakie użyto pomadki?

Zieleń zieleni nie jest równa, fiolet fioletowi także.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:57   #3
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Jaka pomadka do makijażu?

Przy pewnym typie urody mozna uzywac ciemnych pomadek do ciemnego makijazu oczu i bedzie to wygladac elegancko.... Wydaje mi sie jednak (nie ma Twojego zdjecia wiec ciezko na opis ocenic) ze to nie Twoj typ urody.
Bardzo latwo sie przerysowac, wygladac wyzywajaco, wrecz wulgarnie wiec radziłabym Ci ostroznosc i trzymanie sie ogolnie przyjetych zasad: naturalne, delikatne oko- ciemna szminka; cienme oko- jasna, naturalna pomadka.

No i zapraszamy na MM
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:05   #4
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Jaka pomadka do makijażu?

właśnie zaglądałam na MM ale jakoś zadnych takich ciut ciemniejszych ust nie przyuważyłam... ale dziękuję za odp zaraz tam pędze i poszperam
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:59   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaka pomadka do makijażu?

hmm...moim skromnym zdaniem, postaw sobie proste pytanie przy robieniu makijażu "czy chcę się skupić na oczach czy na ustach:? jeśli skupisz się na tych dwóch rzeczach i pomalujesz je mocno (usta i oczy) makijaż wyjdzie trochę tandetnie..dlatego, że za dużo tego będzie i nie będzie wiadomo na co skupić uwagę czy na oczach czy na ustach..jeśli oczy robisz mocno to usta delikatnie zaznacz, jeśli wręcz odwrotnie usta mocno to oczy lekko podkreśl. jeśli robisz make up wieczorowy możesz użyć nieco ciemniejszych cieni i mocniejszej pomadki ale bez przesady..jeśli robisz makijaż dzienny to lekko usta i wystarczy tusz na rzęsach..to zależy na jaką okazję chcesz zrobić make up..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:49   #6
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaka pomadka do makijażu?

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Przy pewnym typie urody mozna uzywac ciemnych pomadek do ciemnego makijazu oczu i bedzie to wygladac elegancko.... Wydaje mi sie jednak (nie ma Twojego zdjecia wiec ciezko na opis ocenic) ze to nie Twoj typ urody.
Bardzo latwo sie przerysowac, wygladac wyzywajaco, wrecz wulgarnie wiec radziłabym Ci ostroznosc i trzymanie sie ogolnie przyjetych zasad: naturalne, delikatne oko- ciemna szminka; cienme oko- jasna, naturalna pomadka.

No i zapraszamy na MM
mrr zima południowa może wszystko
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.