Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-28, 13:11   #181
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
A watrobe przez ten czas choc raz mialas badana? To jedno z badan, ktore powinno sie robic przy tabletkach anty bo ogolnie one nie sa obojetne dla watroby gdy sa dlugo brane.
Nie... a o złym wpływie na wątrobe wiem
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:04   #182
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

No to polecam zrobienie sobie kiedys ALT nawet prywatnie - drogie nie jest. Bodajze ok. 10zl. Zawsze tez mozna ogolnego poprosic o skierowanie.

Ogolnie nie glupim pomyslem jest robienie raz na jakis czas podstawowej morfologi i ALT przy braniu tabletek - tak dla pewnosci.

Lepiej dmuchac na zimne, ze tak powiem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 06:31   #183
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
No to polecam zrobienie sobie kiedys ALT nawet prywatnie - drogie nie jest. Bodajze ok. 10zl. Zawsze tez mozna ogolnego poprosic o skierowanie.

Ogolnie nie glupim pomyslem jest robienie raz na jakis czas podstawowej morfologi i ALT przy braniu tabletek - tak dla pewnosci.

Lepiej dmuchac na zimne, ze tak powiem
Pewnie, że tak. Też wolę dmuchać na zimne
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 22:30   #184
Aleksandra 90
Raczkowanie
 
Avatar Aleksandra 90
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 243
spadek libido 2 lata po odstaw.tabl.

Witam.

Ponad 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. Przed ich braniem moja ochota na seks była bardzo dobra, w czasie brania tabletek RÓWNIEŻ, natomiast po odstawieniu tabletek moje libido spadło do zera...mija już drugi rok od odstawienia, a ja nadal odczuwam brak ochoty na seks Byłam z tym u lekarza.Ginekolog stwierdził, że wszystko ze mną jest w porządku i nie wie od czego może to być... jakoś niezbyt się tym przejął,nawet stwierdził, że mam już swój wiek i mogę mieć mniejsza ochotę, a ja mam 23 lata!!! wiem, że głupoty gadał...tzn tak "zażartował" ale uwierzcie - nie jest mi do śmiechu, więc moje drogie czy to jest możliwe??
czemu muszę mieć odwrotnie niż wszyscy
Lekarz stwierdził, że pierwszy raz się z tym spotyka...więc sama już nie wiem czy za spadek libido stoi jakaś inna przyczyna czy jednak mam rację...
__________________
Aleksandra 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 23:02   #185
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: spadek libido 2 lata po odstaw.tabl.

Jakoś ciężko uwierzyć w tak długotrwałe działanie efektów po odstawieniu tabletek. Libido zmienia się z czasem, po prostu masz mniejsze potrzeby i już.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 11:43   #186
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: spadek libido 2 lata po odstaw.tabl.

Z moim libido również zaczęły się problemy przez tabletki antykoncepcyjne. Nie pomógł ani ginekolog, ani seksuolog.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:37   #187
okiennice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: spadek libido 2 lata po odstaw.tabl.

To jst straszne, bo ja tez to odczuwam! odkad nie biore tabletek, widze zmiane. niestety na minus.
okiennice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 13:14   #188
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: spadek libido 2 lata po odstaw.tabl.

A robiłyście szczegółowe badania hormonów?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:32   #189
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: spadek libido 2 lata po odstaw.tabl.

Ja robiłam - oczywiście
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 22:18   #190
Frycia89
Przyczajenie
 
Avatar Frycia89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Cool Nie mam ochoty na seks z mężem...

Nie wiem co się dzieje, ale od dłuższego czasu nie mam ochoty na seks z mężem... Nie czuję do niego żadnego pociągu, nie kręci mnie, nawet wmówić sama sobie nie potrafię, że coś mnie w nim pociąga... Miałyście tak? Nie wiem co myśleć... Heh, może mam dość życia z nim nie wiem...
__________________
Było 100
Spadło93
Spadło88
Jest 84
Cel 69
Spadło już 16 kg - Ocet Jabłkowy + Ćwiczenia z Mel B
Ewkę Mam nadzieję że się uda
Frycia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 23:04   #191
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nie mam ochoty na seks z mężem...

Cytat:
Napisane przez Frycia89 Pokaż wiadomość
Nie wiem co się dzieje, ale od dłuższego czasu nie mam ochoty na seks z mężem... Nie czuję do niego żadnego pociągu, nie kręci mnie, nawet wmówić sama sobie nie potrafię, że coś mnie w nim pociąga... Miałyście tak? Nie wiem co myśleć... Heh, może mam dość życia z nim nie wiem...
A jak wyglądają inne aspekty Waszego związku? Bez zmian? Czy coś jednak zmieniło się na gorsze?

Czy Twoje libido ogólnie spadło? Czy jest takie samo, jak dawniej, ale jedynie na seks z mężem nie masz ochoty?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 10:26   #192
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Nie mam ochoty na seks z mężem...

Cytat:
Napisane przez Frycia89 Pokaż wiadomość
Nie wiem co się dzieje, ale od dłuższego czasu nie mam ochoty na seks z mężem... Nie czuję do niego żadnego pociągu, nie kręci mnie, nawet wmówić sama sobie nie potrafię, że coś mnie w nim pociąga... Miałyście tak? Nie wiem co myśleć... Heh, może mam dość życia z nim nie wiem...
Miałam tak samo. Ogólnie to ja mam średnie libido, raz to kompletnie nie mam ochoty a teraz to bym się tylko pieprzyła. Non stop myślę o tych sprawach i bardzo mnie to podnieca. Już odliczam dni do soboty, kiedy się spotkamy.. Ja miałam trochę chyba uraz, że zajdę w ciążę i dlatego unikałam seksu, wolę zdecydowanie oral Uważam, że masz po prostu taki czas, i nie masz ochoty na seks. Może to wina hormonów a może stresu, jeżeli ten stan będzie się utrzymywał długo, idź do lekarza, zrób jakieś badania, ale uważam, że to minie i znowu będzie super
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub

Edytowane przez ancooora
Czas edycji: 2013-11-28 o 10:29
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 18:59   #193
Frycia89
Przyczajenie
 
Avatar Frycia89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nie mam ochoty na seks z mężem...

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A jak wyglądają inne aspekty Waszego związku? Bez zmian? Czy coś jednak zmieniło się na gorsze?

Czy Twoje libido ogólnie spadło? Czy jest takie samo, jak dawniej, ale jedynie na seks z mężem nie masz ochoty?
Hmmm że powiem tak wszystko mi się kojarzy z seksem ^^ oprócz męża
__________________
Było 100
Spadło93
Spadło88
Jest 84
Cel 69
Spadło już 16 kg - Ocet Jabłkowy + Ćwiczenia z Mel B
Ewkę Mam nadzieję że się uda
Frycia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 12:00   #194
hening90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Jestem załamany :( błagam o pomoc!! dziewczyna nie ma ochoty na sex brała yasmin!

...

Edytowane przez hening90
Czas edycji: 2014-06-26 o 16:07
hening90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 16:05   #195
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 588
Dot.: Jestem załamany :( błagam o pomoc!! dziewczyna nie ma ochoty na sex brała yasmi

sex po 30-40 minut 3x dziennie :O? To ty chyba w drzewo waliłeś. Nie wiem jak sie na ten temat kobiety wypowiedza, ale żadna moja partnerka nie zniosłaby takich maratonów tym bardziej, że mówisz o dzikim seksie. Toz to jej więcej bólu zadaje niz przyjemności

Spytam tylko retorycznie: byliście z tym u lekarza?
No, a skoro jeszcze nie byliście to na co czekacie?
zmieszany_facet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 08:43   #196
hening90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

...

pozdrawiam

Edytowane przez hening90
Czas edycji: 2014-06-26 o 16:07
hening90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 15:07   #197
nikkyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 319
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

Zanim zaczęłam brać tabletki nie miałam problemów z libido, przez pierwsze pół roku brania byłam wręcz niewyżyta
A później zaczęły się problemy. Nie wiem jak wrócić do stanu sprzed tabletek albo żeby chociaz trochę bardziej mi sie chcialo...
__________________
www.magdalenelondon.com- prowadzę bloga o studiowaniu w Wielkiej Brytanii i emigracji

https://www.instagram.com/clfrparadise/
nikkyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:41   #198
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
jestem załamana, nie mam popędu

Dziewczyny nie wiem co sie ze mną dzieje.
Dowiedzialam sie ze mam probleny tarczycowe i biore 3ci miesiac bromocorn.
Nie mam w ogole popedu.
jestem tym załamana bo przecież jestem taka młoda (dobijam 30)

najlepszy czas mi ucieka
lekarz rozklada rece mowiąc- tabletki

jakies rady?
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:05   #199
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: jestem załamana, nie mam popędu

Słuchać lekarza i brać tabletki.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 12:22   #200
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: jestem załamana, nie mam popędu

Biorę ale jest tak samo a nawet powiedziałabym ze gorzej.
Byłam u dermatologa, ktory uzmyslowil mi ze moj problem tarczycowy- prolaktynowy- tabletkowy bedzie trwał dosc dlugo. Wciaz to bede brala i wciaz bede cierpiala na brak czegokolwiek.
Nie miesiaczkuje juz 3ci miesiąc.
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:16   #201
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: jestem załamana, nie mam popędu

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Biorę ale jest tak samo a nawet powiedziałabym ze gorzej.
Byłam u dermatologa, ktory uzmyslowil mi ze moj problem tarczycowy- prolaktynowy- tabletkowy bedzie trwał dosc dlugo. Wciaz to bede brala i wciaz bede cierpiala na brak czegokolwiek.
Nie miesiaczkuje juz 3ci miesiąc.
A masz nadczynność czy niedoczynność? Jest szansa na remisję?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Biorę ale jest tak samo a nawet powiedziałabym ze gorzej.
Byłam u dermatologa, ktory uzmyslowil mi ze moj problem tarczycowy- prolaktynowy- tabletkowy bedzie trwał dosc dlugo. Wciaz to bede brala i wciaz bede cierpiala na brak czegokolwiek.
Nie miesiaczkuje juz 3ci miesiąc.
Możesz powiedzieć coś więcej o problemie tarczycowo-prolaktynowo-tabletkowym?
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:46   #202
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: jestem załamana, nie mam popędu

Zaczelo sie od tego że wykryto u mnie guzy w piersiach i z 2 sztuk wyszlo kolo 12 sztuk.
Nie bede się rozpisywac co z tym bo to nie tego miejsce a ja tego jeszcze nie przyjelam do swiadomości.
Onkolog powiedzial mi bym zrobila hormony : kolo 8 roznych badań.
Wyszły mi najgorzej te prolaktynowe - na czczo i po tabletce (kolo godziny).
Podobno norma jest 2,5 a ja mam 3,5 przedział.
Wnioskuję że mam niedoczynność.
Poszłam do endokrynologa w sprawie tych badan hormonalnych i przy okazji wyregulować miesiączkowanie.
Po tabletkach mialo byc lepiej. Prawda jest taka ze lekarz nie do konca chyba przemyslal co jest. Kazał mi zrobic badania prolaktyny w 2 dniu cyklu. Tylko ze ja nie wiem kiedy dostane miesiaczkę zeby ten cykl obserwowac. Jak juz sie pojawil kolo wrzesnia bodajże to poszla i zrobilam te badania.
Dostałam kolejne tabletki -wlasciwie sklad identyczny tylko nazwa inna.

7 stycznia bylam u dermatogola. Jest to moj pierwszy dermatolog od 4 lat.
Poszlam prywatnie - nie zaluje bo to 1 w zyciu lekarz ktory poswiecil mi 45min rozmawiając o wszystkich co by moglo byc problematyczne.
Dał mi skierowanie oczywiscie zaplace znowu- ale mam komplexowe badania hormonalne znowu 8 roznych ale tym razem tarczycowe .
Powiedzial mi ze bzdurą było dawac mi tabletki skoro najpierw trzeba sprawdzic tarczyce, potem zbic ten wysoki współczynnik z 3,5 do normy apotem regulowac bo podczas tego wszystkiego i tak beda wahania.
Leczę skorę tądzikowo, bo przez tarczyce znowu mam wysypy.
Zasugerował mi badania usg jajnikow i wspomniał o chorobie policystycznych jajnikow.
Efekt tych wszystkich lekow jest taki ze gdyby tu skakał nago tabun facetow to ja i tak zobacze w nich ewentualnie cień.
przytłaczajace.

raczej najwieksze symptomy , wyniki wskazują na to ze mam zapalenie tarczycy czyli zespół hashimoto .


właściwie nie wiem dlaczego zaczęłam o tym pisac publicznie
moze dlatego ze liczę na to ze w głowie bede w stanie cos sobie wytłumaczyc zeby "patrzeć i widzieć inaczej"
może moj mózg będzie chciał poczuć znów bliskość
dlatego pomyslalam o radach
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera

Edytowane przez CiastoPanda
Czas edycji: 2014-01-10 o 18:57
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:51   #203
Nika1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Różne potrzeby seksualne

Witam wszystkich. Mam pewien problem i w związku z tym chciałabym się zapytać jak to jest u Was . Jestem ze swoim chłopakiem od 4 lat i od zawsze nasze potrzeby seksualne były zupełnie inne. Mam ochotę na seks ale w porównaniu z moim partnerem to kropla w morzu, niby normalne mówi się że mężczyźni maja ochotę zawsze. Ale ciężko jest mi tak często mu odmawiać i czuję sie tochę winna że zawsze kochamy się tylko wtedy jak ja chcę ale z drugiej strony nie chce się zmuszać i wydaje mi się że w tej kwestii to sens ma tylko jak oboje partnerzy chcą. Stąd moje pytanie jak jest u Was czy uprawiacie seks mimo braku ochoty tak droga kompromisu? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Nika1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 23:08   #204
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Różne potrzeby seksualne

Cytat:
Napisane przez Nika1992 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam pewien problem i w związku z tym chciałabym się zapytać jak to jest u Was . Jestem ze swoim chłopakiem od 4 lat i od zawsze nasze potrzeby seksualne były zupełnie inne. Mam ochotę na seks ale w porównaniu z moim partnerem to kropla w morzu, niby normalne mówi się że mężczyźni maja ochotę zawsze. Ale ciężko jest mi tak często mu odmawiać i czuję sie tochę winna że zawsze kochamy się tylko wtedy jak ja chcę ale z drugiej strony nie chce się zmuszać i wydaje mi się że w tej kwestii to sens ma tylko jak oboje partnerzy chcą. Stąd moje pytanie jak jest u Was czy uprawiacie seks mimo braku ochoty tak droga kompromisu? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Hej jak bardzo różne są Wasze potrzeby? Ile razy w tygodniu czy miesiącu masz Ty ochotę a ile On?
Nie,u Nas tak nie ma.Jednak gdy On nie ma ochoty to zaczynam Go pieścić i podniecać aż nabiera chęci
Ja np.mogę nie być podniecona a kiedy już we mnie wejdzie to jest cudownie
Mimo ogromnego zmęczenia nieraz kiedy nawzajem zaczniemy się nakręcać dochodzi do zbliżeń.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 11:08   #205
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Różne potrzeby seksualne

Pytanie dlaczego tak masz?
Bo tak masz, czy zwyczajnie nie jesteś gotowa, nie czujesz sie bezpiecznie, nie ten chłopak, nie osiagasz przyjemności, itd?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 16:41   #206
OnAnonim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 82
Dot.: Różne potrzeby seksualne

Nika1992 może masz jakieś problemy? Coś ciebie gryzie? Przez co masz obniżone libido? Czy czujesz się atrakcyjna?
OnAnonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 12:35   #207
frywolna_pastereczka
Raczkowanie
 
Avatar frywolna_pastereczka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 91
Niskie libido po tabletkach

Cześć
Na pewno niektóre z Was borykają się z tym tematem, zapewne są tu też Panie, które poradziły sobie z nim

Zanim zaczęłam przyjmować tabletki, czerpałam z seksu dużo radości, był dla mnie mega przyjemny- wiadomo Jednak mój facet nie odczuwał przyjemności uprawiając seks w prezerwatywie (serio, opadał mu...), więc przez jakiś czas uprawialiśmy seks przerywany. No ale ile można myśleć o tym, żeby nie "zalać formy" i wyciągnąć na czas? Postanowiłam, że pójdę do ginekologa, zacznę brać tabletki i oboje będziemy zabezpieczeni i znów będziemy cieszyć się sobą i bliskością

Najpierw lekarz przepisał mi Novynette. Zużyłam 5 blistrów. Strasznie źle czułam się po tych tabletkach... Mdłości towarzyszyły mi całymi dniami, nasiliła się choroba lokomocyjna no a libido... Osiągnęło poziom -1 Najpierw myślałam, że jest to związane z nową sytuacją dla organizmu, ale 5 blistrów i nadal takie same objawy- poprosiłam ginekologa o zmianę tabletek. Powiedziałam mu o skutkach ubocznych. Powiedział, że na problemy żołądkowe da się zaradzić, trzeba dobrać odpowiednie tabletki a na libido nie da się wiele zdziałać. Stwierdził, że prawda jest taka, że KAŻDE tabletki obniżają libido, tylko jedne robią to bardziej, inne mniej. Powiedział, że zobaczy, co się da zrobić. Przepisał mi tabletki TEENIA. Jestem w trakcie pierwszego blistra i czuje się o wiele lepiej- nie mam żadnych dolegliwości żołądkowych. No ale libido nadal "leży i kwiczy"...

Wiecie, facet jak facet, oczywiście twierdzi, że nie jest ze mną dla seksu, że skoro nie chcę to nie musimy się kochać etc. ale ja sama czuję, że utraciłam jakąś część swojej kobiecości, seksapilu... Nie jest mi z tym dobrze.

Oczywiście żeby się nakręcić (a raczej żeby mnie nakręcić) stosujemy długą grę wstępną, w trakcie seksu dbamy o urozmaicenie. Ale ja mam ochotę jak najszybciej skończyć Częściej wolę po prostu iść spać niż się kochać... Czuję się, jakbym nie była pełną życia, młodą, atrakcyjną dziewczyną, tylko jakąś 60-latką, która miała tak bogate życie erotyczne, że teraz już zwyczajnie chce odpocząć od tego :P

Z góry dziękuję za wszystkie rady
Pozdrawiam!
frywolna_pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 23:55   #208
malaczarna30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

Sama miałam ten problem lecz zamówiłam sobie cos takiego {ciach}] i sama byłam bardzo zaskoczona że działa. Zazwyczaj jestem sceptyczna co do wpływania na naturę ale byłam bardzo zdesperowana. Teraz jestem bardzo zadowolona także polecam serdecznie. Pozdrawiam.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-03-05 o 10:19
malaczarna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 23:59   #209
mirabelleelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Unhappy Dziwne uczucie i totalny brak podniecenia.

Mam 21 lat, niedawno zaczęłam bawić się z chłopakiem oralnie. Przede wszystkim chyba nic nie jest w stanie mnie podniecić. Tak, kocham go, podoba mi się, jestem zakochana na zabój, ale po prostu... na mnie nigdy żaden chłopak nie działał. Ostatni (i nie wiem, czy nie jedyny) raz, gdy czułam podniecenie przez mężczyznę, był jakoś w 2 gimnazjum, kiedy kolega podczas bitwy na poduszki przycisnął mnie na leżąco do podłogi. Z pierwszym chłopakiem w długim i skomplikowanym związku na odległość do niczego nie doszło, i chociaż go kochałam, nie czułam nic. Drugi związek był krótki i w pełni byłam świadoma, że to leczenie ran po poprzednim; próbował we mnie wkładać palce, jednak nic nie czułam - ani go nie kochałam, ani mnie nie podniecał. Kiedyś - jakoś przez okres liceum - jakoś próbowałam sama zrobić sobie dobrze, nigdy nie potrafiłam dojść z pomocą palców, zawsze np strumień wody lub masowanie łechtaczki np grubym markerem. I teraz jest On. Moje szczęście, którego tak długo szukałam. Ma cudowny charakter, po prostu mój ideał. Z resztą, nie tylko mój, koleżanki umierają z zazdrości. Oboje do tego związku podchodzimy bardzo poważnie. Podoba mi się fizycznie, powiedziałabym, że jest typem faceta, który pojawiał się zawsze w moich marzeniach, jednak nawet on mnie nie podnieca, nie wiem, czym są motylki w brzuchu... totalne zero. Wiele razy już mi udowodnił, że mogę z nim o wszystkim porozmawiać, że powinnam mu powiedzieć o tym problemie, bo jest dojrzałym mężczyzną i zrozumie, zatroszczy się, będzie chciał mi pomóc tak, jak zawsze, jednak... chciałabym najpierw zapytać, czy któraś z Was ma lub miała taki problem i go rozwiązała.
Jestem dziewicą, dopiero przy nim poczułam, że jestem gotowa na seks, jednak nadal nie spróbowaliśmy, bo chociaż psychicznie jestem gotowa na ten krok, to nie chcę tego robić, jeśli nie czuję podniecenia; powiedziałam mu, że jeszcze nie jestem gotowa, zrozumiał i powiedział, że poczeka, ile tylko będę potrzebowała. Jak już wspominałam, jesteśmy na etapie zaspokajania siebie nawzajem ustami. A raczej ja jego, bo on - choć się stara - totalnie na mnie nie działa. Może ze 2 razy poczułam podniecenie - ale było krótkie i wywołane dopiero przez pieszczoty - raz, gdy całował linię majtek, nie ściągając ich, i drugi raz, gdy pocałował moją stopę. Niestety, były to krótkotrwałe odczucia. Widzę, że się stara, potrafi dobre kilkadziesiąt minut pracować językiem i palcami tylko po to, bym ostatecznie bez słowa i orgazmu (i bez jakiegokolwiek podniecenia) przyciągnęła go do siebie i zabrała się za jego penisa. Od razu zaznaczam, że choć nie dostarcza podniecenia, daje mi przyjemność psychiczną czerpaną z kontaktu fizycznego. Po prostu przyjemność w tym sensie, że czuję się kochana, potrzebna, moja psychika jest dopieszczona. No, do momentu, gdy uświadamiam sobie, że totalny brak podniecenia chyba nie jest czymś normalnym...
Prawie zawsze jednak kiedy mnie próbuje pieścić, ostatecznie ''dochodzę" - nie wiem, jak to inaczej nazwać, po prostu przychodzi ten kulminacyjny moment i pyk! bańka prysnęła, nie odczuwałam żadnej przyjemnosci, wiec orgazm raczej to nie był, tyle co pieszczoty przed samym tym dziwnym momentem (dosłownie pół minuty) były dość przyjemne. Kiedy nastaje ten ''dziwny moment", dalsze pieszczoty - każde pociągnięcie języka - powoduje drżenie, chyba podrażnienie łechtaczki - mam rację? No i na tym się konczy... Co jest ze mną nie tak?
Ps. Mimo braku uczucia podniecenia jestem odpowiednio wilgotna.
mirabelleelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 00:24   #210
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: Dziwne uczucie i totalny brak podniecenia.

Nie wydaje Mi się to nienormalne, wiele kobiet na problem z tym żeby naprawdę odczuwać podniecenie, a o przyjemności z seksu to już w ogóle nie ma mowy.
Ja sama nie ukrywam miałam z tym ogromny problem, i przy pierwszym chłopaku, i przy przedostatnim. Ale teraz kiedy poznałam tego mojego Jedynego, poznałam co to znaczy czerpać nieziemską wręcz przyjemność z seksu. To jak ten facet na Mnie działa to jest po prostu niesamowite. Przez Niego , czy raczej dzięki niemu, myślę o seksie, i czuje podniecenie w momencie kiedy kładzie się obok Mnie, i przytula w "ten" sposób.
Jednak wracając do Ciebie Może ten Twój jedyny, nie jest niestety tak naprawdę tym Panem Właściwy... wiem że teraz na pewno się z tym nie zgodzisz, kochasz go i planujesz z nim przyszłość, ale jeśli nigdy nie będziesz odczuwać przyjemności z Nim to twoja łóżkowa przygoda może być...smutna.
Jednak jako że jesteś nadal dziewicą, nie można niczego przekreślać. Może seks oralny nie sprawia Tobie przyjemności sam w sobie, ale kochanie się z mężczyzną będzie zupełnie innym uczuciem, nie namawiam Cię absolutnie żebyś już próbowała, ale możemy mieć nadzieje że kiedy już spróbujesz Twoje uczucia, i odczucia się zmienią i będziesz spełniona.
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 10:19:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.